Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 31.08.2014, 02:39
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
götlo$ "Bosphorus_" ...Anen ve baba na küfür etmicem ..
seviyem müsade etmiyor ...

ammmcik gibi AKP-Istanbul un da kaliyorsun ..yapa yanliz

cünkü Almanya yi cok kiskaniyorsunuz hepnizzzz

orta parmagimi yalarsin ancak ...
Bonzain mi bitti len gay. LGBT protestolariniz halen devam etmiyor mu ki nete bu kadar cok zaman bulabiliyorsun bos bos konusup duruyorsun. Mahalle karilari gibi.

ahaha almanya'yi cok kiskaniyorum dogru (!) seni de o yasadigin kasabayi da satin alirim. Sonra o sevmedigin Araplarin birine satarim
Alt 31.08.2014, 02:43
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
türkiyeye bir sürü Alman göc ediyor hemde gönüllü olarak. buraya türkler maddi zorluklar yüzünden geldi yada getirildi.
türkiyede sosyal güvence garantide olsa, herkes kendi kafasina göre istedigi yerde istedigi gibi ev yapmasa, trafikde kurallara uysa türkiye dünyanin en güzel yeri yasamak icin bence.
ama bunlarda oluyor yavas yavas. türkiyenin degerini belki cok türk bilmesede yabancilar süratla yerlesiyor türkiyeye.
tatil bölgeleride kendi kurallarinida yavas yavas uyguluyorlar. bunu türklerin uygulamamasi üzücü ama genel olarak sevindirici.
avrupada ne bos arazi, nede dokunmadik doga kaldi. insanlar nerdeyse üst üste yasiyor, konserve kutusunda gibi.
japonyaya dönecek yakinda.
o yüzden agresiflesiyorlar gittikce. insan soluk alamiyor. her taraf industri ve araba pisligi. gözle görünmesede solunum hastaliklari en önde süratla insanlar hasta oluyor.
ilac ve alkol ile kendilerini uyusturuyorlar ama yasamak var birde yasamak.
Almanya'daki Turkler artik Turkiye'ye goc ediyor, artik isci sinifi degiller (Imogdi gay'i haric, ona Turkiye'de 'kucuk besleme' deniliyor).

Uyusturucu burada o kadar yaygin degil yine de, genelde arka sokaklarda ticareti yapiliyor. Ben 28 yil Istanbul'da yasadim 1 kere bile bana uyusturucu satmak isteyen birine rastlamadim. Gider en alengirli sokaklara girersen elbet satmaya calisanlar olacaktir, almak zorunda da degilsin yine de. Tamamen tercih kalmis bir sey.
Alt 31.08.2014, 14:21
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Almanya'daki Turkler artik Turkiye'ye goc ediyor, artik isci sinifi degiller (Imogdi gay'i haric, ona Turkiye'de 'kucuk besleme' deniliyor).

Uyusturucu burada o kadar yaygin degil yine de, genelde arka sokaklarda ticareti yapiliyor. Ben 28 yil Istanbul'da yasadim 1 kere bile bana uyusturucu satmak isteyen birine rastlamadim. Gider en alengirli sokaklara girersen elbet satmaya calisanlar olacaktir, almak zorunda da degilsin yine de. Tamamen tercih kalmis bir sey.
cok dogru. imkani olan tahsili olan türkiyeye dönüyor.

son 10 yil cok sey degisti. türkiyedeki imkanlar avrupada yok.

10 yil önce para versende türkiyeye dönmek istemeyen insanlar simdi nasil dönerim diye düsünüyor. ama bu sadece tahsili olan kisiler icin gecerli.

asksehidi arkadasimiz türkiyeye dönmüstü. ben ona elinde meslek yok, okumamissin dedim. türkiyede bir baltaya sap olamazsin demistim. iki yilini orada kahvelerde holding kurmakla gecirdi. ailesi bunun tembelligine dayanamayarak yine almanyaya gönderdi.

almanyaya sosyal yardim talep etti ve o yardimlarla geciniyor. sosyal yardim kurumu bunu kurslara gönderip egitmeye calisiyor.

simdi asksehidi türkiyede basarisiz oldugu icin türkiye düsmani kesildi. almanyadan sosyal yardim aldigi icinde alman dostu oldu.

bu gidisle sosyal yardim kurumu buna meslek kursuna gönderecek.
Alt 01.09.2014, 00:51
Erfahrener Benutzer

Standard

Off anlatisina ne guldum yine de birakalim ozel konular ozelde kalsin dostum.
Alt 02.09.2014, 23:21
feyzade

Standard

Mutlu bir insan, aklini kaybetme ihtiyaci duymaz.
Gücsüz insan uyusturucu kullanir. Bonzai icmeyin demekle sorunlar cözülmüyor. Bonzai icme ihtiyacini hissettiren sebepler ortadan kaldirilmali.
Alt 03.09.2014, 10:58
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Mutlu bir insan, aklini kaybetme ihtiyaci duymaz.
Gücsüz insan uyusturucu kullanir. Bonzai icmeyin demekle sorunlar cözülmüyor. Bonzai icme ihtiyacini hissettiren sebepler ortadan kaldirilmali.
AK Parti'nin destekledigi kamu spotu:
https://www.youtube.com/watch?v=d6DWUk_az-A
Alt 03.09.2014, 10:58
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Alt 03.09.2014, 18:38
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von Man_Bey Beitrag anzeigen
AK Parti'nin destekledigi kamu spotu:
https://www.youtube.com/watch?v=d6DWUk_az-A
Iste bu. Aufklärung ist effektiver als Verbot.
Alt 04.09.2014, 11:29
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
Iste bu. Aufklärung ist effektiver als Verbot.
devlet her koldan uyusturucuya karsi savasiyor.

2 yeni kamu spotu sadece bir baslangic. malesef muhalefet partileri bu konuda hükümeti desteklemiyorlar.
Alt 04.09.2014, 21:52
buelent72

Standard

Eski bir mankenim... Resmime bakin...
Ana var, ana var... Kimi ana benim gibi yigit dogurur.. Kimi ana da it dogrurur ve tas dogursaydim diye aglar durur

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche