Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 24.06.2014, 21:45
Ask_Sehidi

Standard

Yaptiklarini Misir'daki sagir sultan duydu sen daha yalandan bahsediyorsun. Basbakan niye oglunu mahkemeye yollayamadi? Sen gec onlari kocum!

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
sen iftira atmanin etik oldugunu düsünüyormusun?

varsa elinde cumhurbaskani hakkinda deliller gider savcilikta sikayette bulunursun.

ama bundan korkuyorsan, bu delilleri bana verirsin ve ben gidip sikayette bulunurum.

ama yine bos iftira atiyorsan delilde bulamazsin savciligada gidemezsin.
Alt 24.06.2014, 22:09
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Yaptiklarini Misir'daki sagir sultan duydu sen daha yalandan bahsediyorsun. Basbakan niye oglunu mahkemeye yollayamadi? Sen gec onlari kocum!
bi cumhurbaskani diyorsun sonra basbakan, buda yetmiyor oglu diyorsun.

dediklerim hala gecerli. varsa delillerin bana ulastir ve ben gidip savcilikta sikayette bulunacagim.

tabiki bir cok arkadaslarimiz su soruyu sorabilir: bir tane erkek milletvekili yok mu bu chp'lilerin arasinda??? bu kadar yandasin arasinda bir tane korkmayan ve savciliga gidebilen yok mu???

yokmus malesef. onun icin bana verin delilleri ben sikayetci olcam bunlardan.
Alt 25.06.2014, 11:14
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Alevi kardeşlerimiz 'Çatı'yı yıktı.

CHP'yi sarsan 'çatı' tercihine Aleviler de destek vermeyeceğini açıkladı. İhsanoğlu'nun değerlerine denk düşmediğini söyleyen dernek ve federasyon temsilcileri, "Toplumsal beklentilere yanıt vermiyor, desteklemeyeceğiz" diyor.

- Alevi Bektaşi Federasyonu (ABF) Genel Başkanı Fevzi Gümüş

- Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu (AABF) Başkanı Cengiz Hortoğlu

- Pir Sultan Abdal Kültür Derneği (PSAKD) Genel Başkanı Müslüm Doğan

- Evrensel Alevi Bektaşi Birliği (EABB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şahin

Başbakan'ı muhafazakâr diye eleştiren CHP, muhafazakâr bir aday buldu. CHP'nin tabanına hitap etmeyen birini ortak aday gösterdiler. İhsanoğlı, Alevilerin istek ve taleplerini karşılayan biri değil. Eğer CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, İhsanoğlu'na bu kadar hayransa, demek ki, kendisinde gizli bir Başbakan hayranlığı var. Bu karar onu gösteriyor. Toplumsal beklentilere yanıt vermeyen İhsanoğlu, Alevilerin adayı olamaz. Biz gösterilen adaya destek vermeyeceğiz.

alevi kardeslerimizin tercihlerine saygi gösterip destekliyorum. cok güzel analiz etmisler.
Alt 26.06.2014, 11:05
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Konsensus anket sirketinin halk nasil bir cumhurbaskani istiyor sonuclari:

Ankette sorulan soru: "Cumhurbaşkanı'nda aradığınız en önemli özellik hangisidir?"

AK Parti secmenlerine göre: Halka yakin

CHP secmenine göre: Atatürkcü

MHP secmenine göre: Milliyetci

HDP secmenine göre: Ayrimcilik yapmayan

benim sahsi görüsüm: halka yakin ve ayrimcilik yapmayan biri cumhurbaskani olmasi gerek.
Alt 26.06.2014, 13:18
Ask_Sehidi

Standard

Gec onlari sen gec. Cati adayinin en kötüsü bile Erdogan'a her konuda 1000 misli fark atar. Hele dürüstlük ve ilkelik konusunda!

Zitat:
Konsensus anket sirketinin halk nasil bir cumhurbaskani istiyor sonuclari:

Ankette sorulan soru: "Cumhurbaşkanı'nda aradığınız en önemli özellik hangisidir?"

AK Parti secmenlerine göre: Halka yakin

CHP secmenine göre: Atatürkcü

MHP secmenine göre: Milliyetci

HDP secmenine göre: Ayrimcilik yapmayan

benim sahsi görüsüm: halka yakin ve ayrimcilik yapmayan biri cumhurbaskani olmasi gerek.
Alt 26.06.2014, 13:35
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Gec onlari sen gec. Cati adayinin en kötüsü bile Erdogan'a her konuda 1000 misli fark atar. Hele dürüstlük ve ilkelik konusunda!
konsensüz halki sormus. halkin talebini aktarmis.

kimi kesim halka yakin ve ayrimcilik yapmayan bir cumhurbaskani istiyor. ve bu kesim ihsanogluna oy vermeyen kesimdir.

diger kesimde atatürkcü ve milliyetci olsun gerisi önemsiz diyor.

bunlar elde edilen veriler. sahsilestirmeden seviyeli sekilde cevap verirsen konuyu detayiyla tartisabiliriz.
Alt 26.06.2014, 13:46
Ask_Sehidi

Standard

Ben meseleleri sahsilestirmeden objektiv bir bicimde tartismadan yanayimdir her zaman. Insanlar konusarak hayvanlar koklasarak anlasirlarmis. bu konu da da insan olmanin gerektirdigi erdemleri yasayan birisi olarak sana ve diger bin tane tonilere saygi tartismak benim icin bir zorunlukluk degil bir ön kosuldur aslinda. senin de bu cizgiye gelmis olmana sevidin.
Sahsilestirmeden konusmak demek sahislari yaptiklari sahsi kararlarindan dolayi elestirmemek anlamina gelmiyor ama. Dikkatine..

Zitat:
konsensüz halki sormus. halkin talebini aktarmis.

kimi kesim halka yakin ve ayrimcilik yapmayan bir cumhurbaskani istiyor. ve bu kesim ihsanogluna oy vermeyen kesimdir.

diger kesimde atatürkcü ve milliyetci olsun gerisi önemsiz diyor.

bunlar elde edilen veriler. sahsilestirmeden seviyeli sekilde cevap verirsen konuyu detayiyla tartisabiliriz.
Alt 26.06.2014, 13:52
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Ben meseleleri sahsilestirmeden objektiv bir bicimde tartismadan yanayimdir her zaman. Insanlar konusarak hayvanlar koklasarak anlasirlarmis. bu konu da da insan olmanin gerektirdigi erdemleri yasayan birisi olarak sana ve diger bin tane tonilere saygi tartismak benim icin bir zorunlukluk degil bir ön kosuldur aslinda. senin de bu cizgiye gelmis olmana sevidin.
Sahsilestirmeden konusmak demek sahislari yaptiklari sahsi kararlarindan dolayi elestirmemek anlamina gelmiyor ama. Dikkatine..
konu hakkinda yine birsey söyleyememissin.

sahislar hakkinda elestiri yapabilirsin ama hakaret etmeden. onun icin edepli sekilde yaz dedim.

simdi buyur konu hakkinda katkida bulunmaya calis.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche