Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 02.06.2017, 01:20
emasculine

Reden „Spreiz die Beine“

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
kuran din olsun,dinimiz kuran olsun gibi bir derdi yok bu imansizlarin,
bunlar kuran ve Allah dü$mani iblisler bu pisliklerde zere kadar iman olsa kurana inanci olsa , burada chate kurup kadinlara iftira atmazlardi sizlerin resimlerini calip burada yüklemezlerdi.bu pislikler kurana deyil arabizme tapiyor, oda bunlara sövse amin derler..anlamazki ne dedigini. Kurana iftira atmaz,Allaha $art ko$maz ...Sor !müslümanim derler.Sor !niyetliyim der...Ramaznin anlamini bilmez...bunlar icin Ramzan demek... Yalini yää ,günde 5 vakit yat kalk demek..ramazan bunlari icin bundan ibaretdir...cektikleri besmelenin anlamini bile bilmediklerini bilmez bu din bezirganlari

bilgisizin önünde din inegin önünde cicek gibidir derdi ninem,inegin önüne koy cicegi saman la ayirt edemez yer..

$eytan bunlari gördükce Allaha sitem ediyordur,bunlar vardida beni niye yarattin diye,ben bunlarin yaninda ise yaramam diyordur

https://www.youtube.com/watch?v=BT39yKtB8oU
Alt 02.06.2017, 11:42
seyrangah_06

Standard

Aman ne komik, aman ne komik. Hahaha Hihihihihi Hohohoho, im Kindergarten war der Spruch bestimmt der hit, was?

Zeynep gel sen böyle kaliteli, gece gündüz hic burda olmayan, hayatlari hic burda gecmeyen, yazarlarsa, toplumu aydinlatici yazilar yazan beyefendilere yaz ve takil.

Zitat:
Zitat von emasculine Beitrag anzeigen

Geändert von seyrangah_06 (02.06.2017 um 12:11 Uhr).
Alt 08.09.2017, 23:49
Kaan__

Standard Tebrikler

Zitat:
Zitat von Zeynep Beitrag anzeigen
Acikcasi yakistirmadim Sana bu tür yazıları, gerçi seni tanımıyorum bizzat, ama yıllardır okudugum şahısın bu tür fikirleri gerçekten çok şaşırttı beni.

Oturup seninle bu konuyu tartışmayacağım, ama kınama, başına gelmeden ölmezsin..

Şunu da söyleyim, keşke herkes senin gibi sahı düşüncelerini bastan açığa verse de, çocuklarını ve kendilerini böyle şahıslardan uzak tutsa.

Bırak kadınlara karşı yaptığın hakareti , çocuklara keşke böyle çirkin şeyleri kondurmasaydın..
Yazık gerçekten..

Allah kalbine göre versin.
Dem ist nichts hinzuzufügen.
Antwort