Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 31.08.2016, 11:01
xgicikoglanx

Lächeln Sanal Dünyada Tanısma Olayı

Merhaba Arkadaslar,

Umarim Günleriniz ve Tatilleriniz iyi geciyordur!
Gelelim yukarida yazdigim konuya!

Benim size aciklamak ve görüsünüzü almak istedigim bir Yasam Macerasindan bahsediyorum! Sizlerde biliyorsunuz Insanlar görmedigi kisiye Asik oluyor hatta "Seni Seviyorum" diye biliyor. Biz Millet olarak gercek aski unuttukmu yoksa sanal asklami yetiniyoruz!

Bu kadar bencilmiyiz acaba diye soruyorum kendime! Tamam anladik hoslaniyorsunuz karsinizdaki kisinin konusmasindan! Ama gercekler Telefon arkasindan söyleniyormu? Sanmiyorum cünkü telefonda kokusunu ala bilecegin bir cihaz yok sadece sesi var! Bende yasadim yasamadim degil ama sonradan bunlar kabusa dönüstü baktim o karsidaki bayan bastan yalan söylemis bana Seni Seviyorum diyor ama yikacagi yuvayi düsünmedi! Evliymis megerse! Bunlari telefonda nasil anliycaksinizki?

Simdi dersiniz ya bu kisi uzakta degilse bulusuruz ama benim kastettigim olaylar mesela Köln ve Münih veya Stuttgart ve istanbul arasi iliskiler yani uzaktan uzaga sadece Whatsapp, Facebook da yazismak vede telefonlasmak!

Buna bakarsak Insanlar gercek kimligini sakliyor! Ya baksanizla benim Nenem bile chat yapiyor nickini "CICIKIZ28" takiyor siz gelipte simdi buna 28yasinda bir kizmi diyeceksiniz? Bu kadar Aptal ve cahil olmayin lütfen! Ya mesela siz burda Kiz ve Oglan 600km uzaklarda burda tabii Sevgiden önce güven gelir cünkü karsidaki Partneriniz Ne yaptigini nerden bileceksiniz? Soguk kanli biriyse sizin Ruhunuz duymaz yaptiklarindan!

Bana bakarsaniz Bu chat Dünyasi benim icin bir Kumardir cünkü Dürüstce Efendice gercekleri saklamayan sevmesini bilen ve herseyinle size göre bir Insan bulmak Cok ama coook zor! Ben bazen chattekileri izliyorum, sirayla size neler anlattilidigini söyleyim bakin sanki standart olmus:

1.SLM ( bu gayet normal selamlasmak veya merhaba demek )
2.NASILSIN? ( Sanki cok umrundada iyi yada kötü olmasi )
3.NERDEN? ( damarina bastin oglan veya kiz 200km fazla uzaktasa baska kapiya git )
4.YAS KAC? ( Bayanlar olgun erkekleri ister Baylardakendine büyük istemez )
5.NERELISIN? ( Sanirim Gelin Damat Adayi Örf Adetleri arastiracak )
6.NE ISLE MESGULSUN? ( En güzel soru cünkü sonucta bakacak acaba bu adam Para kazaniyormu diye )
7.HIC EVLENDINMI? ( Cok Zeki bir soru, Erkekler icin kolay lokmami yoksa cokmu ugrastiracak diye bir cevap beklicek Bayanda ise acaba beni bu halimle kabul edecekmi diye bi düsünce olacak )

Galiba bizim Insanllik anlayisimiz kalmamis!

-Bir Insani görmeden Sevmek nasil bir Duygu?
-Sevmek o kadar basitmi?
-Gözlerine bakinca bile sevmek bile zorken neden görmeden seve biliyor insan?
Genelde bizim Türk kizlarimizin cahillini dile getirmek istiyorum, Kizlar telefonda konusunca üc gün veya daha fazlasindan sonra asik oluyorlar ya bu Insan neymis kimin nesi falan demedin kaptiriliyorlar tabi onuda görünce hayal kirikligina uguruyorlar! Kalbleri kiriliyor vs!! Yeter ya zaten bu Dünyada yeterince kalbler kirilmis!

Sevgilerime saygilarimla
Antwort