Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 12.08.2013, 10:28
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Pfeil Pess !!

Zitat:
Zitat von deniz1008 Beitrag anzeigen
zülküf'ün yaptiklari kfürü iftiralari tehditleri vesayre kirliligi ama normal karsilarsiniz, öyle dimi.

07.08.2013, 12:13
Selam deniz arkadasim,
öncelikle seninde gecmis bayramin mübarek olsun !!

eger benim yazdiklarimi gercekten zahmet edip okumus olsaydin sana bu cevabi yazip, burada bosu bosuna zaman harcayip arti birde senin gönlünü almak icin böyle bir kac satir yazmak durumunda kalmazdim !!!

bak sana bos yere cevap vermem bile aslinda bir mesaj kirliligi sayilir !!
Birde bos yere lakirdamak hic hosuma gitmiyor !!

Yine de senin aceleci davrandigini düsünüyorum, art niyet aramiyorum !

BILMEDEN KONUSMAK, BILMEDEN YAZMAK GIBI KOLAY :-))

selametle

salih
Alt 12.08.2013, 13:46
BosphorusTaurus

Standard

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
Selam deniz arkadasim,
öncelikle seninde gecmis bayramin mübarek olsun !!

eger benim yazdiklarimi gercekten zahmet edip okumus olsaydin sana bu cevabi yazip, burada bosu bosuna zaman harcayip arti birde senin gönlünü almak icin böyle bir kac satir yazmak durumunda kalmazdim !!!

bak sana bos yere cevap vermem bile aslinda bir mesaj kirliligi sayilir !!
Birde bos yere lakirdamak hic hosuma gitmiyor !!

Yine de senin aceleci davrandigini düsünüyorum, art niyet aramiyorum !

BILMEDEN KONUSMAK, BILMEDEN YAZMAK GIBI KOLAY :-))

selametle

salih
O buranin troll'u. Bilmeyenler google'da 'troll'un anlamina baksin, tanimi TAM uyuyor. Obsesif kompulsifliginden supheleniyoruz. Yakinda moderatorler icabina bakar umarim.

Insani hayvandan ayiran ana ozellik dusunme yetisinin olabilmesidir. Dusunemeyen bir hayvani mi istersin yoksa dusunemeyen bir insani mi? Ben hayvani tercih ederim, en azindan sevimli oluyorlar, stres vereceklerine stresini aliyorlar, ornek: kedi, kopek, tavsan. Dusunemeyen ve fikri olmayan insani da al cope at, provokasyon, stres vb. nerede negatif ozellik varsa ondadir cunku. Doktor muyuz ki Allah rizasi icin ugrasalim onlari tedavi edelim? Para mi kazaniyoruz? Sana bulastiracaklarina direkt cope at gitsin. Isin ilginci, dusunemeyen insanlar otursunlar kendi kendilerine zarar versinler, ne diye toplum onune cikip sacmalayip insanlarin zamanini calarlar ki. Intihar edeceksen git et, baskalarina zarar verme, trafik kazasi yapacaksan git bos yolda yap, sehir icinde yapip da baskalarin canina kastetme. Akil hastaligin varsa ya da dusunemiyorsan da git 4 duvar arasinda ne yapiyorsan yap, hopla zipla enerjini bosalt, sacmaligini insanlara duyurup da durduk yere sorun cikarma, zamanlarini calma. Ama bunlar(bahsettigim dusunme kabiliyetine sahip olmayanlar) rahat duramiyor, illa o sacmaliklarini megafonla ilan edecekler.

Velhasili kelam ana konuya gelirsek. Ataturk'e kufur etmek akilsizliktir, ileri goruslulugunu bilmemek, onu tanimamaktir. Ayni zamanda Ataturk'u peygamber yerine koymak da akilsizliktir (bu Turkiye'de cok sik yapiliyor), biz millet olarak begendigimizi cok begeniriz yerdigimizi de yerin dibine sokariz. Millet olarak denge problemimiz var.
Alt 12.08.2013, 13:54
zerrecikler

Lächeln agzina saglik!

Zitat:
Zitat von BosphorusTaurus Beitrag anzeigen
O buranin troll'u. Bilmeyenler google'da 'troll'un anlamina baksin, tanimi TAM uyuyor. Obsesif kompulsifliginden supheleniyoruz. Yakinda moderatorler icabina bakar umarim.

Insani hayvandan ayiran ana ozellik dusunme yetisinin olabilmesidir. Dusunemeyen bir hayvani mi istersin yoksa dusunemeyen bir insani mi? Ben hayvani tercih ederim, en azindan sevimli oluyorlar, stres vereceklerine stresini aliyorlar, ornek: kedi, kopek, tavsan. Dusunemeyen ve fikri olmayan insani da al cope at, provokasyon, stres vb. nerede negatif ozellik varsa ondadir cunku. Doktor muyuz ki Allah rizasi icin ugrasalim onlari tedavi edelim? Para mi kazaniyoruz? Sana bulastiracaklarina direkt cope at gitsin. Isin ilginci, dusunemeyen insanlar otursunlar kendi kendilerine zarar versinler, ne diye toplum onune cikip sacmalayip insanlarin zamanini calarlar ki. Intihar edeceksen git et, baskalarina zarar verme, trafik kazasi yapacaksan git bos yolda yap, sehir icinde yapip da baskalarin canina kastetme. Akil hastaligin varsa ya da dusunemiyorsan da git 4 duvar arasinda ne yapiyorsan yap, hopla zipla enerjini bosalt, sacmaligini insanlara duyurup da durduk yere sorun cikarma, zamanlarini calma. Ama bunlar(bahsettigim dusunme kabiliyetine sahip olmayanlar) rahat duramiyor, illa o sacmaliklarini megafonla ilan edecekler.

Velhasili kelam ana konuya gelirsek. Ataturk'e kufur etmek akilsizliktir, ileri goruslulugunu bilmemek, onu tanimamaktir. Ayni zamanda Ataturk'u peygamber yerine koymak da akilsizliktir (bu Turkiye'de cok sik yapiliyor), biz millet olarak begendigimizi cok begeniriz yerdigimizi de yerin dibine sokariz. Millet olarak denge problemimiz var.
cok güzel tarif ettin. millet olarak denge problemimiz var. üzücü bir vaziyet...
beni üzüyor. neden üzüyor? cünkü benim INSANIM - benim MILLETIM. onlari daha güzel yerlerde görmek isterim...
Alt 13.08.2013, 13:38
Erfahrener Benutzer

Standard Selam kardesim,

Konuya ve hatta kisileri tanimlamada bilimsel yaklasimin cok harika.
Ellerine ve düsüncelerine saglik.

Ama güzel kardesim bir yerde takildim kaldim !!

(biz millet olarak begendigimizi cok begeniriz yerdigimizi de yerin dibine sokariz. Millet olarak denge problemimiz var)

gercekten bütün Milletin ve hatta kendi Problemimiz diye düsünüyorum !!

Benim ne demek istedigimi hakkiyla anladiginizi düsünüyorum ve hatta size tebessümlerimi, su an bu yaziyi yazarken , mana aleminden gönderiyorum.

eyvallah !!

Zitat:
Zitat von BosphorusTaurus Beitrag anzeigen

Alt 14.08.2013, 15:59
Erfahrener Benutzer

Standard Sayin Deniz kardesim !!

Zitat:
zülküf ve adaslari, bari salih1978'in yazdiklarinida silinki ayni muamele olsun, dimi!
Benim yazdiklarimda ne gibi bir fenalik buldun..

canim kardesim sen bana alinti yap o kisimlari , ben kendim silerim.

üzülme sen !!

Deniz kardesim, sanirim adminlerin böyle bir silmeye veya kirliligi önlemeye gücleri yetiyordur!

Bu arada Hasim kardesim, duyarli davrandiginizdan dolayi size tesekkürlerimi sunuyorum !

Umarim Boardumuzdaki bütün bel alti sohbetleri yakinda temizlersiniz.

saygilarim la !!

salih
Alt 16.08.2013, 09:11
Erfahrener Benutzer

Standard I m soooooo sorry Mr genius

Bir Kisinin bilmesi olan tek sey, bizim görüldügü gibi, burda bir baska dinden olana yaklasirken bile
acizane kardesim diye bir noktada bulusmak istememiz.

Ama hakli bir yani da var Denizin, bilmeyerek ben burda insan ayirmadan BAYRAM KUTLARKEN
onun da bayramini kutlamisim sanirim kizmis ve icerlemis !!!!!!!!!!!

Ama onun cahilligine ve hatta insanlik derecesinin payina düsen bölümden yola cikarak , onun bizlerin bayramini kutlama gibi bir yaklasimini görmek , gayrimüslüman bir insanin müslümana olan yaklasimini gözler önüne seriyor !!

HI DENIZ .

At first the Holly Message wasnt only for your personality.
I wrote directly your but you know it also that other people read it too!!
I think you belive you r the middle off univers.
It appears to me that you want notice nothing because of your perfect behavior, that you think only for your self !!!!

I fully agree with you, not given some answer for your opinions.
With all necessary caution , maybe you'r right !

But i belive the basis of any friendship continues to be a willingness to take each other seriously and listen to one another.

I now look forward to a lively discussion.

Would you like to be able to follow an interesting conversation, a lively discussion, please in türkish because i m not interested to write only in fucked english that you maybeeee perfect spoken.

my opinio to this thema is , we are in a türkish board we have to write plz in türk. language!!

I have not forgotton your second wish !!

we are not brother together , it s only a türkish saying !!
so you outed yourself in this part too.

you doesnt know about türks !!

thank you also for your incorrect analysis and unfriendly behavior !!

byee and i never hope to seen you again !!! :-))) wish you can understand me also !!

salih

Zitat:
kardes degiliz, hatirlatalim.

bayram mesaji yazdikmi? yok! yazilanlari okumuyorsunuz? yok ! nafile yere cevab yazmaya da zaman harcamaniza da gerek bile yok !

Geändert von 1978salih (16.08.2013 um 09:35 Uhr).
Alt 16.08.2013, 09:41
Erfahrener Benutzer

Standard Ortaya Pas !!

Bundan önceki yazilarimin bazilarinda belirttigim gibi Ben Hz Isa Musa incil ve tevrata da IMAN ediyorum.

benim sadece böyle ne oldu belli olmayan, sadece insanlarin kiskirtarak bir yere varmaya calisan, beyinlerinde aslinda zerre mantik bulunmayan ve hatta bir mikrop misali insanlarin temiz ahlaklarindan kemiren, asagilanmasini bile mantikli bulmadigim , mantik fakiri sevimsiz ve hatta bir okadar da itici insan kiligina girmis kiliksizlarin ve hatta yazmayi bile ögrenmis , insan modellerine tehammülüm
yok, cünki bu tiplemelere agzinla kus tutsan az gelir !! kendilerini cok farkli bulurlar!!

bazilarinin dedigi miktarda sanirim bende kendi özgür isteklerimi düsüncelerimi aktarabilirim
bu durum asla kendimi koruma amacli degil bazi insan disi gruplara ayrilmis mantik yapisinda depremler yasamis insanlara da kesinlikle cevap verecegimi beyan etmek istememden ve ayrintiya daha fazla girip bazi insanlarin bazi organik yapisindaki metobolizmasini bozmadan bazi sömürgenlere veda etmek istemem sebebindendir.

Ahmaklarin ne benim yazimi okumasinda bir fayda görüyorum nede buraya yazmasini istiyorum!!

VOLE BEKLIYORUM

Geändert von 1978salih (16.08.2013 um 09:46 Uhr).
Alt 17.08.2013, 12:11
Erfahrener Benutzer

Standard ben sana kendimi kanitlamak gibi bir derdin pesinde degilim.

küfrü nerde normal karsiladim deniz??
polemik yapmak sana cok sey kazandiriyor sanirim.

sence burda bile insanlari yargilamaya calismak ve hatta küfr etmek
kimin kazancina olur ?

benim bir davam var.
dürüst ve akilli bir türkiye insani.

salih

ps. ben acik ve net yolumu belirtiyorum.

korkaklar sadece konusur. ben insanca yasiyorum sadece.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche