Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 31.03.2015, 22:47
seyrangah

Standard

Banu benim demek istedigim sey farkli. Bir seviyeli bir kadina sen o. kadinsin de, sana bi bakar ve sana cevap vermeye tennezül etmez.
Ama bir gercek hayat kadinina sen o. kadinsin dedinmiydi yeri gögü inletir.
Sözüm sana degil, hakkimda dedi kodu edenlere, ben kendimi kimseden bilecek degilim. Benim hakkimda dedi kodu yapsalar ne yapmasalar ne? Neticide meyve veren agac taslanir derim. Bunu günlük hayatimda da böyle görürüm.

Haksizliga bende gelemem ve gelemedigimi sen de biliyorsun. Yumarim gözü acarim agzimi o zaman.
Herkes kendine eder. Kötülük edende eninde sonunda kötülügün karsiligini bulur..
Eger hakkinda konusuluyorsa bil ki sen öndesin...
Alt 31.03.2015, 22:55
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Däääädd, vorsicht! Trap!

DIESE 180Grad Wendung sieht so aus, als hätte AskSehidi seinen Nick an einen wie T9 hat herausrücken müssen!

Die letzten Aussagen pasen 100% nicht zu dem, was er sonst so sprach und schrieb

So, aknn man auch Infos bekommen, wer was zu wem schrieb oder sagte, nicht wahr?

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Banu benim demek istedigim sey farkli. Bir seviyeli bir kadina sen o. kadinsin de, sana bi bakar ve sana cevap vermeye tennezül etmez.
Sözüm sana degil, hakkimda dedi kodu edenlere, ben kendimi kimseden bilecek degilim. Benim hakkimda dedi kodu yapsalar ne yapmasalar ne? Neticide meyve veren agac taslanir derim. Bunu günlük hayatimda da böyle görürüm.

Haksizliga bende gelemem ve gelemedigimi sen de biliyorsun. Yumarim gözü acarim agzimi o zaman.
Herkes kendine eder. Kötülük edende eninde sonunda kötülügün karsiligini bulur..
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr
Alt 31.03.2015, 23:01
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von timeraiser Beitrag anzeigen
Däääädd, vorsicht! Trap!

DIESE 180Grad Wendung sieht so aus, als hätte AskSehidi seinen Nick an einen wie T9 hat herausrücken müssen!

Die letzten Aussagen pasen 100% nicht zu dem, was er sonst so sprach und schrieb

So, aknn man auch Infos bekommen, wer was zu wem schrieb oder sagte, nicht wahr?
Time dostum,
T9 ile biz kendi aramizda meselemizi hallettik.
Onun bana takildigi yok bende ona takilmiyorum. Ondan önceki yazilarimizda biz bir birimize küfüre kadar giderdik, ama artik sirf icerigi hakkinda tartisiyoruz ki, son zamanlarda forumda görmüyorum zaten onu.

Feyzade'ye gelince, o'nun senden ve Sevtap hanimdan özür dilemesi lazim.
Ama su da bir gercek, Feyzade, benim hakkimda atilan iftiralara karsi sesini cikarmisti. O'ndan dolayi "erkek milletine" küfürde siniri asmamasini demistim. Bu kadar..
Yoksa onun hatalarini bende savunmam.
Burda ismini aciklamadigim ama kendisi seviyesinde ve davranislarinda hep örnek teskil eden bir bayana edilen iftiralara karsi herkes susarken ben dosta düsmana herkese meydan okudum..

Geändert von seyrangah (31.03.2015 um 23:05 Uhr).
Alt 31.03.2015, 23:07
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:

sanirim vaybede moda haline gelmi$ iki yüzlü erkek modeli

en nefret edtigim insan tipi
arkasından bi dolu saydırıyorsun. yok öyle yok böyle yapıyor diye. ondan sonra gidip yüzüne gülüyor, o kişinin de en yakını oluyorsun. nasıl oluyor bu, insan bu kadar iki yüzlü olmamalı.
erkek olmak icin cok caba harcayip ne erkek olmayi nede (erkek adam ) olmayi beceremeyen vizyonu dar erkekler bizden uzak olsunlar.
yüzüne konu$up arkasina gülen insan ,hic göete gülünürmü?

şimdi sen hiç mi yapmıyorsun diyeceklere, hayır yapmıyorum. böyle insanları eliyorum ki bende onlar kadar kişiliksiz olmayayım, kendime saygım kalsın.
Alt 31.03.2015, 23:15
seyrangah

Standard

Galiba bir yanlis anlasilma var. Benim Feyzade'yle bir muhabettim yok. Feyzade her zaman T9'nu desteklemistir. Bunu da görmeyecek kadar kör degilim.
Hangi yazilarina cevap vermissim ben onun? Forumda iki sayfa geri bakan bunlari ve ne demek istedigimi görür ve anlar..

Benim Feyzade ile bir alakam olmadi ve yokta. Benim arkamdan kimler konusmadi ki, ben hep gülüp gectim.
Neyse ben lafi fazla uzatmayim, bugün kendimi ifade etmekte zorlaniyorum galiba.

O senden, Timeraiser ve SevtapTuran'dan özür dilemedikce zaten onu kaale almam. Benim icin yoktur yani! Bu kadar basit!

Geändert von seyrangah (31.03.2015 um 23:21 Uhr).
Alt 31.03.2015, 23:26
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
aynen bu deli kari atdigi iftiralardan dolayi
- timi den
- laradan
- sevtaptan
- beyazgülden
ve benden özür dilimedigi sürece bu deliyi insan yerine koymiyacagiz!!!
Imza:

Ask_Sehidi alias Görenbilir alias nam-i diger der_levantiner

Geändert von seyrangah (02.04.2015 um 18:58 Uhr).
Alt 31.03.2015, 23:28
seyrangah

Standard

Esmart, seyrangah nicki bana bikkinlik verdi. Lüften benim der_levantiner nickimi bana geri ver.. En sevdigim nickim oydu

Nickimi kilitledin bir üye ile birimizle laf yetistirken, ve simdi o nickimsiz kaldim
Burda baska da nickim yok. Ilgililere duyurulur
Alt 31.03.2015, 23:52
Benutzerbild von Denizrocky
Denizrocky Denizrocky ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch

Zitat:
Galiba bir yanlis anlasilma var. Benim Feyzade'yle bir muhabettim yok. Feyzade her zaman T9'nu desteklemistir. Bunu da görmeyecek kadar kör degilim.
Hangi yazilarina cevap vermissim ben onun? Forumda iki sayfa geri bakan bunlari ve ne demek istedigimi görür ve anlar..

Benim Feyzade ile bir alakam olmadi ve yokta. Benim arkamdan kimler konusmadi ki, ben hep gülüp gectim.
Neyse ben lafi fazla uzatmayim, bugün kendimi ifade etmekte zorlaniyorum galiba.

O senden, Timeraiser ve SevtapTuran'dan özür dilemedikce zaten onu kaale almam. Benim icin yoktur yani! Bu kadar basit!
HEEEEEYT! ISTE BUKADAR DOSTUM!!!!!

O XXXXXXX KARI HERKESTEN ÖZÜRDILEYECEK!!!!!
Alt 01.04.2015, 00:26
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
aynen bu deli kari atdigi iftiralardan dolayi
- timi den
- lara dan
- sevtap tan
- beyazgül den
- lafebesin den
ve benden özür dilimedigi sürece bu deliyi insan yerine koymiyacagiz!!!

Zitat:

Tesekkürler arkadaslar,
Bu konuda hemfikiriz. Sebebi ne olursa olsun böyle Bir hakareti, iftirayi kimse hak etmez. Insanlara davranilmak istedigin gibi davran demisler.
Ancak feyzadeye onun gibi cevap yazilinca maalesef kendini geriye cekti.
Cok yazik insani bakimdan.
Alt 01.04.2015, 13:15
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Denizrocky Beitrag anzeigen
HEEEEEYT! ISTE BUKADAR DOSTUM!!!!!

O XXXXXXX KARI HERKESTEN ÖZÜRDILEYECEK!!!!!
Dogrusu da bu degil mi? Özür dilemek, yapilan bir hataya gösterilen pismanliktir. Insani kücültmez bilhasa yükseltir.

Geändert von seyrangah (01.04.2015 um 15:09 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche