Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Entertainment - Musik - Kino

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 06.05.2010, 00:42
Benutzerbild von Monster
Monster Monster ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ot Beitrag anzeigen
ha!ha!

kücük emrah mi?
oda nerden cikdi?
da muss ich nur lachen,,
http://www.kucukgoogle.com/
Alt 06.05.2010, 22:26
Virtual_Reality

Standard

Zitat:
Zitat von NadirKacan Beitrag anzeigen
looooool.....yaaaaaaaaaaaaaaaaaat yaaaaaaaaaaaaaaaaaat, hahahah
Küçük Emrah Süper Komik

http://www.youtube.com/watch?v=IwathfC9KJ8

Kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek demistir bizim sicik Emrah. Anasida oglum bir tecavüz kacinilmazsa o zaman zevk alacaksin diyer "ise" baslar. Banada burdan simdiden alan yok satani tikiyim demek düser. Emrah'a da anasina'da
Alt 06.05.2010, 22:27
Virtual_Reality

Standard

Zitat:
Zitat von ot Beitrag anzeigen
ha!ha!

kücük emrah mi?
oda nerden cikdi?
da muss ich nur lachen,,
Worüber musst Du lachen? Über die ulkigen Videos oder über diese Witzfigur im Mannesgewand, oder über beides?
Alt 06.05.2010, 22:28
Virtual_Reality

Standard

Zitat:
Zitat von fosfos Beitrag anzeigen
Hepimiz Emrahiz.

ay shey, ne diyom ben yaw.. Müheheh..dur bidaa bakim, sonra da grup vitamin seyredecem. Bin so aufgedreht..HAhahaha
Hööst parmaklarini denk al ve tuslara dogru dürüst bas. Anadolu cogugu olmak baska Emrah gibi orospu cocugu demeyimde onun bunun cogu olmak baska bir sey, degil mi ama foscugum?
Alt 06.05.2010, 22:29
Virtual_Reality

Standard

Zitat:
Zitat von Monster Beitrag anzeigen
Bu da güzel mis
Alt 06.05.2010, 22:31
Virtual_Reality

Standard

Zitat:
Zitat von Isis_ Beitrag anzeigen
ich will nicht als spassbremse gelten abeeeer
auf kosten anderer sich zu amüsieren finde ich nicht nett. vorallem diese person ist auch populär. wenn es wenigstens nicht unter dem gewählten überschrift solche witze gemacht worden wäre.
ich bin auch kein fan von kücük emrah aber das muss wirklich nicht sein

Acima acinirsin diye bizim oralarda bir söz var. Acilarin cocuguna fazla acirsan onun gibi olursun. Kader cok serttir adama acimaz, kadinada acimaz bu kader. Gelene vurur gidene vurur
Alt 06.05.2010, 22:43
Virtual_Reality

Standard

Zitat:
Zitat von Isis_ Beitrag anzeigen
ich will nicht als spassbremse gelten abeeeer
auf kosten anderer sich zu amüsieren finde ich nicht nett. vorallem diese person ist auch populär. wenn es wenigstens nicht unter dem gewählten überschrift solche witze gemacht worden wäre.
ich bin auch kein fan von kücük emrah aber das muss wirklich nicht sein

Acima acinirsin diye bizim oralarda bir söz var. Acilarin cocuguna fazla acirsan onun gibi olursun. Kader cok serttir adama acimaz, tabi kadina da acimaz bu kader. Gelene vurur gidene vurur

Saka bir yana, acindirmayla, duygu sömürüsüyle arabeskciler Türkiye'yi bir kültür erozyonuna ugrattilar. Nereye baksan ya maganda arabeskci yamuk tipli manyak herifler. Bir genc kiz örnegin hergün otobüs duraginda gördügü Kücük Emrah müsveddesine pas vermedigi icin bu salakta Emrah filimlerinden esinlenerek. "Seni kimseye yar etmem Nurcan, gül soluncaya seni ölünceye kadar sevecegim. Ya benim olursan ya da topragin diyerek basar ruhsatsiz silahindan kursunlari o masumpek üniverste sinavlarina hazirlanan hayatinin baharindaki genc kiza.

Arabeskci polis abisi, bedelsiz bu kader kurbanini savunan arabeskci avukati ve bu "aci hayat sartlarina" anlayisla karsilayan bu "hakim abi" namus meselesinden üc hapise atarlar. Ve ordaki diger "kader kurbanlari" da kardeslerini bagrina basarlar. Üc ay sonra bu arabeskci zat-i muhterem yine insanligin üzerine koyurulur. Olan o kizcagiza, kizini gelin olarak görmek isteyen annesine ve babasine ve diger aile fertlerine olur. Ne de olsa ates düstügü yeri yakar degil mi..

Batsin bu arabesk dünyasi. Bitsin bu fantezi rüyasi. Arabeskci yeni yetme görgüsüz zenginlere kulluk edene yaziklar degil kaziklar olsun.... Bu kadercilerden Türkiye daha ne kadar cok cekecek?

Orhan abinin anasini, Ferdi babanin, yedi süalesini, Müslüm babanin gelmisini gecmisini, Mahsun Kirmizgül, Emrah, Özcan Deniz ve isimlerini bilmediklerimi topyekün sinemaya davet ediyim....

Sener Sen'nin ve Müjde Ar'in basrollerini oynadigi "ARABESK" FILMINE

Geändert von Virtual_Reality (06.05.2010 um 22:56 Uhr).
Alt 06.05.2010, 22:45
Isis_

Standard

Zitat:
Zitat von Virtual_Reality Beitrag anzeigen
Acima acinirsin diye bizim oralarda bir söz var. Acilarin cocuguna fazla acirsan onun gibi olursun. Kader cok serttir adama acimaz, kadinada acimaz bu kader. Gelene vurur gidene vurur
bak burda cok haklisin.
ama ben bu tecrübeyi bu kanalda yaptim, acidigim kisilerin ne oldugunu
ama yinede her insana bir firsat verilmeli iyi tarafini ispatlamasi icin ilk önce diye düsünüyorum.
bilhassa ilk tanimada.
kücük emrahi tanimiyorum sadece sanatci oldugunu biliyorum.
ama ibo olsa belki daha cok gülerdim. onu sempatik yapmayan bazi olaylari var ama hatasiz insanda olmaz.bilhassa ünlü olupta her adimin kamera ile takip edilirse
simdi taslayabilir beni ibo hayranlari))
Alt 06.05.2010, 22:58
Isis_

Standard

Zitat:
Zitat von Virtual_Reality Beitrag anzeigen
Acima acinirsin diye bizim oralarda bir söz var. Acilarin cocuguna fazla acirsan onun gibi olursun. Kader cok serttir adama acimaz, tabi kadina da acimaz bu kader. Gelene vurur gidene vurur

Saka bir yana, acindirmayla, duygu sömürüsüyle arabeskciler Türkiye'yi bir kültür erozyonuna ugrattilar. Nereye baksan ya maganda arabeskci yamuk tipli manyak herifler. Bir genc kiz örnegin hergün otobüs duraginda gördügü Kücük Emrah müsveddesine pas vermedigi icin bu salakta Emrah filimlerinden esinlenerek. "Seni kimseye yar etmem Nurcan, gül soluncaya seni ölünceye kadar sevecegim. Ya benim olursan ya da topragin diyerek basar ruhsatsiz silahindan kursunlari o masumpek üniverste sinavlarina hazirlanan hayatinin baharindaki genc kiza.

Arabeskci polis abisi, bedelsiz bu kader kurbanini savunan arabeskci avukati ve bu "aci hayat sartlarina" anlayisla karsilayan bu "hakim abi" namus meselesinden üc hapise atarlar. Ve ordaki diger "kader kurbanlari" da kardeslerini bagrina basarlar. Üc ay sonra bu arabeskci zat-i muhterem yine insanligin üzerine koyurulur. Olan o kizcagiza, kizini gelin olarak görmek isteyen annesine ve babasine ve diger aile fertlerine olur. Ne de olsa ates düstügü yeri yakar degil mi..

Batsin bu arabesk dünyasi. Bitsin bu fantezi rüyasi. Arabeski yeni yetme görgüsüz zenginlere kulluk edene yaziklar degil kaziklar olsun.... Bu kadercilerden Türkiye daha ne kadar cok cekecek.

Orhan abinin anasini, Ferdi babanin, yedi süalesini, Müslüm babanin gelmisini gecmisini, Mahsun Kirmizgül, Emrah, Özcan Deniz ve isimlerini bilmediklerimi topyekün sinemaya davet ediyim....

Sener Sen'nin ve Müjde Ar'in basrollerini oynadigi "ARABESK" FILMINE
cocukken türk filmleriyle büyüdügümüze hatirliyorum ama epey oldu takip etmeyeli
bildigim kadariyla 80 yillarda galiba arabesk bir ara yasaklanmisti. cok ic karartiyor diye. ama o zamanlar cok seyler yasakti.
üniversitede jeans giymek, biyik birakmak bile yasakmis.
ama türkce müziklerin cogu maalesef üzücü
simdi ancak forumda takip ediyorum türkce müzigi
Alt 07.05.2010, 14:09
Isis_

Standard

bezüglich ibo muss ich mich korrigieren
bu parcasini bende begendim dogrusu
türkmen gelini
http://www.youtube.com/watch?v=ushSm...eature=related
Antwort