Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Foren Archiv

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 27.09.2003, 22:03
Benutzerbild von kes
kes kes ist offline
Neuer Benutzer

Standard also erotickadin....

küsmedimki barisalim hehe ))
Alt 27.09.2003, 22:45
Benutzerbild von erotickadin
erotickadin erotickadin ist offline
Neuer Benutzer

Standard mucukkkk kesssssssssssssssssssssssssssss

ohne Text
Alt 28.09.2003, 11:40
Benutzerbild von hasan7575
hasan7575 hasan7575 ist offline
Neuer Benutzer

Standard pühehehehhe

bakiyorumda burasi iyice sirke döndü ;o))
anlasilan bizimkiler bizi artik pek istemiyorlar.tüh ne yapacagiz simdi cok üzüldük walla.aman kizlar kulunuz köleniz olayim,gözünüzün yagini yiyeyim noolur bize varin,gitmeyin elin sari kafali hansina ;o)))
anlasilan bizimkilerin bu tarz bir foruma gercekten ihtiyaclari varmis,baksaniza bi havalara girmislerki sormayin gitsin.sanki bulunmaz hint kumasi mübarekler.burda yazi yazan birkac türk erkegi bozuntusu ve yüz karalarimizda ekmeklerine yag sürüyor;ama yanilmamak lazim,geneli yansitmiyor bu erkekler.bu yüzden türk kizlarina mesajim su:
Cikarin kizim artik aklinizdan burda yasayan bütün türk erkeklerinin size askinti olabilecegi ihtimalini.80%imiz elimizi sallasak ellisini aliriz ;o)siz en iyisi kismetinizi gercekten gavurlarda arayin.
ne demis celik üstadimiz:"yeminler etsekte....sen yolunaaa ben yoluma";O)
Alt 28.09.2003, 11:58
Neuer Benutzer

Standard Türk kizinin türk erkegi komplexi

die türkischen männer halten sich für das arische unter den männern diye yazmisti bu foruma gecenlerde birisi.falsch derim ben;wir halten uns nicht dafür,wir sind es ;o)
gelelim asil konuya,yani türk kizlarinin yüzde 80inde var olan türk erkegi komplexlerine.nasil olusuyor bu komplexler?genelde daha okulun ilk dönemlerinde;okuldaki bütün türk erkekleri alman kizlariyla takilir;bizimkiler havasini alir.önce baslarlar alman kizlarina hakarete,sonrada türk erkekleri alir nasibini.bu,uzun süre böyle devam edegelir.türk erkegi icin varsa yoksa sarisin uzun boylu helga vardir;gerisi bostur.onlarla gezer,onlarla cikar,onlarla eglenirler.türk kizi türk erkeginden nefret etmeye baslar.madem öyle iste böyle hesabini yapip alman erkeklerine yönelmeye kalkar.dünyanin en yakisikli ve en karizmatik erkegi olan alman erkegi aslinda dünden razidir.ve böylece türk kizi türk erkegi komplexlerinden hareketle almanlarla takilir;alman sevgilisi ya da kocasi var diye övünür,hava atar(kac kere gördüm benim kocam alman diye havalar atan türk kadinini),baska türk kizlarinda yabancilarla evlenmesini ister;evlendikce de acaip mutlu olur.türk erkegi komplexi artik her tarafina islemistir;senelerin getirdigi assagilanmislik hissini bastiramaz,zannederki,bütün türk erkekleri onu acaip kiskaniyor almanla beraber diye,halbuki türk erkeklerinin cogunun umrunda bile degildir.
Alt 28.09.2003, 12:17
Neuer Benutzer

Standard o.T.

ay öylemi ayol?
ya nasil kiskandim simdi nasil kiskandim....
yazini okuyunca ilk önce bi titreme sardi beni,sonra koltugumun icine gömüldüm,dakkalarca kendime gelemedim;olamaz dedim durdum;nasil yapar bunu bu kiz bize diye;o)
bi gören olsa timarhaneye tikarlardi beni walla.
Alt 28.09.2003, 12:24
Neuer Benutzer

Standard o.T.

chappeau deinem interpretationstalent,intellekt und durch und durch rationalem sowie plausiblen erläuterungsvermögen.habe bisher noch nie einen text gelesen,der mich so beeindruckt hat und eine so grosse bewunderung gegenüber der puren intelligenz des verfassers des jeweiligen textes in mir hervor gebracht hat.
lady,sie haben es drauf!
Alt 28.09.2003, 13:52
Benutzerbild von sabrina
sabrina sabrina ist offline
Neuer Benutzer

Standard Mir gefallen türkische Männer

weil die so männlich sind
Alt 28.09.2003, 19:51
unknown

Standard o.T.

Ne... mir gefallen die auch... ;-))))

Ab `ner gewissen reife sind die ja auch ziemlich männlich... aber da ich das hier grad so hinkritzle ... Es sind doch eigentlich alle männer ab `ner gewissen reife männlich!?!?! ... hincik bi dedigim ötekini tutmadi galiba.. naja... ;-)

Zumindest weiss ich das ich türkische Männer bevorzuge... will zwar nie gross reden, weil.. man weiss ja nie was passiert ;-)

*Yurdi* ;-)
Alt 28.09.2003, 20:03
Benutzerbild von zillikiz
zillikiz zillikiz ist offline
Neuer Benutzer

Standard Die haben Feuer unterm Arsch *g* o.T.

ohne Text
Alt 28.09.2003, 20:04
unknown

Standard ?!?!?!

Ähm....

ich hab mir zwar net alle kommentare zu dem hier geschriebenem durchgelesen aber zumindest ä bissl... hmmmm....

Naja... ich hab eigentlich nixis auszusetzen an dem Beitrag hier.

Zu dem 7x die Woche Sex kann ich nichts sagen.. ;-)

"trinkt bei jeder gelegenheit" hmmm... im grunde genommen is das auch nicht von der luft gegriffen

"die betrügen am meisten die Frauen" ... naja... Männer.. wenn sie die gelegenheit haben.. liegt nun mal an deren Natur.. vor allem wenn mans auch noch reizt.. wer würde da nein sagen? hm... okay okay.. ich höre schon einige sagen.. ich würd es nicht machen.. tamam kardes siz etmeyin... ama baya hu hayir icin direnmek gerekiyo ;-)

"was positives~~~&gtkilibik" ... *kopfschüttel* Naja... jeder hat seinen eigenen geschmack... gönül bu iste.. kime kariscenkine.. ;-)

*Yurdi* ;-)
Antwort