Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 24.07.2014, 23:08
Ask_Sehidi

Standard Ekmeleddin İhsanoğlu’ndan Özil’e tebrik

Ekmeleddin İhsanoğlu’ndan Özil’e tebrik (manbee haberin aslini okumak icin linki tikla)

Cumhurbaşkanı adayı İhsanoğlu'nun, Almanya'nın Arjantin'i yenerek Dünya Kupası'nı kazandığı maçın ardından Mesut Özil'i telefonla arayarak tebrik ettiği ortaya çıktı.

2014 FIFA Dünya Kupası’nın final maçında Almanya’nın Arjantin’i yenerek 24 yıl sonra Dünya Kupası’nı ülkesine götürmesinin ardından, Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu’nun, Almanya forması giyen Mesut Özil’i telefonla arayarak tebrik ettiği ortaya çıktı.

“GURUR DUYUYORUZ”

Final maçındaki başarısı nedeniyle Mesut Özil’i tebrik eden İhsanoğlu Özil’e, “Tebrik ediyorum, başarılarınla iftihar ediyoruz, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

“SEÇİMDE BAŞARILAR DİLİYORUM”

Ünlü futbolcu Mesut Özil ise İhsanoğlu’nun tebrik telefonuna teşekkür ederek, “Aramanız beni çok mutlu etti. Ben de size bu seçim sürecinde başarılar diliyorum” diye konuştu.
Alt 25.07.2014, 20:07
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi
Mesut Özil bir Kürt oldugu icin Türk Milli takimini tercih etmemistir

Bizde seni bagrimiza basip bizden birisi sanmistik Mesut! Ama iyi ki Türk Milli Takimina gelmemissin.
Arkadaslar yanlis anlamayim ama ben bu ikileme karsiyim. Isine geldiginde Türk isine geldiginde Kürt olunmaz. Türklük elbette bir irkin adidir ama yüce Atatürk ne demisti? NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE! Artik bu bölücülük virüsü iyice kol gezmis, taaa Karadeniz'in Zonguldak sehirine kadar ulasmis....

Mesut sana da bir sözüm var! YAZIKLAR OLSUN! Ach so stimmt ja, als Kurde verabscheust du es ja türkisch zu reden. Du bist bist nichts wert Mesut! Und höre auf vor den Kameras so medienwirksam Bittgebete zu verrichten! Trag deine R'Kelly Ohringe und hip hoppe weiter auf dem Fussballfeld. Die Gebrüder Altintop aus Malataya-Akcadag überragen Dich sowieso um einiges und erst recht im sportlichem Bereich!
Erdal daha düne kadar özile kürt oldugu icin hakaret ediyordun.

und dein spruch als kurde würde man es verabscheuen türkisch zu reden ist wirklich rassistisches gedankengut.

simdi ekmeleddin sayesinde dansöz gibi kivranip özil hakkindaki söylediklerini yok sayiyorsun.

iste bunun icin chp ve chp fanatiklerine halkimiz itibar etmiyor.
Alt 25.07.2014, 20:36
Ask_Sehidi

Standard

Hayir onun kürt oldugu icin degil, kürtlerin müsveddesi oldugu icin belki gazabima ugramistir.. Ayni su bakara-makaraci vardi ya, hhaaa su Avrupa Birligi bakani Egemen Bagis.
Kur'an'la ve milletle alay ettigini kamuoyu ögrendikten sonra. Olayi saptirmak icin su cümleyi söylemisti.. Göz altinda alinan bütün bakanlar Kürt asilli bu cok manidar cok..
Sevsinler onun kürtlügünü de manidarligini da.. Reza Sarraf'da ona bakarsan Iran asilli..
Anladin mi? Bunlar Kürt olsa kac yazar..
Ama Mesut Özil'e gelince, onun Türkiye icin oynamasini istemiyordum desem yalan konusmus olurdum.. Bak Almanlar da onu kabul etmiyorlar.. Ahirliga koyunlarin yanina keci de koyarsan, keci koyun olmuyor diyenler var..
Belki o oynasaydi takimiz Dünya sampiyonluguna katilmis olabilirdi.. Ama senin icin böyle seylerden galiba fazla anlamiyorsun..

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
Erdal daha düne kadar özile kürt oldugu icin hakaret ediyordun.

und dein spruch als kurde würde man es verabscheuen türkisch zu reden ist wirklich rassistisches gedankengut.

simdi ekmeleddin sayesinde dansöz gibi kivranip özil hakkindaki söylediklerini yok sayiyorsun.

iste bunun icin chp ve chp fanatiklerine halkimiz itibar etmiyor.
Alt 25.07.2014, 20:42
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Ask_Sehidi Beitrag anzeigen
Hayir onun kürt oldugu icin degil, kürtlerin müsveddesi oldugu icin belki gazabima ugramistir.. Ayni su bakara-makaraci vardi ya, hhaaa su Avrupa Birligi bakani Egemen Bagis.
Kur'an'la ve milletle alay ettigini kamuoyu ögrendikten sonra. Olayi saptirmak icin su cümleyi söylemisti.. Göz altinda alinan bütün bakanlar Kürt asilli bu cok manidar cok..
Sevsinler onun kürtlügünü de manidarligini da.. Reza Sarraf'da ona bakarsan Iran asilli..
Anladin mi? Bunlar Kürt olsa kac yazar..
Ama Mesut Özil'e gelince, onun Türkiye icin oynamasini istemiyordum desem yalan konusmus olurdum.. Bak Almanlar da onu kabul etmiyorlar.. Ahirliga koyunlarin yanina keci de koyarsan, keci koyun olmuyor diyenler var..
Belki o oynasaydi takimiz Dünya sampiyonluguna katilmis olabilirdi.. Ama senin icin böyle seylerden galiba fazla anlamiyorsun..
sirf kiviriyorsun erdal,

daha bir kac sene önce kürtlere ana avrat küfür ediyordun.

zazalara ayrica cok agir hakaretlerde bulunuyordun.

kendini sünni olarak gösterip alevilere hakaret ediyordun. yahu senin alevi oldugunu bile ben acikladim burada.

bu tür oyunlarla sadece cahilleri kandirabilirsin.

okuma yazmasi olan herkes senin mesut özil hakkinda yazdiklarini okuyup kendi yorumunu yapar.
Alt 25.07.2014, 20:46
Ask_Sehidi

Standard

Hic gülesim yoktu, sacmalamanin da bir sinir olmasi lazim, ama sende bu sinir da yok!
Zazalar küfür etmiyorum kocum, zaza bi tane serefsiz vardi ona küfür ettim. Bak senin gibi Türke bile küfür ettim, ama senden sonra.. Birak artik bu carpitmalari, yoksa carpilirsin manbee

Yalan konusmus olmayim, gülesim vardi da ama bu kadar gülesim yoktu
Alt 25.07.2014, 20:49
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Hic gülesim yoktu, sacmalamanin da bir sinir olmasi lazim, ama sende bu sinir da yok!
Zazalar küfür etmiyorum kocum, zaza bi tane serefsiz vardi ona küfür ettim. Bak senin gibi Türke bile küfür ettim, ama senden sonra.. Birak artik bu carpitmalari, yoksa carpilirsin manbee

Yalan konusmus olmayim, gülesim vardi da ama bu kadar gülesim yoktu
zazalara küfür ettigin ayri bir zazaya küfür ettigin ayri.

yine hatirlatayim sen bir zazaya küfür ederken ben sana ne demistim biliyorumusun? evet havlayan köpek isirmaz demistim. burada yazdiklarini yarin yalarsin demistim. sen devam ettikce tükürüklerini yalayacaksin erdal demistim.

eee sonuc ne oldu? tüm söylediklerini yaladin. gidip burada yazdiklarini yapamadin cünkü o yürek yoktu.

yillardir senin hikayelerine sahitiz.
Alt 25.07.2014, 20:57
Ask_Sehidi

Standard

Aha manbee yine trollük yapiyor. Ve bütün threadlerin "icine ediyor"
Mesele bir seyi ya da bir kisiyi ciddiye almak meselesi.. Anlatabiliyormuyum manbee! Senin tespitini en güzel bosphorus yapmisti.. Sen AKP'nin oylarini yükseltiyorum saniyordun ama aksine bir gelisme olmustu.. Tabii sen bunu her sekiliye red ediyordun ama eninde sonunda bosphorus bile catladi ve.. AKP'nin oylarini düsürüyorsun manbee düsürüyorsun demisti. AKP'ye biraz olsun acimistim haa

Geändert von Ask_Sehidi (25.07.2014 um 20:59 Uhr).
Alt 25.07.2014, 21:04
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Aha manbee yine trollük yapiyor. Ve bütün threadlerin "icine ediyor"
Mesele bir seyi ya da bir kisiyi ciddiye almak meselesi.. Anlatabiliyormuyum manbee! Senin tespitini en güzel bosphorus yapmisti.. Sen AKP'nin oylarini yükseltiyorum saniyordun ama aksine bir gelisme olmustu.. Tabii sen bunu her sekiliye red ediyordun ama eninde sonunda bosphorus bile catladi ve.. AKP'nin oylarini düsürüyorsun manbee düsürüyorsun demisti. AKP'ye biraz olsun acimistim haa
yine yalan söylüyorsun erdal,

ben söylediklerimi ispat eden birisiyim sende ispat edersen belki inandirici olursun.

AK Partinin oylari 13 yildir yükseliyor. demek ki biz sizden daha basariliyiz

burada irkcilik yaptigini yüzüne vurmam seni rahatsiz etti. ondan dolayi konuyu baska yere cekmeye calisiyorsun.

bence o küfür ettigin irklardan özür dilesen daha uygun olur. hem sana hemde chpye daha yararli olur
Alt 25.07.2014, 21:15
Ask_Sehidi

Standard

Kendi yaptiklarini da bana mal etmeye calisiyor. Hayretsin sen manbee.. Benim irkcilik gibi, mezheperin 7. yilda ürettigi ve o dönemde takilip kaldigi seriat gibi seylerle isim olmaz.

Ben yaradilani Yaradan'dan ötürü severim.
AKP'liler gibi degilim ben Allah'a sükür! Prensiplerim var, ilkelerim var, dogrularim var.. Bu senin söylediklerin onlarin hic birisyle bagdasmaz!
Ama senin böyle yüz kizartici davranislarina örnegin, Rotzlöffel hanima ettigin o küfürler beni bile ekranim arkasindan utandirdi.. Insan oldugum, icin erkek oldugum icin, dünyamizda, böyle senin küfürlerinin havada ucustutugu havadan soludugum icin..
Zaten Rotzlöffel hanim da, Aurum hanim'da buralara ugramiyorlar artik.. Yazik..
Aslinda simdi sen insaniyet namina bir iyilik yap ve onlardan özür dile..

Geändert von Ask_Sehidi (25.07.2014 um 21:20 Uhr).
Alt 25.07.2014, 21:38
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Kendi yaptiklarini da bana mal etmeye calisiyor. Hayretsin sen manbee.. Benim irkcilik gibi, mezheperin 7. yilda ürettigi ve o dönemde takilip kaldigi seriat gibi seylerle isim olmaz.

Ben yaradilani Yaradan'dan ötürü severim.
AKP'liler gibi degilim ben Allah'a sükür! Prensiplerim var, ilkelerim var, dogrularim var.. Bu senin söylediklerin onlarin hic birisyle bagdasmaz!
Ama senin böyle yüz kizartici davranislarina örnegin, Rotzlöffel hanima ettigin o küfürler beni bile ekranim arkasindan utandirdi.. Insan oldugum, icin erkek oldugum icin, dünyamizda, böyle senin küfürlerinin havada ucustutugu havadan soludugum icin..
Zaten Rotzlöffel hanim da, Aurum hanim'da buralara ugramiyorlar artik.. Yazik..
Aslinda simdi sen insaniyet namina bir iyilik yap ve onlardan özür dile..
bak ben senin küfürlerini ispat ederim ama sen ispat edebilirmisin???

hodri meydan diyorum erdal. buyur rotzlöffel hakkinda ne yazdiysam buraya kopyala.

yalancinin mumu yatsiya kadar yanar, bunu sana ögretmedilermi?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche