Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 12.01.2016, 20:00
Benutzerbild von didem1975
didem1975 didem1975 ist offline
Neuer Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von irmak_ Beitrag anzeigen
kelin isi gücü yok laranin yollarini gözüyor chatde/forumda, dilencilerin bile onuru var bu kelin yok

bu kälin karisini görseniz lara ,lara diye gebermesine hak verirdiniz,kari deyil polis köpeyi
Alt 12.01.2016, 20:04
Blocker

Reden

Zitat:
Zitat von didem1975 Beitrag anzeigen
bu kälin karisini görseniz lara ,lara diye gebermesine hak verirdiniz,kari deyil polis köpeyi
karisida varsa burada hepimiz görelim.

varmi o yürek sizde?
Alt 12.01.2016, 20:29
irmak_

Reden

Zitat:
Zitat von didem1975 Beitrag anzeigen
haha oda iyiymis, körler sagirlar birbirlerini agirlar
Alt 12.01.2016, 23:04
Blocker

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
HAS...TIR lan Pezevenk...
sende tavuk kadar yürek olsa burada fakle nikle erkeklik oynamazdin $ERFsiz...Facden calip buraya resimlerini yükledigin insanlarin yanina kendi resmini yükleseydin.....kancik bir Köpek senden daha Onurludur....
burada isimlerini resimlerini yükledigin kisilerin yanina kendi resmini ve isminide yazsaydin ya.....insan gibi yasayamiyorsun Onurlu bir köpek gibi öl
niye hakaret ve küfür ettigine anlam veremiyorum.

hatta pezevenk demek ile kendini fuhus alaninda calisan kadin ilan etmis oluyorsun. pezevenk oldugunu nereden biliyorsun? adam senimi satti??? simdi satmadi dersen iftira attigini itiraf etmis olursun, satti dersen kendinin orospu oldugunu itiraf etmis olursun.

merak ile aciklamani bekliyoruz.

adi bir iftiracimisin yoksa sokak yosmasimisin?
Alt 13.01.2016, 00:15
Blocker

Standard

Zitat:
benim sadik Hundum...söyle bana neye anlam veremiyorsun...anlamadigin sey ney? ben anlatayim sana

annanin hayat hikayesini biliyorum bana bilmedigim birsey anlat pezevenk
senimi sattimda pezevenk oldum???
Alt 13.01.2016, 00:26
Blocker

Standard

Zitat:
seni ben bahceye köpek diye baglamam
telefonlarda beni birakma, bir daha deneyelim diye agladiklarini cabuk unutmussun
Alt 13.01.2016, 00:37
Blocker

Standard

Zitat:
köpekde fantaziye bak...hättest wohl gerne,träum weiter...Lan Mal sen ancak benim yanimda cbavulumu tasiyabilirsin....
tamam sen öyle bisey yok demem normal ama sen aglarken yalvarirken bunu dinleyen bayanlar su anda ne düsünüyor olabilir???

cahil tüm telefonlarini chatte dinlediklerini iyi biliyorsun ama hala inkar ediyorsun
Alt 13.01.2016, 00:58
Blocker

Standard

Zitat:
ha $u kötüledigin bayanlar- sen zengin is adamisin ya, napicanbu dul karilari,leva zaten orosbu ,sen söyledin bnlari -öbürü kendini pazarliyo,diyeri desen oda öyle...sen zengin papucumun is adami napican bulari delimisin dimi...bak sakin rafda ekmek dizdigini söyleme yoksa bu orosbu dedigin dul karilar bile kicina tekmeyi vurur.....sen burasini annanin yatak odasiyla karistirmisin..
bir kere dediklerin yalan. ben hicbir bayana orospu demem ve demedimde.

diyecek olsam ilk sana demem gerekirdi ama seviyem bu tür rezalete müsait degil.

amacin acikca ortada. senin yalvarip agladiklarina sahit olan bayanla arami acip onun sahitlik yapmasini engelleme cabalari. ne kadar ugrassanda hersey ortada.
Alt 13.01.2016, 01:05
Blocker

Standard

Zitat:
Pühhhh snein sifatina sen hicbirine orosbu demedin...öylemi...ha sen zengin is adamisinda dimi...sen bu chatte bütün kadinlarlada beraber oldun dimi? Lan sütü bozuk -ssen hayatinda annanin memesinden ba$ka meme gördün mü yasam artigi
yine hakarete basvurmussun.

ama asil bu bayanin senin yalvarmana ve aglamana sahit olduguna bir kelime ile yanit veremiyorsun.

sormazlarmi niye cevap veremiyor diye
Alt 03.02.2016, 11:12
Benutzerbild von AdaletBey
AdaletBey AdaletBey ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Blocker Beitrag anzeigen
yine hakarete basvurmussun.

ama asil bu bayanin senin yalvarmana ve aglamana sahit olduguna bir kelime ile yanit veremiyorsun.

sormazlarmi niye cevap veremiyor diye
benimde ilk aklima gelen oydu.

sürekli küfür edecegine o sorulara cevap verebilse inandirici olmaya calisirdi ama cevap veremedigi ortada.

bu kadin aylarca manbee rumuzlu üye icin akilli erkegim, zengin erkegim, otele gittigim erkek, evlenecegim erkek, benim erkegim ve benzeri seyler yazan kisi degilmi?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche