Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 29.08.2014, 12:38
Benutzerbild von Kuel_kedisi
Kuel_kedisi Kuel_kedisi ist offline
Benutzer

Standard öyleyse

ayni haberleri dinlemiyoruz... siz politika palavralarina meraklisiniz, dedikodu programlari gibi..... madem aktüell olan haberlerden yaziyorsunuz, insanlar bunlari bilsin istiyorsunuz... neden öyleyse ülkemizin, insanligin VEBA'si Belasi olmus... ISID'i yazmiyorsunuz? bunlarin nasil ürediklerini bilmeyen cok insan var daha.. maksat bilgi paylasimiysa, buyurun.

Bu Ali topu at, Ali topu tut haberlerden vazgecmelisiniz artik... kimseye faydasi yok.
Alt 29.08.2014, 12:43
Benutzerbild von Man_Bey
Man_Bey Man_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Kuel_kedisi Beitrag anzeigen
ayni haberleri dinlemiyoruz... siz politika palavralarina meraklisiniz, dedikodu programlari gibi..... madem aktüell olan haberlerden yaziyorsunuz, insanlar bunlari bilsin istiyorsunuz... neden öyleyse ülkemizin, insanligin VEBA'si Belasi olmus... ISID'i yazmiyorsunuz? bunlarin nasil ürediklerini bilmeyen cok insan var daha.. maksat bilgi paylasimiysa, buyurun.

Bu Ali topu at, Ali topu tut haberlerden vazgecmelisiniz artik... kimseye faydasi yok.
kül kedisi kusura bakma ama bu dedikodu dediklerini türkiyenin ana muhalefet partisini yönetenler yapiyor.

isid ve benzeri örgütlerle mücadele hükümet ve muhalefet partilerin görevi. biz bunlara vergilerimizle dedikodu yapmasi icin para vermiyoruz muhalefet yapmalari icin para veriyoruz.

onun icin para verdigimiz muhalefet bu paralarin karsiliginda calismalarini beklememiz hakkimizdir. senin deyiminle dedikodu yapan muhalefete sandikta cezalarini vermemiz gerekiyor!!!
Alt 29.08.2014, 13:00
Benutzer

Standard Simdi

burda yazarak türkiyedeki politikacilari calismayami? islerini dogru yapmayami tesvik etmis oluyorsunuz?
Madem aldiklari paranin hakkini versinler diyorsunuz öyleyse, aldiklari paralarla bu kadar mal varliklari nasil olmus onuda sorun.

Sizde kusura bakmayin fakat burda siz magazin programi yapiyormus gibi hergün aynisini yazarsaniz... benimde bunlari sorma hakkim doguyor.

iyi günler dilerim.
Alt 29.08.2014, 13:04
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
burda yazarak türkiyedeki politikacilari calismayami? islerini dogru yapmayami tesvik etmis oluyorsunuz?
Madem aldiklari paranin hakkini versinler diyorsunuz öyleyse, aldiklari paralarla bu kadar mal varliklari nasil olmus onuda sorun.

Sizde kusura bakmayin fakat burda siz magazin programi yapiyormus gibi hergün aynisini yazarsaniz... benimde bunlari sorma hakkim doguyor.

iyi günler dilerim.
burada yazarak fanatik chplilerin bile chp hakkinda gercekleri görmesini saglasam yeter.

chpnin gercek yüzünü görüpte bu seviyesiz yobaz partiye oy bir oy bile azalsa türkiyedeki politikayi degistirmis oluruz.

bak kül kedisi demokrasilerde konusarak bir seyler degistirilir. kavga ederek yakip yikarak degil!!!

chp magazin proglarindaki seviyesizler gibi tartisiyor diye buraya aktarmamak sacma olur. bu magazin degerindeki dedikodulari yapan ana muhalefet partisi düsünsün!!!
Alt 29.08.2014, 13:37
Benutzer

Standard Man_BEY

Eminimki Fanatiklerde sizden aldiklari, sizin sahsi görüslerinizle bilgilerinizle CHP'den vazgecmislerdir.
Siz halen daha benim ne demek istedigimi anlamamisiniz...
insan hazmedemedigini kusarmis...Siz burda sadece kendi hazimsizliginizi kusuyorsunuz baska birsey yapmiyorsunuz...
yoksa kim kime oy vermis vermemis umurunuzda bile degil... ve ben sizinle kavga etmiyorum ama siz kullandiginiz isaretlerden ne kadar kavgaya hazir oldugunuzu gösteriyorsunuz... Ben onlarin magazin programi yaptiginida söylemedim, sizin konulara yaklasiminiz, paylasiminiz dedikodu programlarinda oldugu gibi demek istedim. bunlari yazarken, durum nereye gidecek, ne olucak diye kaygili degilsiniz, sadece avuclarinizi ovusturuyorsunuz, maksadiniz sadece kiskirtmak, baska birsey degil....
Bende size birseyler anlatmaya calistim fakat görünen o'ki siz tek noktada takilip kalmayi tercih ediyorsunuz..
Gayeniz insanlara gercekten birsey vermek olsaydi, bunu insanlari ignelemeye calisarak, üstlerine giderek yapamayacaginizi bilirdiniz.
Neyse konuya hakettiginden fazla zaman harcadim...
Hoscakalin.
Alt 29.08.2014, 14:15
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Eminimki Fanatiklerde sizden aldiklari, sizin sahsi görüslerinizle bilgilerinizle CHP'den vazgecmislerdir.
Siz halen daha benim ne demek istedigimi anlamamisiniz...
insan hazmedemedigini kusarmis...Siz burda sadece kendi hazimsizliginizi kusuyorsunuz baska birsey yapmiyorsunuz...
yoksa kim kime oy vermis vermemis umurunuzda bile degil... ve ben sizinle kavga etmiyorum ama siz kullandiginiz isaretlerden ne kadar kavgaya hazir oldugunuzu gösteriyorsunuz... Ben onlarin magazin programi yaptiginida söylemedim, sizin konulara yaklasiminiz, paylasiminiz dedikodu programlarinda oldugu gibi demek istedim. bunlari yazarken, durum nereye gidecek, ne olucak diye kaygili degilsiniz, sadece avuclarinizi ovusturuyorsunuz, maksadiniz sadece kiskirtmak, baska birsey degil....
Bende size birseyler anlatmaya calistim fakat görünen o'ki siz tek noktada takilip kalmayi tercih ediyorsunuz..
Gayeniz insanlara gercekten birsey vermek olsaydi, bunu insanlari ignelemeye calisarak, üstlerine giderek yapamayacaginizi bilirdiniz.
Neyse konuya hakettiginden fazla zaman harcadim...
Hoscakalin.
kül kedisi,

gercekten iyi niyetli olduguna inaniyorum ve gecmiste yazdigin hakaret dolu paylasimlara bakmaksizin simdiki yazdiklarina bakiyorum.

güclü bir demokrasi icin güclü muhalefet gerekiyor. ama güclü muhalefeti iflas etmis bir chp ile gerceklestiremiyecegimize göre insanlari uyandirip baska partilere yönlendirmek gerekiyor.

senin gibi susup chpnin pisligini görmemektense gercekleri paylasmak bunun en dogru yolu.

bak burada kavga etmemize gerek yok, hep beraber chpdeki tek adam ve diktatörlüge karsi niye hemfikir olamiyoruz?

niye chpdeki bu sirttan bicak vurmalara göz yumuyoruz?

niye chp saflarindan hakaret ve küfürleri tolere ediyoruz?

hepimizin istedigi güclü bir muhalefet ve güclü bir demokrasi.
Alt 29.08.2014, 14:36
Benutzer

Standard Benmi??

..gecmiste küfürlü hakaret icerikli yazmisim? Komiksiniz ya...
Valla benim toplasiniz 2 bilemeniz 3paylasimim vardir.. onuda hatirlamiyorum bile, cünkü sizin kadar foruma abone degilim..
paylasimlar derken abartiginizi sizde biliyorsunuz ama neyse...
hakaret icerikli yazilara ayni sekilde cevap veririm ama durup dururken, simdi sizin yaptiginiz gibi kimseye yalan yanlis yazmam, saldirmam.
Sizin neye inandiginizda umurumda degilki ben kötü niyetli olsamda, burda kimi kime karsi kiskirtiyorumki simdi bunu bir söyleyin..... sadece takintilariizdan kurtulun dedim o kadar.
Camur at izi kalsin dedikleri bu olsa gerek...ben hakaretde, küfürde etmem.
böyle yazarak benim, gercekte lanet biri oldugumumu göstermek istiyorsunuz? tamam öyle olayim, bu size yazdiklarimin dogrulugunumu kapatacak?
anladigim kadariyla elestiriyi hic kaldiramiyorsunuz... su yazdiginiza bakin ve ne kadar bariscil oldugunuzu siz düsünün artik.
Alt 29.08.2014, 14:43
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
..gecmiste küfürlü hakaret icerikli yazmisim? Komiksiniz ya...
Valla benim toplasiniz 2 bilemeniz 3paylasimim vardir.. onuda hatirlamiyorum bile, cünkü sizin kadar foruma abone degilim..
paylasimlar derken abartiginizi sizde biliyorsunuz ama neyse...
hakaret icerikli yazilara ayni sekilde cevap veririm ama durup dururken, simdi sizin yaptiginiz gibi kimseye yalan yanlis yazmam, saldirmam.
Sizin neye inandiginizda umurumda degilki ben kötü niyetli olsamda, burda kimi kime karsi kiskirtiyorumki simdi bunu bir söyleyin..... sadece takintilariizdan kurtulun dedim o kadar.
Camur at izi kalsin dedikleri bu olsa gerek...ben hakaretde, küfürde etmem.
böyle yazarak benim, gercekte lanet biri oldugumumu göstermek istiyorsunuz? tamam öyle olayim, bu size yazdiklarimin dogrulugunumu kapatacak?
anladigim kadariyla elestiriyi hic kaldiramiyorsunuz... su yazdiginiza bakin ve ne kadar bariscil oldugunuzu siz düsünün artik.
kül kedisi,

ben dogrulari söylemekten yanayim. umarim bilmeyerek yalan söylüyorsundur cünkü senin 26 paylasimin var.

ben tüm paylasimlarina bakarak bu tespite vardim ve yinede iyi niyetli oldugum icin gecmisteki hakaretleri göz önünde tutmadim.

daha önceki yazdigim gibi ben kavga taraftari degilim onun icin kavga etmene anlam veremiyorum. konuya sadik kalip chp hakkinda düsündüklerini paylasirsan cok daha faydali olacaktir.
Alt 29.08.2014, 14:59
Benutzer

Standard Yalan

Sadece bilincli söylenir... dogruyu bilirsiniz ama öyle olmadigini iddia edersiniz...bunada yalan denilir... yorumlarim 26tane olabilir... ben paylastiklarimdan bahsediyorum...
Gecmisteki hakaretler derken?? kisiye özel kime küfür etmissim söylermisiniz?
Ben bir kereligine kiminle takistigimida cok iyi biliyorum ama küfür asla etmemisimdir..

isterseniz birde sizin hakaret, küfür dolu yazilarinizi cikaralim...bakalim bu yarisi kim kazanacak. sizmi benmi?
Artik cok komik olmaya basladiniz... benim kimseden korkum yok...hakarete hakaretle karsilik vermisimdir (okumadiysaniz yazmistim) ama durup dururken yapmamisimdir, bilmem aradaki farki anlatabildimmi?
Sizin dogrulariniz bu kadarsa acinak durumdasiniz desenize.

Yok estagfurullah, dönüp dönüp ayni makarayi CHP'yi yazan sizsiniz... bu görev sizde kalsin.
Alt 29.08.2014, 15:14
Benutzerbild von Man_Bey
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Sadece bilincli söylenir... dogruyu bilirsiniz ama öyle olmadigini iddia edersiniz...bunada yalan denilir... yorumlarim 26tane olabilir... ben paylastiklarimdan bahsediyorum...
Gecmisteki hakaretler derken?? kisiye özel kime küfür etmissim söylermisiniz?
Ben bir kereligine kiminle takistigimida cok iyi biliyorum ama küfür asla etmemisimdir..

isterseniz birde sizin hakaret, küfür dolu yazilarinizi cikaralim...bakalim bu yarisi kim kazanacak. sizmi benmi?
Artik cok komik olmaya basladiniz... benim kimseden korkum yok...hakarete hakaretle karsilik vermisimdir (okumadiysaniz yazmistim) ama durup dururken yapmamisimdir, bilmem aradaki farki anlatabildimmi?
Sizin dogrulariniz bu kadarsa acinak durumdasiniz desenize.

Yok estagfurullah, dönüp dönüp ayni makarayi CHP'yi yazan sizsiniz... bu görev sizde kalsin.
kül kedisi,

siz hakaret ile küfürün arasinda fark oldugunu algilayamamissiniz galiba.

ben sizin hakaret ettiginizi yazdim ama küfürcüsünüz veya küfür ettiginizi yazmadim.

ama illaki kavga etmek istiyorsunuz buyrun ben nerede kime küfür etmisim?

küfür etmediysem özür dileyebilecekmisiniz?

hodri meydan diyorum.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche