Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Lifestyle

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 07.07.2013, 12:02
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Hic bir sey demeyecek ancak kendin üzerine yemin edip sonra bunu da ispatlayacak..

Zülfikar bey yine ortalardan kayboldu, tabi 2 ay gelmeyecegim dedi, gelmemesi buna isaret.

The last time bey, Zülfiqarsiz 2 ay cekilir mi?
Alt 08.07.2013, 18:56
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
[...]
ben önümüzdeki aylarda fazla ugrayamiyacagim. malum ramazan geliyor ve 2 yurtdisi islerim var. bunlar benim hakkimda konusdukca lütfen bunlara orospucocukluklarini hatirlat.
Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
the last time, yine süper bir yorum yaptin.

'' Onun benim gibi olmak istedigi hayalini güddügü icin ''

Bakalim Zülfiqar buna ne diyecek hahahah

Zitat:

Zülfikar bey yine ortalardan kayboldu, tabi 2 ay gelmeyecegim dedi, gelmemesi buna isaret.

caka kardes,
islerim yogun oldugu icin fazla ugrayamiyorum.

bir ara girmedim ve sunu tespit ettim. ben gidince yine yalan haberler ve iftiralar yogunlasmis.

orospucocugu lastoscha gelince onun önce türkce ögrenipte burada yazsa daha uygun olur. böyle sinsi ve yüzsüzlerle ugrasacak vaktim yok bu aralar.
bana adres verdi ve verdigim adres yanlissa "orospucocuguyum" dedi.

caka kardes gittim o verdigi adrese ve onun yalanini hem patlattim hemde kendi agziyla kendisine orospucocugu demis oldu. bunun üzerine seni bulacagim falan filan demeye basladi. sen düsseldorftasin ve benim adamlarim var seni bulacagim diye geveliyor. gelmezsem orospucocuklugumdan buradaki erkekler faydalansin diyor.

hala dediklerini yerine getiremedi.

ben buraya gelmesemde sen bu oc lastoschu devamli bu konuyu hatirlatirsan bana iyilik yapmis olursun. haftada bir kere ne zaman bulup ve orospucocuklugundan kurtulacaksin diye sorsan yeter.
Alt 08.07.2013, 19:18
the_last_time

Standard

@kendinini Conan sanan kel Kenan'a

bak Kenan, senin yalanlarinla sen ancak kendini kandiriyorsun ve artik millette bunun coktan farkina vardi. anlayacan, istedigin kadar hem suclu hem güclü olmaya calis, basaramazsin, beceriksiz, basaramazsin..

Gelen insan haber verirdi, bilmedigi bir yere haber vermeden gelmek galiba tahsillin vardigi son noktadir Yalanci geri zekali kurba pörtlek gözlü, Theo Waigl kasli, kel kafali "hero turtle" seni
Burda ettigin yeminler ve bu ettgin yeminleri de ispatlaman ne kadar da sana yakisiyor lan Kenan
Alt 08.07.2013, 19:24
Zulfiqar

Standard

Zitat:
@kendinini Conan sanan kel Kenan'a

bak Kenan, senin yalanlarinla sen ancak kendini kandiriyorsun ve artik millette bunun coktan farkina vardi. anlayacan, istedigin kadar hem suclu hem güclü olmaya calis, basaramazsin, beceriksiz, basaramazsin..

Gelen insan haber verirdi, bilmedigi bir yere haber vermeden gelmek galiba tahsillin vardigi son noktadir Yalanci geri zekali kurba pörtlek gözlü, Theo Waigl kasli, kel kafali "hero turtle" seni
Burda ettigin yeminler ve bu ettgin yeminleri de ispatlaman ne kadar da sana yakisiyor lan Kenan
oc lastosch sen delikte bekleyen fare gibisin. ne zaman yazsam 5 dakika sonra ortaya cikiyorsun.

sen onu bunu birak. kendi agzinla kendine orospucocugu dedirttigimi herkes gördü.

senin simdi orospucocuklugundan faydalansin erkekler dedigin konuya gelelim.

ne zaman geliyorsun hödük?
Alt 08.07.2013, 21:58
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
oc lastosch sen delikte bekleyen fare gibisin. ne zaman yazsam 5 dakika sonra ortaya cikiyorsun.

sen onu bunu birak. kendi agzinla kendine orospucocugu dedirttigimi herkes gördü.

senin simdi orospucocuklugundan faydalansin erkekler dedigin konuya gelelim.

ne zaman geliyorsun hödük?
Gelecegim gelecegim, onada ansizin kapina dayanacagim Kenan! Düsseldorf'ta seni kimse elimden alamaz.. Oraya geldigimde senin pezevengin olup seni gay-kerhanelerinde siktirecegim orospu cocugu.. Karsindaki Aurum degil.... Simdiden süaleni sakla, yoksa o anlik hizimla onlarin da basina aynisi gelir..
Alt 08.07.2013, 22:21
the_last_time

Standard

Zitat:

Iki gün bile duramaz o benim küfürlerimi yemedem. Bunun her yani yamuk, küfür yeyipte sevkten dört köse olan baska bir yavsak yoktur cümle alemde...

Sen bu Kenan'nin müslüman Türk kizlarini, kahvehanelerden ihtiyar piclere 20 € verip istettigini biliyormusun? Pis Azzi Toni hayalleri ile kizlarin hayallerini ve umutlarini kirlettigini biliyormusun? Tanismak istedigi kizlara yalan yanlis hikayeler anlattigini biliyormusun? Yok kanser hastasi idi, yok Kemoterapi falan filan, kiz elinde ölmüste, ondan sonra dünyaya küsmüste bu kurbaga gözlü kel yavsak?
Bilmiyorsan aha simdi biliyorsun? Bu aslinda ettigim küfürlerin 100 mislisini hak ediyor!

Geändert von the_last_time (08.07.2013 um 22:27 Uhr).
Alt 08.07.2013, 23:19
Benutzerbild von sevtap05
sevtap05 sevtap05 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Vaybee profilimdeki türk bayragi silinmis!!

..................
Alt 09.07.2013, 00:02
xAurumx

Standard

Zitat:
Iki gün bile duramaz o benim küfürlerimi yemedem. Bunun her yani yamuk, küfür yeyipte sevkten dört köse olan baska bir yavsak yoktur cümle alemde...

Sen bu Kenan'nin müslüman Türk kizlarini, kahvehanelerden ihtiyar piclere 20 € verip istettigini biliyormusun? Pis Azzi Toni hayalleri ile kizlarin hayallerini ve umutlarini kirlettigini biliyormusun? Tanismak istedigi kizlara yalan yanlis hikayeler anlattigini biliyormusun? Yok kanser hastasi idi, yok Kemoterapi falan filan, kiz elinde ölmüste, ondan sonra dünyaya küsmüste bu kurbaga gözlü kel yavsak?
Bilmiyorsan aha simdi biliyorsun? Bu aslinda ettigim küfürlerin 100 mislisini hak ediyor!
Cakabeyin akli yerinde olsa, akpli, nurcu veya fethullahci olmaz. Gözleri yumuk bunlarin. Hic ugrasma, birsey anlamazlar. Tuttuklari kisileri basbaya guru yapmislar. Beyin yikamasi gecirmisler.
Alt 09.07.2013, 00:03
xAurumx

Standard

Zitat:
Zitat von sevtap05 Beitrag anzeigen
..................
Kisiye uymadigini görmüsler, fake sanip, ondan silmislerdir.
Alt 09.07.2013, 11:18
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Gelecegim gelecegim, onada ansizin kapina dayanacagim Kenan! Düsseldorf'ta seni kimse elimden alamaz.. Oraya geldigimde senin pezevengin olup seni gay-kerhanelerinde siktirecegim orospu cocugu.. Karsindaki Aurum degil.... Simdiden süaleni sakla, yoksa o anlik hizimla onlarin da basina aynisi gelir..
bos konusmakla olmuyor orospucocugu lastosch.

ben sana bir hafta sonra gelecegim diyerek tarih verdim ve geldim. sen tarih bile veremiyorsun.

tarih versen buradaki erkekler senin orospucocuklugundan faydalanacak tarihi bilmis olur.

@arkadaslar ben bu tipe küfür etmiyorum cünkü benim tarzim degildir. orospucocugu dememin nedeni bunu kendisi söylemesidir. bana adres verirken ben 3 kere bu adres yanlistir sen korkaksin lastosch dedim ve bu hödük bana 3 kere "adres yanlissa orospucocuguyum dedi". simdide seni gelip bulacagim ve bir sürü seyler yapacagim diyor. dediklerimi yapmazsam vaybeedeki erkekler orospucocuklugumdan faydalanip annemi kullansin diyor. ona orospucocugu dememin nedeni budur.
Antwort