Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 16.07.2013, 14:13
the_last_time

Standard

Alt 16.07.2013, 16:18
Benutzerbild von Monday
Monday Monday ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Manyach

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
arkadaslar simdi saydiklari konulara tek tek bakip yalan ve iftiralari ortaya cikaralim .
Cikaralim.

Zitat:
a- o görüntüler ali ismail korkmaza ait degildi. ali arka sokaklarda birinde dövülmüs.
b- o görüntüler baska dayak yiyene ait ve otel kamerasinla cekilmistir.
c- otel sahibi bu konuya aciklik getirdi. sokakta olaylar olunca salteri indirdik ve onun icin 15-20 dakika görüntü yok dedi. kamera kayitlarinda kesinlikle silinme veya benzeri yok. bu tür aciklamalar tümüyle yalandir.

monday kelekalice yalan haber yaparken devamli yalan söylemeyin diyordum. seninde iftira ve yalanlarini böyle cürütürler.

iftira atma. yalan söyleme.
40 ayri isyerinin güvenlik kamerasi görüntüsünü inceleyen bilirkisi İbrahim Halil Tokur, bunlarin 29'unda herhangi bir darp olayinin olmadigi, polis ve eylemciler arasinda kacismalar, biber gazi ile müdahaleler ve ara sokaklara kacismalar gibi görüntülerin oldugunu belirledi. Bilirkisi raporunda bunun disinda kalan Besik Otel, Numune Simit Firini, Narin Kardesler, Denizbank, Abakli Ticaret, Elegan Otel, Öztürk Telefon ve Hilmi Usta Camii güvenlik kameralarinda ise cok sayida darp olayini tespit etti. Görüntülerde coplu ve beysbol sopali kisiler, bir grup eylemciyi dövüyordu.

Her ne hikmetse, ancak Korkmaz in dövüldügüne iliskin görüntüler hicbir kamera görüntüsünde yer almadi. Bilirkisi raporunda, Korkmaz in dövüldügü belirtilen yere yakin olan Besik Otel kameralarinin 00.00 da basladigi, 00.16 da bittigi, sonraki kaydin ise 00.17 de basladigi ve arada 18-20 dakikalik bir görüntünün bulunmadiginin görüldügü belirtildi. Bu görüntülerin "diskteki dosyalarin zarar görmüs olmasi nedeniyle" acilamadigina dikkat cekilerek, "disk üzerindeki elektronik kart saseye baglayan vidalarin yuvalarinda asinma görülmektedir. Bu da elektronik kartin herhangi bir sebeple sökülmüs olma ihtimalini göstermektedir" denildi. Ali İsmail Korkmaz ise 01.28 ve 01.31 de iki kez yaninda kapüsonlu arkadasi ile görüntüye girdi. Korkmaz in eksik olan bölümde dayak yedigi, daha sonra tekrar olay yerine geldigi tahmin ediliyor.

Sonuc: delil yetersizliginden beraat, göz göre göre katillik iste.

Zitat:
polisin defalarca dagilin cagrisina uymayan ve tas ve molotof ile polise saldiran kisilerin sonu bu. kimse bu genclerin zarar görmesini istemez ama ölen ve yaralanan polisleri nedense CHP zihniyeti görmezden geliyor.
ben iki taraf icin üzülüyorum. bu kandirilmis cocuklarin zarar görmesinide, polislerin vatani görevini yaparken zarar görmelerinide kiniyorum.[/quote]

üzülmüyorsun. Yukarida yazdigin "polise saldiranlarin sonu bu" bunu belirtiyor.
Senin üzülmen icin ne yapmam gerekiyor? Artik utanman icin ne gerekiyor?
istersen daha acik ve net sorabilirim: ancak paradan maddiyattan anladigina göre, sana ne kadar para vermem gerekiyor?

Zitat:
iste zaten fark burada. biz iki tarafin haklarini savunur ve zarar görmesini istemeyiz. ama CHP zihniyeti sadece tek taraflidir.
anaokulunu zor bitirmis cahil, ben parti taraftari degilim, bunu kac defa yazmam gerekiyor acaba?

Zitat:
Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün imar planının iptal edildiğine yönelik çıkan haberlerin sorulması üzerine Yıldırım, bunun tamamen gerçek dışı ve talihsiz bir haber olduğunu söyledi.
Projenin güzergahı ve köprünün yeriyle ilgili herhangi bir yanlışın olmadığını anlatan Yıldırım, şunları kaydetti:
"Yanlış yapılan bir iş yok. Düzmece bir haber. Şu var. Köprü güzergahında bazı yerlerde mecburi sapmalar oldu. Mesela kuş yollarına rasladı Riva deresinde. Orada hafif yolu değiştirdik. Kaynak sularına rastlayan bölgeler oldu, değiştirdik. Böyle mecburi ufak tefek değişikliklerin planlara işlenmesi lazım. Yapılan işlem budur. Yoksa köprüyü gelişi güzel yapıyoruz sonra 'kusura bakmayın, yanlış oldu', bu ciddiyetsiz bir şey. Maalesef farklı bir işlemi tamamen çarpıtarak, yanlış bir şekilde verilmiştir. Kafa karıştırmaya yönelik bir haberdir."

hem yalan söylüyorsun hemde utanmadan demedi demeyin diyorsun.
bak yine tekrarliyorum birak bu iftiralari. birak bu yalanlari.
Tabii, kivirip revizyon denildi. Sevgili basganim <3 köprüyü yanlis yere yaptirmaz tabiikine, kesinlikle bogaz yanlis yerdedir. He mi?

Zitat:
evet malesef yurtdisina kacmis. 3 gün AK Parti yandasi palayla saldirdi dediniz üstüne yetmedi pala'li sivil polis dediniz. ama bunlarin hepsi fos cikti.
Pala'li ben solcuyum deyince vuracak baska nokta arayisina girip sanki pala'liyi AK Parti salivermis gibi bir görüntü cikarmaya calisiyorsunuz. Pala'li mahkeme kararina kadar serbest birakildi. bu ara adam kacmis
Sey, dogru hatirliyorsam, palali adam "kacmaz lan bu" diye serbest birakildi. 600 bin lira borcu olmasina ragmen bu nasil kacti anlayabilmis degilim. Bu isin icinde is var. Belkide kacmadi tatile gitmistir. Olursa olur.

Zitat:
solcu ve CHPnin kardes partisine oy veren palali esnaf ne yapti?
orada eylem yapan ve tas atanlara saldirip birkac kisiye tekme atti.
ben bunun kacmasina bir anlam veremedim. kimseyi yaralamadi. iki tekme salladi pala'nin tersiyle birkac kisiye vurdu. en cok 1 sene ceza alir ve daha önce sabikasi yoksa bu para cezasina cevrilir.
anlasilan bu arkadas sabikali birisi ve yillarca iceride yatacagi icin kacmistir.
Oy oy oy, CHP ye oy vermesi can simidin olmus laaa?
Yaniliyorsam düzeltebilirsin, simdi o herhangi bir parti ye oy versin, elinde palayla terör estirdi mi? estirdi. Bu polisin koruma altinda yapildi mi?Yapildi. Polise emirleri kim veriyor? Hüseyin avni mi? evet. Valiyi kim atiyor? Kim?
Sonuc itibariyle bu adam, akp nin istek ve arzularina göre hareket ediyor.

Zitat:
sen iftar acacaksin diye tomalar ara sokaklara mi girsin?

üstelik istanbuldan bihabersin. istiklal caddesini bilsen ara sokaklarini da bilirsin. o dar sokaklara toma girse bir daha cikamaz.

anlamadigim istanbul'u bilmeyen ve gezi parkinin varligini daha önce duymamis olanlarin bu kadar bilmislip satip yalan söylemeleri.

uzatmiyorum sadece bu serefsiz sirkefin yalanini bir resimle ispatliyayim.
Bu resim ilk iftar a ayit olan bir resim. 9 Temmuz. Ayrica herkes istedigi yerde iftarini acabilir. Özellikle din ile oy tavlayan basganim <3 bunu düsünmeli, dimi.

http://www.baskahaber.org/2013/07/ga...tar-acmak.html

Zitat:
daha önceleri dedigim gibi türkiye bir hukuk devleti ve iktidar mahkemelrin isine karismaz ve marisamaz.

gönül isterki tecavüzcülerin hepsi 50 yil iceri girsin ama yasalarimiz bunu öngörmüyor.

AK Parti tecavüz suclarinin cezalarini yükselttigi halde dogru adim ama yetmez diyorum.
iki de bir anayasi degistiriyor mübarek, bir de o yasalara bir el atsin derim.

Zitat:

sana ögretmedilerse simdi ögren. yalan söyleyene bizim toplumda serefsiz derler.
yani.

kalanlara aksam a ya da yarin devam. Hava güzel.

Ha, dur unutmadan: THY satiliyor. http://ekonomi.milliyet.com.tr/thy-s...49/default.htm
Bunlar tabiikine yalan medya. Satilmis. Cok hak veriyorum sana. Medya satilmis ama kim satin aldi?
Alt 16.07.2013, 16:28
Benutzerbild von Monday
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Insan ogluna biraz ar edep gerekiyor ama nerdeeee:

https://twitter.com/RT_Erdogan/statu...95666728665089
Alt 16.07.2013, 17:05
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Monday Beitrag anzeigen
Insan ogluna biraz ar edep gerekiyor ama nerdeeee:

https://twitter.com/RT_Erdogan/statu...95666728665089
Ben bu basbakana acisamam mi sinirlensem mi bilmiyorum dogrusu..

Bugün sahurdan sonra yattigimda rüyamda basbakan Erdogan'i görüyordum. Masada laflasiyorduk. Sonra ben ona dedim ki, Ecel gelirse bu cana, bas agrisi bir bahane..
Basbakan bana suskun ama yüzü ifadesiz, düsünceli ve keskin bir bakisla bakiyordu..
Sonra korumasinin yerinde olmadigini söyledi ve benim onu bir yere götürmemi istemisti.. Bende kabul etmistim.. Neticde ülkemin sevmesemde, hosuma gitmesede basbakani....

Bunda da da vardir bir hayir dedim ve ya Rabbim hikmetinden sual olunmaz ama hayirdir,dedim, hayira yordum...

Bence bu basbakan duygularini ifade etmekten korkuyor. Insanlara karsi zayif görüntü veririm demekten korkuyor. Hal bu ki, insanlar yükseldikce enginlesmesi lazim.. Bunu diyen de Yeniceri Ocagi'nin kurucusu Haci Bektas-i Veli, ki Yeniceriler Osmanli'nin en elit ordusu idi... Bir de onalara onun baska bir nasihati daha vardi: Karsindaki en azilli düsmanin bile olsa o'nun da insan oldugunu unutma. Yani Allah'in kullu oldugunu demek istiyor bence....

Aslinda ben bu basbakana birazda aciyorum. Yanindaki dalkavuklar onu cikarlari geregi hemen satarlar, yeter ki könjönktür bi baska tarafa dogru islesin...

Geändert von the_last_time (16.07.2013 um 17:56 Uhr).
Alt 16.07.2013, 18:08
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Cikaralim.

40 ayri isyerinin güvenlik kamerasi görüntüsünü inceleyen bilirkisi İbrahim Halil Tokur, bunlarin 29'unda herhangi bir darp olayinin olmadigi, polis ve eylemciler arasinda kacismalar, biber gazi ile müdahaleler ve ara sokaklara kacismalar gibi görüntülerin oldugunu belirledi. Bilirkisi raporunda bunun disinda kalan Besik Otel, Numune Simit Firini, Narin Kardesler, Denizbank, Abakli Ticaret, Elegan Otel, Öztürk Telefon ve Hilmi Usta Camii güvenlik kameralarinda ise cok sayida darp olayini tespit etti. Görüntülerde coplu ve beysbol sopali kisiler, bir grup eylemciyi dövüyordu.

Her ne hikmetse, ancak Korkmaz in dövüldügüne iliskin görüntüler hicbir kamera görüntüsünde yer almadi. Bilirkisi raporunda, Korkmaz in dövüldügü belirtilen yere yakin olan Besik Otel kameralarinin 00.00 da basladigi, 00.16 da bittigi, sonraki kaydin ise 00.17 de basladigi ve arada 18-20 dakikalik bir görüntünün bulunmadiginin görüldügü belirtildi. Bu görüntülerin "diskteki dosyalarin zarar görmüs olmasi nedeniyle" acilamadigina dikkat cekilerek, "disk üzerindeki elektronik kart saseye baglayan vidalarin yuvalarinda asinma görülmektedir. Bu da elektronik kartin herhangi bir sebeple sökülmüs olma ihtimalini göstermektedir" denildi. Ali İsmail Korkmaz ise 01.28 ve 01.31 de iki kez yaninda kapüsonlu arkadasi ile görüntüye girdi. Korkmaz in eksik olan bölümde dayak yedigi, daha sonra tekrar olay yerine geldigi tahmin ediliyor.

Sonuc: delil yetersizliginden beraat, göz göre göre katillik iste.
bak yalanini ispatladigim halde zirvalaniyorsun. ali ismail korkmaz o eksik olan bölümde ölümcül dayak yedi ve daha sonra tekrar olay yerine geldigini yaziyorsun. ölümcül dayak yiyen bir daha bir yere gidemez. otelcinin aciklamasi cok net. o arka sokaklarda dayak yedi. ve o bölgenin her yerindeki kamera kayitlari incelendi.

bence böyle olaylar olmamali ama eylemcilik yapacagim diye esnafi zarara ugratirsan pala'li esnaf gibi bircok esnaf daha cikip dayak atar. bu esnaflarda dayagi biraz kacirmis ve cocugu öldürmüsler.

mutlaka bunlarda bulunup cezasini cekecektir.
Zitat:
üzülmüyorsun. Yukarida yazdigin "polise saldiranlarin sonu bu" bunu belirtiyor.
Senin üzülmen icin ne yapmam gerekiyor? Artik utanman icin ne gerekiyor?
istersen daha acik ve net sorabilirim: ancak paradan maddiyattan anladigina göre, sana ne kadar para vermem gerekiyor?

anaokulunu zor bitirmis cahil, ben parti taraftari degilim, bunu kac defa yazmam gerekiyor acaba?
sen benim üzülüp üzülmedigimi nereden biliyorsun? medyummu ciktin basimiza?
polise tas atip molotofla yakmaya calisanlarin sonu bu olur.
istersen almanyada polise molotof at ve ne oldugunu gör.
almanyada polise tas atsan bile vurulursun.

polisleri hakli bulmak üzülmeme anlamina gelmez cahil monday.

Zitat:
Tabii, kivirip revizyon denildi. Sevgili basganim <3 köprüyü yanlis yere yaptirmaz tabiikine, kesinlikle bogaz yanlis yerdedir. He mi?
senin yalan ve iftiralarin ortaya cikinca simdi bakanida yalanci ilan ediyorsun.
gitte o yandas medyanin mühendislerle yaptigi veya yapmadigi görüsmeleri sorgula. mühendisler niye bakanin degini dogruluyor?

Zitat:
Sey, dogru hatirliyorsam, palali adam "kacmaz lan bu" diye serbest birakildi. 600 bin lira borcu olmasina ragmen bu nasil kacti anlayabilmis degilim. Bu isin icinde is var. Belkide kacmadi tatile gitmistir. Olursa olur.
hukuk devletinde kimse "kacmaz lan bu" diye konusmaz.
lan'li kelimeleri belki sen evde duydugun icin o sekilde buraya aktariyorsun.

kanunlar ne öngörüyorsa o sekilde karar verilir. utanmasaniz bu kanunlarida AK Parti yapti diyeceksiniz. bu tutukluluklari zorlastiran ve tutukluluk süresini düsüren yasalarin en büyük destekcisi CHP. ve bu kanun tasarisini tbmmye getirende CHP.

cok merak ediyorum simdi yalaka monday CHP hakkinda yalan yanlis iftiralarda bulunup bu partiye hakaret edecekmi?

Zitat:
Oy oy oy, CHP ye oy vermesi can simidin olmus laaa?
Yaniliyorsam düzeltebilirsin, simdi o herhangi bir parti ye oy versin, elinde palayla terör estirdi mi? estirdi. Bu polisin koruma altinda yapildi mi?Yapildi. Polise emirleri kim veriyor? Hüseyin avni mi? evet. Valiyi kim atiyor? Kim?
Sonuc itibariyle bu adam, akp nin istek ve arzularina göre hareket ediyor.
polis kanunlara göre hareket eder. senin düsündügün gibi basbakan söyle demiste öyle yapmislar degil.

üstelik hicbir polisin korumasi altinda degildi o herif. simdi utanmadan tc polisini bdp yandasi mi yapacaksin?

birak bu kivirarak caresiz kurtulma cabalarini.
pala'li CHPveBDP ittifakini destekleyen biri. o partilere oy verenlerin bu tür serefsiz oldugunu herkes biliyor ama sana dokunuyor.

Zitat:
Bu resim ilk iftar a ayit olan bir resim. 9 Temmuz. Ayrica herkes istedigi yerde iftarini acabilir. Özellikle din ile oy tavlayan basganim <3 bunu düsünmeli, dimi.

al sana tomali iftari.
polislerin önünde yaptilar iftari. iftar yapmasinlar diye toma koydular diyen eziklere burada yine söylüyorum. ramazan baslamadanda orada tomalar bekliyordu!!!! poliste baska kisilerde kimsenin iftarina engel olmadi.

bu tür serefsizlikleri yayan kisiler ezik chplilerdir.

Zitat:
iki de bir anayasi degistiriyor mübarek, bir de o yasalara bir el atsin derim.
el attilar zaten o yasalara. tecavüz ve siddete cezalar agirlastirildi.

benim anlamadigim bu tür konularda en cok bagiran senin zihniyetin. ama bu yasalar cikarken bunlara muhalefet eden CHP ve bu yasalarin cikmamasi icin anayasa mahkemesine basvuranda CHP.

üstelik yasa tasarilarini her parti verebiliyor. niye devamli AK Parti diye agliyorsunuz. bir kerede CHP bu kanunlarin teklifini versin diyemiyorsnunuz?

ah sizi partisizler. kimse yemez böyle yalanlari.

Zitat:
kalanlara aksam a ya da yarin devam. Hava güzel.

Ha, dur unutmadan: THY satiliyor. http://ekonomi.milliyet.com.tr/thy-s...49/default.htm
Bunlar tabiikine yalan medya. Satilmis. Cok hak veriyorum sana. Medya satilmis ama kim satin aldi?
bak yalan haber vererek bir yere ulasamazsin.
ben tek tek senin yalanlarini desifre edip ispatlariyla sundum.

sen simdi isine gelenlere cevap verip kacmissin.

bumu kendisini akilli zannedenlerin tavri?

daha önceleri baska zaman cevap verecegim diyerek kacip bir daha o konuya yaklasamadigin gibi bu konuyuda isine gelenlere cavap verip gecistirmeye calisiyorsun.

ama senin yalanlarin ortada. sirkef kari ve yalanci oldugunu herkes gördü.

ps. senin rezil oldugunu fark eden baska bir oc senin desifre olmani kurtarmak icin ayni resmi saat 11:13 ve 13:28'de eklemistir. bakin yine yalancinin mumunu nasilda söndürdüm.
Alt 16.07.2013, 18:49
Cakabeyy

Standard

Zulfiqar helal sana, bütün iddialari cürütmüssün...

ama yine de kendini dinlendir, hem is kosturmacasi hem de bunlarla ugrasma derken, tatil yapmayi unutma....
Alt 16.07.2013, 19:16
Benutzerbild von Monday
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
Zulfiqar helal sana, bütün iddialari cürütmüssün...

ama yine de kendini dinlendir, hem is kosturmacasi hem de bunlarla ugrasma derken, tatil yapmayi unutma....
Al sana bir akilli daha.
Alt 16.07.2013, 19:20
Benutzerbild von Monday
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
bak yalanini ispatladigim halde zirvalaniyorsun. ali ismail korkmaz o eksik olan bölümde ölümcül dayak yedi ve daha sonra tekrar olay yerine geldigini yaziyorsun. ölümcül dayak yiyen bir daha bir yere gidemez. otelcinin aciklamasi cok net. o arka sokaklarda dayak yedi. ve o bölgenin her yerindeki kamera kayitlari incelendi.

bence böyle olaylar olmamali ama eylemcilik yapacagim diye esnafi zarara ugratirsan pala'li esnaf gibi bircok esnaf daha cikip dayak atar. bu esnaflarda dayagi biraz kacirmis ve cocugu öldürmüsler.

mutlaka bunlarda bulunup cezasini cekecektir.

sen benim üzülüp üzülmedigimi nereden biliyorsun? medyummu ciktin basimiza?
polise tas atip molotofla yakmaya calisanlarin sonu bu olur.
istersen almanyada polise molotof at ve ne oldugunu gör.
almanyada polise tas atsan bile vurulursun.

polisleri hakli bulmak üzülmeme anlamina gelmez cahil monday.

senin yalan ve iftiralarin ortaya cikinca simdi bakanida yalanci ilan ediyorsun.
gitte o yandas medyanin mühendislerle yaptigi veya yapmadigi görüsmeleri sorgula. mühendisler niye bakanin degini dogruluyor?

hukuk devletinde kimse "kacmaz lan bu" diye konusmaz.
lan'li kelimeleri belki sen evde duydugun icin o sekilde buraya aktariyorsun.

kanunlar ne öngörüyorsa o sekilde karar verilir. utanmasaniz bu kanunlarida AK Parti yapti diyeceksiniz. bu tutukluluklari zorlastiran ve tutukluluk süresini düsüren yasalarin en büyük destekcisi CHP. ve bu kanun tasarisini tbmmye getirende CHP.

cok merak ediyorum simdi yalaka monday CHP hakkinda yalan yanlis iftiralarda bulunup bu partiye hakaret edecekmi?

polis kanunlara göre hareket eder. senin düsündügün gibi basbakan söyle demiste öyle yapmislar degil.

üstelik hicbir polisin korumasi altinda degildi o herif. simdi utanmadan tc polisini bdp yandasi mi yapacaksin?

birak bu kivirarak caresiz kurtulma cabalarini.
pala'li CHPveBDP ittifakini destekleyen biri. o partilere oy verenlerin bu tür serefsiz oldugunu herkes biliyor ama sana dokunuyor.

al sana tomali iftari.
polislerin önünde yaptilar iftari. iftar yapmasinlar diye toma koydular diyen eziklere burada yine söylüyorum. ramazan baslamadanda orada tomalar bekliyordu!!!! poliste baska kisilerde kimsenin iftarina engel olmadi.

bu tür serefsizlikleri yayan kisiler ezik chplilerdir.

el attilar zaten o yasalara. tecavüz ve siddete cezalar agirlastirildi.

benim anlamadigim bu tür konularda en cok bagiran senin zihniyetin. ama bu yasalar cikarken bunlara muhalefet eden CHP ve bu yasalarin cikmamasi icin anayasa mahkemesine basvuranda CHP.

üstelik yasa tasarilarini her parti verebiliyor. niye devamli AK Parti diye agliyorsunuz. bir kerede CHP bu kanunlarin teklifini versin diyemiyorsnunuz?

ah sizi partisizler. kimse yemez böyle yalanlari.

bak yalan haber vererek bir yere ulasamazsin.
ben tek tek senin yalanlarini desifre edip ispatlariyla sundum.

sen simdi isine gelenlere cevap verip kacmissin.

bumu kendisini akilli zannedenlerin tavri?

daha önceleri baska zaman cevap verecegim diyerek kacip bir daha o konuya yaklasamadigin gibi bu konuyuda isine gelenlere cavap verip gecistirmeye calisiyorsun.

ama senin yalanlarin ortada. sirkef kari ve yalanci oldugunu herkes gördü.

ps. senin rezil oldugunu fark eden baska bir oc senin desifre olmani kurtarmak icin ayni resmi saat 11:13 ve 13:28'de eklemistir. bakin yine yalancinin mumunu nasilda söndürdüm.
Sen hastasin abicim. Burasi sanal alem. Ister aklin sira desifre et, istedigin kadar hakaret et, ister git köprü den atla, hic kimsenin umurunda bile degil, hele de benim hic umurunda degil. Sen sadece kendini yirtiyorsun burada.
Sen herkesi susturuyorum saniyorsun örümcek baglamis sloganlarla dolmus beyninle. Yalniz susturman hakli oldugundan degil, akli basinda olan zaten bu tür konuslari sanal alemde derinden tartismaz.

Geändert von Monday (16.07.2013 um 19:24 Uhr).
Alt 16.07.2013, 19:28
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Al sana bir akilli daha.
Bugün keyfimi bozamazsin
Alt 16.07.2013, 19:58
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Sen hastasin abicim. Burasi sanal alem. Ister aklin sira desifre et, istedigin kadar hakaret et, ister git köprü den atla, hic kimsenin umurunda bile degil, hele de benim hic umurunda degil. Sen sadece kendini yirtiyorsun burada.
Sen herkesi susturuyorum saniyorsun örümcek baglamis sloganlarla dolmus beyninle. Yalniz susturman hakli oldugundan degil, akli basinda olan zaten bu tür konuslari sanal alemde derinden tartismaz.
siz alistiniz sanal alemdekileri yalanlarla kandirmaya.

artik sanal alemdede gercek disi, yalan ve iftira edenlere tepki gösterme zamani.

eskiden istedigin gibi yalanlar kullanarak chp reklami yapiyordunuz. bitti artik o zamanlar.
her yalaninizi aninda tokat gibi yüzünüze carpmamiz sizi cok rahatsiz ettiki simdide yeni taktikle burasi sadece sanal alem deyip gecistirmeye calisiyorsun.

sanal alemdir diye senin gibilerine yol verecegimi bekleme. yalani her yerde desifre ederim.

ps. daha sonra cevap verecegim dedin ama hala cevap veremiyorsun. bu tür polemiklerle kaciyorsun ama okuyanlar ne mal oldugunu anliyor
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche