Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 21.02.2015, 22:13
Benutzerbild von Oguzhan_
Oguzhan_ Oguzhan_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Sevgili dostum Nitzsche58,

tarihte büyük medeniyetler büyük göclerden sonra olmustur. Atamiz hunlar kavimler göcüyle kuzeyden avrupaya ulasmislar büyük avrupa ve roma medeniyetinin temellerini atmislardir.
sevgililer sevgilisi hz Muhammet (A.S.) mekkeden medineye göc ederek büyük dünya medeniyetini insa etmistir.
Atamiz Alpaslan 1071 de malazgit savasini kazanarak analoduya göc ederek büyük türk medeniyetine insa etmistir. bu medeniyet viyanaya kadar giderek Avrupayi aydinlatmistir.

o göcebe diye kücük gördügün türk milleti 600 sene osmanli devleti adi altinda dünyaya nizam ve intizam vermistir.
bu ayni zamanda büyük bir uygarlik ve medeniyettir.
bu gün dünyadan gelenlere medeniyet olarak gösterebildigimiz osmanli eserleridir.
(mesela topkapi sarayi,dolmabahce sarayi,süleymaniye cami vs.ve bu gibi binlerce örnek verebilirim)
Devlet ve imparatorluk insa etmek türk milletinin genlerinde mevcuttur.
onlar tüm insanligi kucaklamislar adalalet üzerine hükmetmislerdir.
batili kavimler feth olunmadan önce yüreklerde feth edilmislerdir.
bariz bir vicize vardir avrupa kavimlerinde: kadinal külahi görmektense osmanli sarayini tercih ederiz demislerdir.
bu osmanli adaletinin avrupaya hakim olmasidir.
asla ve asla zulm etmemislerdir.
dinlerinde zorlama yapmamislardir. herkes dininde mesebinde özgür ve hürce inanmislar ve dinlerinin gereklerini yerlerine getirmislerdir.
hicbir zaman icin irkci ve fasist olmamislardir. zulüm baski ve katliam osmanlinin lugatinda yoktur.
biz tabiki göcmeniz, orta asya steplerinden anadoluya ve rumeliye kadar yayilmisiz.
bundanda büyük bir seref duyuyoruz!
1000 yildan fazla kürt kardeslerimizle beraber yasamisiz ve onlara zulm etmemisiz. onlarda tarih boyunca ayrilikci bir düsünceye sahip olmamislardir.
türk milletinin bir parcasi olarak simdiye kadar yasaya gelmislerdir.
onlar ve bizler et ve tirnak gibiyiz. birbirimizden ayrilamayiz.

Zitat:
Zitat von Nitzsche58 Beitrag anzeigen
Vallahi biktik sizin su namaz ve bayrak sevginize....simdiye kadar ne ögrendiniz istiklal marsindan ve andimizi ezbere ögrenmekten...aynisi sureler icinde gecerli.

Cogunuz göcmensiniz, gelmissiniz kürtlere veya baska yerli olan türkiyelilere hava atiyorsunuz.
Birakin su fasistligi milleyetciligi....biktik ya!

Yemezler artik bunlari...ayrica ava giden avlanir.
Sizin ülkücüler o genclere saldirmistir, nerde görüldüki
Ülkücülere saldirilsin, akilli olan bunu yapmaz yapmiyorda.

Olaylari gendi cikarlariniz icin cevirmeyin...elinizde gelse mersinde dolmuscuyuda
Sucsuz cikaraksiniz...yuhh be size!
Sadece bir not, o dolmuscuda ülkücüydü bare gidin onun icin af isteyin!!!
Alt 22.02.2015, 01:24
Nitzsche58

Standard

Sen simdi bana masalmi anlatiyon..bu kadar aptalca yazilari nerden kopye ettin.
Seni medeniyetin varsa git onu yasa, ama gelipte beni medeniyetine ve milliyetine karistirma. Ben almim daha iyi!!!!
Alt 22.02.2015, 10:12
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Yemezler artik bunlari...ayrica ava giden avlanir.
Sizin ülkücüler o genclere saldirmistir, nerde görüldüki
Ülkücülere saldirilsin, akilli olan bunu yapmaz yapmiyorda.
Gtten sallamissin.

Internette olay aninda Ege universitesi'nin kantininde olup olaya taniklik eden ve hicbir ideolojiye sahip olmayan kisilerin anlattiklarini oku once. Bu oldurulen ogrenci sirf kürt fasistlerin tehditleri yuzunden okula gidemiyormus, polis korumasi istemis zamaninda, ulkuculer saldiriyor olsa durum oyle olur muydu. Orada ulkucu yogunlugu olsa her hafta kampuste Apo posteri acilip universite duvarlarina teror orgutu sloganlari yazilabilir miydi.

Ne zamandan beri bir universitede teroristbasinin posterini acip Turkiye'de 30000 kisinin olumune neden olan bir orgutu ovmek demokrasi ve ozgurluk oldu?

En azindan bu olayla birlikte belki uyuyan Turk halki PKK teroru karsisinda uyanir da 10 sene oncesine kadar oldugu gibi teror yandaslarina uyku uyutmaz. Isin en igrenc kismi bu teror yandaslari ve cinayet savunuculari bizimle ayni universitede okuyor ayni hastaneye gidiyor ayni ortamda bulunuyor, ayni kafeye gidiyor, yuzlerinden pislik akiyor nereye gitseler ne olduklari yuzlerinden tiplerinden belli oluyor... Allah nur vermemis.
-----

Bu arada medyaya dikkat, bu cinayetten sonra medya 'karsit goruslu ogrenciler' basligini atmistir, ne zamandan beri teror orgutu yandaslari masum bir 'karsit gorus' oldu? Internette twitter'da insanlar cinayete tepkilerini getirince medya cark edip 'PKK yandaslari' olarak basliklarini duzelttiler sonraki gunlerde.

Uzunca bir suredir gazetelerde PKK teror orgutunden bahsederken 'teror orgutu' kelimesi kullanilmiyor, abdullah ocalan'a eskisi gibi 'teroristbasi' denmiyor, teror orgutu yerine 'kandil' deniliyor. PKK'nin teror orgutu oldugu algisi MEDYA araciligiyla zihnimizden kaldirilmaya calisiliyor.

AKP bir an once sozde baris sureci sacmaligini sonlandirip terorizmle mucadeleye kaldigi yerden devam etmelidir, polisin yetkileri arttirilmali, teror yandasi fasistlerin marmara ve ege bolgelerine sizip universitelerimizde egitim almalarinina kisitlama getirilmeli, kampuse dahi sokulmamalidirlar. Gitsinler sozde kurdistan'larinda, kobani'de, kuzey irak'ta okusunlar amq.

Antalya'da Marmaris'te abazaliklari yuzunden yabanci turistlere yeteri kadar rezil oluyoruz zaten.
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg image.jpg (79,0 KB, 3x aufgerufen)
Alt 22.02.2015, 22:44
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Seni medeniyetin varsa git onu yasa, ama gelipte beni medeniyetine ve milliyetine karistirma. Ben almim daha iyi!!!!
Aliskin degilsiniz seviyeli yazilara, o yüzden inandirici gelmiyor yazdiklari hm?
Sizi karistirmiyoruz, siz gelip Bir türk Community sine geliyorsunuz, demekki türklerin yasami ilgilendiriyor
Alt 22.02.2015, 23:47
Benutzerbild von uno
uno uno ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

eli bicak,satir,baltali 200-300 kisilik fasist grup, zaten zor sartlar altinda olan ve düsünceleriyle sisteme muhalefet eden ögrenci grubuna saldiriyor. saldiri esnasinda elinde bicak bulunan merhum cakiroglu'nun bicagi elinden alinip kicina sokuluyor. ve kan kaybindan kisi ölüyor.

ülkücü grup her dönem bu tür kallesce saldirilarda bulunurlar, genelde bu 300 kisilik grup ögrenci olmayan ve yakin zamanda objektiflere takilan cirkin cember sakalli ulusoy gibi insanlar olusan, katil insan toplulugudur. sktir ediniz efendim, kin ve nefretle, elinde satirla kavgaya gidenin kicina girmis bicagin hesabi yapilmaz.
Alt 23.02.2015, 00:07
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Alin size bir deyyuz

Lan ermen tohumu onun bunun yosmasi
Bir ölünün ardindan alcakca hakaret edecegine
yedi sulaleni topla gel bakalim varmi yüregin anlarsin !
sanal sapigi

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
eli bicak,satir,baltali 200-300 kisilik fasist grup, zaten zor sartlar altinda olan ve düsünceleriyle sisteme muhalefet eden ögrenci grubuna saldiriyor. saldiri esnasinda elinde bicak bulunan merhum cakiroglu'nun bicagi elinden alinip kicina sokuluyor. ve kan kaybindan kisi ölüyor.

ülkücü grup her dönem bu tür kallesce saldirilarda bulunurlar, genelde bu 300 kisilik grup ögrenci olmayan ve yakin zamanda objektiflere takilan cirkin cember sakalli ulusoy gibi insanlar olusan, katil insan toplulugudur. sktir ediniz efendim, kin ve nefretle, elinde satirla kavgaya gidenin kicina girmis bicagin hesabi yapilmaz.
Alt 24.02.2015, 00:22
Nitzsche58

Standard

@ sevda und hast noch mehr lügen über die jungs, also kurden bzw pkk?
Was hast du noch für gute geschichten über die türkische polizei, dann die faschos usw
Ich höre dir gerne zu.
Ach ja nur zu deiner info...die meisten vergewaltiger in tr sind religiös nationalistisch ungebildet...also auf sowas stehst du also)

Und der von der özgecan war auch ein fascho und busfahrer!
Alt 24.02.2015, 20:09
Erfahrener Benutzer

Standard

Nitzsche58 Efendi,
bak efendi diyorum.Seninle medenice konusmak ve tartismak istiyorum. Medeni insanlara bu yarasir. yoksa bagirip cagirip hakaret etmek medeni insanlara yakismaz.

Lütfen fikirlere fikirle karsilik ver. eger yazacak bir fikrin yoksa, olabilir, gayet egitim seviyen ve kültürün belki buna müsait degildir, insanin bilmemesi suc degil ögrenmemesi suctur.
benim sana tavsiyem kendini yetistir, ilmi fikri ve siyasi olarak yetistir, cik ondan sonra da medenice bilgi ve fikirlerini yaz.
yazamiyorsan saygili ol lütfen.
Medeni insanlara yakisan budur. Yoksa sen dogu anadolunun daglarindanmi geldin. Gerci bu zamanda dagdakiler sehirdekilere göre daha medeni.
Ben seni nereye katagorize edecegimi bilemiyorum.
lütfen insanlara karsi saygili ol.
insanlara karsi göstermis oldugun saygi kendine göstermis oldugun saygidir.
saygi gösterki saygi bulasin.

Bu Nitzsche ismini nereden buldun? Anlamani biliyormusun?
Sende medeni cesaret yokki kendine ve yörene ait bir isim bulamamisin.
Aslini inkar eden haramzadedir.
Kürt olabilirsin, saygiyla karsiliyorum. En azindan bir kürt ismi bulabilirdin. Bu beni dahada mutlu ederdi.
Titre ve kendine gel.

Zitat:
Alt 24.02.2015, 22:10
Nitzsche58

Standard

Oguzhan, senin galiba meslegin avukatlik...anlamiyorum sanami kalmis benim bir kisiye yazdigimi bana cevap vermeni???

Sonra gelipte bana medineyen falan anlatma lütfen...yani simdi dinciler ülkücüler serefsizler yobazlar tecavüzcüler insan yakanlar medeni ben degilim yani) komiksin ne diyim.

Kendi pisliklerinizden konusun, ne yapacan onu bunu, israil filistin bana ne....ülkede insanlar rast gele vuruluyor, güneydogudaki cocuklar, bilmem duydunmu...sonra tas atan cocuklar hapiste ve yetmemis gibi bunlar hapishanede tecavüze ugruyor, iskence görüyor...umarim bunlarda sizin cocuklariniza olur...sonra taciz ve tecavüzler asiri derece artmis, sanki bir marifetmis...kim yapiyor bunlari...geri kalmis dinci milliyetci kisim. Ha bu boklular dannkimse konusmaz...gelir sonra demokratlara kürtlere aleviler vatan haini dersiniz.

Siz cok medenisiz, cok gördük bunlari!

Bana gelipte burda artislik yapma lütfen!
Alt 26.02.2015, 20:02
Erfahrener Benutzer

Standard

Nitzsche efendi,

Ben kimsenin avukati falan degilim. Ben nevi sahsima münhasir Bir kisiyim.

Ben ne milliyetcilerin, nede muhazafakarlarin avukatiyim.
Ne türklerin, nede kürtlerin avukatiyim.
Ben türk milletine ait Bir vatandasim.
Biz insanlara milletlerine ve mezheplerine göre kategorize etmeyiz.
Sen cikmis kürtlerden tas atan cocuklardan cart Curt ediyorsun.

Cocuklarin sokaklarda tas atmasi senin icin ne kadar dogru?
Bu cocuklarin yeri okuldur.

Dersleriyle ilgilenecekleri yerde devlete karsi devletin görevlilerine karsi tas atmasi ne kadar dogru?

Sen bunlari icine sindire biliyormusun ?

Gönül isterdinki cocuklar tas yerine gül atsinlar.
Insanlik ve medeniyet budur.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche