Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 22.03.2015, 15:56
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
Evet seyrangah dogru dedin. ne kadar cok okursam kolaylasiyor. okuyamadigimda ise zorlasiyor..

agirlik olarak Roman türü. gelisim, psikoloji, sosyal hayat ve toplum'u ilgilendiren kitaplari severim...

sen ne tür kitaplar okursun?
Gönül isterdi ki biraz Roman ya Science Fiktion türü seyler okuyabilsem. Ancak bunlara su siralar Fachbücher'lar okuyorum ya da sosyolojik ve dini agirlikli kitaplar bazende. Ama daha cok almanca kitap okuyorum.
Icim ne kadar Türk olsa da Humboldt'un "Das Prinzip des lebenslangen Lernens" uyguluyorum, ya da kendimce en iyi sekilde uygulamaya calisiyorum.
Kitap okuyan insan dünyayi her zaman da güzel görür! Kitap dostu olmayi birakma Caka_Bey!
Alt 22.03.2015, 15:58
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
acikcasi bende merak ediyorum. Zira Kurtlar Vadisi'nde bazen kitaplar gösteriyorlar. kendileride okuyorlar midir diye düsünmedim degil...

Evlenmeyi düsünmüyorsan iyi fikir, Türk kadinlari genellikle Tv izlemeyi sever... Tv aslinda cok izleyenlerin bile sikayet ettigi birsey ama nedense bi care bulamadilar uzak durmaya..
Öyle bir tas attin ki simdi aha vallahi basim yarildi
Evlenmeyi düsünüyorum, müstakbel esim eger isterse elbette ki tv seyredebilir. Böyle seyler de kural koyacak degilim. Bu benim kendim icin prensiplerim.
Ya senin esin kitap düsmani cikarsa ne yaparsin bakalim?
Alt 05.04.2015, 18:42
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
ne kadar inanmasanizda o arkadaslar kitap okuyan kisiler.
inanmiyorum demedim. hem okumasalar ne olur, her kitap okuyan adam mi?
biz baska birsey demek istedik..
Alt 05.04.2015, 18:48
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Gönül isterdi ki biraz Roman ya Science Fiktion türü seyler okuyabilsem. Ancak bunlara su siralar Fachbücher'lar okuyorum ya da sosyolojik ve dini agirlikli kitaplar bazende. Ama daha cok almanca kitap okuyorum.
Icim ne kadar Türk olsa da Humboldt'un "Das Prinzip des lebenslangen Lernens" uyguluyorum, ya da kendimce en iyi sekilde uygulamaya calisiyorum.
Kitap okuyan insan dünyayi her zaman da güzel görür! Kitap dostu olmayi birakma Caka_Bey!
kusura bakma yazdigini yeni gördüm,

güzel güzel, okuyalimda ne olursa olsun...

tavsiyen icin sagol, kitaptan daha iyi bir dost bulacagimi zannetmiyorum..Allah karsima cikardi, bir daha birakmam istemem kitaplari. kitaplardan pek iyilikler gördüm..
Alt 05.04.2015, 18:53
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Öyle bir tas attin ki simdi aha vallahi basim yarildi
Evlenmeyi düsünüyorum, müstakbel esim eger isterse elbette ki tv seyredebilir. Böyle seyler de kural koyacak degilim. Bu benim kendim icin prensiplerim.
Ya senin esin kitap düsmani cikarsa ne yaparsin bakalim?
Eyvallah, dogru yol, isteyen Tv izlesin isteyen kitap okusun veya baska birsey...
iyi düsünüyorsun

Bugün kitaplara düsman olan, yarin banada düsman olur seyrangah!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche