Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 27.12.2014, 00:12
___CENK___

Standard ohaaaa

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
adamdaki celiskiye bakin hakaret ederek beni sildirecek. tabi hoslanmiyorsun paylasimlarimdan bu kesin
haa arkadaslik teklifi kabul etmedigim icin buda Plan B oluyor hm? diyorum ya zavallisin.
unutma: hayatima girecek bir erkek varsa o önce TÜRK olacak! senin gibi kompleksli zavalli birisine ancak aciyorum. kendi seviyene beni cekme.tekrarladikca hakaretlerini ne bicim bir camurluktan geldigini belli ediyorsun. yazilarinda ayrica midemi bulandiriyor.
sen kiim, türk erkegi kim.
senin gibisine yar olacagima, ömür boyu evde kizkurusu olarak kalayim daha iyi
Yalandan kim ölmüs,ben senin gibi ortalik malina mi kaldim,güldürme adami ya....Pervarsizca alcaklik,onursuzluk bu olsa gerek....
Alt 27.12.2014, 00:20
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

tabi ezel nikini silince bunlari rahatca söylersin neysee konu bu degil, konu senin türk düsmani olman, konu senin günde yüz defa board ve forumu türk düsmani paylasimlarinla kirletmen ve simdi anliyorum daha önce cenk nikin neden kitlendi ve ezele gectin, simdi ondanda buna..tabi vakit cok, türklere kin kusmak icin o nikten bu nike ziplayip durursun.
güya türk halkini savunurmus, solcuymus. buna cocuklar bile inanmaz, biraz zekasi olan herkes senin ne kadar türk düsmani pkk savunucusu oldugunu biliyor. evet terörist bozmalariyla isim olmaz.catirda orda

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Yalandan kim ölmüs,ben senin gibi ortalik malina mi kaldim,güldürme adami ya....Pervarsizca alcaklik,onursuzluk bu olsa gerek....
Alt 27.12.2014, 00:33
Gazman

Daumen runter kürt olmanın verdiği dayanılmaz eziklik

Zitat:
Sen menapoz falan mi geciriyorsun bilmiyorum,ama bildigim tek sey var aptalsin!Aci ama gercek!Bu seye benzer,bir kadin birden fazla erkekle konusunca o. damgasi yapistiriyorlar ya!Senin ki o hesap oldu!Senin Irkci,fasist kelle avcisi dünyani yerle bir ediyorum ya,kuduruyor,olayi kürt türk kavgasina cekmeye calisiyorsun!Fakat sen gerizekali oldugun icin,herkesi bu aptalca oyununa cekebilecegini düsünüyorsun?Cok komiksin gercekten.....
Kaldiki,sonradan senin gibi devsirmeler irkci olur,onlar en cok milliyetcilgi savunur....Senin cabalarindan biri,burda bir adam var onun gözüne girmek herhalde ki,zirt pirt irkci ve yobaz seyler yaziyorsun...
Herkes kendi kültürü ile yasar ya,senin ki o hesap,icin fesat,o kücük beyninde ne oyunlar kuruyorsun!Iyiki siyasetten bi habersin ha....Yoksa bu millet yandi!
kürt olmanın verdiği dayanılmaz eziklik
Alt 27.12.2014, 11:02
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Gazman Beitrag anzeigen
kürt olmanın verdiği dayanılmaz eziklik
böyle türk düsmanlari oldugu sürece hedefimiz gec ve güc olsada bir gün gerceklesir dilerim:

konuya dönerek turan nedir tekrar:

Turan hat eine panturkistische Konnotation: Es bezeichnet einen – durch den „Roten Apfel“ symbolisierten – Staat, in dem alle Türken der Welt im Turanismus vereint sind.

turan ne demek?

Turancıların dünyadaki bütün türkleri birleştirerek kurmayı amaçladıkları devletin adı.
Turan sözcüğü, Turlar, yani Türkler demek olduğu için, yalnızca Türkler'i içine alan bir birliğin adıdır. Öyleyse Turan sözcüğünü bütün Türk kollarını içine alan büyük Türk ülkesi için kullanmamız gerekir. Çünkü Türk sözcüğü, bugün yalnız Türkiye Türkleri'ne verilen bir ad olmuştur.

bütün Oğuzlar yakın bir zamanda bu adda birleşeceklerdir. Fakat Tatarlar, Özbekler, Kırgızlar, ayrı kültür oluştururlarsa, ayrı uluslar halini alacaklarından, yalnız kendi adları ile anılacaklardır. O zaman bütün bu eski yakınları budunsal bir birlik olarak birleştiren ortak bir ada gerek duyulacak. İşte bu ortak ad Turan sözcüğüdür.

Türkçülerin uzak ülküsü, Turan adı altında birleşen Oğuzlar'ı, Tatarlar'ı, Kırgızlar'ı, Özbekler'i, Yakutlar'ı, dilde, edebiyatta, kültürde birleştirmektir.

Bu ülkünün bir gerçekliğe dönüşmesi olanağı var mı, yok mu? Yakın ülküler için bu yön aranırsa da, uzak ülküler için aranmaz. Çünkü uzak ülkü ruhlardaki coşkuyu sonsuz bir aşamaya yükseltmek için, ulaşılmak istenen çok çekici bir düştür.

Üçyüz milyon Türk'ün bir ulus olarak birleşmesi Türkçüler için en güçlü çoşku kaynağıdır. Turan ülküsü olmasaydı, Türkçülük bu denli hızla yayılmayacaktı.
Alt 27.12.2014, 12:08
___CENK___

Standard :))))

Zitat:
böyle türk düsmanlari oldugu sürece hedefimiz gec ve güc olsada bir gün gerceklesir dilerim:

konuya dönerek turan nedir tekrar:

Turan hat eine panturkistische Konnotation: Es bezeichnet einen – durch den „Roten Apfel“ symbolisierten – Staat, in dem alle Türken der Welt im Turanismus vereint sind.

turan ne demek?

Turancıların dünyadaki bütün türkleri birleştirerek kurmayı amaçladıkları devletin adı.
Turan sözcüğü, Turlar, yani Türkler demek olduğu için, yalnızca Türkler'i içine alan bir birliğin adıdır. Öyleyse Turan sözcüğünü bütün Türk kollarını içine alan büyük Türk ülkesi için kullanmamız gerekir. Çünkü Türk sözcüğü, bugün yalnız Türkiye Türkleri'ne verilen bir ad olmuştur.

bütün Oğuzlar yakın bir zamanda bu adda birleşeceklerdir. Fakat Tatarlar, Özbekler, Kırgızlar, ayrı kültür oluştururlarsa, ayrı uluslar halini alacaklarından, yalnız kendi adları ile anılacaklardır. O zaman bütün bu eski yakınları budunsal bir birlik olarak birleştiren ortak bir ada gerek duyulacak. İşte bu ortak ad Turan sözcüğüdür.

Türkçülerin uzak ülküsü, Turan adı altında birleşen Oğuzlar'ı, Tatarlar'ı, Kırgızlar'ı, Özbekler'i, Yakutlar'ı, dilde, edebiyatta, kültürde birleştirmektir.

Bu ülkünün bir gerçekliğe dönüşmesi olanağı var mı, yok mu? Yakın ülküler için bu yön aranırsa da, uzak ülküler için aranmaz. Çünkü uzak ülkü ruhlardaki coşkuyu sonsuz bir aşamaya yükseltmek için, ulaşılmak istenen çok çekici bir düştür.

Üçyüz milyon Türk'ün bir ulus olarak birleşmesi Türkçüler için en güçlü çoşku kaynağıdır. Turan ülküsü olmasaydı, Türkçülük bu denli hızla yayılmayacaktı.
Yardimci nick yapmissin hayirdir?))))))
Alt 27.12.2014, 12:24
Erfahrener Benutzer

Standard

bunu senin böyle görmen dogal, nede olsa herkesi kendin gibi saniyorsun cenk1,ezel,cenk2

amaa birakta buna adminler karar versin kimin kac niki var hm? onlar kimi kim oldugunu senden daha iyi bilirler.
ispati olmayana yalanci derler bilmem anlatabildimmi
Zitat:
Yardimci nick yapmissin hayirdir?))))))
Alt 27.12.2014, 12:24
___CENK___

Standard

Zitat:
tabi ezel nikini silince bunlari rahatca söylersin neysee konu bu degil, konu senin türk düsmani olman, konu senin günde yüz defa board ve forumu türk düsmani paylasimlarinla kirletmen ve simdi anliyorum daha önce cenk nikin neden kitlendi ve ezele gectin, simdi ondanda buna..tabi vakit cok, türklere kin kusmak icin o nikten bu nike ziplayip durursun.
güya türk halkini savunurmus, solcuymus. buna cocuklar bile inanmaz, biraz zekasi olan herkes senin ne kadar türk düsmani pkk savunucusu oldugunu biliyor. evet terörist bozmalariyla isim olmaz.catirda orda
Bak KIZKURUSU,Senin gibi asagilik bir kelle avcsiyla hic ilgilenmedim ben!Kaldiki senin burda yazmanla ben türk düsmani olmuyorum.Ayrica ben senin gibi türklere düsmanim,devsirme yöntemiyle türklestirilmis,sonra da türk toplumunun basina bela olmus irkcilik yandaslarina karsiyim.
Sirf kendini burda meshur edebilmek icin;anca böyle onursuzca karsinizdakilere yafta yapistirmaya calisirsiniz!Ben senin gibi ortalik mallarina mi kaldim?Burdaki insanlara sesleniyorum,benim pano ve forum da yazistigim insanlar yazsin,ben yazmiyim.Onlar benim birine asik oldugumu ve bundan dolayi kimseyle ilgilenmedigimi bilirler!
Ayrica örnek ver bana,biz panoya siyaset karistirmamaya calisiyoruz ama senin gibi ortalik mallari,gündeme girmek icin gelir,insanlari rhatsiz eder bu tür seylerle!Neyse KIZKURUSU Sen cok öfkelenmissin benim seninle ilgilenmeme ama sahtekarlarla ilgilenemiyorum ne yapim mizacim böyle!)))
Alt 27.12.2014, 12:31
___CENK___

Standard Kızkurusu

Zitat:
bunu senin böyle görmen dogal, nede olsa herkesi kendin gibi saniyorsun cenk1,ezel,cenk2 amaa birakta buna adminler karar versin kimin kac niki var hm? ispati olmayana yalanci derler bilmem anlatabildimmi
Benim hala bir nickim var,o da cenk!
Baskada yok,hatta hayatima iddiaya girerim dedim hatirlarsan?
Fakat sen kacamak cevaplar verdin,sence burda yazanlar senin kim oldugunu bilmiyormudur?Bilmese bir FIN bilmez o da fazla girmedigi icin bu aralar)))

Sen benden istedigin ilgiyi göremiyince böyle saldirgan oldun ya pes,ortalik mali oldugunu ögrenmistim ama bu kadar oldugunu bilmiyordum))))))))
Alt 27.12.2014, 12:32
Erfahrener Benutzer

Standard

kedi ulasamadigi ete mundar dermis der atalarimiz, bilmem sizin atalarinizda bilirmi bu lafi.

ezel nikini neden sildin? hangi ispatlari silmeye calistin acaba?

gururunmu kirildi senin gibi türk düsmanina o kadar yag yaktigin halde karsilik vermedigim icin

simdi gercekten acidim ama

Zitat:
Bak KIZKURUSU,Senin gibi asagilik bir kelle avcsiyla hic ilgilenmedim ben!Kaldiki senin burda yazmanla ben türk düsmani olmuyorum.Ayrica ben senin gibi türklere düsmanim,devsirme yöntemiyle türklestirilmis,sonra da türk toplumunun basina bela olmus irkcilik yandaslarina karsiyim.
Sirf kendini burda meshur edebilmek icin;anca böyle onursuzca karsinizdakilere yafta yapistirmaya calisirsiniz!Ben senin gibi ortalik mallarina mi kaldim?Burdaki insanlara sesleniyorum,benim pano ve forum da yazistigim insanlar yazsin,ben yazmiyim.Onlar benim birine asik oldugumu ve bundan dolayi kimseyle ilgilenmedigimi bilirler!
Ayrica örnek ver bana,biz panoya siyaset karistirmamaya calisiyoruz ama senin gibi ortalik mallari,gündeme girmek icin gelir,insanlari rhatsiz eder bu tür seylerle!Neyse KIZKURUSU Sen cok öfkelenmissin benim seninle ilgilenmeme ama sahtekarlarla ilgilenemiyorum ne yapim mizacim böyle!)))
Alt 27.12.2014, 12:44
___CENK___

Standard Piskopatlasma!

Zitat:
kedi ulasamadigi ete mundar dermis der atalarimiz, bilmem sizin atalarinizda bilirmi bu lafi.

ezel nikini neden sildin? hangi ispatlari silmeye calistin acaba?

gururunmu kirildi senin gibi türk düsmanina o kadar yag yaktigin halde karsilik vermedigim icin

simdi gercekten acidim ama
Sen gerizekali oldugun icin;nick silinince paylastiklarimizn veya yazdiklarimizin silindigini saniyorsun!Ne kadar silersen sil,sistemde hepsi kayitlidir.Ne yaparsan yap,senin kim oldugunu bilirler!Evini,telefonunu,hatta senin kimlik bilgilerini bilir burdaki sistem!
Bu acidan;sen ne kadar masumlari oynasanda,senin ne mal oldugunu burdakiler biliyor,sadece sana söylemiyorlar!Ya KIZIM ben senin gibi biriyle ilgilenmem 1,kimsenin pesine düsmem 2,burda beyni lackalasmis kadinlardan bir halt olabilecegini düsünmedigim icin,cok takmam 3,sen yine masturbasyon yap kendi kendine,sorun yok,polyanna okuyorsun demek ki?)))))))
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche