Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 08.05.2015, 19:31
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
...
hele senin gibi agzi bozuklarin canakciligini yapacak hic degilim !

senin bazi seyleri üstüne alinmamani tavsiye ediyorum.

benim yazilarimi ve yazdiklarimi sadece kacamak okumamani senden rica ediyorum.

...

simdi saygisizlik yapma !
...
Bak burada haksizlik yapiyorsun. Dinin icine yapanlarada bir ayni cevabi verde, sana inansak? Birde Feyzade gibi sahte dincilere yaz bakalim.

Lara kendisine savunmaya gerek görmedi cünkü kendi temiz davrasini ve hayatinda ne yaptigini biliyor. Burada aciklamasina gerek yok.
Zitat:
Her konustugumda eger agzimda sadece küfür yalan olacaksa susmayi tercih ederim!

....

Yani acikca sizin sex hayatiniz beni inanin hic ilgilendirmiyor!
Acayipsin Salih. Hem pislikten uzak kalirsin, hem yalan dagitmassin. Ayni anda elalemin dedi kodusunu dagitirsin. Maydam ögle degilse, neden ayni anda kimin nedeninden ve sex hayatindan bahsetiyorsun? Burada bir hata görüyorum. Aslinda ögle demek istemediysen ve arka kapidan derken, bir özür ardindan eksik kalmamasi lazim.

Zitat:
Selam Nurbanu ,
...
sanirim hepiniz almanyada yasiyorsunuz ve suc duyurusunda nasil bulunulur biliyorsunuz !

acik iftira karalama küfür tehdit vb. gibi seyler , SUC UNSURU sayilir !!

bu durumlarda en basidi SUC DUYURUSUNDA BULUNMAKTIR !!

eger arkadasinin hakli oldugunu biliyorsan , veya keza sanada küfürler tehditler vs. geliyorsa gidin SUC DUYURUSUNDA bulunun.

burda ki yazan arkadaslar sanmasinki IPleri gizlidir !

mahkeme karari ile kimin nerden nasil yazdigini , aninda bulurlar !

yani hak ariyorsaniz, dogru yerde arayin !!

-----TAVSIYEM----

egerki kisileri sevmiyorsaniz blocklayin !!!
konusmayin tartismayin !!

ben bir kac useri blockladim , rahatim !!
Bu yandan haklisin ve bu yollar secildi bile.
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr
Alt 09.05.2015, 22:47
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Meister'leri elinde Kuran'la secime gidiyor.
Camilerde AKP reklami yapiliyor. Din tüccarlari Kuran'i heryere soktular!!!
Hayali icat buna denir.

Bu vâkâlara buradan cit cikmiyor, görünürden dindar olan userlerden.

Zitat:
Zitat von timeraiser Beitrag anzeigen
Bak burada haksizlik yapiyorsun. Dinin icine yapanlarada bir ayni cevabi verde, sana inansak? Birde Feyzade gibi sahte dincilere yaz bakalim.

Lara kendisine savunmaya gerek görmedi cünkü kendi temiz davrasini ve hayatinda ne yaptigini biliyor. Burada aciklamasina gerek yok.

Acayipsin Salih. Hem pislikten uzak kalirsin, hem yalan dagitmassin. Ayni anda elalemin dedi kodusunu dagitirsin. Maydam ögle degilse, neden ayni anda kimin nedeninden ve sex hayatindan bahsetiyorsun? Burada bir hata görüyorum. Aslinda ögle demek istemediysen ve arka kapidan derken, bir özür ardindan eksik kalmamasi lazim.

Bu yandan haklisin ve bu yollar secildi bile.
Alt 09.05.2015, 22:55
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Vah yani.. Hala bir insanla nasil konusulacagini ögrenememissin, kendini dev aynasinda gören jöleli Salih.

Bu forumda Avusturyali bir hatunla beraberlik sürdügünü yazmistin, bende sana kadina "hatun" demenin kötü seyler cagristigini söylemistim ve ciddi bir anlamda biriyle beraber oldugunda, öyle kelimenin kullanilmasinin yanlis anlasilabilecegini söylemistim.

Onun üzerine bana bir küfür etmedigin kaldi. Herhalde beni ozaman blocklamissindir.

Istersen beni ölünceye dek blockla. Benim icin fark etmez. Blocklama yolun acik olsun.

Zitat:
GELELIM SANA !!

BILIYORSUN KI SENI YAKLASIK BIR IKI SENEDIR BLOCKLAMISTIM !

umarim bundan sonra blocklamama gerek kalmaz sende bana , düzgünce sorularini sorarsin , ben senden birseyler ögrenirim, sende benden almak istediklerini alirsin !

ISLAMA INANMAMAK islamda sapiklik DEGILDIR !!
islam disindaki dinlere inanman sadece senin gayri-müslim oldugunu gösterir.
yani müslüman olmayan !!

kafir : "İslam inancının getirdiği gerçekleri gizleyen veya inkar edenlere denilir″

Müsrik: Şirk koşan, Allah’ı inkar eden, kâfir, putperest.

Burada söz konusu olan, Hz. Peygamberin ve ilk Müslümanların müsriklerle savas halidir. Nasıl ki, bir devlet teröristlere söyle bir ültimatom verebilir: "Size dört ay müddet. Ya bu müddet zarfında teslim olursunuz, ya da görüldügünüz yerde öldürülürsünüz."

bu ayetin asil sebebi: bir önceki ayetlerde insan öldürmenin cezasindan bahsedilmis, ve cezanin asla Allah tarafindan affedilmeyecegi belirtilmistir!

yani bu ayetin inis sebeplerinden biride , savas halinde ki müslümanlarin, düsmana karsi , savasabileceklerini, gerektiginde ise , öldürebileceklerini ima etmistir !

TEKRAR : lütfen benekalice ve islam dinine mensup olmayan arkadaslar !

sizi ISLAMA GIRMENIZ ICIN ZORLAYAN mi VAR ??

yok ise sizin bu ISLAM sevdaniz nerden kaynaklaniyor ??

müslüman olmaya karar verdnizde TAKILDIGINIZ noktalar mi var ?

yoksa islamin daha temel kanunlarindan bir haber, SAVAS KUNUNU HUKUKU bölümüne nedendir bu ilgi ??

sana soruyorum BENEKALICE, savas halinde senin bütün sülaleni yok eden bir INSANa sen nasil davranirsin ??

AMA yüce Allah , herseye ragmen, savas halinde olsaniz dahi öldürmeden , ikaz edin diyor !!

lütfen KURAN in bütününü göz önünde bulundurmadan , SADECE BIR KELIMEYI alip , ISLAM kötü demiyin
Alt 10.05.2015, 00:31
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Biyikli Naciye,hödüklügünün kitabinimi yazdin kepaze

[quote=1978salih;Ama senin onun bunun bir erkekle olan anilarini burda konusurken, benim bu komu hakkinda yorum yapmami beklemen senin icin dogal ama benim icin luzumsuz olur!

az kalsin senin bu asagidaki yazdiklarini görmeden cikacaktim,
bence görmeden ciksam daha iyi olurdu !

DENYO luk yapma, kadinsan kadinligini bil.

senin haddine degil benim kimi savunup savunmayacagim !!

ben eger senin hakkinda veya diger katilimcilarin hakkinda yorum yapmadiysam, ve NURBANUYA sadece cevap olsun maksadi ile, BEN KIMSENIN ISINE KARISMAM manasinda, ama sizin USLUBUNUZLA cevap verdimse, bunu sadece sizin anlayabilmeniz icin yapmisimdir !!

dogru lafa ne hacet !! sana egri yazsam dogru, dogru yazsam egri gelir !
benim sizinle burda laf sokusturacak ve hatta zamanimi sizin langlung lariniza ayiracak istegim yok !

insan gibi konusmayi ve tartismayi dahi yapamiyorsaniz; BANANE !!

siz degilmisiniz ; birbirinize OROSPU cümlesine varan kelimeleri kullanan !

benim bu dengesiz dialoga girmek istememem, ve girmem, ama bir kelime yazdim diye , bunca hakarete maruz kalmam, aslinda senin ne tür bir insanlik türünü icinde yasattiginin göstergesidir olarak , yorumluyorum!

bana dokunan yilan bin yil yasasin , cümlesini ben kendi üzerime almiyorum.
ama bana dokunmaya lütfen kalkma, senin üslubunu en mahrem sekline , ibretlik yaparim !!

kelime oyunu su bu yok bende, kimseden sakinmam da cekinmem de !

adam gibi okursan aslinda , (bu yazim haric) sana karsi hic bir kelime kullanmadigimi, sadece genel olarak SOHBETINIZIN degerlendirmesini yaptigimi , göreceksin, umude

ben seni tanimam diger yazistiklarini da tanimam.

bana yazacaksan adam gibi yaz, yoksa ayni uslub ile sana konusmam, ayni uslubu senin karsina gecer kullanirim !![/QUOTE]

Suratina tükürsem yarapp $ükür diyen insan bayani....

Kadinsan kadinligini bil ne demek yobaz ???? böyle hastalikli bir söz ancak senin gibi hastalikli bir beyinden cikar allahin yobazi.Biz ne diyelim peki..
Adamlik kiligi varmiki senden adamlik bekliyelim biyikli zekiye

bana bu yazinin anlamini aciklamini beklyiorum ,bu ne demek?

1978:salih
ama bana dokunmaya lütfen kalkma, senin üslubunu en mahrem sekline , ibretlik yaparim !

Lan! o.cougu ..bir dene istersen deyil alnini 7 sülaneni ibretlik nasil kari$laniyor gör...
Laf ebeleyerek ,tehdit ederek Adam olunmuyor $Erefsiz.SEn ADam olsan yazdigin yaziyi inkar etmezsin yobaz. Namus dü$mani ahlaksiz rezil kepaze,küstah.

Geändert von Lara_ (11.05.2015 um 00:17 Uhr).
Alt 10.05.2015, 00:41
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Bıyıklı Nacıye

Zitat:
Selam Nurbanu ,

benim öyle cin atasözleri ile hic bir bagim olamaz ! ben sadece bana dokunuldugunda ses cikarmis olsa idim, burda kimseye bir cevap durumunda veya zorunllulugunda hissetmezdim , kendimi !

Ben senin arkadasinin veya kimsenin kendi hakkini savunmasina bir sey demiyorum, dememde, cünki senin dedigin gibi , insan kendini savunur!

burda bu ortamda ben yanilmiyorsam , kimsenin avukatligini yapmadim !

genelde islam adina yapilan yanlis haberleri veya türkiye adina yapilan iftiralari, yani GENELi ilgilendiren konularda , sadece bildiklerimi aktarmaya calisiyorum !

SENIN SEX HAYATIN beni ilgilindirmez demedim !! "SIZIN" özeliniz beni ilgilendirmez demek istemistim, ama ACIK olarak beyan etmek icin SEX kelimesini özel kelimesinin yerine kullandim !

'Ama SEN yine anlamamak icin büyük gayret gösteriyorsun !

Insanlarin özeline karismam, kim hakli kim haksiz onada söyleyecek lafim yok! "nedeni cok acik, kimin kiminle el tutustugu veya yataga girdigi , beni inan ilgilendirmiyor "

ALLAH ASKINA, ben seni tanimam, onu tanimam , kimin ne is yaptigini bilmem, her arkadasa sadece , online üzeri ayni mesafedeyim !

#Ben kimin hakli oldugu, kimin haksiz oldugunu söyleyecek durumda degilim,
sizin özel konularinizi bilmiyorum , ve bilmek icin burda cok vakit harcama gibi durumda da degilim.

Benim evelenecegim, bir bayana , kuru iftira atanin ALNINI KARISLARIM !
Durduk yere küfür eden olursa, elbet ellerim armut toplasada ayaklarimla tekme atarim !

Ama ben sizin hakli olup olmadiginizi nasil söyleyebilirim !

sadece hizli bir sekilde yazdiklariniza bir göz attim !

ben burda CHAT e girmedigim icin , chatte ki olaylarinizi bilemem.

biri senin le su yatti bu yatti diyor. kimi o bayan seni istiyor, kimi istemiyor !!

YANI GEYIK MUHABBETI ne inan ihtiyacim yok !

Buarada ben kendime, karsimdakine davrandigim gibi , davranilmasini beklerim.

egerki ben yalan iftira küfür konusuyorsam, ve icabinda , bana küfür iftira ve yalan söyleniyorsa, HAKKetmis demektir !

RÜZGAR EKEN , FIRTINA BICER !!

bu nedenle , beni ne olur özel hukuki konularinizla yormayin !

sanirim hepiniz almanyada yasiyorsunuz ve suc duyurusunda nasil bulunulur biliyorsunuz !

acik iftira karalama küfür tehdit vb. gibi seyler , SUC UNSURU sayilir !!

bu durumlarda en basidi SUC DUYURUSUNDA BULUNMAKTIR !!

eger arkadasinin hakli oldugunu biliyorsan , veya keza sanada küfürler tehditler vs. geliyorsa gidin SUC DUYURUSUNDA bulunun.

burda ki yazan arkadaslar sanmasinki IPleri gizlidir !

mahkeme karari ile kimin nerden nasil yazdigini , aninda bulurlar !

yani hak ariyorsaniz, dogru yerde arayin !!

-----TAVSIYEM----

egerki kisileri sevmiyorsaniz blocklayin !!!
konusmayin tartismayin !!

ben bir kac useri blockladim , rahatim !!

ay o resimdeki sizmisiniz NACIYE HANIM

bizde bu serdar ortacin resmini niye yüklemi$ diyorduk

dedene mektup yazmiyorsun kendini bilmez yobaz yine roman yazmisin

senin kimi blockladigin bize cok tin tin..

tavsiyelerinide kendine sakla ..ne bana ne de Nura tavsiyede bulunabilecek samiyete deyilsin

Geändert von Lara_ (10.05.2015 um 01:33 Uhr).
Alt 10.05.2015, 00:43
NurBanu

Daumen runter Bu kadar laf salataligi yeter!!!

Bu yazilardaki SALIHse eger o zaman o salih asla isminin anlamindaki ADAM olamamis!!!

"senin üslubunu en mahrem sekline , ibretlik yaparim !!"
Bu ne demek salih???
Bunun aciklamasini bekliyorum, seni ne kadar AHLAKSIZsin ki böyle birse yaziyorsun

Zitat:
NURBANU bu arkadasinimi savunuyorsun ??

az kalsin senin bu asagidaki yazdiklarini görmeden cikacaktim,
bence görmeden ciksam daha iyi olurdu !

DENYO luk yapma, kadinsan kadinligini bil.

senin haddine degil benim kimi savunup savunmayacagim !!
ben eger senin hakkinda veya diger katilimcilarin hakkinda yorum yapmadiysam, ve NURBANUYA sadece cevap olsun maksadi ile, BEN KIMSENIN ISINE KARISMAM manasinda, ama sizin USLUBUNUZLA cevap verdimse, bunu sadece sizin anlayabilmeniz icin yapmisimdir !!

dogru lafa ne hacet !! sana egri yazsam dogru, dogru yazsam egri gelir !
benim sizinle burda laf sokusturacak ve hatta zamanimi sizin langlung lariniza ayiracak istegim yok !

insan gibi konusmayi ve tartismayi dahi yapamiyorsaniz; BANANE !!

siz degilmisiniz ; birbirinize OROSPU cümlesine varan kelimeleri kullanan !

benim bu dengesiz dialoga girmek istememem, ve girmem, ama bir kelime yazdim diye , bunca hakarete maruz kalmam, aslinda senin ne tür bir insanlik türünü icinde yasattiginin göstergesidir olarak , yorumluyorum!

bana dokunan yilan bin yil yasasin , cümlesini ben kendi üzerime almiyorum.
ama bana dokunmaya lütfen kalkma, senin üslubunu en mahrem sekline , ibretlik yaparim !!

kelime oyunu su bu yok bende, kimseden sakinmam da cekinmem de !

adam gibi okursan aslinda , (bu yazim haric) sana karsi hic bir kelime kullanmadigimi, sadece genel olarak SOHBETINIZIN degerlendirmesini yaptigimi , göreceksin, umudediyorum !

simdi saygisizlik yapma !

ben seni tanimam diger yazistiklarini da tanimam.

bana yazacaksan adam gibi yaz, yoksa ayni uslub ile sana konusmam, ayni uslubu senin karsina gecer kullanirim !!

Geändert von NurBanu (10.05.2015 um 00:53 Uhr).
Alt 11.05.2015, 04:46
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Cok aciz kalmissin Bosporus.

Baskalarinin dedikodusuna bile beni sebep gösteriyorsun, kendi aklinla sorularima cevap veremedigin icin.

Meister'in gibi, beni sadece bir paralel devlet olarak ilan etmedigin kalmis.
Cunku burada bir tek FESAT var, sensin.

Bana 1 tane soru soramadin, yaptigin tek sey copy-paste. Ama onda bile cuvalliyorsun. Paralel BILE olamayacak kadar beceriksizsin

Bu arada 1978salih Islam'la ilgili cok guzel konusmus adama helal olsun. Sen de git alakasiz yerlerden copy-paste yap adamin o kadar argumanina karsi )
Alt 11.05.2015, 09:53
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen

bana bu yazinin anlamini aciklamini beklyiorum ,bu ne demek?

1978:salih
ama bana dokunmaya lütfen kalkma, senin üslubunu en mahrem sekline , ibretlik yaparim !

Lan! o.cougu ..bir dene istersen deyil alnini 7 sülaneni ibretlik nasil kari$laniyor gör...
Laf ebeleyerek ,tehdit ederek Adam olunmuyor $Erefsiz.SEn ADam olsan yazdigin yaziyi inkar etmezsin yobaz. Namus dü$mani ahlaksiz rezil kepaze,küstah.

Senin terbiye seviyene inmem icin cok caba göstermem gerekmez, cünki seviyesizlik bir mertebe degil, bir hiclik komplexi dir !

Yokaridaki cümlede neyi anlamadin veya ne anladin bilemiyorum, ama zeka oranin kesinlikle pek parlak degil !

Senin uslubunu en mahremlik sekline, ibretlik yaparim !!!

Anlami: Senin bel alti isleyen üslubunu, kendi ellerinle, millete aciklar senin
gercek yüzünü ortaya koyarim !!

VE... gel gör ki kendini rezil etmekten öteye gidememisin !
Senin bunu anlama imkanin yok, ama sana akil verende olmamis !

burdaki insanlar senin ne mal oldugunu iyi biliyorlar mis !

sagolsun bir cok user beni gec de olsa uyardilar, senin ne mal oldugun hakkinda biraz bilgi verdiler.

insanlari kendi konulariniza alet edip , objektif olmak isteyenleri böyle , pis agizlarla , küfürlerle yildirmak istiyorsunuz !!

sana senin agzinla hitab etmem sonucunda, senin seviyene inmemi beklemeni, ve indigim anda beni kendince rezil edebilecegini düsünmeni, yadirgamiyorum, cünki senin ne aciz bir yapida oldugunu simdi daha iyi anlayabiliyorum.

O.cocugu serefisiz vs . gibi kelimelerinin anlamini sanirim iyi biliyorsundur !
senin bes para etmez bu küfürlerin, senin kadin bile olamayacaginin göstergesidir olarak degerlendiriyorum!

BU KÜFÜRLERINI ; SAHID TUTUYORUM ! AHIRETTE ALACAGIM OLSUN !
Alt 11.05.2015, 10:03
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
Bu yazilardaki SALIHse eger o zaman o salih asla isminin anlamindaki ADAM olamamis!!!

"senin üslubunu en mahrem sekline , ibretlik yaparim !!"
Bu ne demek salih???
Bunun aciklamasini bekliyorum, seni ne kadar AHLAKSIZsin ki böyle birse yaziyorsun

ismimin adami olmamisim !!

AKP-Selahattin kavgasinin en güzel yakistirmalarindan mi ilham aldin ?

üc bes haber izleyerek, bir kac yeni kelime ögrendigini zanneden kisiliksiz insan!

senin görmediklerin bilmediklerin hakkinda , O.cocugu vs. gibi iftiralar , senin ve ARKADASLARIN icin cok dogru mu oluyor !!

terbiyesizliginden bence cok memnun olmalisin !
bence her defasinda tavan yapiyor !
Alt 11.05.2015, 23:18
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Bıyıklı Nacıye De Pı$kınlıge Bak

Zitat:
Senin terbiye seviyene inmem icin cok caba göstermem gerekmez, cünki seviyesizlik bir mertebe degil, bir hiclik komplexi dir !

Yokaridaki cümlede neyi anlamadin veya ne anladin bilemiyorum, ama zeka oranin kesinlikle pek parlak degil !

Senin uslubunu en mahremlik sekline, ibretlik yaparim !!!

gercek yüzünü ortaya koyarim !!

VE... gel gör ki kendini rezil etmekten öteye gidememisin !
Senin bunu anlama imkanin yok, ama sana akil verende olmamis !

burdaki insanlar senin ne mal oldugunu iyi biliyorlar mis !

sagolsun bir cok user beni gec de olsa uyardilar, senin ne mal oldugun hakkinda biraz bilgi verdiler.

insanlari kendi konulariniza alet edip , objektif olmak isteyenleri böyle , pis agizlarla , küfürlerle yildirmak istiyorsunuz !!

sana senin agzinla hitab etmem sonucunda, senin seviyene inmemi beklemeni, ve indigim anda beni kendince rezil edebilecegini düsünmeni, yadirgamiyorum, cünki senin ne aciz bir yapida oldugunu simdi daha iyi anlayabiliyorum.

O.cocugu serefisiz vs . gibi kelimelerinin anlamini sanirim iyi biliyorsundur !
senin bes para etmez bu küfürlerin, senin kadin bile olamayacaginin göstergesidir olarak degerlendiriyorum!

BU KÜFÜRLERINI ; SAHID TUTUYORUM ! AHIRETTE ALACAGIM OLSUN !

BEDUA OKURKEN BA$INI KAPAMAYI ETEGINI ÜZERINE GECIRMEYI UNUTMA BIYIKLI NACIYE

PÜÜÜHH SENIN O MEYMENETSIZ SIFATINA TAM BIR KEPAZESIN REZIL
$IMDIDE MAGDURU MU OYNURYORSUN REZIL..ADAM OLMADIGINI BILIYORUZ INSANDA ZERE KADAR DA OLSA ONUR OLUR $ERFSIZ..AHIRETE BEKLE BENI SOYTARI BURDA INKAR EDTIGINI ORADA EDMEYECEKSIN...

Zitat:

Ama (senin) onun bunun bir erkekle olan anilarini burda konusurken
(SENIN) SEX HAYATIN beni ilgilindirmez demedim !! "SIZIN" özeliniz beni ilgilendirmez demek istemistim, ama ACIK olarak beyan etmek icin SEX kelimesini özel kelimesinin yerine kullandim !Yani acikca sizin sex hayatiniz beni inanin hic ilgilendirmiyor!

YANIMDAMIYDIN O.COGU ??? ERKEK MÜ$VESTESI ! SENDE ZERE KADAR ERKEKLIK OLSA BURADA BÖYLE BIR YAZI YAZMAZDIN §EREFSIZ....
SENIN ANNANIN ,BACININ ERKEKLERLE OLAN ANILARIDA BIZLERI ILGILENDIRMIYOR,GIT BA$KA YERDE TANIT ONLARI.

BIYIKLI NACIYE BANA LAF EBELIGI YAPMA YANIMDAMIYDIN? HANGI KÖR GÖZÜNLE GÖRDÜN?
KLAVUZU KARGA OLAN ABAZA KANCIK KARI GIBI KIVIRMA ACIKCA YAZ NE MAL OLDUGUMUZU SANA HANGI ARKADA$IN YAZDIYSA NIKIYLE ORTAYA YAZ BAK BEN KIVIRMIYORUM NEYSE O SÖZÜMDE ORTADA ,O $UNU DEDI BUNU DEDI DEMIYORUM...

MAHALLE KARILARINA TA$ CIKARTZIR BU ZILLI

BANA TERBIYE ,AHLAK DERSI VERMEYE KALKMADAN ,TERBIYELI AHLAKLI OL UTANMAZ ADAM

SANA BIR SORU SORDUM HALA CEVABINI BEKLYIORUM REZIL KEPAZE

Senin uslubunu en mahremlik sekline, ibretlik yaparim ?????? NE DEMEK?????

gercek yüzünü ortaya koyarim !! ANLAMI BU DEYIL..CEVABINI BEKLIYORUM ZIBIDI

DOGU$TAN REZIL OLDUGUN ICIN REZIL OLMANI BEKLEMIYORUM
BENDE SENIN AHLAK,SEVIYE,TERBIYE ANLAYI$INA TÜRKÜREYIM KEPAZE...

3 ÖMÜR DAHA YA$ASAN BENIM SEVIYEME CIKABILIRMISIN ACAMA TÜKÜRDÜGÜM TÜKRÜK OLABILIRMISIN KEPAZE

PS.BIYIKOI NACIYE HEP SENMI DEDIKODU YAPKICAKSIN ...
SAGOLSUNLAR BURDA ARKADA$LAR SENIN HAKKINDA DA IP UCLARI VERDILER...
MALIN ÖNDE GIDENIYMI$SIN OGLAN COCUGU DIYORLAR SENIN ICIN

Geändert von Lara_ (11.05.2015 um 23:24 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche