Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 16.07.2013, 22:38
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Seni kim takar

Düdük gibi ötüyorsun heryere atlayip da.

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
serefsiz kelekalice burada haber yeni veya eski diyen mi oldu?

adam tecavüz etmis ve hemen partisinden kovulmus. devamli ak partili demenle ak partiye darbe vurdugunu zannediyorsun.

Rıza Çolak bir alevidir. senin gibileri yarin alevi riza tecavüz etti diye mansette atar. bu tür serefsizlik ve haysiyetsizlik dogru mu?

gelelim chp'ye niye bu chp hamile karisini ve karnindaki cocugu öldürene kadar dövmesini görmemezlikten geliyor? niye AK Parti kadar erkek olup bunu atamiyorlar???

tecavüzcüsüde cocugunu öldürende hukuk önünde cazesini alsin. atatürkün toplama hukuku bu tür serefsizliklere ne öngörüyorsa o cezayi ceksinler. ama hukuktan ve yasalardan memnun degilsen atatürkün derle toplama hukukunu elestir. nereden tutsan boklu degnek eline geliyor. onun icin bilmedigin konulara girme kelekalice.

seni sinek gibi ezerim ve rezil olursun. bak chp yandasi kiz bile senin yazdiklarindan rahatsiz oluyor. böylece yüzbinlerce vatandasi kaybettiniz. senin gibiler muhalefetin yerlerde sürünmesini sagliyor. ama türkiyenin güclü bir muhalefti olmasi gerekiyor.
Alt 16.07.2013, 23:25
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Düdük gibi ötüyorsun heryere atlayip da.
Ben takarim, sen merak etme.. adam seni ezdi gecti sen hala ne diyorsun?

Tabi ki heryere atlayabilir, her yere konu acmak oluyor da, her yere atlamak mi olmuyor?
Alt 17.07.2013, 09:10
Erfahrener Benutzer

Standard Ayni tekelerleme

Herseye yalan diye bagirmaktan baska bir icat yok. BUrayi öküz gibi ezmek yeri diye birsey anladiniz galiba. Siz düzgün adamlarini konustugu yerde hicbirzaman tutanamazsiniz. Kesinlikle insan gibi hareket etme ve konusma gibi kurallari hayatinizda duymamissiniz.

Türkiye'de protestolara saldiranlar da sizden, onlar da ellerinde bicakli saldirdi bayrakli kisilere.

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen

Tabi ki heryere atlayabilir, her yere konu acmak oluyor da, her yere atlamak mi olmuyor?
Alt 17.07.2013, 09:19
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Herseye yalan diye bagirmaktan baska bir icat yok. BUrayi öküz gibi ezmek yeri diye birsey anladiniz galiba. Siz düzgün adamlarini konustugu yerde hicbirzaman tutanamazsiniz. Kesinlikle insan gibi hareket etme ve konusma gibi kurallari hayatinizda duymamissiniz.

Türkiye'de protestolara saldiranlar da sizden, onlar da ellerinde bicakli saldirdi bayrakli kisilere.

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen

iftira atma kelekalice,
caka sadece senin ezildigi ve benim her yere atlayabilme hakkim oldugunu yazmis. adam bagirmadi ve yalanda demedi.

gelelim düzgün adam ortamina. ben bircok chplilerle is yapiyorum. hepisinlede gayet iyi anlasirim ama konu is olunca bu kisiler genelde chpli ve kemalist olanlarla is yapmak istiyor. bende onlarla konustugumda koyu atatürkcü oluyorum.
onun icin bircok kemalistin ne düsündügünü cok iyi biliyorum.
sizin gibileri yenmek icin sizin silahla savasmayi ben yillar önce anladim ve uyguluyorum. biz sizleri artik her alanda uyutup iple gezdiriyoruz ama bunun farkinda bile degilsiniz
Alt 17.07.2013, 09:58
Erfahrener Benutzer

Standard hangi tarihten bahsediyorsun?

var mi elinde kanitlarin?

Zitat:
serefsiz kelekalice burada haber yeni veya eski diyen mi oldu?

adam tecavüz etmis ve hemen partisinden kovulmus. devamli ak partili demenle ak partiye darbe vurdugunu zannediyorsun.

Rıza Çolak bir alevidir. senin gibileri yarin alevi riza tecavüz etti diye mansette atar. bu tür serefsizlik ve haysiyetsizlik dogru mu?

gelelim chp'ye niye bu chp hamile karisini ve karnindaki cocugu öldürene kadar dövmesini görmemezlikten geliyor? niye AK Parti kadar erkek olup bunu atamiyorlar???

tecavüzcüsüde cocugunu öldürende hukuk önünde cazesini alsin. atatürkün toplama hukuku bu tür serefsizliklere ne öngörüyorsa o cezayi ceksinler. ama hukuktan ve yasalardan memnun degilsen atatürkün derle toplama hukukunu elestir. nereden tutsan boklu degnek eline geliyor. onun icin bilmedigin konulara girme kelekalice.

seni sinek gibi ezerim ve rezil olursun. bak chp yandasi kiz bile senin yazdiklarindan rahatsiz oluyor. böylece yüzbinlerce vatandasi kaybettiniz. senin gibiler muhalefetin yerlerde sürünmesini sagliyor. ama türkiyenin güclü bir muhalefti olmasi gerekiyor.
Alt 17.07.2013, 12:09
Zulfiqar

Standard

Zitat:
var mi elinde kanitlarin?
iste böyle uslu sekilde ve nezaket kurallarina uygun sorarsan adam gibi cevap alirsin:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu her fırsatta "partilerinin kadın hakları konusunda yeni bir başlangıç yapmaya kararlı olduğunu" söyleyedursun, CHP'li Milletvekili Adayı Yıldıray Sapan'ın eşini hastanelik yapana kadar dövdüğü, hamile kadının dayaktan karnındaki bebeği düşürdüğü ortaya çıktı.
Habervaktim.com'unhaberine göre, CHP Antalya Milletvekili Adayı olan Yıldıray Sapan, eşini hastanelik edene kadar dövdü. Hamile eş Sedef Sapan dayaktan sonra çocuğunu düşürdü.

KENDİNİ ARABADAN AŞAĞI ATTI
Olay geçtiğimiz yılın Ekim ayında yaşandı. Kavganın CHP'li Sapan'ın eşinin annesi hakkında söylediği sözler nedeniyle çıktığı öğrenildi. Edinilen bilgilere göre, CHP Milletvekili adayı Yıldıray Sapan arabada eşine, "Annen beni kıskanıyor, annenin bende gözü var, bunu sana ispatlayacağım, anneni sikeceğim" şeklinde laflar etti. Eşi Sapan'ın bu sözlerine tepki gösterince araba içinde kavga başladı. Ardından kavga fiziksel şiddete dönüştü. Araba içinde dayak yemeğe başlayan kadın kırmızı ışıkta kendini arabadan aşağı attı.

"DAYAK YÜZÜNDEN DÜŞÜK YAPTIM"
Kırmızı ışığa varıncaya kadar yüzüne de bir kaç yumruk yiyen CHP'li vekil adayının eşinin, kavga sonucunda dudağının patladığı, boyun ve alnında çizikler oluştuğu, yüzünün kanlar içerisinde kaldığı öğrenildi. Hastanelik olan Sedef Sapan'ın çevredeki insanların yardımıyla önce hastaneye gidip muayene olduğu, sonra da gece yarısı saat 01:25'de karakola giderek şikayetçi olduğu öğrenildi.

Sedef Sapan, savcılığa iletilen ifadesinde eşinin kendisini sürekli dövdüğünü ifade etti.
----------------------------------------------------------------------
tutuksuz yargilananlar icin devamli aglayan chpliler bu serefsizin tutuksuz yargilandiginda niye aglamadi?

bu serefsiz 6 ay hapis cezasi aldi. karisini öldüresiye dövmenin ve sucsuz bebegin öldürmesine bu suc cok az degil mi?

devamli yargiyi elestirenler bu kararda niye sustu?

parti genel kurulu yardimiyla 6 ay hapis cezasini para cezasina cevirtmesine niye sessiz kalindi?

simdi beninm chplilere niye ikiyüzlü dedigimi anlamissindir.
insallah sende bu gercekleri görüp bu partiden uzaklasip alternatifler ararsin.
sözde hepsi kadin haklari savunuculari ama sözde is bitmiyor önemli olan icraat. icraattede AK Parti hepsine örnek oluyor.

CHP bu milletvekiline ihrac getirip kovmadigi icin AK Parti yeni Anayasa'ya bir madde ekledi. milletvekili secilmeye engel olan suclara "esi ve cocuklarina siddet uygulayan darp eden. tecavüz veya benzeri suclardan isleyen" ekledi.

cok sevdiginiz CHP böyle serefsizlikleri kabul ederken

hic sevmedigini AK Parti kadin haklarini korumak icin ANAYASAya bunlari eklemesini görmemezlikten gelmek ayip degil mi?
Alt 17.07.2013, 12:29
Erfahrener Benutzer

Standard Link verirmisin

o sayfaya herkezin ulsabilecegi bir link

Zitat:
iste böyle uslu sekilde ve nezaket kurallarina uygun sorarsan adam gibi cevap alirsin:

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu her fırsatta "partilerinin kadın hakları konusunda yeni bir başlangıç yapmaya kararlı olduğunu" söyleyedursun, CHP'li Milletvekili Adayı Yıldıray Sapan'ın eşini hastanelik yapana kadar dövdüğü, hamile kadının dayaktan karnındaki bebeği düşürdüğü ortaya çıktı.
Habervaktim.com'unhaberine göre, CHP Antalya Milletvekili Adayı olan Yıldıray Sapan, eşini hastanelik edene kadar dövdü. Hamile eş Sedef Sapan dayaktan sonra çocuğunu düşürdü.

KENDİNİ ARABADAN AŞAĞI ATTI
Olay geçtiğimiz yılın Ekim ayında yaşandı. Kavganın CHP'li Sapan'ın eşinin annesi hakkında söylediği sözler nedeniyle çıktığı öğrenildi. Edinilen bilgilere göre, CHP Milletvekili adayı Yıldıray Sapan arabada eşine, "Annen beni kıskanıyor, annenin bende gözü var, bunu sana ispatlayacağım, anneni sikeceğim" şeklinde laflar etti. Eşi Sapan'ın bu sözlerine tepki gösterince araba içinde kavga başladı. Ardından kavga fiziksel şiddete dönüştü. Araba içinde dayak yemeğe başlayan kadın kırmızı ışıkta kendini arabadan aşağı attı.

"DAYAK YÜZÜNDEN DÜŞÜK YAPTIM"
Kırmızı ışığa varıncaya kadar yüzüne de bir kaç yumruk yiyen CHP'li vekil adayının eşinin, kavga sonucunda dudağının patladığı, boyun ve alnında çizikler oluştuğu, yüzünün kanlar içerisinde kaldığı öğrenildi. Hastanelik olan Sedef Sapan'ın çevredeki insanların yardımıyla önce hastaneye gidip muayene olduğu, sonra da gece yarısı saat 01:25'de karakola giderek şikayetçi olduğu öğrenildi.

Sedef Sapan, savcılığa iletilen ifadesinde eşinin kendisini sürekli dövdüğünü ifade etti.
tutuksuz yargilananlar icin devamli aglayan chpliler bu serefsizin tutuksuz yargilandiginda niye aglamadi?

bu serefsiz 6 ay hapis cezasi aldi. karisini öldüresiye dövmenin ve sucsuz bebegin öldürmesine bu suc cok az degil mi?

devamli yargiyi elestirenler bu kararda niye sustu?

parti genel kurulu yardimiyla 6 ay hapis cezasini para cezasina cevirtmesine niye sessiz kalindi?

simdi beninm chplilere niye ikiyüzlü dedigimi anlamissindir.
insallah sende bu gercekleri görüp bu partiden uzaklasip alternatifler ararsin.
sözde hepsi kadin haklari savunuculari ama sözde is bitmiyor önemli olan icraat. icraattede AK Parti hepsine örnek oluyor.

CHP bu milletvekiline ihrac getirip kovmadigi icin AK Parti yeni Anayasa'ya bir madde ekledi. milletvekili secilmeye engel olan suclara "esi ve cocuklarina siddet uygulayan darp eden. tecavüz veya benzeri suclardan isleyen" ekledi.

cok sevdiginiz CHP böyle serefsizlikleri kabul ederken

hic sevmedigini AK Parti kadin haklarini korumak icin ANAYASAya bunlari eklemesini görmemezlikten gelmek ayip degil mi?
Alt 17.07.2013, 12:32
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Link verirmisin
o sayfaya herkezin ulsabilecegi bir link
böyle nazik sorunca seve seve veririm.

http://www.reyhaber.com/guncel-haber...ini-dovdu.html
Alt 17.07.2013, 13:41
Erfahrener Benutzer

Standard Sapan bir daha seçilemeyecek

http://www.akdenizmanset.com/root.vo...age&nid=485389

(Bu esek CHP'ye ADAYMIS, sucunu da almis. Bundan sonra hic bir zaman da secilmeyecek de. CHP'liler böyle bir angutu zaten savunmazlar)

Sapan bir daha seçilemeyecek

Anayasa Uzlaşma Komisyonu anlaştı; eşini ve çocuğunu dövene vekillik yolu kapanacak. Bu durumda eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle cezaya çarptırılan CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan bir kez daha vekil olamayacak

17.12.2012 02:00

Tweetle

Sapan bir daha seçilemeyecek

Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nun ‘milletvekili seçilmeye engel suçlar’ arasına ‘eşe ve çocuğa şiddeti de içeren önerisi sonucu tarifi yapılan madde yeni Anayasa’da yer alırsa CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan’ın durumu tartışmaya açılacak. Bilindiği gibi CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan, ; karısını darp ettiği, dövdüğü mahkeme tarafından kanıtlanmış, suçlu bulunmuş, 6 ay hapis cezasına çarptırılmış, hapis cezası para cezasına çevrilmişti. 5 yıl içinde aynı suçu işlerse de, hüküm giyeceği kesinleşmişti. Bu durumda yeni Anayasa yürürlüğe girdiği takdirde, Yıldıray Sapan kesin olarak bir kez daha milletvekili seçilemeyecek. Çünkü ilgili madde Sapan’ın eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle buna izin vermiyor. Bir diğer olasılıkta maddenin geçmişe yönelik olarak işleyip işlemeyeceği konusunda nasıl tarif edileceği? Madde geçmişe yönelik kadına ve çocuğa şiddet suçlarını da kapsarsa Yıldıray Sapan’ın milletvekilliğinin düşüp düşmeyeceği gündeme gelecek. Eğer geçmişi kapsar ve Sapan’ın vekilliği düşerse ne olacak? İlgili yasaya göre bir milletvekilliği için seçim yapılması gerekecek. Bu da sadece Antalya’da olacak. Bilindiği gibi şu anda mecliste Yıldıray Sapan dışında bu dönem seçilen vekiller arasında eşine şiddet suçundan cezaya çarptırılmış bir başka vekil yok.

Uzlaşma Komisyonu’nun önerisi
Eşini ve çocuğunu dövene vekillik yolu kapanacak. Son yıllarda özelikle neredeyse her gün yaşanan kadına şiddet vakalarının artması üzerine Anayasa Uzlaşma Kurulu BDP’nin önerisiyle hareket geçti. Komisyon üyeleri genel anlamda şiddetten ceza alanların vekil olmalarının yolunun kapatılması konusunda anlaştı. Anayasa Uzlaşma Komisyonu, BDP’nin önerisiyle ‘milletvekili seçilmeye engel suçlar’ arasına ‘eşe ve çocuğa şiddeti de, önerdi. Ve Komisyon üyeleri şu kararda mutabık kaldı; “ Kamu hizmetinden kısıtlılar, taksirli suçlar hariç toplam bir yıl veya daha fazla hapis cezasına hüküm giymiş olanlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, hileli iflas, kaçakçılık, ihaleye fesat karıştırma, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, kadına ve çocuğa yönelik şiddet, insanlığa karşı suçlar, işkence suçlarından biriyle hüküm giymiş olanlar.” Bu konulardaki tartışmalar üst komisyon olan Uzlaşma Komisyonu’nda ele alınacak. Anayasa Uzlaşma Komisyonu’nun teklifi yeni Anayasa çalışmalarının olumlu sonuçlanması halinde geçerli olacak. Haber Merkezi

Zitat:
böyle nazik sorunca seve seve veririm.

http://www.reyhaber.com/guncel-haber...ini-dovdu.html
Alt 17.07.2013, 15:52
Zulfiqar

Standard

Zitat:
Bu esek CHP'ye ADAYMIS, sucunu da almis.
kelekalice ben sana yalan söyleme demistim!!!!!!
yalan söylersen anladigin dilde konusurum.
Sapan CHPye aday degil. CHP üyesi ve CHP Milletvekili.

Hala CHP Milletvekili ve hala CHP üyesi!!!!!!! CHP onu atmadi ve kovmadi!!!!!!

Zitat:
Bundan sonra hic bir zaman da secilmeyecek de. CHP'liler böyle bir angutu zaten savunmazlar
sen salakmisin yoksa salak numarasi yaparak CHPyi korudugunu mu zannediyorsun?

Anayasa daha degismedi ve CHP anayasayi sabote ederek cikmamasini sagliyor. bu anayasa cikmadikca cok Sapan'lar CHPden Milletvekili olacak.

Zitat:
Anayasa Uzlaşma Komisyonu anlaştı; eşini ve çocuğunu dövene vekillik yolu kapanacak. Bu durumda eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle cezaya çarptırılan CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan bir kez daha vekil olamayacak
anayasadaki o kanun eklemelerin teklifini sevmedigin AK Parti yapti ve CHP ilk görüsmelerde bu maddeyi red etti. basina sizdiktan sonra zorla kabul etmek zorunda kaldi ama simdi yürürlüge girmesini engelliyor.

bak simdi yine bütün yalanlarini patlattim.

birak artik bu sirkefligi. sana düzgünce konusma firsati verdim ama yine icine ettin bu yalanlarinla.

varsa biraz seref ve onur dediklerini ispatla, ispatlamak oldugun konulari sayiyorum.

1. Yıldıray Sapan CHPye ADAYMIS
2. CHPliler bu angutu savunmayip partiden atti.
3. kabul edilen yasalarin önüne engel koyarak bir daha Sapan'in secilmemesi saglanmis oldu.

bunlari kanitlayamazsan seni sirkef kari burada serefsiz olarak ilan ediyorum.

ama hatani görüp özür dilersen sana affedip serefsizlikten kurtaririm.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche