Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Entertainment - Musik - Kino

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 06.03.2015, 10:44
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
dedigim gibi oldu.

büllo mit dir kann man wirklich gut spielen
Na klar,

Kaum lasse ich mal mal den Löwen in mir raus, flitzt das Mäusschen in das erste Loch um sich zu verkriechen. War ja klar... Ja spiel mal weiter Spielkind..

Ich muss jetzt ein paar Sachen machen Kenan! Hadi gözlerinden öperim. Biliyormusun bizim orda, ic Anadolu'da cocuklarin gözlerinden öpmek adettir. Biz cocuklari bugünün kücükleri yarinin büyükleri gözüyle bakariz.. Yanlis anlama yoksa baska türlü anlarim ve daha da kizarim, iste o zaman bir baska olurum! Escinsellere karsi hosgörülüyom, ama sübyancilari gebertiririm!
Alt 06.03.2015, 10:49
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Na klar,

Kaum lasse ich mal mal den Löwen in mir raus, flitzt das Mäusschen in das erste Loch um sich zu verkriechen. War ja klar... Ja spiel mal weiter Spielkind..

Ich muss jetzt ein paar Sachen machen Kenan! Hadi gözlerinden öperim. Biliyormusun bizim orda, ic Anadolu'da cocuklarin gözlerinden öpmek adettir. Biz cocuklari bugünün kücükleri yarinin büyükleri gözüyle bakariz.. Yanlis anlama yoksa baska türlü anlarim ve daha da kizarim, iste o zaman bir baska olurum! Escinsellere karsi hosgörülüyom, ama sübyancilari gebertiririm!
yavas yavas adam edecegim seni. daha yakin zamanda escinsellere küfür ediyordun ve ben sana o küfürlerini yedirecegim demistim.

iste o gün geldi ve o küfürlerini yaliyorsun.

sana escinsellere karsi hosgörüyü ögretebildigim icin mutluyum.

TEK BASKAN

HEDEF 2023

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Alt 08.03.2015, 13:16
NurBanu

Idee Ömerin sana ihtiyaci var

Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 11021519_511093362364426_673310810579721668_n.jpg (79,6 KB, 38x aufgerufen)
Alt 08.03.2015, 13:37
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
cok begendim "Mustafa Kemal " cali$masi ..

Türk olmanin en güzel taraflarin dan biri onunla ayni kökten gelmek ezik bir milleti ayaga kaldirmi$ zamaninda tüm dünyadan saygi görmü$tür ,bakmayin $imdi ayaga dü$tügümüze.

HAYATIMDA tani$mak isteyecegim tek insan MUSTAFA KEMAL ATATÜRK bazen ke$ke onun ya$adigi devirde dünyaya geseymi$im dedigim anlar olur
Alt 08.03.2015, 16:27
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Alt 08.03.2015, 17:25
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Türk olmanin en güzel taraflarin dan biri onunla ayni kökten gelmek ezik bir milleti ayaga kaldirmi$ zamaninda tüm dünyadan saygi görmü$tür ,bakmayin $imdi ayaga dü$tügümüze.

HAYATIMDA tani$mak isteyecegim tek insan MUSTAFA KEMAL ATATÜRK bazen ke$ke onun ya$adigi devirde dünyaya geseymi$im dedigim anlar olur
Cok güzel bir resim arkadaslar ben bu resimi Notebook'um wallpaper'si olarak kullanacagim. Tessekürler...
Normalinda halay cekmesini cok severim ve halay basi olmak benim isimdir ama. Keske sirf bir kere halay cekseydim ve bu halayda halay basiligini seve seve ona birakirdim..

Alt 08.03.2015, 17:48
seyrangah

Standard

Alt 08.03.2015, 17:51
seyrangah

Standard

Alt 09.03.2015, 08:24
nachtfalke34

Böse

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Ne kadar sacma sapan bir paylasim..
Bu Bardaklar hayatda 1000 tl degil, insanlari enai yerine koymayin...
Alt 09.03.2015, 08:29
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von nachtfalke34 Beitrag anzeigen
Ne kadar sacma sapan bir paylasim..
Bu Bardaklar hayatda 1000 tl degil, insanlari enai yerine koymayin...
Insanlari enayi yerine koyanlara tepki göstermeni kutluyorum. Simdi bir de tepkiyi dogru yere kanalize edersen dogrulara giden yolda kilometre tasini asmis olacaksin..

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...bin_lira.html#

Altın varaklı bardağın tanesi bin lira
Mimarlar Odası, bir saltanat örneği olan Ak Saray'ın maliyetinin 5 milyar lirayı aştığını açıkladı. Saraydaki altın varaklı bir bardağın tanesi bin lira olarak açıklandı.
Antwort