Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Aktuelles

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 01.04.2014, 15:48
Benutzerbild von Monday
Monday Monday ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Bende öyle düsünüyordum, ama yaniliyoruz... Büyük sehirlerde birsürürü CHP/MHP'li oylarina sandiklarina cikan.

Itiraz edip, iki yeri CHP'liler aldi geriye. Dalaman ve bir ilce daha.

Ankara'da olanlar migde bulantisi yapiyor. Büyük bir ihtimal, Gökcek kaybettigini görünce tekrar secim diyecek. Bu kukla aldigi oylari caldi. Simdi YSK önünde bekleyenlere gaz sikmaya basladilar .( Cünki sandigin basinda beklemek istiyorlar. Kendi verdikleri oyu görmek istiyor vatandas.

Cok igrenc bir tablo. Birde cikmis gbalkonda gövde gösterisi yapiyorlar. Ülkeyi düsman sarmis.

Sen önceden bütün soysyal medyayi kilitle, kamyon dolusu AKP'ye evet oy pusulasi hazirla, kimse bunu paylasamasin, TRT'den sadece kendi düdügünü öttür, yayin saatleri var, her partiye ayni oranda, AKP bunun da önünü kesmis

CHP'nin Bakirköy, Eskisehier gibi semtlerde sayima gecilecegi an, eletrikleri kes.
Kac yerde kesildi. Simdi Enerjo Bakani Trafo kedi girmis diyor. Buna artik " Allah cezalarini versin" diyebiliyor insan.

Sandik basindakiler cuvvalari evine götürmeye kalksinlar.

Ne diyeyim... AKP gözünde aslinda baska partilerin secme hakki yokmus bile !!

Aldatiliyor halk hala...

Recht haben und Recht bekommen sind zwei verschiedene Paar Dinge. Liebe Benekalice, für derlei Diskussionen ist diese Plattform denkbar ungeeignet. Es handelt sich hier mehr um eine Art Gedanken-Müllkippe. Du solltest Deine Energie hier nicht vergeuden.
Alt 01.04.2014, 15:56
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

arkadaslar yirtinmaya gerek yok.

her sandik basinda CHP-MHP-BDP-Cemaat koalisyonun 6 müsaviri duruyordu.

secimler sonuclanana kadar bunlar oradaydi hatta resmi sayim belgesini foto yaptilar.

siz secimden 2 gün sonra iftira atmakla o her sandigin basindaki 6 partidasiniza gerizekali muamelesi yapiyorsunuz.

gercekten partinize gönül vermis bu insanlar gerizekalimi yoksa siz secim sonuclarini kabullenemeyip etrafa mi saldirmak istiyorsunuz?
Alt 01.04.2014, 16:33
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Dalaman ve Köyceðiz’de baþkanlýk el deðiþtirdi ve CHP’ye geçti

http://www.gazetecileronline.com/new...di-yalova-orta
Alt 01.04.2014, 16:37
gnadenlos36

Standard catla Pickelalice :D

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...70381637_n.jpg

ooooooooohhhhhhhhhhhh

Alt 01.04.2014, 16:39
gnadenlos36

Daumen hoch Pickelalice

Alt 01.04.2014, 21:57
Benutzerbild von WpumaC
WpumaC WpumaC ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Monday Beitrag anzeigen
Recht haben und Recht bekommen sind zwei verschiedene Paar Dinge. Liebe Benekalice, für derlei Diskussionen ist diese Plattform denkbar ungeeignet. Es handelt sich hier mehr um eine Art Gedanken-Müllkippe. Du solltest Deine Energie hier nicht vergeuden.
Kranke benekox, du solltest den Ratschlag von Frau Monday umgehend befolgen. Sie besitzt über außergewöhnliche Heilkräfte.

LG dein pümchen
Alt 02.04.2014, 16:50
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Ausrufezeichen yumsak sey seni !!

Zitat:
Haaahahahahaa. Anlasilan seninkisi bir sünnetsizin altina yatmis. Üzülme, posttravmatik impotansin birgün gecer. Dangalak.
Benimki derken , sen kendini kastediyorsan yazik sana !!
senin kimin altinda inledigini ben bilemem, senin gibisine kesinlikle el bile vermem !

post travmatik impotan oldugumu söylüyorsun: tabiii bir kez tadina baktigin bir seyi sana bir daha vermeyen olunca , sende baslayan post travmatik stres bozuklugu bunun akabinde anksiyete ve hatta psikolojik taciz ve en sonundaki kendini yemege ve kirintilara vererek, cinsel kimligin ile sorunlarin sonrasindaki iliski sorunlari , seni bu hale getirmis !!!

A be dangalagin önde gideni, BEN SANA KEMIK ATTIMDAMI , SEN HAVLIYORSUN , yoksa sümük atmadigimdan dolayi mi , bana alingan davraniyorsun !!

Cinsel Iktidarimi gercekten onaylamak istersen , yanina bir kac hatun, yaslari 35 gecmis olmasin , (cabuk yorulmasinlar) , al gel !!

detaylari burda konusmayalim, benim özelim kimseyi ilgilendirmez !!
Alt 02.04.2014, 16:58
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Pfeil tebrik ediyorum seni

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen

aferin sana benek !! sen ne zekii bir seysin , canim yaaa.
Masaallah, copy & paste olayini cok iyi beceriyorsun !!

tabii "" AKP nasil yine kazandi ??"" gibi sorulari cevaplamak sana zor gelir ,
sen IQnu zorlama.

Aslina bakarsan sana acikca söyleyebilirimki AKP sen ve senin gibi basit düsünenlerin sayesinde bu devleti yönetiyor.

Insaallah bu aciklamam, seni yormaz !!

saglicakla ve bu akilla kal !! sana ve senin gibilere AKP nin cok ihtiyaci var !!
Alt 02.04.2014, 17:17
Ask_Sehidi

Standard

Zitat:
Adam senelerdir 7 sülalenizi sikmiþ, bunlar hâlâ yarabbi þükür diyorlar. Erdoðan’a verin oyunuzu, yaptýklarý ve yapacaklarý sizlere az bile.
Dogrusu Monday hanim ayrimcilik yapmak istemiyorum. Ama küfür erkek isidir. Seni tanimiyorum, ama kültürlü, zeki ve okumus birisi oldugunu kestirebiliyorum.

7 süalelenizi sikmis kelimesini senin agzina hic yakistiramiyorum. Hicte kulaga hos gelmiyor.. Ama, iste amaaa
Ama bu defa turnayi gözünden vurmussun. Tam isabet! Bundan daha güzel izah edilmemezdi
Alt 03.04.2014, 02:50
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

herif Cumhuriyete kilit vurmu$ ...

devletin olmadigi,
anayasanin ve hukukun rafa kaldirildigi yerde siz hala
Twitter e mi neden kapatildi diye soruyorsaniz ??
soylencek laf lar tükenirrr ...

umutluyum Mustafa Kemal in $ehrini geri alacaz ..
Antwort