Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 29.03.2018, 03:24
Benutzerbild von PasaZade
PasaZade PasaZade ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
bilale anlatir gibi anlatiyorum...toni abinle bulusup beni arayan sensin..forumda bütün hemcinlerine toni abin icin saldiranda sensin...

hem sen nerden biliyorsun bütün bunlari...toni abin anlati diyelim....sen dul bir kadinsin senin ne isin var elalemin adamlariyla diskolarda....neyse ben bekarim tanismak istemis olabilirim....

tekrar yaziyorum ben 10000 erkegin arasina ciplak girer yatarim tirnagima zarar gelmez ...ya senin? sen bu pisligi yapiyorsun...kendin yaptigin icinde tanismak icin bulusanin herkesi kendin gibi kendini yaptiriyor saniyorsun......
chatte tüm hemcinslerine ben buranin en zengin en kültürlü adamini ayarladim diyen sendin. ne cabuk unuttun. sonra Toni baskalariylada sikistigini ögrendiginde nasil aglayip yalvardin.

acikcasi ben sizin konusmalarinizi duyunca senin adina üzüldüm. bu kadar düsmemeli bir insan. zaten sende seviye olsaydi tanimadigin adamin ayagina gidip kendini siktirmezdin. wie billig ist das denn???
Alt 29.03.2018, 03:39
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
Zitat von PasaZade Beitrag anzeigen
chatte tüm hemcinslerine ben buranin en zengin en kültürlü adamini ayarladim diyen sendin. ne cabuk unuttun. sonra Toni baskalariylada sikistigini ögrendiginde nasil aglayip yalvardin.

acikcasi ben sizin konusmalarinizi duyunca senin adina üzüldüm. bu kadar düsmemeli bir insan. zaten sende seviye olsaydi tanimadigin adamin ayagina gidip kendini siktirmezdin. wie billig ist das denn???

sen kültürlü ve kültürsüz iki insani ayir edebilecek kapatiseye bile sahip deyilsin..tam bir görmediksin...

zenginlik konusuna gelince...benim sahip olduklarim ve basarim ortada....ben senin gibi bir ondan bir bundan yumurta kapip cocuk dogurup kendime baktiracak koca aramiyorum.....

sana göre tabi bir makina mühendisi zengin koca,bir doktor da senin seviyende biri icin zengin bir es...

düsünürek oku dul kari ayni soruyu tekrarlayip duruyorsun...
ben zengin koca aramiyorum ,benim sahip olduklarim mül gücüm,madi ve manevi gücüm ortada...benim hayatimi birlestirecegim kisi en az benim seviyemde biri olmali madi ve manevi anlamda....aklin yatmiyor dimi??
30 yasmina kadar para kazanmamis..sonra evlenmis herif herif tekmeyi g.ötüne vurmus..uniyi bitirince cok para kazanicam umutlariyla yasamis...2.000 bile aylik alamayan zavalli...makine mühendisi 2.000 rahat alyiordur...7 yil meslek tecrübesi varsa hadi 3.000 alir sana yeter bu...hayti boyu ezik yasayan biri icin hayal bile edemeyecegi kadar cok....

gercekten tam bir görmediksin seni birak türk erkegi aklli bir alman bile almaz..
Alt 29.03.2018, 03:47
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
sen kültürlü ve kültürsüz iki insani ayir edebilecek kapatiseye bile sahip deyilsin..tam bir görmediksin...

zenginlik konusuna gelince...benim sahip olduklarim ve basarim ortada....ben senin gibi bir ondan bir bundan yumurta kapip cocuk dogurup kendime baktiracak koca aramiyorum.....

sana göre tabi bir makina mühendisi zengin koca,bir doktor da senin seviyende biri icin zengin bir es...

düsünürek oku dul kari ayni soruyu tekrarlayip duruyorsun...
ben zengin koca aramiyorum ,benim sahip olduklarim mül gücüm,madi ve manevi gücüm ortada...benim hayatimi birlestirecegim kisi en az benim seviyemde biri olmali madi ve manevi anlamda....aklin yatmiyor dimi??
30 yasmina kadar para kazanmamis..sonra evlenmis herif herif tekmeyi g.ötüne vurmus..uniyi bitirince cok para kazanicam umutlariyla yasamis...2.000 bile aylik alamayan zavalli...makine mühendisi 2.000 rahat alyiordur...7 yil meslek tecrübesi varsa hadi 3.000 alir sana yeter bu...hayti boyu ezik yasayan biri icin hayal bile edemeyecegi kadar cok....

gercekten tam bir görmediksin seni birak türk erkegi aklli bir alman bile almaz..
bir hauptschülerin hochschulabsolvente kim daha kültürlü diyor. komik duruma düsürmek istemem. hersey ortada.

burada steuerklasse 1 cok para aliyorlar diye aglayan sensin. simdi 2000-3000 lafini edende sensin. sen daha para kazanmamissin. eine studierte in einem dax unternehmen verdient im ersten jahr nicht unter 100.000 im jahr. ausserdem wird in unseren kreisen vom jahresgehalt gesprochen. bei uns verdient ne halbtagskraft mehr als du es dir vorstellen kannst.

sen pis kokar almanlarla dükkan dükkan dolasmakla kazandigin parayla hava atma bana. bei uns sagt man zu euch klinkenputzer. simdi otur ve düsün. battikca batiyorsun.
Alt 29.03.2018, 03:54
Erfahrener Benutzer

Standard

mk salak karisi yapisti yine ayagima.

deliginde hazir bekliyormus. Toni'nin adini duyunca hemen kuduz köpek gibi saldirdi.

saat 3 oldu mk. yarin arkadaslarina baski yapar sizde forumda yazin diye. bakalim korkaklardan hangisi geri dönecek

Tülay das ist teilweise auch deine schuld. kari seni kiskandi onun icin saldiriyor!!!!
Alt 29.03.2018, 11:05
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von diettlayy Beitrag anzeigen
lara hats ja schlimmer erwischt als mich, die hat mehr, um sich aufzuregen, hat doch nichts mit mir zu tun, hör auf, die frauen gegeneinander aufzubringen, ich verstehe lara voll und ganz, männern wie dich sollte man in einer ruhigen ecke mal die realität zeigen und wieder auf den boden ziehen

ucuyon toni, azcik grup sex excortlarla yaptin diye, ucma, ugrastiran emek verilcek konualara kendini ver artik, ivir zivirla ugrasma, sanada larayada yazik oluyor
grup sex uzun zamandir yapmadim. ama denemek istiyorsaniz ikinizle deneyelim. ihr müsst euch aber gegenseitig lecken und den ganzen lesbo kram. sonst will ich nicht. aber nöö die lara ist verklemmt o yapmaz. götten bile yaparken günah diye kiziyor.
Alt 29.03.2018, 18:53
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
bist ja dann doch kein geiler hengst, wen es bei der frau nicht komplett aussetzt und sie alles gibt, um es dir so geil wie möglich zu machen, sie hatte bestimmt ihre gründe, neben fischgeruch noch kackgeruch, das hält doch kein mensch aus
woher weisst du dass ihre dose nach fisch riecht und sie aus dem arsch nach kacke stinkt?
Alt 29.03.2018, 22:15
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
ich meinte deinen geruch, du solltest mittlerweile gemerkt haben, dass ich nur über dich abfällig schreibe, bezieh alles negative auf dich, ich meine das auch so
du verwechselst mich mit den jungs aus antalya. simdi o konuyu actirma burada herkesin gözünden düsersin
Alt 29.03.2018, 22:25
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
niye nolduki antalyada
seni kullanip kullanip attilar. erzähl mal damit die anderen auch was zu lachen haben
Alt 29.03.2018, 22:40
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
ooooo nasil kullanmislar bir anlat
yok sen anlat tülaycim. ben anlatirsam ayip olur.
Alt 30.03.2018, 03:34
Benutzerbild von kurzreinguckt
kurzreinguckt kurzreinguckt ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
anlat anlat, sen rahat ette
habt endlich SEX ..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen: