Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 08.05.2013, 18:19
Benutzerbild von Toni_is_back
Toni_is_back Toni_is_back ist offline
Neuer Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Bal bal demeyle bal olmaz Mülltoni! Senin beni cagirmani beklemiyorum. AKP'lilerde o yürek yoktur. Gel yanima diyorum, herseyi kendi gözlerinle gör, ama gelmiyorsun, kaciyorsun.. Yalancinin mumu yatsida sönermis! Kimin yalanci oldugunu zaten burda herkes biliyor. Bana attigin iftiralari, bir Nurcu olarak, sadi-kürdüngü bilmem ne ediyim, proganda enstrümani olarak görüyorsun. Ve hepsi yalan. Burda aile kizlarina da iftira atiyorsun. Bir de dinden imandan bahsediyorsun. Eger dinin buysa, senin dinini burdan Mekke'ye kadar, ordan d Arafat dagina kadar bilmem ne ediyim...Yalanci serefsiz sahtekar
seni desifre etmem seni rahatsitz ettiginin farkindayim.

burada gercekleri söylemekten kenidimi alamiyorum. ben bayan erkek ayirmadigim icin bayanlarinda yalanini desifre ederim.

chp camileri ahira cevirmedi dedin ama yalan söyledigini desifre ettikten sonra kivirdin.

sonra üniversite okuyan arkadaslarin emeklerini yok sayip meslegim var dedin bununda yalan oldugunu desifre ettim.

simdi nurculuga atliyorsun. daha nerelere atlamayi düsünüyorsun?

dansözlerin masadan masaya gittigi gibi sen kivira kivira konu atliyorsun lastoschum
Alt 08.05.2013, 18:23
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Toni_is_back Beitrag anzeigen
seni desifre etmem seni rahatsitz ettiginin farkindayim.

burada gercekleri söylemekten kenidimi alamiyorum. ben bayan erkek ayirmadigim icin bayanlarinda yalanini desifre ederim.

chp camileri ahira cevirmedi dedin ama yalan söyledigini desifre ettikten sonra kivirdin.

sonra üniversite okuyan arkadaslarin emeklerini yok sayip meslegim var dedin bununda yalan oldugunu desifre ettim.

simdi nurculuga atliyorsun. daha nerelere atlamayi düsünüyorsun?

dansözlerin masadan masaya gittigi gibi sen kivira kivira konu atliyorsun lastoschum
Yaw sen ne diyorsun? Gel beni dünya gözüyle gör, kim oldugumu ne oldugumu gel gör diyorum. Gelmiyorsun. Sana bak söz veriyorum, kilina zarar gelmeyecek, gel gör! Ama gelmiyorsun, ancak yalan yanlis iftiralari ortaya atiyorsun! Kimin ne oldugunu okuyanlarin taktirine birakiyorum!
Alt 09.05.2013, 16:48
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Toniiiiiiiiiii Beitrag anzeigen
lastosch ben bir kere ankaraya geldim ama sen kactin.

bunu itiraf ettin ve bir daha geldiginde görüselim dedin.

bir daha yolum düserse hem görüsürüz hemde seni melih abiyle tanistiririm. orada bana attigin iftiralari ve ona attigin iftiralari ispat etme sansin ve serefini kurtarma sansin dogar.

bakalim ne kadar erkeksin

burada yalanlarini örtmek icin bulusalim demekten baska birsey tekrarlayamiyorsun ama bir kerede geldigimde kivirip kactigini söylemiyorsun.

2 hafta sonra ankara'da olma ihtimalim cok yüksek bana mail ile adresini ve telefonunu gönder. geldigimde sana ugrarim.
Senden kacmadim ben Mülltoni, sen bana kesin tarih vermedin.
Sen Ankara'ya gel de, erkeklik neymis, onur neymis, dürüstlük neymis görürsün. Ben dogrulari gerekirse cekinmeden babamin yüzüne karsi konusan adamin. Allah'tan baska kimseden korkmam. Riskimi veren Hü'dadir kula minnet eylemem misali. Yaradilani da Yaratan'dan ötürü severim. Sen'de olsan bir yerde senin de insan oldugunu unutmam! Melih Gökcek'te kim oluyormus? O da Allah'in bir kulu ve hatta günahkar bir kulu degil mi? Terzilikten bu günlere geldi, önüne kim ciktiysa kesip bicti.. Basbakan Erdogan onun papucunu dama atmak istiyor ama o da bende senin pisliklerini ortaya cikaririm diye tehdit ettiginden, I.Melih'e dis geciremiyor..

Sen önce bi gelde seni beni aslanlar gibi karsilayim! Kesin gelecegin vakti bana bildir, gerisini sonra ayarlariz!

Geändert von the_last_time (09.05.2013 um 17:32 Uhr).
Alt 12.05.2013, 10:06
zerrecikler

Standard aha...

daha yeni okuyorum :-)))

beyler, lütfen plak degistirin. ..."bozuk plak gibisinizzzzz" ;Pp

http://www.youtube.com/watch?v=ZgmNUZdEMGg
Alt 12.05.2013, 21:37
zerrecikler

Reden

Zitat:
Zitat von deniz1008 Beitrag anzeigen
12.08.2013, 07:06
seninde reklama ihtiyacin var mi? varsa,gel usulca sokul yanima,senide artist ilan edeyim. ;p
Alt 13.05.2013, 23:47
the_last_time

Standard Ankara'ya ayak bas gerisini ayarlariz!

Zitat:
Zitat von Upoj Beitrag anzeigen
sen kacmadim diyorsun ama sesin solugun kesildi ve piyasadan cekilmeni ben kacmak derim.

bak o kadar ugrastirma bana adresini ve telefonunu yolla ben geldigimde sana ulasirim.
korkma seni kulagindan cekmiyecegim, ben seni yola getirecegim.
Sen karsindakini cocuk mu saniyorsun? Adam gibi gel ankara'ya sonrasini görüsürüz. Fol yokken yumurta yokken versem ne olacak.. Email adresim iste vaybee'de. Yazarsin geldigini ben görürüm ve gerekirse hatta seni sirket söförümüzle diledigin yerden aldirip ofsime gelirsin.. Ikinci adimi birinci adimdan önce atma..
Sonra seninle de biraz Pirsch yapmaya gideriz..

Seni görmeyi o kadar merak ediyorum ki Dafür würde ich sogar einen halben Tag meiner privaten Zeit opfern
Alt 14.05.2013, 16:46
Tintenkiller

Standard

Zitat:
Sen karsindakini cocuk mu saniyorsun? Adam gibi gel ankara'ya sonrasini görüsürüz. Fol yokken yumurta yokken versem ne olacak.. Email adresim iste vaybee'de. Yazarsin geldigini ben görürüm ve gerekirse hatta seni sirket söförümüzle diledigin yerden aldirip ofsime gelirsin.. Ikinci adimi birinci adimdan önce atma..
Sonra seninle de biraz Pirsch yapmaya gideriz..

Seni görmeyi o kadar merak ediyorum ki Dafür würde ich sogar einen halben Tag meiner privaten Zeit opfern
das erzählst du immer wieder, auch letztes mal wolltest du mich einladen aber hast dann einen rückzieher gemacht.

entweder lässt du die ständigen komm vorbei geschichten oder du gibst mir deine adresse und ich komm vorbei.

sowas wie dich nennt man "sogan erkegi". erst gross rumtönen aber später den schwanz einziehen.
Alt 14.05.2013, 19:28
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Tintenkiller Beitrag anzeigen
das erzählst du immer wieder, auch letztes mal wolltest du mich einladen aber hast dann einen rückzieher gemacht.

entweder lässt du die ständigen komm vorbei geschichten oder du gibst mir deine adresse und ich komm vorbei.

sowas wie dich nennt man "sogan erkegi". erst gross rumtönen aber später den schwanz einziehen.
Keske gelecek olsanda seninle biraz eglensem. Ama olmayacak duaya amin demem. Geldigin yok ki hani. Yoksa panoraya gelderdim.benim is ofisimde o mahallede. Eger bir is seyahatine cikmamis olursam.. ama su siraler henüz burdayim..

Ne zaman geliyorsun
Alt 15.05.2013, 13:55
Halloooo

Standard

Zitat:
Keske gelecek olsanda seninle biraz eglensem. Ama olmayacak duaya amin demem. Geldigin yok ki hani. Yoksa panoraya gelderdim.benim is ofisimde o mahallede. Eger bir is seyahatine cikmamis olursam.. ama su siraler henüz burdayim..

Ne zaman geliyorsun
erst gross rumtönen und dann den schwanz einziehen.

du bist doch derjenige der sich unbedingt treffen will.
das zeig uns wieder dass du einfach nur wieder die hosen voll hast.

ps. du brauchst wirklich keine angst haben. ich werde dir kein haar krümmen solange du dich anständig benimmst.
Alt 15.05.2013, 17:37
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Halloooo Beitrag anzeigen
erst gross rumtönen und dann den schwanz einziehen.

du bist doch derjenige der sich unbedingt treffen will.
das zeig uns wieder dass du einfach nur wieder die hosen voll hast.

ps. du brauchst wirklich keine angst haben. ich werde dir kein haar krümmen solange du dich anständig benimmst.
Burda bi kacan var o da sensin! Ankara'nin delikanlilarin bir sözü var. Söz vermek göt vermeye benzemez derler... O hesaba göre sen coktan ipnelerin önde gideni olurdun..

ne zaman geleceksen gel de seni bi görüyüm bari Aurum hatte zwar keinen Spass bei deinem Anblick, so wie ich das hier gelesen habe, doch den werde ich garantiert haben..

Panoraya'a gel orda seni bekliyorum. Benim ofisimde Panora'nin karsisinda..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche