Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 13.07.2013, 10:34
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Bari iftarda sus be kardeşim

http://www.ilk-kursun.com/haber/151819

Sevgili okuyucularım, Tayyip‘in iflah olmaz bir hastalığı var. Uzman doktorlar bu hastalığın çaresinin henüz bulunmadığını, ilacının ve tedavisinin olmadığını belirtiyor.
“Konuşma hastalığı.”
Bu hastalığa kapılan biri evde tek başına bile olsa aynanın karşısına geçip el kol hareketleriyle kendi kendine konuşur, sonra da büyük kitleler tarafından alkışlandığını düşünürmüş!
Bizimki bu tanıma aynen uyuyor.
Kutsal Ramazan ayı geldi. Müminler, inançlı insanlar oruç tutuyor.
İftar saatinde kapalı yerdeki insanlar ister istemez ekran başına geçip ezan okunmasını, dışarıda olanlar ise top atılmasını ve yine ezan sesini bekliyor. Sonra iftar sofrasına oturuluyor…
Fakat o da ne!..
Ekranlarda yine Tayyip var!
Yandaş Memur-Sen iftarı, yandaş MÜSİAD (Müslüman İşadamları Derneği) iftarı falan derken Tayyip ya öncesinde, ya da sonrasında kürsüde nutuk atıyor!
Allah’ın adını yine siyasete alet ediyor, din sömürüsü yapıyor.
* * *
Bu işlerin nasıl örgütlendiğini birkaç gün önceki yazımda sizlere anlatmıştım. Konuşacağı yer, namaz kılacağı yer yandaş medyaya önceden bildiriliyor, kamera ve foto muhabirleri isteniyor.
Çekimler yapılıyor, medya kuruluşlarına servis ediliyor.
Bu şahsın iftar programları ise kanlı canlı yayınlanıyor.
İzleyin göreceksiniz!.. Önümüzdeki günlerde bir gecekonduya gidip orada göstermelik iftar açacak. Yine medyanın ve kameraların önünde!
Bütün konuşmalarında Allah’tan, İslam’dan söz ediyor, dinimizi siyasete alet etmekten hiç sıkılmıyor.
* * *
Her yaptığı konuşmada Türk Milletini gerdiğini, insanların sinir sistemini bozduğunu elbette çok iyi biliyor.
Amacı zaten bu.
Sürekli gerginlik yaratıp kitleleri kamplara ayırmak, inançlı-inançsız, örtülü-örtüsüz diye toplumun birbirine düşmesini sağlamak.
Dikkat ediniz, bu şahıs birkaç gün ortalıkta görünmese, birkaç gün konuşmasa Türkiye rahatlıyor. İnsanların sinir sistemi gevşiyor.
Ama konuşunca her şeye sıfırdan başlanıyor.
Beş yıldızlı iftar yemeğinde karnını güzelce doyurunca kürsüde yine konuşuyor ve inanmayacaksınız ama medyaya çatıyor:
“Onların nasıl tuzakları varsa, Allah’ın da bir tuzağı var…”
Tövbe yarabbim!..
“Allah’ın tuzağından” söz edip günah işliyor.
Bu adam nasıl Müslümandır, Allah tuzak kurar mı?
Tayyip sadece bizlere değil bütün İslam alemine yeni bir şey öğretti:
Demek ki kurarmış!
Sonra sözlerini sürdürüyor:
“Ama unutmayın ki milletin (hangi millet?!) bir duası bütün bu oyunları ve tuzakları altüst etmeye fazlasıyla yeter.”
İşin acı tarafı, bu şahsın iftar sofrasındaki nutukları bile yandaş kanallar tarafından canlı veriliyor.
Mümin, inançlı Müslüman iftar açacak, o anda bile karşısında Tayyip’i görüyor…
Oruçlu ağızlardan o sırada nasıl tepkiler yükseldiğini, kendisini yine karşısında gören müminlerin ağızlarından çıkan sözlerle nasıl günaha girdiklerini ne siz sorun, ne de ben söyleyeyim!
Tayyip’in anayasa oyunu
Sevgili okuyucularım, Tayyip durup dururken muhalefet partilerine bir çağrıda bulundu ve “Sıkı çalışalım, uzlaşılan 48 maddeyi bir haftada değiştirelim, sonra Meclis’e götürüp oylatalım. Daha sonra madde sayısını 78 yaparız” dedi.
Apar topar anayasa değişikliği yaptıracak!
Aslında anayasa yapmayacak, yangından mal kaçıracak!
AKP döneminde anayasayı bugüne kadar tam on kez değiştirdi, demek ki yetmedi.
Tayyip‘in bu oyundaki kurnazlığı belli:
- Meclis tatile girince Türk Milletini yeni anayasa tezgahı ile uyutmak. Bu yolla ülke gündemini haftalar ve aylar boyu değiştirmek, sonra da muhalefet partilerini suçlamak.
- Dikkatleri yeni anayasa dümeninde toplayıp ekonomideki kötü gidişi unutturmak.
- Kürtçülük, özerklik ve Apo’nun tahliye edilmesi konusunda acele çözüm isteyen ve bir hafta süre veren PKK’yı da uyutmak.
* * *
CHP kendisine çok açık bir öneri götürüyor:
“Sen önce şu başkanlık hülyandan vazgeç, sonra biz senin önerilerini dikkate alalım.”
Yooo, ondan vazgeçmiyor.
Vazgeçtiğine ilişkin bir tek cümle bile ağzından çıkmıyor.
Bildiğiniz gibi burası Tayyip’in ülkesi…
Tayyip’in babasının çiftliği…
Bizler de onun kulları!
O, Türkiye Cumhuriyeti’ne gökyüzünden indirilmiş bir ilahi güç. O yüzden her türlü yetki kendisinin elinde olmalıdır!
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda makamına oturtulan çok bilmiş ve çenebaz çocuğa ne demişti:
“Haydi bakalım şimdi başbakan oldun. İster asarsın ister kesersin!”
Adamın bilinçaltı işte bu son cümlede saklıydı…
Çünkü kendisi kaderin cilvesiyle başbakan olunca aynen o dediğini yaptı.
Uygarlığı, demokrasiyi, insan haklarını rafa kaldırdı. Bir sürü yasaklar getirdi. Yargıyı eline geçirdi. En büyük yağma ve yolsuzlukların yapılmasına, yandaşların zengin edilmesine göz yumdu.
Türk Ordusu’nu tasfiye etti.
* * *
“Gel kardeşim, başkanlık sevdasından vazgeç!..”
Yooo, o benim olmazsa olmazım.
“Yüzde 10 seçim barajını kaldır!..”
Yooo, ben o sayede iktidar oluyorum.
“Her gün aşağıladığın 12 Eylül döneminde anayasaya konulan hükümleri kaldıralım.
Rektörleri, YÖK üyelerini, Danıştay üyelerini Cumhurbaşkanı seçmesin!..”
Olmaaaz, ben darbeye söverim ama darbenin getirdiği hükümlerin kaldırılmasına razı olmam.
Tayyip bu anayasa tezgahında Kürtçü BDP’yi yanına alabilir.
Eğer CHP ve MHP bu oyuna düşerse, vah yazıklar olsun onlara…
Çünkü bu iki parti Tayyip’in şimdi kurmaya kalkıştığı tezgahta yer almazsa, yeni bir anayasanın kabul edilmesi -Meclis’teki oy dağılımı açısından- mümkün değil. CHP ve MHP eğer AKP’yi yeniden iktidar yapmaya, Tayyip’in eline bu propaganda malzemesini vermeye gönüllü ise kendi bilecekleri iştir.
Ama unutmasınlar, hem Türk Milleti, hem de seçmenleri bu ihaneti asla affetmez.
(Son dakika notu: Dün bunları yazarken gündeme yeni bir haber düştü: MHP, anayasa konusunda Tayyip’le birlikte hareket edeceğini açıkladı. Demek ki AKP’nin stepnesi olmaya devam!)
* * *
Emin Çölaşan’ın notu: İstanbul’da eylemcilere saldıran, biri polis iki kişiyi yaralayıp bir kadını tekmeleyen eli palalı saldırgan Sabri Çelebi, mahkeme tarafından kaçma şüphesi olmadığı gerekçesiyle serbest bırakıldı. Sabri şimdi Fas’a kaçmış durumda. Onu serbest bırakan hakimi kutluyor, kendisine daha nice başarılar diliyorum! Hukuk adamı dediğin işte böyle olmalıdır!)
SÖZCÜ
Alt 13.07.2013, 13:13
Cakabeyy

Standard

diyene bakin..keske herkes sussa, ama önce sus diyen sussa!
Alt 13.07.2013, 14:37
Benutzerbild von Monday
Monday Monday ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Cakabeyy Beitrag anzeigen
diyene bakin..keske herkes sussa, ama önce sus diyen sussa!
Hazreti Tayyip (s.a.v.) efendimize söz yok, ne haddimize.
Alt 13.07.2013, 15:07
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Zitat von Monday Beitrag anzeigen
Hazreti Tayyip (s.a.v.) efendimize söz yok, ne haddimize.
Tayyip Erdogan'a yeri geldiginde sunu yanlis yapti diyebiliyorum/uz..sen diyemiyorsan, sorun sende

Hz ( sav) yakistirmalari da senin gibilerin icadi olsa gerek..
Alt 14.07.2013, 11:20
meyse

Standard

Zitat:
Hazreti Tayyip (s.a.v.) efendimize ......
ungünstige Wortwahl
sicherlich kannst du deine Meinung kundtun,
spricht doch nix dagegen ?!

....find Emin Cölasan schon lustig
irgendwie habe ich Mitleid mit ihm,
weiß auch nicht wieso
Alt 15.07.2013, 20:09
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Tabii tabii, sen söylersin, ak güvercinim benim.
Merak ettim, senin gibileri derken ne kastetmistin acaba?

Sen kimi kimden bölüyorsun? Bölmek, Akp lilerin su anda yaptigi zirvalarindan birisidir. Kalkip ülkede ne kadar zit grup varsa birbirlerine düsürmek icin ugrasiyorsunuz. Insanlari bölmeye calisip, ikilik cikarmak amaciniz. Bu tür sacmaliklara inanmak icin insanin cidden düsünme yetenegini kaybetmesi gerekir.
Sen de söylüyorsun ama iste Erdogan yasaklayandir diye göstermek icin '' söyleyemiyoruz '' diyorsun her zaman ki taktik, neyse...

Kimleri kastettim? Senin gibileri. Akpde de var, Chpde de..

Ak partlilerin hepsi kötü, Chplilerin hepsi kötü demek, benim karsi oldugum bir zihniyet.

the last time kardesim Chpli, ona sorabilirsin..

Ayrica, beni Ak partili olarak görmenizi istemem. Benim begendiklerimi Chp yapsin, oyumu Chpye vereyim!

Zulfikar'a da soralim, oda Ak partili..

Ak partide begendiklerini Chp yapsa yine de Erdoganin pesinden gider miydi?

Senin gibileri yanlis anliyor herhalde, Biz Erdogan'i, yüzde 50'ye kazandiracaklarina, vereceklerine güvendigimiz icin degil, bütün Türkiyelilere Kazandiracaklarina, vereceklerine güvendigimiz icin Seviyoruz...

Geändert von Cakabeyy (15.07.2013 um 20:18 Uhr).
Alt 15.07.2013, 23:04
Benutzerbild von Monday
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Sen de söylüyorsun ama iste Erdogan yasaklayandir diye göstermek icin '' söyleyemiyoruz '' diyorsun her zaman ki taktik, neyse...

Kimleri kastettim? Senin gibileri. Akpde de var, Chpde de..

Ak partlilerin hepsi kötü, Chplilerin hepsi kötü demek, benim karsi oldugum bir zihniyet.

the last time kardesim Chpli, ona sorabilirsin..

Ayrica, beni Ak partili olarak görmenizi istemem. Benim begendiklerimi Chp yapsin, oyumu Chpye vereyim!

Zulfikar'a da soralim, oda Ak partili..

Ak partide begendiklerini Chp yapsa yine de Erdoganin pesinden gider miydi?

Senin gibileri yanlis anliyor herhalde, Biz Erdogan'i, yüzde 50'ye kazandiracaklarina, vereceklerine güvendigimiz icin degil, bütün Türkiyelilere Kazandiracaklarina, vereceklerine güvendigimiz icin Seviyoruz...
Bir daha soruyorum: benim gibiler kim?
ve bir daha söylüyorum, ben hic bir partiyi tutmuyorum. Ve bunu aklimiz da tutarak devam edersek, ben ne chp ye iyi, ne de akp ye kötü diyorum. Burada dogmus büyümüs ve okumus biri olarak sadece olanlar hakkinda düsüncelerimi yaziyorum.

Seviyorsunuz birsey diyemem buna. Sevmenizde hürsünüz tabiikine. Ben kimsenin diline, dinine, irkina, düsünce tarzina bakmam, sadece ve sadece kendini ifade etmesine bakarim. Zulfiqar bi yana, o zaten vaybee nin dedektifciligini yapiyor, insanlarin yazdiklarinin pesinde. Ve sen onu zimnen destekliyorsun, ki o sadece yobazlik, karalama, kirletme amacinda.

Ben zamaninda Chp yi de elestirdim, simdi de Erdogani elestiriyorum. Madem "benim gibiler" seni bu kadar rahatsiz etti, madem bu kadar yüksek ahlak sahibisin, o halde biraz arastir bakalim savundugun insan ve devlet bu insanlara ne yapiyor diye. Örnegin son 3 günde olanlar:

- Ali İsmail korkmaz öldü. Beyin kanamasi geciren Ali ye kas gevsetici verildigi ortaya cikti. Öldürüldügü sokakta 18 dakika nin görüntülerde olmadigi aciklandi. Tahmin edelim simdi hangi 18 dakika?
- Hatay da 2 kisi gözünü kaybetti, bir kisi beyin kanamasi gecirdi. Hala komada olan ve felcliler var.
- Köprü nün yanlis yere yapildigi ortaya cikti. Agaclar bosuna kesildi diyorlar ama bence bu hata olmadi. Vardir bir düsündügü. Demedi demeyin.
- Palali saldirgan yurt disina kacti.
- Yerde iftar acilmasin diye, İstiklal'e polis otobüsü ve Toma park ettiler.
- 14 yasinda engelli cocuga tecavüz eden serbest.
- Vali Kabatas ta saldiri videosu görmemis.
- Taksim dayanisma gözaltina alindi, tutuksuz yargilaniyor. Hala gözaltinda olan, baretli, maskeliler var.
- Yigit Bulut bas danisman oldu, beraber "Doymuyorlar".
- Medya serefsiz (standart).
- Zeyid Aslan, bayan gazetecilere "bacak aranizi ceksem" dedi.
- 2,5 milyar dolar - net döviz rezervinin yaklasik yüzde 5'i piyasaya sürüldü. Ama dolar düsmedi.
-THY'nin satisi icin danismanlik firmasi ile sözlesme imzalandi

bunlara mi devleti güveniyorsunuz siz? Bugün "benim gibilerden" esirgediginiz demokrasiye yarin siz muhtac kalamazmisiniz?

Tayyip sen insan misin diyecegim ama nerdeyse iki aydir öyle seylere tanik olduk ki hepimiz bu sorunun anlamsizligi asikardir.
Alt 15.07.2013, 23:43
Cakabeyy

Standard

Zitat:
Bir daha soruyorum: benim gibiler kim?
ve bir daha söylüyorum, ben hic bir partiyi tutmuyorum. Ve bunu aklimiz da tutarak devam edersek, ben ne chp ye iyi, ne de akp ye kötü diyorum. Burada dogmus büyümüs ve okumus biri olarak sadece olanlar hakkinda düsüncelerimi yaziyorum.

Seviyorsunuz birsey diyemem buna. Sevmenizde hürsünüz tabiikine. Ben kimsenin diline, dinine, irkina, düsünce tarzina bakmam, sadece ve sadece kendini ifade etmesine bakarim. Zulfiqar bi yana, o zaten vaybee nin dedektifciligini yapiyor, insanlarin yazdiklarinin pesinde. Ve sen onu zimnen destekliyorsun, ki o sadece yobazlik, karalama, kirletme amacinda.

Ben zamaninda Chp yi de elestirdim, simdi de Erdogani elestiriyorum. Madem "benim gibiler" seni bu kadar rahatsiz etti, madem bu kadar yüksek ahlak sahibisin, o halde biraz arastir bakalim savundugun insan ve devlet bu insanlara ne yapiyor diye. Örnegin son 3 günde olanlar:

- Ali İsmail korkmaz öldü. Beyin kanamasi geciren Ali ye kas gevsetici verildigi ortaya cikti. Öldürüldügü sokakta 18 dakika nin görüntülerde olmadigi aciklandi. Tahmin edelim simdi hangi 18 dakika?
- Hatay da 2 kisi gözünü kaybetti, bir kisi beyin kanamasi gecirdi. Hala komada olan ve felcliler var.
- Köprü nün yanlis yere yapildigi ortaya cikti. Agaclar bosuna kesildi diyorlar ama bence bu hata olmadi. Vardir bir düsündügü. Demedi demeyin.
- Taksim dayanisma gözaltina alindi, tutuksuz yargilaniyor. Hala gözaltinda olan, baretli, maskeliler var.
- 2,5 milyar dolar - net döviz rezervinin yaklasik yüzde 5'i piyasaya sürüldü. Ama dolar düsmedi.

bunlara mi devleti güveniyorsunuz siz? Bugün "benim gibilerden" esirgediginiz demokrasiye yarin siz muhtac kalamazmisiniz?

Tayyip sen insan misin diyecegim ama nerdeyse iki aydir öyle seylere tanik olduk ki hepimiz bu sorunun anlamsizligi asikardir.

Tamam madem parti tutmuyorsun, Insanlarin kimi neyi tuttuguna karismiyorsun, o zaman sunlari yap..

Öncelikle bu bilgileri nereden aldin? Sayfayi bilmek istiyorum...muhtemelen facebookdan bir sayfa olsa gerek..neyse, dogrusu nasilsa sende lütfen buraya yaz, görmek istiyorum

ayrica

nereden aldiysan, onlarin zit karsiti olanlarin sayfasina gir, 3 gün oradaki haberleri incele , onlari da buraya yaz..

Ve bir arastirma daha yapmani istiyorum; bu haberleri tek tek incele, yalan haber oldugunu yazan yerler var mi? mutlaka bunlar yalan diyecek yerler vardir, onlara bak bizi haberdar et...

Her seyi hemen kabullenmekten iyidir...

Kime düsman olursan ol, önce adaletli ol!
Alt 15.07.2013, 23:58
Benutzerbild von Monday
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Tamam madem parti tutmuyorsun, Insanlarin kimi neyi tuttuguna karismiyorsun, o zaman sunlari yap..

Öncelikle bu bilgileri nereden aldin? Sayfayi bilmek istiyorum...muhtemelen facebookdan bir sayfa olsa gerek..neyse, dogrusu nasilsa sende lütfen buraya yaz, görmek istiyorum

ayrica

nereden aldiysan, onlarin zit karsiti olanlarin sayfasina gir, 3 gün oradaki haberleri incele , onlari da buraya yaz..

Ve bir arastirma daha yapmani istiyorum; bu haberleri tek tek incele, yalan haber oldugunu yazan yerler var mi? mutlaka bunlar yalan diyecek yerler vardir, onlara bak bizi haberdar et...

Her seyi hemen kabullenmekten iyidir...

Kime düsman olursan ol, önce adaletli ol!
Ben kimseye düsman degilim bi kere.
-zit karsiti sayfalari takip ediyorum, hatta dogan günesimin Erdoganimin sosyal medya sayfalarini da takip ediyorum
-ben hic bir haberi burada paylasmiyorum, sadece biriniz cok fazla oldugunuz zaman cevap yaziyorum farkinda isen eger. Bu bir ideolojiye bagli degil.

Inceledim, sen de incele: http://www.gidf.de/

benim adaletli olup olmama bakma, cok istiyorsan iyi örnek olarak sen basla, ben burada adalet beklemiyorum zaten :-)
Alt 16.07.2013, 12:59
Zulfiqar

Standard

Zitat:
[...]
son 3 günde olanlar:
arkadaslar simdi saydiklari konulara tek tek bakip yalan ve iftiralari ortaya cikaralim

Zitat:
a- o görüntüler ali ismail korkmaza ait degildi. ali arka sokaklarda birinde dövülmüs.
b- o görüntüler baska dayak yiyene ait ve otel kamerasinla cekilmistir.
c- otel sahibi bu konuya aciklik getirdi. sokakta olaylar olunca salteri indirdik ve onun icin 15-20 dakika görüntü yok dedi. kamera kayitlarinda kesinlikle silinme veya benzeri yok. bu tür aciklamalar tümüyle yalandir.

monday kelekalice yalan haber yaparken devamli yalan söylemeyin diyordum. seninde iftira ve yalanlarini böyle cürütürler.

iftira atma. yalan söyleme.
Zitat:
polisin defalarca dagilin cagrisina uymayan ve tas ve molotof ile polise saldiran kisilerin sonu bu. kimse bu genclerin zarar görmesini istemez ama ölen ve yaralanan polisleri nedense CHP zihniyeti görmezden geliyor.

ben iki taraf icin üzülüyorum. bu kandirilmis cocuklarin zarar görmesinide, polislerin vatani görevini yaparken zarar görmelerinide kiniyorum.

iste zaten fark burada. biz iki tarafin haklarini savunur ve zarar görmesini istemeyiz. ama CHP zihniyeti sadece tek taraflidir.
Zitat:
Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün imar planının iptal edildiğine yönelik çıkan haberlerin sorulması üzerine Yıldırım, bunun tamamen gerçek dışı ve talihsiz bir haber olduğunu söyledi.
Projenin güzergahı ve köprünün yeriyle ilgili herhangi bir yanlışın olmadığını anlatan Yıldırım, şunları kaydetti:
"Yanlış yapılan bir iş yok. Düzmece bir haber. Şu var. Köprü güzergahında bazı yerlerde mecburi sapmalar oldu. Mesela kuş yollarına rasladı Riva deresinde. Orada hafif yolu değiştirdik. Kaynak sularına rastlayan bölgeler oldu, değiştirdik. Böyle mecburi ufak tefek değişikliklerin planlara işlenmesi lazım. Yapılan işlem budur. Yoksa köprüyü gelişi güzel yapıyoruz sonra 'kusura bakmayın, yanlış oldu', bu ciddiyetsiz bir şey. Maalesef farklı bir işlemi tamamen çarpıtarak, yanlış bir şekilde verilmiştir. Kafa karıştırmaya yönelik bir haberdir."

hem yalan söylüyorsun hemde utanmadan demedi demeyin diyorsun.
bak yine tekrarliyorum birak bu iftiralari. birak bu yalanlari.
Zitat:
evet malesef yurtdisina kacmis. 3 gün AK Parti yandasi palayla saldirdi dediniz üstüne yetmedi pala'li sivil polis dediniz. ama bunlarin hepsi fos cikti.
Pala'li ben solcuyum deyince vuracak baska nokta arayisina girip sanki pala'liyi AK Parti salivermis gibi bir görüntü cikarmaya calisiyorsunuz. Pala'li mahkeme kararina kadar serbest birakildi. bu ara adam kacmis.

biliyorum sizin gönlünüz herkesin yargilanincaya kadar hücreye sokulmasi. ama buna hapishaneler yetmez. kanuna göre hareket etmemiz gerekiyor ve mahkeme kararina AK Parti veya CHP karisamaz. karismamasiyla AK Parti cok dogru tavir sergiliyor. hukuk devletinde politika gelisi güzel hukuga karismaz karisamaz!!!

solcu ve CHPnin kardes partisine oy veren palali esnaf ne yapti?
orada eylem yapan ve tas atanlara saldirip birkac kisiye tekme atti.
ben bunun kacmasina bir anlam veremedim. kimseyi yaralamadi. iki tekme salladi pala'nin tersiyle birkac kisiye vurdu. en cok 1 sene ceza alir ve daha önce sabikasi yoksa bu para cezasina cevrilir.
anlasilan bu arkadas sabikali birisi ve yillarca iceride yatacagi icin kacmistir.
Zitat:
sen iftar acacaksin diye tomalar ara sokaklara mi girsin?

üstelik istanbuldan bihabersin. istiklal caddesini bilsen ara sokaklarini da bilirsin. o dar sokaklara toma girse bir daha cikamaz.

anlamadigim istanbul'u bilmeyen ve gezi parkinin varligini daha önce duymamis olanlarin bu kadar bilmislip satip yalan söylemeleri.

uzatmiyorum sadece bu serefsiz sirkefin yalanini bir resimle ispatliyayim.

Zitat:
daha önceleri dedigim gibi türkiye bir hukuk devleti ve iktidar mahkemelrin isine karismaz ve marisamaz.

gönül isterki tecavüzcülerin hepsi 50 yil iceri girsin ama yasalarimiz bunu öngörmüyor.

AK Parti tecavüz suclarinin cezalarini yükselttigi halde dogru adim ama yetmez diyorum.
Zitat:
Vali Kabatas görmediyse görmedim der. gördüysede gördüm der.
Vali görmedi diye ne degisir?
Zitat:
Taksimde molotof ve tas ile polise saldiranlara eylemci
ama batmanda molotof ve tas ile saldirana terörist diyorsunuz.

pala'li serbest yargilanirken kacitigina aglar.
tecavüzcünün serbest yargilandigina aglar ama
CHPli veya eylemcilerin serbest yargilanmasina niye aglamazsin?

bu acikca ikiyüzlülük. birak bu ikiyüzlülügü. ya hepsi serbest yargilansin yada herkes yargilanana kadar hücrede beklesin. ama benim gibi düsünenler serbest yargilansin ötekileri hücrede beklesin olmaz.
bu CHP ikiyüzlülügü olur.
Zitat:
her bakan danismanini secmekte hürdür. senin kivirdaroglu birgün basbakan olursa oda istedingini danisman secebilir.

birakin baskalarini kiskanmayi ve kendinizi gelistirmeye calisin.
calisinki sizinkiler basbakan olup kendi danismanini secebilsin.
Zitat:
yalan haberi yapan medya gercektende serefsiz.
bak sende burada bircok yalan ve iftira dolu seyler yazdin ve ben sanada serefsiz diyorum.

sana ögretmedilerse simdi ögren. yalan söyleyene bizim toplumda serefsiz derler.
Zitat:
AK Parti bunun cezasini vermek icin hemen disiplin kuruluna gönderdi.
ayni gün CHPli milletvekili baska bayana hakaret etti. ama CHP bunu disiplin kuruluna göndermedi.

AK Partili mv hakaret edince batiyor ama CHPli mv hakaret edince batmiyormu?

üstelik bu hakaretci CHPli mv sabikalidir. daha önce hamile karisini öldüresiye dövüp 3 kere karnina yumrukla vurmustur. bunun üzerine günahsiz yavru ölüp kadin düsük yapmistir. malesef serefsizler toplulugu CHP böyle birini arasinda barindirabiliyor.
Zitat:
a- merkez bankasi döviz rezervleri yaklasik 125 milyar dolar.
b- mb bu sürümü piyasa bankalari araciligiyla yapar.
c- bddk arastirmalarini basladi ve dolar düstü.

bak yalanci monday anlamadigin konulara girma cok kötü cakarsin bir daha girenler cikmaz. demedi deme
Zitat:
hem öib hemde maliye bakani bunu yalanladi. niye hala bu yalan haberi yaymaya calisiyorsun?

bak monday sende lastosch gibi yandas medyanin yalanlarina atlayip kendinize pay cikarmaya calisiyorsun. ama gördügün gibi tüm yalanlarini cürüttüm ve yine girdi.

yillar gecsede bu kuyruk acisini unutmayacaksin.
Zitat:
senden hangi haklar esirgeniyormus? yalaninda siniri var.

özgürlük yok diyorsunuz ama istediginiz gibi istediginizi yapiyorsunuz.
fikir özgürlügü yok diyorsunuz devamli yalan haberleri kullanip küfür ediyorsunuz.
gelmis gecmis en güvenilir rejim basimizda. herkese ayni hakalari veriyor.
türk kürt esit olmaya basladi. eskiden kürt demeye korkardi bu millet.
müslüman hiristiyan esitlendi. eskiden hiristiyan vatandaslarimiz ayin yapamazdi.

Zitat:
eeee.....
aslinda simdi herkes kimin ak ve kimin kara oldugunu gördü.

madde madde rezil ettim bu sirkefi. daha önce bircok kisi yalanlarla prim yapmaya calisti ama hepsini bu sekilde burada ezip rezil ettim.

arkadaslar böyle chp zihniyetini savunanlarin chp'ye en büyük zarar verdigini görüyoruz. iftira ve yalanlarla muhalefet olmaz.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche