Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 30.05.2017, 00:11
belkis2010

Standard O2 can do

Hi,

Wer von euch ist Kunde bei O2?
Wer von euch war mal bei O2?
Selten sowas erlebt, millionen Kunden ärgern sich über den Nicht vorhandenen Service dennoch ändert sich nichts!
Kunden kündigen, bekommen weiter Rechnungen, O2 tut was es will, alle Kunden leiden, trotzdem passiert nichts?
Wie kann das sein? Was kann man dagegen tun? Das www ist voll von beschwerden aller Art? Wie kann ein Unternehmen mit sowad durchkommen?
Hat jemand ne Idee?
Alt 30.05.2017, 01:39
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Sie sind hier: Startseite > Nachrichten > Posteingang > Nachricht anzeigen
Nachricht anzeigen

Absender:
sadeceSEN [ Blocken ]
Betreff:
-----
Datum:
24.05.2017, 00:38

Fazla lafý uzatmayacaðým...benimlen evlenirmisin
Antworten Löschen

SadeceSen: ben almiyim,sana belkis2010 versek? tabi akademik olman sartiyla,makina mühendisi,doktor,borsa patronu falan filan gibi...bunlar kriterleri arasinda, ha birde bir yerin sikistiginda Allah dersen olur bu i$..kizimiz cok inanclidir,yalan,iftira,dedikodu, giybet,kendi hayati olmadigi icin baskalarinin hayatini yasamakta dengi yoktur. Allahi agzindan hic düsürmez,dini bütün kizimiz,kabul etmesende masallah de kizimiza

Geändert von Lara__ (30.05.2017 um 01:46 Uhr).
Alt 30.05.2017, 23:31
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard $eytanin kizi

Zitat:
Zitat von belkis2010 Beitrag anzeigen
Ich sehe du suchst streit. Dann such doch bitte woanders.
Dein Beitrag hat nichts mit dem Thema zu tun, entweder schreibe zum Thema, oder beschäftige dich anders.
An alle normalen User, ich kenne diese Person nicht. Und sie kennt mich nicht. Ich sehe nur des öfteren, das sie permanent versucht andere zu provozieren.

Auch halte ich nichts von Personen, die versuchen andere zu verkaufen.

Du solltest einen Augenarzt aufsuchen,

Damit das klar ist. An wen ich schreibe oder womit ich mich beschäftige, entscheide immer noch ich. Wenn das klar ist? Nun, von diesem Moment an entscheide ich mich für dich. Du hast meine volle Aufmerksamkeit. Du kennst mich nicht, deine Worte. Ich sage: Ich kenne dich besser als jeder anderer User hier. Du, die Tochter des Teufels, zeige mir in meinem Beitrag, wo steht das Wort (verkaufen). Das kommt dir nur so vor, hier wird niemand provoziert.
Alt 31.05.2017, 19:00
seyrangah_06

Standard

Also Belkis mit Verlaub, ich sehe nicht, wo Lara sich mit Dir streiten wollte. Ich sehe da nur einen gutmütigen Versuch, zwischen zwei Menschen was gutes anzustellen.
Es will sich mir beim besten Willen einfach nicht erschließen, warum Du rummaulst.

Zitat:
Zitat von belkis2010 Beitrag anzeigen
Ich sehe du suchst streit. Dann such doch bitte woanders.
Dein beitrag hat nichts mit dem thema zu tun, entweder schreibe zum thema, oder beschäftige dich anders.
An alle normalen user, ich kenne diese person nicht. Und sie kennt mich nicht. Ich sehe nur des öfteren, das sie permanent versucht andere zu provozieren.

Auch halte ich nichts von personen, die versuchen andere zu verkaufen.

Geändert von seyrangah_06 (31.05.2017 um 21:54 Uhr).
Alt 31.05.2017, 19:12
seyrangah_06

Standard

Takma güzel basina tokadan baska bir sey. Seytan'nin kizi ya da vesvesesi varsa, müslümanin da besmelesi var.
Ich sehe auch nicht, wo Du mit einem Wort auch nur was von Verkaufen erwähnt haben solltest.

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Du solltest einen Augenarzt aufsuchen,

Damit das klar ist. An wen ich schreibe oder womit ich mich beschäftige, entscheide immer noch ich. Wenn das klar ist? Nun, von diesem Moment an entscheide ich mich für dich. Du hast meine volle Aufmerksamkeit. Du kennst mich nicht, deine Worte. Ich sage: Ich kenne dich besser als jeder anderer User hier. Du, die Tochter des Teufels, zeige mir in meinem Beitrag, wo steht das Wort (verkaufen). Das kommt dir nur so vor, hier wird niemand provoziert.

Geändert von seyrangah_06 (31.05.2017 um 21:40 Uhr).
Alt 01.06.2017, 00:11
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

HZ.Peygamber diyorki bir Adamin Kuran ve niyazi sizi aldatmasin..Onun direm ve dinarla münasibetine bakin...yani Para brimlerine bakin ,sanki bizlere keriz feneri anlatiyor ,jet pa diye bir sirket vardi onu anlatiyor...

( para birikimi derken)paylasmayi seviyormu? ac gözlümü?mal varligina bakin, mala mülke tapiyormu? bunlari bize anlatmaya ,calisiyor....bu Kuranda yaziyor arapca...kuranin bize emir ettigi sey ......kafani calistir diyor ,neden mi? belki adam cünüp namaz kiliyor! nerden biliceksin? belki abdestsiz!nasil bileceksin? i$te Kuran bu ,beni anlayrak oku diyor ,dü$ün diyor..beni anlayarak düsünürek oku mutlu ol diyor...

bu dinci pislikler orada 3 kelime arapca süre küfür yazsa amin derler...senide din disi ilan ederler.resmen akil ve ilim düsmanligi yapiyor sonrada neymis efendim..yok arapca okumak sevapmis,...bunuda bir yerinden uyudruyor...kuranin hic bir yerinde beni arapca oku sevap demiyor...beni anlayrak ve düsnürek oku diye emir ediyor...anlamadigin bir seyi nasil yasantina uygulayabilirsin sizin buna akliniz yatiyormu?
Alt 01.06.2017, 18:58
Benutzerbild von Lara__
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Takma güzel basina tokadan baska bir sey. Seytan'nin kizi ya da vesvesesi varsa, müslümanin da besmelesi var.
Ich sehe auch nicht, wo Du mit einem Wort auch nur was von Verkaufen erwähnt haben solltest.

olmaz takicam..)))) baska takicak birsey bulamadim...)))

iyilik yap denize,denize at....Allah a$kina seyrangah ben nerde yazmisim verkaufen diye bir söz...göster bana...

bu deli karinin yazdigi senin aklina mantigina sigiyormu???? Buna kim para verip de alir? bedava alirlarsa sükür etsin,bu insanin ocagina ates düsürür ya...bosuna setyanin kizi demiyorum buna
buna senin aklin eriyormu???? Verkaufen mi$ , ben üste vericem yazacaktim ,atlamisim...

iftira atmaya bayilir bu les kari

üüüffffff hep is ,hep is....)))) toplantidan toplantiya kosuyorum..))))))) günde 15 kere vaybeeye girip pause yapma firsati zor buluyorum üüüfffffffffffff...))))))))) sanirsin toplanti vaybee de oluyor..))))))

hatirliyormusun seyrangah ?banu! hatirlar, nasil gülmstük allahim,eski yazilarina bakin sunun..)))))) yok birde sevgilile gününde bir yazi paylasmasti....)))) isten eve gelmis birde ne görsün kapinin önünde bir paket cicek ,kimden oldugunuda bilmiyor....o yüzden buraya foruma yazmis coook tsk ediyordu bu cicegi ona gönderene...))))))))) sanirim ciceki gönderen kisi vaybee den birileri ,yoksa insan neden böyle birseyi foruma yazsinki....)))))))))

iste bu mal karinin kafa bu kadar calisiyor....ama kadin resmen ego patlamasi yasiyor,yok böyle birsey..))))) banuya hala güleriz buna...)))))

Geändert von Lara__ (01.06.2017 um 19:12 Uhr).
Alt 01.06.2017, 19:04
seyrangah_06

Standard

Lara üc cesit dindar vardir. Ben hep bu ayrimi yaparim.

1: gercek dindar insanlar

2: dindar gecinenler

en lanetli kesimi:

3: dinden gecinenenler, yani din tüccarlari.

Peygamber Hz. Muhammed'in bir meslegi vardi. Bütün peygamberlerin bir meslesig vardi.
Hepsi karabudundan (yani siradan ) insanlardi.

Su dincilere bakin bakiyim, neye yariyorlar, hangi fikiri ya da bilimsel bir sey üretiyorlar. Yok babam yok. Sifir, sifir elde sifir.

En basit örnekten yola cikalim: Pakistan ile Hindistan ayni zamanda bagimsiz oldular, Pakistan'da kadinlara iftira at, bu zina yapti de, iki de erkek sahit bul, kadinlarin sahitligi kabul edilmiyor onlarin dinine göre, (ki bu Islam olamaz) tasla baslarini eziyorlar.

Görünce tiksindigim Hintliler da aya uydu firlatiyor. Kahrolsun bazi seyler....

Zitat:
HZ.Peygamber diyorki bir Adamin Kuran ve niyazi sizi aldatmasin..Onun direm ve dinarla münasibetine bakin...yani Para brimlerine bakin ,sanki bizlere keriz feneri anlatiyor ,jet pa diye bir sirket vardi onu anlatiyor...

( para birikimi derken)paylasmayi seviyormu? ac gözlümü?mal varligina bakin, mala mülke tapiyormu? bunlari bize anlatmaya ,calisiyor....bu Kuranda yaziyor arapca...kuranin bize emir ettigi sey ......kafani calistir diyor ,neden mi? belki adam cünüp namaz kiliyor! nerden biliceksin? belki abdestsiz!nasil bileceksin? i$te Kuran bu ,beni anlayrak oku diyor ,dü$ün diyor..beni anlayarak düsünürek oku mutlu ol diyor...

bu dinci pislikler orada 3 kelime arapca süre küfür yazsa amin derler...senide din disi ilan ederler.resmen akil ve ilim düsmanligi yapiyor sonrada neymis efendim..yok arapca okumak sevapmis,...bunuda bir yerinden uyudruyor...kuranin hic bir yerinde beni arapca oku sevap demiyor...beni anlayrak ve düsnürek oku diye emir ediyor...anlamadigin bir seyi nasil yasantina uygulayabilirsin sizin buna akliniz yatiyormu?
Alt 01.06.2017, 19:30
seyrangah_06

Standard

Tak ozaman istedigini tak, kim tutar seni ))

bende kimsenin günahini almayim diye o yaziyi bastan sona dikkatlice 3 defa okudum.
Öyle bir sey görmüyorum.
Iftira makinasini yine son ayar calistiriyorlar. Ama döner dolasir onlara döner... Bunu da az bucuk ögrendiler, daha iyi de ögrenirler, ögrenmenin siniri yok.

Sen kimseyi satmazsin Lara..

Ben de kimseyi satmadim. Yanimdaki insanlar
ya paha bicilmez ya da cigeri pes para etmez ciktilar...

Zitat:
olmaz takicam..)))) baska takicak birsey bulamadim...)))

iyilik yap denize,denize at....Allah a$kina seyrangah ben nerde yazmisim verkaufen diye bir söz...göster bana...

bu deli karinin yazdigi senin aklina mantigina sigiyormu???? Bunu kim para verip de alir?
buna senin aklin eriyormu???? Verkaufen mi$ , ben üste vericem yazacaktim ,atlamisim...

iftira atmaya bayilir bu les kari
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche