Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 24.10.2012, 15:33
Benutzerbild von Der_Levantiner
Der_Levantiner Der_Levantiner ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von AzziToni Beitrag anzeigen
AKP Bakani bu ise el atmistir ve haksizlik hukuksuzluk varsa AKP bakani bunu zaten temizleyecektir.

Hak ve hukuk cigneyenin alninda akpli veya chpli yazmiyor levos.

kim haksizlik ve hukuksuzluk yapiyorsa cezalandirilacaktir. yandaslik yapsaydi AKP bakani bu ise el atmis olmazdi kocum.

hukuk isliyor. bak nasil keMAL kilicdaroglu kayseri belediye baskanina yüzbinlerce tazminat edüyor. malesef bunu chpnin kasasindan yapiyor. ama yargi birgün onunda hesabini soracak. nasil olur böyle seyler chpnin kasasindan ödenir?
O kendi özel ödemelerini devletin kasasindan ödettirmiyor. CHP'nin kasasi devletin kasasi degil. Konuyu saptirmaya calisma. Dilersen bu konuyu sonra ele aliriz. Iste senin yazi türünün bunlardan ibaret. Ancak karsindaki insan iletisimde ve iletisim teknolojisinde, görüdügün gibi fen bilgilerinde gayet bilgi sahibi Hakkin ve hukukun isledigi yok bu ülkede.

Bülent Arınç’ın yeğeni BOTAŞ Genel Müdür Yardımcısı oldu.

http://sozcu.com.tr/rabbim-verdikce-veriyor.html

Azzi ister kabullen ister kabullenme, bu millet balik hafizalidir ama ama o kadar da geri zekali degildir. Artik AKP'nin kim oldugunu, ne oldugunu, hangi amaca hizmet ettigini cok iyi görüyor..

AKP ölmüs insanlarin nüfus kütüküleri ile de hile yapsalar, sandiklari da calsar ne yaparlarsa yapsinlar. AKP'nin miladi doldu. MHP desen onlardan zaten bi cacik olmaz. CHP ya da yeni bir parti secimlerde bu rezil gidisata dur deyecek..

Ben Kemal Kilicdaroglu'nun taraftari degilim. Benim Kemal'im baska bir Kemal. Ölüsü bile düsmanlarini titretmeye yetiyor.

Aslinda sende biliyorsun onlarin yaptiklari herseyin ethik disi davranislar oldugunu.
Alt 24.10.2012, 16:09
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bu senin genel stratejin: 'dilersen bu konuyu sonra ele aliriz' deyip kacman

yok levos bir konu hakkinda konusurken öyle dansöz gibi bir yerden baska yere hoplamak yok.
kendinden eminsen ac bir konu ve sonuna kadar delillerle tartisalim.

ps. bundan önce bircok konuda yarin cevaplarim deyip kactigini hatirlatmak isterim
Kacsam burda sana yazmam degilim. Birak su sözüm ona bu $ark kurnazligini. Sen yapmiyor diyorsun bende yaptiklarini, ki zaten Misir'da sagir Sultan bile duydu, herkesin gözleri önüne seriyorum. Hala daha yapmiyorlar mi diyorsun?

Bundan daha iyi konu mu olur. Her sey ap acik ortada..
Alt 24.10.2012, 16:19
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
yandascilik yapsalar AKP Bakani bu ise el mi atar?
bunun altinda hukuksuzluk varsa AKP Bakani bunu niye temizler?

ne kadarda mantiksiz yazdiginin farkindamisin?

eski kemalist düsünceler bitti levos. artik hak ve hukuk gecerli.
sen önce keMALin yaptigi yandasciligi acikla. ssk'ya yüze yakin akraba aldi, hemde en güzel yerlerine. malesef o olaylara kimse el atamiyor cünkü rahsan affi bu serefsizler i kurtarmistir.
Atmista ne olmus netice itibari ile? Bunlar unutturma kampanyasi. CHP'de bir cürük elma varsa AKP'de bütün kasalar cürük. Yapilan yüz kizartici adi suclari bir sözüm ona islami bir parti yapiyor. "Suikast magduru" Bülent Arinc'a ne dersin ve ailesine cektigi o kiyaklara ne dersin? Sayi su suikast olayi ne oldu? Tam bi komedi bu AKP
Alt 24.10.2012, 17:03
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Bak levos ne anlasmistik? dansöz gibi bir konudan baska konuya hoplamayacaktin hani?

sanliurfanin suruc ilcesinden simdi nerelere geldin. bak her iftiran icin yeni konu ac ve ben sana her konuyu delillerle cevapliyayim.
daha önceki gibi 'press ihn nicht wie eine zitrone aus' desinler
Onu diyenler haben das grosse ganze Bild nicht gesehen. Wie gesagt unter Druck entstehen die wertvollsten Dinge. Erdöl, Diamenten und andere Produkte. Nur hier setzt mich keiner unter Druck azzi. Es ist ein Gefühl bestehend aus dem Gemisch Langweile, verwunderung etc., wenn du eine Regierung, die die Türkei praktisch zu einem Schurkenstaat macht grösstmöglichst unterstützt.. Das ist es, überlade den Dingen keine weiteren Bedeutungen zu..

Sen Sanliurfa'da olanlar bitenlere iftira mi diyorsun? Güldürme beni azzi

Geändert von Der_Levantiner (24.10.2012 um 17:05 Uhr).
Alt 24.10.2012, 17:57
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Benim dedigim apacik ortada. aptallarda anlasin diye gayet kisa, net ve acik söyledim.

AKP Bakani bu olaya el atip arastirmalarini baslatiyor. Hatta bayram demeden ikinci gününde oraya gidip heyetini incelemelere baslatacak. su an hicbir delil olmadigi icin birsey diyemiyecegim. sucluyu sucsuzu hukuk belirleyecek. bunu anlamamakta niye zorlaniyorsun?

levos kendi hakkinda iyi birsey bulamayan herdaim baskalarin kötü yönlerini bulmaya calisirmis. bu konu hakkinda biraz düsün ve bir kere chp-takiminin hakkinda iyi bir konu ac. devamli akp kötü diyecegine chp bu konularda bunlari iyi yapiyor desen takimin icin daha hayirli olur. belki oyunuz artar
Burda polemigi birakta AKP'nin yaptigi yüz kizartan suclara bak. "Suikast magduru" Bülent Arinc'in ailesi de güzel isler bulmuslar degil mi alimallah

Allah korkusu olmazsa bir insanda olacagi iste sey bu olur! Arsiz, hirsiz kansiz, vatansiz, onursuz serefsiz.. Elbette ki AKP'nin icinde az da olsa dürüstler vardir. Dünya ahiret onlara degildir bu sözüm.

Ama keske yanilsamdan bu tayfaya serefsiz diyemeyebilsem....

http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=373758

Cumhuriyet Ankara Büro- Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, memleketi olan Batman’a yaptığı ziyarette çocuklara dağıttığı oyuncakların “1-3 TL tutarında pahalı şeyler olmadığını” ve giderlerinin Batman Valiliği’nin ağırlama giderleri tarafından karşılandığını belirtti. Yoksul ailelerin yaşadığı mahallelerde terör örgütünün zaman zaman çocukları taş atma ya da diğer eylemlerde bulunmaya zorladığını kaydeden Şimşek, “Bu çocukların başının okşanması, hatırlarının sorulması, devletin bakanı veya valisi tarafından bir oyuncak araba, bebek hediye edilmesi onlar açısından unutulmamakta ve büyük değer taşımaktadır” dedi.

MHP Grup Başkanvekili Mehmet Şandır verdiği soru önergesinde, Şimşek’e Batman gezisi sırasında çocuklara dağıttığı oyuncakların “valilik tarafından karşılandığı” açıklamalarını anımsatarak Şimşek’in bakan olarak katıldığı yurtiçi gezilerde dağıttığı oyuncakların ne kadarının devlet bütçesinden, ne kadarının şahsi bütçeden karşılandığını sordu. Soru önergesini yanıtlayan Şimşek, Batman’da dağıttığı “pahalı olmayan oyuncakların” giderlerinin valilik tarafından karşılandığını kabul etti. Şimşek şunları dile getirdi: “Bakanlık bütçesinden bu konuda herhangi bir harcama yapılmamaktadır.”
Alt 27.10.2012, 16:00
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
schade,
levos yine kacti
Bak karsindakini kendin gibi sanma kacan macan yok. Ben su "suikast magduru" Bülent Arinc'in akibetini sordum. Bu davanin süreci sordum, tik yok. Bülent Arinc'in ailesinin en güzel yerlerde isleri kaptigini gösterdim ve bu agzidan "Allah" kelimesini düsürmeyen bir zihniyete yakisiyor mu diye sordum tik yok.

Ben burdayim ve cevaplarini beklemistim. Ama malesef yine beni dogruladin. Cevap verecegine sorularima. Konun iceri ilgilenecegine yine $ark kurnazligi yapmaya calisiyorsun ve konuyu sulandirmak istiyorsun. Sulaninca da ayni Sanliurfa gibi seller altinda kaliyor. Ne olacak alt yapisi AKP

Azzi, ben senin icin bir degil bir kac numara büyük gelirim.
Alt 27.10.2012, 16:18
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
kendine güveniyorsan yeni konu ac.

titel: "suikast magduru Bülent Arinc'in akibeti"

tek sartim var. konudan sapmadan ve dansözlük yapmadan delillerle tartisma olacak.

ps: kendine güvenmiyorsan yine yazma
Sana birakiyorum konuyu acmayi bende yazarim. Als gentleman gebe ich dir Vortritt
Alt 27.10.2012, 16:24
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
levos konuyu sen ortaya attin.

camur atip kaciyorsun ve git sen temizle diyorsun. cakacagini anladin yine kiviracak yer ariyorsun.
Biz temizlemekten bahsetmiyoruz. Ben sana o konuyu actim, acikladim. Sen israr ediyorsun. Ben hayatimda, kadinlara, cocuklara, düsenlere vurmadim azzi, korkma sana da cakmam. Kücückler hata yapar büyükler bagislar. Ben seni büyük geregi ancak afederim
Alt 27.10.2012, 16:45
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
sen sadece lafi ortaya atip kaciyorsun levos.

o kadar kendinden emin olsaydin yeni konu acip burdaki üyeleride ikna ederdin.
daha önceleri nasil caktiysan yine cakacagini iyi biliyorsun.

evet yasca büyüksün ama atalarimiz ne demis: akil yasta degil bastadir
Yalanciya bak yasca büyükmüsüm. Baskalarini kandirmayi biraktinda simdi kendini mi kandirmaya calisoyorsun? Yazik cok yazik...
Alt 27.10.2012, 16:58
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
levos büyügüm bagislarim diyorsun.

bende seni adam yerine koydum söyledigine inandim. senin yalanina inandigim icin kusura bakma

iyi simdi sen benden kücüksün dimi???? yoksa buda mi yalan?

ben simdi senin hangi lafina inanayim????
Büyüklük insanlik erdemidir. Bazen bir 15 yasindaki bir cocuk senin alim dedigin bir cok insandan daha büyük olur. Bilmem anlatabildim mi?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche