Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 23.06.2009, 20:58
gelincik02

Standard

Selam

Haklisin..Kritik yapmaninda bir adabi olmali ama Holgerin tarzina alistik artik... Dili sert ve argo olabilir ama kendisi o kadarda kötü birisi degil gibime geliyor...
Alt 23.06.2009, 21:21
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Halkımız hakkında böyle düşünen ve yazan *Bizden değildir..*
Alt 23.06.2009, 21:30
gelincik02

Standard

Bizden degilsede digerlerindendir ve onlarda sonucta bizimledir, herkes bir arada ve birlikte yasiyor,yasamak zorunda bi sekilde... Bu kadar multikulti´ligin icinde bizi sizi olmuyor farkliliklar icinde ayniyiz insan olarak.
Alt 23.06.2009, 21:40
Erfahrener Benutzer

Standard

Diyecek çok şey var ama ,yeri burası olmamalı özel kalmalı özel yaşanmalı nede olsa *Sanal* bu tür insan lara değer verirsek konu böyle uzar gider ,sohbetin için teşekkürler gelincik. . .

Diğer sohbetlerde görüşmek ümidiyle . . .
Alt 23.06.2009, 21:40
gelincik02

Standard

ok..görüsmek üzere...
Alt 24.06.2009, 13:44
fos

Standard

Fos - Türk ayakkabici

Fos: Abi su ayakkabiya iki ökce takcan mi?
A: Tabi abi yaparin...

3 dakika sonra

A:baba ne is yapang? falan filan kakara kikiri..akraba cikcaz neredeyse arkadasla..
F:Yaw yapiyoz iste kompütercilik felan..
A: Abi benim var 6 yil evveli aldiydin..eeää hergün format atiyom..yine de calistiramiyürük..
F: `ähm..´
Aklima bu hikaye geldi. Hayattan enstantaneler.
Alt 24.06.2009, 13:44
holgerfach

Standard

Zitat:
Zitat von kalpsiizz Beitrag anzeigen
Küfür içerikli konulara halkımız baya gülüyor , oysa bu tür konulara izin verilmemesi gerek *Moderatörlerin bu küfür içerikli konulari engellemesi gerek . . illa format atmak gerekirse konuyu acan kişi olmayan kafasına format çekip restart atsın belki düzelir. . .
telefonu kapatip buraya yazdim olayi ayni konustugum gibi aktardim..arada 3 dakka fark yoktu yani

türklügün temelinde kibarlik yatmadigi icin herhangi bir sansürüde uygun görmedim

waybeede moderatöre verecek para kalmadi cünkü hepsi yimpasch holdiginin isvicre kasalarinda yatiyor..ama istersen burda cok sevdigin türk kavmini argodan korumak icin moderatorlüge soyunabilirsin...

formattan sonra restart atmak pek ische yaramiyo..yoksa sendemi antalya süleyman büzücü bilgisayar okulu birincisisin??...
türkiyede büyüyüp yurt dischina cikanlarda acaip komplexler var..bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip..tabi egitim seviyesi türkiyede deniz seviyesiyle ayni oldugu icin trden herhangi bri kalifiye eleman cikmaz...bilgisayara cd takip format atmaktan ileri gitmez bilgisi..neden? cünkü ögrenmedigi icin...ögrenemedigi icin..ögretilmedigi icin...

herneyse.bunlar derin konular...bogulmadan cikalim

Geändert von holgerfach (24.06.2009 um 13:46 Uhr).
Alt 24.06.2009, 13:53
albirt

Standard

yaw acaib milletsiniz gercekten....adami sonunda vatan haini ilan ettiniz.
insan neye sinirlenirmis biliyormusunuz....GERCEKLERE

Birde su var, bazi gercekleri anlatabilmek icin, abartili dil kullaniyoruz, isin icine espiri katmak icin küfürü de basiyoruz...(Küfür olmaz diyorsunuz...Recep Ivedik, Cem Yilmaz, Kemal Sunal gibi insanlara 'STAR' dyorsunuz). Her yaziyi anlamak icin biraz da icerigini anlamak gerekir...bi kelimede takilip onun üstünde yorum yapmak da yanlis. Ve hic ve hic mi Bilgisayar uzmani takilip, bi mok'dan haberi olmayan insanlara rastlamadiniz..ben cok rastladim, ve holgerin yazisini gülerek okudum...gercekten türk milletimiz okadar mükemmel mi?, hic mi kritik edilcek yanlarimiz yok?? Biraz esnek olmasini ögrensek fena olmaz.

Hollywood'da filim ceviriliyor...katil misali türk....hemen ayaklaniyoruz. Colombiali vatansaslar her filimde Kokain tüccarlari....hic birkere böyle seylere protesto ettiklerini görmedim...'Bizden biri degil'...ne bicim dangalakca bir laf...bizden iste...ister kabul edin, ister etmeyin.

..birt
Alt 24.06.2009, 14:12
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch ?

Zitat:
Zitat von holgerfach Beitrag anzeigen
telefonu kapatip buraya yazdim olayi ayni konustugum gibi aktardim..arada 3 dakka fark yoktu yani

türklügün temelinde kibarlik yatmadigi icin herhangi bir sansürüde uygun görmedim

waybeede moderatöre verecek para kalmadi cünkü hepsi yimpasch holdiginin isvicre kasalarinda yatiyor..ama istersen burda cok sevdigin türk kavmini argodan korumak icin moderatorlüge soyunabilirsin...

formattan sonra restart atmak pek ische yaramiyo..yoksa sendemi antalya süleyman büzücü bilgisayar okulu birincisisin??...
türkiyede büyüyüp yurt dischina cikanlarda acaip komplexler var..bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip..tabi egitim seviyesi türkiyede deniz seviyesiyle ayni oldugu icin trden herhangi bri kalifiye eleman cikmaz...bilgisayara cd takip format atmaktan ileri gitmez bilgisi..neden? cünkü ögrenmedigi icin...ögrenemedigi icin..ögretilmedigi icin...

herneyse.bunlar derin konular...bogulmadan cikalim
Senin o gelişmemiş beynine format atmakda işlemez restart atmakda . . Tanımadıgınız insan lari hakkında atıp tutuyorsunuz ,yargısız infaz yapiyorsunuz . .

Senin okuma bilgin bu kadar işde illa okul birincisimi olmak gerek bilgisayar kullanmak için?komplex diyorsun hergün vaybede saçma sapan konu lar açan kişi olarak komplex e giren kişi sensin kafayı yemişsin, vaybede küfür içerikli konular açarak rahatlamaya çalişiyorsun *Psikolağa* görünmen şart yoksa hiç iyi durumun yok ,format atmak işe yaramıyor sonunda kasayı değiştirmek zorunda kalabilirsin . .Belki ozaman *CD *roomu okuyabilir o gelişmemeiş beyin hücrelerin . .

Bizim için bir flash bellek kartı kadar kapasite yok sende . . .
Alt 24.06.2009, 14:22
albirt

Standard

kapsiiz (charles bronson-ein mann sieht rot), heheheh birden onu hatirladim
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche