Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Suchen Heutige Beiträge Alle Foren als gelesen markieren

Umfrageergebnis anzeigen: 30 yaş üstü kadınlarda evlilik histerisi var mı?
Var 5 55,56%
Yok 2 22,22%
Bilmiyorum 2 22,22%
Teilnehmer: 9. Sie dürfen bei dieser Umfrage nicht abstimmen

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 15.04.2013, 20:06
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Frage 30 yaş üstü kadınlarda evlilik histerisi var mı?

30 yaş üstü kadınlarda evlilik histerisi var mı?
Hepsi, her gelişinde mutlaka bir şey bırakıyor.
Resmen bir koleksiyon var bende. Birinin küpesinin teki, birinin bileziği, birinin kolye ucu...
Kediler gibi alan belirliyorlar
Bu evin, bu adamın sahibi benim demeye çalışıyorlar. Aynı zamanda, daha sonra gelecek kedilere de gözdağı vermiş oluyorlar.
O küpenin tekini unutmuyorlar yani, özellikle bırakıyorlar.
Özgür takılmak da palavra.
İlk sevişmede, evlilikten söz ediyorlar, çoğalmakla ilgili bir şeyler ima ediyorlar, yatakta ‘İşte çocuğumun babası!’ bakışıyla süzüyorlar.
Küçük havlular hediye ediyorlar, tencere mencere getiren de oldu, yemek yapacakmışız birlikte.
Ben sevmem, özgür adamım.
Biz sadece eğleniyoruz, birlikte takılıyoruz, geleceğe dair bir söz yok, vaat yok.
Ama işte onlarda hep bir umut. Sahiplenmeye çalışmalar, hayatıma sızmaya uğraşmalar.
Bitmez tükenmez bir çaba.
Çok fena!
Biraz halin vaktin yerindeyse ve tipin düzgünse yandın. Derhal ideal koca, ideal baba gözüyle bakmaya başlıyorlar...

BİYOLOJİK SAAT VE DOĞRU GEN
Kadınlar, özellikle 30’u aşmış kadınlar, artık ‘tazı’, erkekler ‘tavşan’.
Artık kaçan erkek, kovalayan kadın.
Kadın, biyolojik saatine de kulak veriyor, vakit kaybetmek istemiyor, doğru geni arıyor ve erkeğe saldırıyor, onu kafeslemeye çalışıyor.
Evlenecek doğru düzgün bir adam bulsa, bir de çocuk yapsa yırtacak, sırasını savacak.
Bu tespitler bana değil, 35-50 arası müzmin bekarlara ait, hepsi aşağı yukarı aynı şeylerden şikayetçi. Bekar kalmaya devam etmek istiyorlar.

Türk kadınlarıyla kurdukları ilişkiyi ameliyat masasına yatırıyorlar.
- Genellemek doğru değil. Ama daha ilk sevişmenin herhangi bir anında, ‘İşte çocuklarımın babası bakışı’nı gördüğüm çok oldu!
- Bu, ülkemizin bir gerçeği. 30 yaşın üzerindeki kadınların çoğunda, gözle görülür bir ‘evlilik histerisi’ var.
Üstelik bu konuda sistematik bir çalışma içindeler.
Tek mesele, bu annelik dürtüsü değil. Daha baskın olanı, bir erkek tarafından ‘evliliğe layık bir kadın’ gibi görülmek.
Çünkü toplum, ‘yaşı gelen’ her kadından bunu istiyor!
Başaramayanın, her geçen gün nefes alma alanı daralıyor.
Bir süre sonra, bu illet, kadını ele geçiriyor ve tüm renklerini solduruyor. Dışarı çık, her türlü sosyal ortamda, evlenmediği için bir özrü varmış muamelesi görmekten kanadı kırılmış bir sürü kadınla karşılaşırsın.
Evde kalmak’ diye bir şey var ya! Bu kadınlar kafayı yemesin de kim yesin...

- Halin vaktin yerindeyse, tipin de biraz düzgünse, kadınlar tanıştıktan 20 dakika sonra evlenmek istiyor. Şaka gibi ama öyle...
- Kadınsı bir içgüdü.
Çünkü belli bir doğurganlık yaşı var. Kadının yumurtaları sonsuz değil.
O da bir şekilde, çoğalabileceği en uygun erkeği bulup aile kurmak istiyor.
30’larının başında bir erkeksen bunu çok anlamıyorsun, çünkü o zaman gezip tozduğun kadınlar 22 yaşında oluyor.
Ama 40’a geldiğinde 30’larla birlikte oluyorsun. Onlar da sana direkt evlenecek ‘meta’ gözüyle bakmaya başlıyorlar.
O yüzden kadınlar kovalayan, erkekler kaçan. Siz tazısınız, biz tavşan!
- 30-35 arası kadınlarda bu ciddi bir problem. “Evde mi kalıyorum?” hissinin yerleşmeye başladığı dönem. Toplum ona bunu hissettiriyor.
40’a yaklaşmış ve evlenmemişse vay haline! O zaman umutsuz vaka oluyor.

‘ÇOĞALMAK İSTİYORUM’ DE TAVLAYAMAYACAĞIN KADIN YOK
30’larında bir kadına, “Ciddi ilişki istiyorum, çocuk istiyorum, çoğalmak istiyorum” de, hele bir de halin vaktin yerindeyse, bakalım elde edemeyeceğin bir kadın olacak mı? Playboy denilen adamların yaptığı da bu. Kadınlara duymak istedikleri palavraları sıkıyorlar, iki hafta sonra da vınlıyorlar!
100 kere aynı yalanı söyle, 100’ünde de yutar kadınlar.
Tılsımlı kelime: “Çoğalmak istiyorum!”
Alt 15.04.2013, 20:17
Benutzerbild von Monday
Monday Monday ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Was diese Themen angeht, gebe ich Dir bedingungslos recht. Das ist so, auch wenn die das alle abstreiten.

Dogru ya dogru, egriye egri, hakli adam arada bir.
Alt 15.04.2013, 20:18
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Monday Beitrag anzeigen
Was diese Themen angeht, gebe ich Dir bedingungslos recht. Das ist so, auch wenn die das alle abstreiten.

Dogru ya dogru, egriye egri, hakli adam arada bir.
Belki fark etmemissindir ama ben herzaman dogruyu söylerim.
Alt 15.04.2013, 20:38
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

hab auch ne entdeckung gemacht alle katzen sind nachts grau. das entscheidende ist die dunkelheit.
Alt 15.04.2013, 21:04
Benutzerbild von Billy73
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Hier gehts um Fortpflanzung, also um die Produktion kleiner tyrannischer Arschgeigen. Hat nichts mit Dunkelheit zu tun.
wtf. was ist los mit dir? tyrannische arschgeigen? meinst du damit kinder? wtf wtf wtf

wie brutal bist du denn, hast wohl eierstöcke aus stahl.
Alt 15.04.2013, 21:24
Benutzerbild von Billy73
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Eine recht pflege-, zeit- und geldintensive Sache. Ich will ja nicht lästern, aber Haustiere sind pflegeleichter. Die Evolution ist ein Arschloch und liefert menschliche Welpen leider unfertig aus. Allerdings können sie gut manipulieren indem sie so niedlich lächeln und schön duften.
ja das kindchenschema, das trifft aber auch zu auf die anderen ty. arschlöcher names frauen bzw. mädchen. die sind auch nicht besser. die haben zusätzlich noch primäre und sekundäre geschlechtsteile. i cunt scho wieder.

dagegen können männer nur mit dem stockholm syndrom arbeiten.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche