Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 17.12.2010, 13:02
Benutzerbild von DieWahrheit
DieWahrheit DieWahrheit ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee İlk Türk savaş uçağı yolda

Daha 8 yil önce türk düsmani vatandaslarimiz tr hicbirsey yapamaz deyip bunlara vizyon ve rüya diyordu. gülüp geciyorlardi. hala birkac kendini bilmez tr insanlari birsey basaramaz diyor.

Ama son 8 yilda tr inanilmaz basarilara imzasini atiyor.

100% türk mali insansiz istihbarat ucagi (dünyada sadece 2 ülke üretebiliyor)
100% türk mali savas gemisi
100% türk mali savas ucagi (dünyada sadece 6 ülke üretebiliyor)
ortak üretim savas helikopteri
100% türk mali yerli silah

diger sanayi bölümlerde ayni hizli sekilde ilerliyor.
tr'de üretilen otomobillerin 70%i ihrac ediliyor.

tr hizli tren ile tanisti. havalimanlari calisir hale geldi. karayollari avrupa standardlarini gecmek üzere. ulasim cok kolaylasti!!!

turizmde aynen hizli ilerliyoruz.
2002'de turist sayisi 12mio. iken 2010'da 28mio'yu gectik.

2002'de TR bunlari yapacak diyenlerle dalga gecenler bugün üzüntü icindeler!!!!
Alt 17.12.2010, 15:10
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

ach ach

özlemischim yine bu *türkiye dünyanin en önde giden memleketi* muhabbetlerini...türkiye ucagi sadece telif hakkini vererek amerikanin izniyle cikartir...türk yapimi heronlarida gördük..sinek gibi düsüp durdular..türkün el attigi anca bu kadar olur...

nix wird so heiss gegessen wie es gekocht wird...dasselbe märchen hab ich vor paar tagen mit nem geländerwagen gelsen bei hurriye...artik yok satiyomusch..yurt dischindan o kadar cok talep varmischki...ooooooo

kendi kendime dedim *ulan bi tanede ben alim madem bu kadar ucuz ve kaliteli..garajda dursun..lazim olur bi gün..hem türk mühendisler yapmisch zaten 100% yerli mali..adida süleyman*...

die türkei steht aktuell vor einer grossen teilung..kürt acilimi falan fasa fiso...wenn die islamisierung im osten nicht entscheidend durchgreift zieht die *biz müslümanlar kardeschiz*-nummer auch net...türkiyenin kici savastan kurtulmaz

Geändert von tekzenci (17.12.2010 um 16:38 Uhr).
Alt 18.12.2010, 14:58
Alllahsiztosba

Standard

Öyle demeyin. Türkiye gelecegin Almanyasi ve Amerikasi olacak. Silah üretiminde ilk siraya gelip en ileri export ülkesi olmak tek hedefi.
Yapacagi ucaklar kagittan olmadigi sürece ve civatalari saglam sikip, adam akilli ucak motoru da üretebildigi sürece yerli mali derim.
Kalkip ucaklarinin motorlarini Boing, Airbus, Bmw, Saab vs vs iste gibi sirketlerle anlasip onlardan alip, yine yerli otomobil üretiyoruz diyip kasa türkten motor fransizdan is yapilacak gibime geliyor. Bunun nesi yerli mali oluyor o zaman?
Daha adam akilli motorsikler motoru üretemeyen biz yerli ucak üretiyoruz, bunu düsünmek bile âlâ. Fakat ben yine de antimilitarist biri olarak, ne silah üretimini ne de kullanimini destekliyorum. En güzel silah kalemdir diyerek felsefik bir söz ederek bu tartismadan cükümü kurarip mars´tan almis oldugum 10000 hektarlik arazimin sinirlarina mayin, ucak savar ve asker döseme emri veriyim, ne olur ne olmaz dünyalilar her an saldiraya gecebilirler. ahahhaha
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche