Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 02.02.2009, 14:32
fos

Standard Türken im Flieger :Passagiere in Gedanken

FRA-IST Boeing 737-400 45 Minuten Verspätung- gleich gehts hoch hinaus...
---------------------------------------------------------------------------------

01A neyse yine gecirttik 5 litre viskiyi el bagaji diye.Eh milletvekiliyiz yane..dell mi?
01C öf nesini begeniyor bu kocam almanyanin
01D havalimanida ortaliktan kaybolayim da görsün babam.Ben newyork istiom..

04D öf bu kirolarin arasinda kaldim, nerden geldik konser verdik allaamm ya..
04E darbukaciyla geceyi gecirdigini biliyom, biz davulcuya vermion degil mi bir firt..

05A buradan kalkarsam ..seetsinler beni, 45 dakika rötar banane , bizniz klas ucacam iste.
05C ay herkes bizniz klas ucmaya baslamis..ameleler bile burada

10F öff yaw bu yanimdaki de amma cok sarmisak yemish..yuh yani
10E ortada sikisik kaldik yine *ghaark* + *ghark* + *sessiz-zort*

11A lanet olsun tüm bagaj dolaplari dolu..ya sanki türkiyede yok..
11F önümdeki öküz de hemen gaarc diye indirdi koltugu arkaya...ayi
11E bos

09A insallah amcakizi evet der? olmazsa dayimla da bir konusim, hm yok ama yok...yoksa..
09B oros-u nasil aldi 89€ neymis 17 kilo fazlaymish...lanet olsun-ne bicim türksün nan sen...
09C ya bu hostes cocuk da her gectiginde degdiriyor..inbe midir nedir..

18F bu disaridaki valiz bandina nasil da atiyorlar valizleri..aa bu rafete ne kadar cok benziyo?
18B salak kocacim, benimle ilgilenecegine disariyi seyrediyor..
18A sitze ich wieder zwischen den kanaken.Scheiß economy class...

24A yine kanat üstü, bi mok göremicez
24B bu thy-nin koltuklari da cok dar be..bi daa binersem...pekasüs var..öger var..12fly var..
24C hamilelere iki koltuk verseler olmaz sanki..ay susadim, daraldim,..herife dur bis satasayim..

29D ulan iki yasindaki cocuktan bu kadar para aldilar, veledi birakcan evde..mona coin..
29E anami özledim, köyümü özledim..3 yildir görmüyom...almanya aci vatan gariii
29F bebek agliyor

31A bu ucaklarda da erkekler-kadinlar diye ayirsalar ya..abdest mabdest kalmadi
31B yanimdaki sakalli dede ne seker, konusayim biraz bi..kalkalim da, öf cok sicak -dügme-ac-
31C kizi verelim de amcaogluna neyse. caktirmadan bi köye gidelim..

33A bizimkiler bu sari gelini kabullenecekleri mi acaba?
33B ich bin so gespannt...anatolien wir kommen, ach fahri ich liebe ihn so-
33C salak insan hanimingi ortada oturttur mu...gavurdan gelin mi olur..
33D acaba ne yemek viriceklär ay...
33E pipimi keserken aciyacak mi acaba bi daa sorsam mi..annee
33F oglumun sünnet dügünü, ah memleket ah özlemisim.

37A hostess te fena degilmis ..dur iki su daha ricii etsem.verir mi acaba ?
37B ulan fiss fiss fiss 2 saattir oynadi su havalandirmayla yaw..gel benimle oyna hayret yaw..
38D ulan simdi kim askerlik yapacak yaw....3 hafta burdur.Bitlenirmiyim acaba..öf ne sicak..
41E zorla köye mi gidilir boyu devrilesice.paris dururken
41F köyüm..esekleri, cicekleri kil tüy yumak özlemisin yani,

42A i wonder they really have turkish pilots..i meen like they can fly.wow man
42B fuxxing turkey man..i wanna go to italy man..europe in 2 weeks..this is asia man..east
42C oglum bu zencilerin yanina niye verdi bu chekindeki lavuk...hanim ta önde ben arkada

Hostess: "Tavuk mu alirdiniz, makarna mi?"
Höö
Alt 02.02.2009, 14:57
holgerfach

Standard bevor der flug losgeht:

alle 200 passagiere stehen an einer einzigen schlange weil die fluggesellschaft zu geizig war einen zweiten schalter für economy class zu mieten...

40 min vorm abflug kommt der anruf
anrufer *abi ben hüseyin..boku yedik...sirada 100 kisi var... xxx-sene calissak bitmez bu isch..hemen adam yollayin*
auf einmal werden 3 schalter eröffnet und es geht sehr schnell voran....

nich zu vergessen sind die amcaz und teyzes die rumlaufen und frage *schey yeeegaanim...bi bagacangmiii bangaa? bizim schey 14 valiz fazlalik yani 400 kilo camaschir fazlaligi var..malum memlekette hicbirschey yok..helalinden senin valize 20 kilo koyammi?*

hinzugefügt der die ganze zeit telefonierende typ vor einem...*tamam canim..su an saat 15:47...bende seni seviyom..önümde tam 94 kisi var...saat 15:47 hava durumu 28 derece..* türken-eplusflatrate dummschwatzbenutzer..hauptsache nich auflegen

die nervenden yegens die sagen *amca...gelirken bana bi forma getir..bi xbox getir..bi nintendo wii getir...bi ucak getir...* ulan sanki türkiyede herschey indirimde...

die dauerdurchsagen am flughafen *herr süleyman türkmen, bitte hören sie auf die hostessen anzubaggern..wir haben die nummer ihres haustelefons und werden ihre frau anrufen*

im kölner flughafen immer erwähnenswert die spielothek...alle kanacken sind da um geld zu wechseln..sadece sonunda para kalmio bozdura bozdura egal...
Alt 10.02.2009, 12:46
gelincik02

Standard

Nerden buluyosunuz bunlari hepsi uydurmasyon mu yoksa

Ucakta aman ha yasli teyzelerin yanina oturmayin Die quatschen einen sooo voll Die erzählen einem ihre ganze Lebensgeschichte.. tüm aile fertlerini de taniyorsun Yok kizi söyle yok oglu böyle, yok geliniydi damadiydi...
Hatta siskoysa ve sen pencerenin yaninda oturuyorsan yandin. Teyze o kadar yer kaplarki sen pencereye yapisirsin birak kimildayabilmeyi nefes bile alamazsin =)
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche