Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 07.08.2013, 11:02
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Frage ATATÜRK ile KÜFR Ü bir arada KullananLAR !!

Artık Burdakı Bel Altı Sacmalıklar Gercekten Benı Rahatsız Etmeye Basladı.

Arkadaslar Kendılerını ıyı Bılırler.

Ama Edepsızlıklerını Her Klavyeye Tusladıklarında Bellı Edıyorlar.

Bırısı Cıkmıs Atatürkü Savunur. ---> Ama Her Yazısında Küfr Dız Boyudur.

Dıgerı Cıkmıs ıslamıyetı Savunur ---> Ama Her Yazısında Küfr Dız Boyudur.

Allah Askına , Sızın Cıddıyetınıze Kım ınanır ???

Aslında Türkıyedekı Kargasanın Kücügünü Sız Burda Yaratmaya Calısıyorsunuz.

Sımdı Sıze Soruyorum....

Bır Bırınıze Olan Kınınız Atatürk Den ötürü Mü ??

Yoksa ıslam Dan ötürü Mü?

Veyahut Karsılıklı Atısmalarınızdakı Edepsızlıgınızden ötürümü ??

Bence Artık Bır Nokta Koyun,,,

Bırdaha Kı Yazımda Sızlere Arkadaslar Degıl Kardeslerım Dıyeyım !!!

Benım Kardeslerım Böyle Bırbırıne Davranamaz.

Mert ınsan Namert Olamaz.

Saygılarımla
Alt 07.08.2013, 12:35
Erfahrener Benutzer

Standard

Ismini sevdigim kardesim !!

Öncelikle ismindeki inceligin benim icin ne anlama geldigini söyleyim !!

“Zülfikar'dan keskin kilic, Ali’den büyük yigit yoktur.”

Zülfikar i bir insana uyarlarsak, dogru sözlüdür agir baslidir !!

Bak canim kardesim; Ben burda ne senin nede diger arkadasin ne icin bu kadar birbirinize satastigini bilmiyorum. Bu arada olay sizin aranizda kalmamis, birde diger yandaslar, bunlara eski türkce de dalkavukculuk la tanimlariz, sizi almislar arenaya ha bire sizin bir birinizi kirmanizi isterler.

Benim sizlerden ricam , BAYRAM IN hatri icin ve Allah cc Rizasi icin bu kavganiza son noktayi koymaniz !!

Diger yandan hem kendiniz mutlu olursunuz, ve ayrica size gülenleri bozguna ugratirsiniz.
KARDESI KARDESE KIRDIRAN bizden Degildir---- NA MERT TIR !!

PS. Zülfikar kardesim karsilikli yapilmis hatalari gecmiste birakalim, yeni hatalarla yarinimizi
kirletmeyelim.

Hatalar insanlarin fitratinda dogal olarak mevcuttur !
Hatasiz kul olmaz.
Senin icin hata sayilmayan olay baskasi icin hata olabilir.
Bu hatalarin sadece seni baglar ve Cemiyete rahatsizlik vermezse yargilamak yabanci bir kisiye düsmez. Yargilamayi Vicdani olan her BABAYIGIT kendisi yapar.

Amma va lakin olurda hatalariniz Cevrenize zarar vermistir, o vakit özürünüzü dilersiniz helallik istersiniz.

Zannedersem kurmus olacaginiz latif cümlelerle insanlarin yüzlerinde tebessüm biraktiracaksiniz.

Insaallah birbirinizi kiranlardan veya satanlardan degil , bir birinizi Allah icin sevenlerden olursunuz.

Zülfikar kardesim lütfen burdaki ilk yazin da ufak bir kac degisiklik yapmani rica ediyorum.
Benim ne seni Yargilamaya ne de diger arkladasimizi yargilamaya hakkim yoktur.

Sadece benim cevremde kirlilik olmasindan rahatsizlik duydugumu anlatmak istedim.
Ricami kirmayip kabul ederseniz en azindan SIZI tanimadan sevecek olan bu kardesinizi mutlu edersiniz !!

Selam ve Selamet ile

Salih
Alt 07.08.2013, 14:13
Erfahrener Benutzer

Standard

Deniz kardesim !!

senin amacinin ne oldugunu tam anlayamadim ama, bir insanin yazdiklarini kopyalayip yapistirmak senin icin cok büyük bir basari olsa gerek ki , devamli ayni seyi yapiyosun.

ha konu hakkinda baslikta birde ingilizce olarak tan görüsünü belirtiyorsun..
yani onu da yazmasan senin gercekten bozguncu oldugunu düsenecektim !!

lütfen benim actigim konularda bu tür mesaj kirliligi yapma.

selametle

salih
Alt 07.08.2013, 15:11
the_last_time

Standard Kenan denen zatin Zülfikarla Dracula'nin samirsakla alakasi kadar alakasi yok

Artik bu Kenan denen yalanciyi, iftiraciyi, kültür lümpeni bir zavalliyi, kendini orospucocugu ilan edipte buna bariz bir sekilde ispatlayipta kendini rezil ettigi gibi annecigini de rezil eden bir mikroorganizmaya cevap yazmayacagim. AKP'nin oylarinin düsüsünde onunda payinin oldugunu biliyorum.
Bir keresinde ayagim kirildi 6 hafta burdayim yazmisti sonra bana Derendorf S-Bahnhof'taki camiye gel demisti, gelmistim ama öyle birisi yoktu.. Zaten ayagim kirildi dedikten 4 gün sonra karsima cikacak adami ben görmedim, hele Kenan denen o zavalli cocugun cikacagi hic olamazdi..

Buraya geliyor yok adres ver yanina gelecegim demisti, adres veriyorum ve bana haber ver, Vaybee'den bana mesaj atarsan aninda ben bilgilendiriliyorum ve ben bir dakika da yanina gelirim diyorum, is yerimizi bulamazsin diyorum.

Kenan ikinci kanaldan: bu seferde ben geldimde, ettim de, tuttum diye aylardir, yandas medyanin bir minübüscü kadar karizmatik olan AKP genel baskani Erdogan'a yazdigi, haber degeri tasimayan ve sirf yalakaliktan ibaret olan sacma sapan cümleler yigininin on mislisini buraya yaziyor"..

Ama ne hikmetse bana bir mesaj atmasini beceremiyor.. Cünkü ici disi yalan, hainlik ve kahpelik. Egri agactan dogru dal cikmaz.. Ama burda ben, yukarida da Cenab-i Allah Teala onu "EZAN" ile yerin dibine soktu ve rezil etti... Türkiye'de oldugunu belirtten Kenan, daha ezana bir bucuk saat var demisti, ki Ankara'da bu iletiden bir kac dakika sonra aksam ezani okunmustu... Türkiye'nin hic bir yerinde Ankara'da aksam ezani okunduktan bir bucuk saat sonra aksam ezani okunmaz.. Bunu bilmek icin bilim insani olmaya gerek yok...

Düsene el uzanmaz ayak uzanir, elimi ben ona uzatmam, ayagimla da ancak tekmeleyecegim icin ezmeyim su zavalliyi deyip artik ona en büyük cezayi verip ona ilgi göstermeyecegim..

Aslinda ben ona da bu kadar kizmadim. Bi-seksüelligi, beni tiksindirse de beni ilgilendirmezdi, siyasi görüsler objektiv bir bicimde daha da güzel tartisilabilirdi ancak kendini akademik ve tahsilli ilan ediyor, ne okuysa?!?! Ama davranislari hicte bir akademik bir insana yakismiyor... Orasi da bana viz gelip tiriz gitmisti. Ancak beni sinir eden en büyük olay, Atatürk gibi Türk Milleti'nin ve tarihinin en büyük karakterlerinden biri olan ve bize bir cagdas, ileriye dönük ve islam ülkeleri arasinda en moderni ve en güclü ülkeyei armagan eden bir insana ettigi agir hakaretler aslinda onun ne mal oldugunu gösteriyor.. Bu nokta da ona, senin bana hakvericegini düsünüyorum, hakli yere kizmistim.

Bir de Düsseldorf'ta beton gülleri olan müslüman Türk kizlarini, kahvelerden ihtiyar deyyuslara para vererek istettip onlarin hayallerini, duygularini ve neticede de bedenlerini TECAVÜZ ederek kirletiyordu bu teyzesinin kizi ile evli olan ve ailesi dogu illerinden Izmir'e göc etmis olan Kenan denen adi sahisin..
Ve kizlara da damardan nagmelerle hikayeler anlatirmis. Yok ben bir kizi sevdim, yok o kanser olmustu, yok kemoterapi, yok ölmüste, insanliga ve dünyaya küsmüste falan filan.. Onun yalanini bilmem ne ediyim diyorum...
Bazılarına da insan dışkılarını kendine ve başkasının bedenlerine sürmekten ve sıvı insan dışkılarını, yani idrarını içmekten hoşlandığını belirtirmiş. Bu türden bana bir cok email geldi Kenan denen zat ile muhattap olan insanlardan...

Am en cokta bu benim sinirime gitmisti Salih kardes. Benim kiz kardesim yok ama olabilirdi, böyle bir durumla herkes karsilasabilirdi.. Bu mu insanlik, bu mu ahlak? bu MÜSLÜMANLIK???...

Geändert von the_last_time (07.08.2013 um 16:02 Uhr). Grund: Düzeltmeler ve bazi eklemeler...
Alt 07.08.2013, 15:48
Erfahrener Benutzer

Lächeln Sevgili kardesim Last Time !!

aciklamalarin icin ve yazinda en azindan bel alti gitmemeye azim göstermis oldugunu görmek beni mutlu etti.

Cok sagol.

Ilk basta belirttigim gibi, inanin sizin ikinizin arasindaki husumeti burda acik ortam paylasmak veya tartismak gibi bir niyetim yok.

her ikinizde en azindan efendilik kurallari icinde cevap vermeye calistiniz.sevindirici olay bu.
insaallah ileride argodan ve belalti sürtüsmelerden kaciniriz.

simdi zülfikar hakkinda yapmis oldugun suclamalar hakkinda hic bir bilgiye sahip degilim.
ve gercekten kücük kizlari veya genc kizlari kandirma gibi bir olay olmus olsaydi sanirim bunun hakkinda simdiye kadar bariz bir suclama degil bir karar cikardi.

yani suclumak aslinda hic de iyi bir sey degil.
insaallah böyle seylerin olmadigini ümid ediyorum, yoksa gercekten bu olaylarin canli sahidi varsa, ip numaralarindan kimin nerde kaldigini bulmak hic zor bir mesgale degil.

ve hatta gercekten kesin delilleriniz varsa elinizde , polise bildirmeniz durumunda , polisin yaklasik 2 dak icerisinde kimin nerden yazdigini tesbit etme gibi bir durumlari da var.

yani yargi ve polis dururken almanya gibi bir hukuk devletinde kendibasina yargilamak da bir suc sayilir.

eger ki atatürkcüyüz diyorsak ve elimizde delillerimiz var ise bir suc hakkinda , polise suc duyurusu yapariz ve gereginin yapilacagina inaniriz.

yani bu isin aslinda küfürsüz kavgasiz ve hatta en temiz sonuclandirma yolu.

Tekrar görüyorum ki ikinizde Allah lafzina saygi sevgi gösteriyorsunuz.

Onun icin ikinizde bana kizmadan ikinize kardesim ifadesini kullanma hakkimi bana birakin,

insaallah Allah bu Ramazan vesilesi ile cümlemize islah olmayi nasip eder.
günahlarimizi affeder.

SUNU ikinizde hic unutmayin...

Benim inanis seklimde su vardir, bilmem kabullenirmisiniz !!

Tek HAKIM Allah dir !!
Tek YARGIC Allah dir !!

Onun indinde HAKSIZLIK asla olamaz düsünülemez.
O her seyin hakkini verir, haksizliginda yargilar.

O na inanan bir kimsenin onun HAKK oldugundan süphe duymasi,
IMANA sigmaz.

onun icin derim ki ALLAH her seyin en iyisini bilir.

Bilmediklerimi de Rabbim bilir ve en dogru karar i o verir ve her canli hakk ile cezasini da ceker cefasinida !!

Selam ve Selametle
Kardesiniz Salih
Alt 07.08.2013, 15:56
the_last_time

Standard

Cevabin icin tessekür ederim Salih kardes ,

Amin!

Keske iftira etmis olsaydim da müslüman Türk kizlari böyle durumlarla karsi karsiya gelmis olmasalardi. Ancak benim bahsettigim kücük kiz cocuklari degil, evlenme yasinda olan tessettürlü, geleneklerine ve göreneklerine bagli olan Türk kizlaridir.. Günahini almayim simdi..

zülfikar rumuzlu Kenan adidanki üyenin ben kisa boylu, kel kafali, ben ic Anadolu cocuguyum bizim memlekette dereler, caylar ve irmaklar cok olur, ve oralarda biz coccuken kurbagalari seyrettigimiz icin 'pörtlek' gözlü deriz kurbaga gözlülere, pörtlek gözlü, kalin ve gür kaşli oldugunu 74 dogumlu olup yasca benden büyük oldugunu ve bir cok seylerini nerden bilebilirdim ki? Ancak bana burda Kenan denen zattin hakkinda belirttigim bilgileri kimlerden aldigimi söylememem icin bana ricada bulundular bir tane escinsel ve bir kac bayan üye...

Artik san söz veriyorum Salih Kenan'den bu zattla muhattap olmayacagim ve ona kesinlekle de küfür etmeyecegim..

Geändert von the_last_time (07.08.2013 um 16:05 Uhr).
Alt 07.08.2013, 16:08
the_last_time

Standard

@Salih

Salih kardes,

kücük kiz cocuklarini demedim, o evlenmeye niyetli ve yasca uygun olan basortülü, müslüman Türk kizlarina, kahvelerden adam kiralayip, babasi olarak tanittip kiz istettiriyordu, belki de hala daha ayni numarayi yapiyor..
En cok beni sinir eden olayda buydu zaten..
Alt 07.08.2013, 16:30
Erfahrener Benutzer

Beitrag Allah ASKINA yeter yazmayin ikinizde birbirinize !

Lütfen yapmayin kardeslerim.

Kim ki kötülük yapmissa IFLAH olmaz !!

Allah cc ni AYETI kerimesi !!

´lütfen ikinizde yazdiklarinizi siliniz.

RAMAZAN AYIN DA BUNCA KÜFR ne olursaniz olun ikinizede YAKISMIYOR !!

Lütfen biraz daha sakin.
Kimin ne oldugunu Allah bilir.

Birde ikinizede KARDESCE SÖYLÜYORUM !!

KÜFR ETMEYIN, SUCLAMAYIN , ASAGILAMAYIN !!

biraz sakin olun.
benim niyetim sizlerin birbirinizle catismamanizdi ama ALLAH SAHIT burda yazdiklarinizdan dolayi kendimi suclu görüyorum.

EGER ki ben bu konuyu acmasaydim sizler birbirinize en azindan benim actigim konu altinda HAKKA TECAVÜZ ETMEZDINIZ..

Ben SUCLUYUM...

Insanlarin özüne güvenmekle ben sucluyum !!

SIZIN ÖZÜNÜZÜN TEMIZ OLDUGUNU ISBAT ETMEK ISTEDIGIM ICIN BEN SUCLUYUM..

RABBIM AFFETSIN BENI !!

Eger ki bir sey alabildiyseniz yüregimden gelen dualarimdan ne mutlu bana.

Yok almadiysaniz EYVALLAH ikinizle muhatap olmayacagima söz veriyorum.

benim kisini de KACTI yorumlamayin.

BEN KUL HAKKINDAN KORKARIM.

Benim yüzümden BIR BIRINIZE KÜFR ETMENIZ... benim inancimda bana HARAMDIR !!

SELAM VE SELAMETLE

salih
Alt 07.08.2013, 17:00
the_last_time

Standard

Salih kardes,

ben Kenan denen Vaybee'nin en sevimsiz ve %99,99'nun tiksindigi üyeyeye hakaret etmemin sebebi, cuvaldizi baskasina batirmadan önce igneyi bir tatsin demistim..
Yoksa, benim gercek arkadaslarim etten, kemikten ve yanimda olanlaridir. Sanal aleminin arkadasliklarina zaten bir türlü inanamiyorum.
Burda ben cogu zaman siyasi görüslerimle ön plana cikan bir insanim. Chatt'le mettle benim isim olmaz. Allah cok sükür!

Burda yazarsam artik bana yakisir bir sekilde en yüksek seviyede ve derin konular hakkida yazarim, ama düsene vurmak bana yakismaz, Kenan gibi icinin sevimsizligi disina yansimiz Allah'in fazla sanssiz kulu da olsa...
Alt 08.08.2013, 20:10
Erfahrener Benutzer

Standard bayram

hepinizin bayrami mübarek olsun.
kardesiniz salih
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche