Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 03.04.2013, 13:50
Benutzerbild von Herrlichkeit
Herrlichkeit Herrlichkeit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

lastosch yine caktin yine caktin,

1. vakfi kuran erdoganin kizi degil
2. vakif dedigin yesilay'in sümeyye ile hic ilgisi yok
3. yesilay'in yönetim kurulu üyesi esra'dir
4. yesilay örtülü ödenekten bir kurus para almamistir.
5. sümeyye babasina ücretsiz danismanlik yapiyor.
6. sümeyye devlet, kamu veya AK Parti teskilatindan hicbir kurus almiyor.
7. Harvard'da ve MIT'de okuyan ögrencilerimizi kiskanmayalim, onlari yurtdisinda okumaya zorlayan zihniyeti sorgulayalim.
8. Melih Gökcek hakkinda iftira atma.
9. Melih Gökcek özelinde ister raki icer, ister whisky. sana ne?
10. Melih Gökcek icmis kabul edelim, niye ayyas diyorsun icenlere?
11. Erdogan'in oglu sirket kurmus, sana ne?
12. Melih Gökcek'in oglu sirket kurmus, sana ne?

türkiye'de iftira atanlara serefsiz derler.

buyrun tek tek belgeler sunmaya davet ediyorum.

bu yalanlarin altinda yine ezileceksin lastosch.
Alt 03.04.2013, 13:56
the_last_time

Standard

Gec bunlari gec sen, Türkiye'de neler oldugunu bittigigini herkes görüyor artik. Sümeyye degil miste Esra'ymis. Sag kolum degilde sol kolum..
Ben iftiray atmiyorum, daha az bile söylüyorum. Iftira bunun neresiymis?
Bir de olayi utanmadan evirip ceviriyorsun.

Hirsizin hic günahi yokmus misali..

Türkiye gerceklerini gazeteler dogrudan veremiyor diye dolayli yoldan da mi insanlarin bilgisine ulasmiyor. Hepsini Misir'daki sagir Sultan bile biliyor..
Garibanin cogunu Imam-Hatib'e yolla, kendi veledlerini de Amerikaya'ya.. Almanca buna Wasser predigine aber selbst Wein trinken derler...
Alt 03.04.2013, 14:06
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Gec bunlari gec sen, Türkiye'de neler oldugunu bittigigini herkes görüyor artik. Sümeyye degil miste Esra'ymis. Sag kolum degilde sol kolum..
Ben iftiray atmiyorum, daha az bile söylüyorum. Iftira bunun neresiymis?
Bir de olayi utanmadan evirip ceviriyorsun.

Hirsizin hic günahi yokmus misali..

Türkiye gerceklerini gazeteler dogrudan veremiyor diye dolayli yoldan da mi insanlarin bilgisine ulasmiyor. Hepsini Misir'daki sagir Sultan bile biliyor..
Garibanin cogunu Imam-Hatib'e yolla, kendi veledlerini de Amerikaya'ya.. Almanca buna Wasser predigine aber selbst Wein trinken derler...
kivirmadan tek tek ispat et, yoksa serefsiz olursun.

baslayalim esra ve yesilay'dan.

senin iftiralarin:
1. esra yesilay'i kurdu
2. örtülü ödenekten para aliyor
3. onlarca milyon lira aliyorlar

ilk basta bu üc konuya aciklik getir. öyle misirdaki sagir sultan biliyor ayaklarina biz kanmayiz. misirdaki sultan seninde ne oldugunu biliyor ama ben burada konu etmiyorum

hadi belgeleri sun, kanitla bu söylediklerini, kaynak göster.

cikar artik su etegini ve adam gibi yalansiz dürüst ve kivirmadan hayatina devam et.
Alt 03.04.2013, 14:11
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Herrlichkeit Beitrag anzeigen
kivirmadan tek tek ispat et, yoksa serefsiz olursun.

baslayalim esra ve yesilay'dan.

senin iftiralarin:
1. esra yesilay'i kurdu
2. örtülü ödenekten para aliyor
3. onlarca milyon lira aliyorlar

ilk basta bu üc konuya aciklik getir. öyle misirdaki sagir sultan biliyor ayaklarina biz kanmayiz. misirdaki sultan seninde ne oldugunu biliyor ama ben burada konu etmiyorum

hadi belgeleri sun, kanitla bu söylediklerini, kaynak göster.

cikar artik su etegini ve adam gibi yalansiz dürüst ve kivirmadan hayatina devam et.
Benim ne oldugumu Misir'da ki sagir Sultan bilmiyor ki sen bileceksin. Ne zaman kel ve kendi gözlerine beni gör ve ilk agizdan dinle diyorum, yanasmiyorsun. neyse bu dünyada olmazsa öbür dünyada, mutlaka görüsürüz..

Belge diyorsun, 8 milyar US DOLLAR diyorum, CIA diyorum, Spiegel diyorum, duymak istemiyorsun.. CHP ve MHP sorusturma komisyonu aciyorlar ve aciklik istiyorlar, ama "bunlar" sanaki babasinin maliymis gibi hesap vermekten kaciyorlar.. Sen merak etme her belgeyi Muharrem Ince'den alabilirsin.

Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Ahmet Burak Erdoğan Katil ! YIL 1998 !

http://youtu.be/Mmyra857mjY
Alt 03.04.2013, 14:14
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Benim ne oldugumu Misir'da ki sagir Sultan bilmiyor ki sen bileceksin. Ne zaman kel ve kendi gözlerine beni gör ve ilk agizdan dinle diyorum, yanasmiyorsun. neyse bu dünyada olmazsa öbür dünyada, mutlaka görüsürüz..

Belge diyorsun, 8 milyar US DOLLAR diyorum, CIA diyorum, Spiegel diyorum, duymak istemiyorsun.. CHP ve MHP sorusturma komisyonu aciyorlar ve aciklik istiyorlar, ama "bunlar" sanaki babasinin maliymis gibi hesap vermekten kaciyorlar.. Sen merak etme her belgeyi Muharrem Ince'den alabilirsin.

Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Ahmet Burak Erdoğan Katil ! YIL 1998 !

http://youtu.be/Mmyra857mjY
lastosch ben sana kivirma dedim.

bak serefsizligini herkes görecek diye yine baska konuya atliyorsun.

simdi ben bu atladigin konuya aciklik getirsem sonra belge ve kaynak göster desem yine serefsizlik yapip baska konuya atliyacaksin.

senin bu stratejini herkes görüyor ve su kannata variyor: lastosch serefsizce iftira atip kaciyor.

bak biraz cik erkeklik varsa bu yalanlarini ispat edersin baska birsey demiyorum.
Alt 03.04.2013, 15:29
Benutzerbild von Billy73
Billy73 Billy73 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Billy sen bakma bunlara. Bunlar müslümandan oy alir ama gavura uyarlar. Anadolu cocuklarina sehitlik nasip olur, bunlara da Harvard'larda MIT'lerde okumak ve en güzel isleri yapmak elhamdüllillah. Ama vatanserverlerdir, netice de Sümmeyye Erdogan bir gönüllü olarak bir vakif kuruyor, derdi para pul degil, derdi milleti ickiden ve sigaradan korumak. Parayi devlet bütcesinden aliyor, yani dert etmiyor Düsünebiliyormusun? Almanya'ya bir basbakanin cocugu bir vakif kuracak ve devlet örtülü ödenekten onlara millonlarca lira havale edecek ve bu para devletin denetiminden cikacak..
Diger kizi da babasinin tanismani olarak 52.000 TL, yazli sekli elli iki bin TL, maas aliyor devletten.. Müthis bir danisman olmasi lazim...

Ehliyetsiz araba sürerek bir cana kiyan katil Erdogan'da gemileri, gemicik yaparak milyonlari götürüyorlar ellhamdüllillah..

Yani anlayacagin bunlarin cocuklarini, para, bul, en güzel isler, makam ve mevki, digeri anadolu cocuklarina da sehitlik nasip oluyor.. Kader bu, alin yazisidir alimallah, hic el yazisina benzeyen bir yani var mi?

Melih Gökcek, denen rakici ve whiskiky ayya$ önceden terzi idi, bunu taniyan eski bir Anap Milletvekili bana anlatmisti, Iskender Colak diye Erzugum'lu bir Alevi'nin üzerine 2 milyar US $ gibi müttevazi bir rakam yollamis.. Ama meydanlar bir atip tutuyor, Allahh göreceksin..

Basbakan Erdogan Cumhuriyet tarihinde sirket kuran ilk basbakandir.. Neymis, maasi yetmiyormus.. Kizin aldigi o müttevazi maasla ve kendisinin aldigi o basbakan maasiyla kit kanat geciniyorlar alimallah.. Ama simdi ticaretten parayi götürüyorlar evellallah..
Ahmet Burak Erdogan ve Melih'in oglu Ankara Ovacik'ta bir sirket kurdular. Yine parayi götürüyorlar..
Bu milleti de bir kac kilo odunla, kömürle ve makarnayla idare edioyrlar
etik´i gaddafiden ögrenince öyle olur. bu gaddafi neler yapmis halkdan kiz calip tecavüz etmis aralarindada ödül dagitmis bizimkine.

yazik eddi abinin parasi yok, ek is yapmasi lazimmis. 50k aliyorsa kizi cok akilliymis demek. o türbanli kafasinin altinda demek baya birsey varmis...
Alt 03.04.2013, 20:07
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Billy73 Beitrag anzeigen
etik´i gaddafiden ögrenince öyle olur. bu gaddafi neler yapmis halkdan kiz calip tecavüz etmis aralarindada ödül dagitmis bizimkine.

yazik eddi abinin parasi yok, ek is yapmasi lazimmis. 50k aliyorsa kizi cok akilliymis demek. o türbanli kafasinin altinda demek baya birsey varmis...
Ooohhooohh ne demezsin, o türbanli kafasinin icinde neler dolasiyor neler. eski Amerikalie ve hristiyan sevgilisi mi? Yiyip ictigi kul hakki mi? Bunlar helalin ne manaya geldigini bilmiyorlar anlasilan..

Geändert von the_last_time (03.04.2013 um 20:11 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche