Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 04.07.2009, 12:56
fos

Standard Protestocu Ferruh ve yedigi haltlar..

Sicmayan Adam -1-

Tam 47 gündür tuvalete gitmiyorum ve kendimi tutuyorum. Ne yalan söyleyeyim son iki gündür bagirsak agrilarina dayanamadigim icin Novalgin ve Immodium haplariyla kokteyl yapipictim.Dayanmaya devam edecegim…gerci cok yorgun..yorgunum…dayanmaliyim daya da d …ba basimi kaldiramiyorum.. …..küüt!!!….
Doktor bey bu röntgene bir bakarmisiniz! Bu kütleyi görüyormusunuz! Bir anlam veremiyorum, sanki hastanin icerisinde büyük bir kütle var.
Hmm.. evet haklisiniz bu mide ve bagirsaklardaki kütle
koyu ve taslasmis birseye benziyor. Hasta uyaninca bana haber verin.Birsey de bulamadik henüz.

Nasilsiniz Ferruh bey? Tam 14 saat uyudunuz.Kaninizda ilac izleri var ama intihar etmek icin gelecek sefer birkac tane daha atin!

Ne intihari doktor bey, o kadar cabucak pes eder miyim! Protestom sürecek, eve gitmek istiyorum.
Ne protestosu bu Ferruh bey?

Dünyayi kirletmek istemiyorum artik.Sicmama protestosu! Temiz bir dünya icin siz de sicamamalisiniz, ne o öyle herkes hergün siciyor..üstüne de 8 litre su döküyor..gezegenimizi bitirdiler..hem simdi de..

Ferruh bey, kac gündür peki sey sic..ehh etmiyorsunuz?

Hä ..bugün 48 gün olacak!
Ama Ferruh bey, yediklerinizin hepsi cinizde kaliyor!Her an patlayabilir bir tarafiniz!Acele size müshilli serum baglayacagiz ve acele hortum takacagiz! Olacak sey degil!
Hayir istemiyorum! Ben Elvis Presley, Marlon Brando, Orson Welles gibi protestoma devam edecegim.

Ama daha ne kadar dayanabilirisniz ki.Iciniz tas kesilmis.Ameliyatla cikarmamiz gerekecek…

Bu igne ne? Uyutmayin beni sakin…haklarim var benim..dokt or..doktoorr

Merak etmeyin anasteziniz gecince, kenidinizi hafiflemis hisedeceksiniz..

Doktorrr…b e y a s i l b o k t a n a d am s i z s i n i zzzzzzzzz
--son--

Ferruh dünyayi degistirmek icin yeni fikirleriyle tekrar dönecek

Alt 05.07.2009, 10:47
fos

Standard Protestocu Ferruh ve yedigi haltlar -2-

Free Nelson Mandelaaaaa
Memur:23--Merkez 23..merkez 23..
Merkez: Dinliyoruz 23
Memur: Eää Mekrez su anda yine Bogaz köprüsündeyiz, bu Ferrruh denen lavuk yine kendini zincirlemis.Bir ekip gönderin de direk iceri atalim bu sefer.
**
Memur:Ferruh bey bu hafta 4 cü kez sizi cözüyoruz, ama bu sefer eve degil sizi dogru karakola götürecegiz!Ndir bu ugrastirdiginiz bizi yaw.Maci da kacirdik.
Ferruh:Tamam götürün..protestom orada daha da makbule gececektir eminim.Free nelson mandela..!!stop aparthayt
Memur:Yahu bunu neden zirt pirt bagiriyorsunuz!? Allah allahh atin iceri sunu.
-3 gün sonra-
Memur:Eee akliniz basiniza geldi mi Ferruh bey?
Ferruh: hayir..bana sadece su ve ekmek verin, ayni Nelson Mandela gibi haksiz yere hapiste yatmak istiyorum. Taa ki onu serbest birakana kadar ben de yatacagim delikte !! Free Nelson Mandeläh yeah..Firi free firiiih Nelson..
Memur:Ama Ferruh bey..Nelson Mandela hapisten cikali 1o yildan fazla oldu!
Ferruh:Bana yalan söylemeyin..ühüüh ühühü..yazik degil mi,adami da beni de icerde tutuyorlar.YIlmaz güneyi de attiydiniz iceri..ühüü ya Haluk Levent peki...
Memur:Yahu simdi bana inanmiyormusun!?Hem Haluk Levent te cikti zaten..
Ferruh: Hayir!! ölene kadar hapiste kalacagim..köprüden de atlayacagim..protestma devammm ühhüüüüwää..bi dene cigara virsene..
Memur: Ferruh bak sana telefon var
Ferruh: A a a Alo..kimsin
Nelson Mandela: Hello Färuh - I am Nelson hehehe! Thank you for all! But i am free now! really my törkish friend ..i am free now..nelson is free.
Ferruh: höh..Mr.Mandela rilli ar yu firi?
Nelson Mandela: Yes yes you did a good thing!..Good bye now,..go home.
Ferruh: Okey okey tenk yu..
-------------
Karakoldaki caycinin amcaoglusu, Johannesburgta taksicilik yaparken, birgün Nelsin Mandelayi havaaanina birakmistir. Bu yolculuk sirasinda telefonunu ona vermistir. (oo62.001765432) Bunu bilen amcaoglusu cayci da memurla - ferruhu kurtarmak ve bu psikozundan tedavi icin, .".Nan belki Nelson amca yardim eder dur sunu hele bir arayak" demisler..
-
Ferruh yeni bir protestosuyla dönecek...
Alt 06.07.2009, 10:15
fos

Standard Protestocu Ferruh ve yedigi haltlar -3-

Willkommen Zi!

Memur:merkez 23 merkez
Merkez: Dinlemede..söyle!

Memur :Bu namideger protestocu var ya..Ferruh Ferruh! Bu denyo yine basimiza is aciyor.Ambülans göndertin buraya..
Merkez: Yapma yahu..yine mi! Neredesiniz su anda peki ?
Memur : Kapikule cikisi Edirne asfalti 3.cü Km. deyiz. Karpuzcularin önünde.5 gündür buradaymis..üstü basi perisan halde..
Merkez: Anlasildi tamam

Ferruh: Ooo memur bey hosgeldiniz buyurun kolonya ve seker! Yoluculugunuz nassi gecti?
Memur:Ferruhcugum sayin kardesim burada asfalta cikip gelen arabalara tas atiyormussun , bagirip cagiriyormussun..sikayet var! karpuzcularin isine mani oluyormussun !!
Ferruh: ne tasi amirim, bakin seker atiyorum, Dursalar kolonya da tutacagim, ama
durmuyorlar
ki!Artik bizim samimiyetimize güvenmiyorlar almancilar...protesto ediyorum!
Memur:Bu da neyin protestosu peki!.. --dür nereye gitme durrr..eyvahh
Diiiriiiiiiaaayyyuuuuuuwwwww........Viiiyykkkkkk.. .//....Scheißkerl..Arschloch..//.anee--bu adam kim..ühhü ühhüü.. Almanci(ford kölnde calisan bir abi)polis bey anzayge yapmak istiyorum....manyak adam//.anne cisim gledi.. ühühü hühühü

Memur: tamam devam edin..biz halederiz..lütfen , iyi yolculuklar vatana hosgeldiniz almanci kardes!

Memur: Ferruh kardesim bu böyle olmaz ama, yoldan gecen almancilarin araclari önüne atlayamazsin!!
Ferruh: Ama onlara kimse ananevi örf ve adetlerimize uygun sekilde "Hosgeldiniz" demiyor!..Misafirperverlik sart! Al kolonya..
Memur: Yaw sana mi düstü..haydi bak arkadaslar senin icin minibüsle gelmisler.Onlara da kolonya tut!
Ferruh: Tabii tutarim..siz de mi alamancisiniz kardes..dönüyonuz mu?..
Memur: Arkada da uzun bir sedye var, istersen biraz yat uzan, sonra devam edersin!
Ferruh: Tamam...bes gündür ayaktayim..tatil dönemi..Hosgeldin demeli deme li yi yim yimmmm
---

-- - - - bir fincan kahvenin kirk yil hatiri vardir -- -- - -
Alt 07.07.2009, 09:56
fos

Standard Protestocu Ferruh ve yedigi haltlar -4- German blood..

_Ferruh der Protestler_ Eine Geschichte aus der Zeit vor seiner Ausweisung.(Würzburg)

Meldung von der Zentrale - Ein Mann würde sich auf dem Schlachthof um die Hälse der Tiere werfen und mit denen Reden.

Polizist: 13 an 45 Zentrale bitte kommen!
Zentrale: Schieß los Gerd! 45 auf Empfang..
Polizist: Du hör mal, wir haben hier laut Ausweis mit dem Hernn Ferruh Kilimci die Ehre. Guck mal was dü über ihn findest..
Zentrale: Nimmt ihn doch gleich mit..?
Polizist: nee der hat sich bis auf seine Unterhose ausgezogen und hat sich zwischen den Schlachttieren verschanzt
Zentrale: Nee ne! nicht auch noch nen türkischen Sodomisten..oder wie heißen diese perverse..Nee keinen Eintrag übrigens..

Polizist: Hallo !! Hallo Hören sie mich, kommen's raus dort..ist ja widerlich der Gestank hier!
Ferruh: Neyn..Nayn..Nein..dize arme Tierä..schlachten ohne -bismillah-uns ohne blutunk aus..so silecht so silecht.
Polizist: Ohne was ..milla was ist den millah??
Ferruh: Bismillahirahmanirrahim!..dize tire kayne sanze kirigen! muss zagen..bismilah und muss streicheln kopf..
Polizist:Also ..sie kommen jetzt sofort da raus!..Wir sind in einem Slachthof! Nicht in Antalya oder ..oder..im Kindergarten.Verdammt ..harry stosse die Kühe weg..
Ferruh:Kom hiya..du schöne Kuh..du jetz ligen auf boden..jaa so isse braf..aferim kiz..ja..soo.jetzt du auf boden ein bein fray..im namen Allahh yaa..ih schnayden
Polizist: lassen sie die Kuh sofort los..wir kommen..(harry greif von links zu ich gehe von rechts rein..)
Ferruh:Bismilla....im namen Allahs..Hassirttttt....-schnitt...blut......gebrüll...gejaule...

Richter: Herr Ferruh, ich kann mich nicht so recht entschieden auf mich machen sie einen verstörten Eindruck!
Ferruh:Ih normal oyar ehrin! ich niks silechte mensch,,ich tiere lieben,..ich fray?
Richter:Nein!! Ich werde Sie ausweisen lassen. Sie sind eine Gefahr für die Allgemeinheit!
Ferruh: Waz kan ih mahen..ih entuldige mih bei polizisten..

-Flughafen Würzburg- Die Polizisten winken mit links..--

Polizist:so junge..gute reise und komme nie wieder!
Polizist Harry: Ja mach et juut! Du kanacke!
Ferruh: Okey dankeh shön..mayne herren tut mir layd..eure beide Hande ich habe abschneiden tut! messer ausgerutschtingen...
Alt 07.07.2009, 10:35
albirt

Standard

heheheh, benim kahramanim, adamim..bir numara ferruh)
Alt 10.08.2009, 12:20
fos

Standard Direk 342

Marmara aciklari - Çanakkale Bozcaada Mevkii -ATA - Rüzgar Santrali - 06:32 17.07.09 - MS. Durduran 1 - Sahil koruma teknesindeyiz.

-Amirim zaten tam gaz gidiyoruz ..ne gazi?((vrooooomm))
-Yaw a.m.n koydurtma simdi tam gazinin Sami,acelemiz var! Ver sen gazi..allaalaa..*huarghk tuu* Adamin biri 10 Megavatlik santrali, ters cevirtip,Istanbulun yarisinin karanlikta kalmasina sebep olmus!!! Sabah balikci teknelerinden ihbar geldi. 342 nolu direkte adamin biri kendini tepeye zincirlemis..gülücükler atiyormus saga sola...ver gazi!- -Peki amirim siz emri vedikten sonra...siki tutunun - maksimüm speed ((( VROOMMMMMMMMM )))

2x100 HP Johnsonlarin gürültüsü, teknedekilerin aninda, Bozcaadadan rüzgarin etkisiyle kendilerine ulasan ezan sesini duyamamalarina sebep olmustu.

Direk 342 : -Alo hey sen! Bak aslanim su anda teknede 7 tane tam tefferuat ve techizatli denizci var, biraksam senin filetonu söküp cig köfte yaparlar! Cabuk in, ve Teslim ol..annadin mi!! (vay scherefsiz dümbükk..bizde yok nan böyle dürbün,,herif tam takim gelmis!!!ba ba asagiya isiyor..)
Ferruh var gücüyle asagiya dogru bagirir;
Protestoma devam edecegim. Tüm Rüzgar pervanelerini gece boyunca ters-düz ettim, su anda elektrikle tersine dönüyorlar, üretmiyorlar...hem zaten bu pervaneler gavur icadi! Hocamiz öyle dedi ! Dünyanin dönüs hizini kendi menfaatlerine kullanan emperyalist, siyonist, fasist,bassist, baptist, ve de kilibik tayfasinin gizli karanlik planinin bir parcasi da bu! Osmanlinin haline bak! Canakkale gecilmezdi hani! Anzakli torunlarinin yönettigi firmalarin ürünleri bunlar!
-Ama kocum bak burada SIEMENS- WIND ENERGIE-Ge em be ha yaziyor.!!Alman mali..yani...
- Olsun..*?*
-Gel, ben seni o bahsettigin kisilerin kurdugu pervanelere götüreyim..emi !? hadi gel..güzel kardesim benim..o senin dedigin pervaneler öteki bogazda ..
-...peki Tamam ! dövmicen ama beni..

Ve böylece, Ferruh asagiya iner. Istanbul elektrigine tekrar kavusur.Ferruhun beynine islemis günesin sicagi, komutanin ona verdigi gazozla biraz olsun serinlik bulur. Sempatik bulurlar Ferruhu...ve Bozcadada caktirmadan serbest birakirlar. Ögle vaktidir..Ezanin sesi duyulur yine..
Alt 10.08.2009, 14:46
Benutzerbild von Motzki
Motzki Motzki ist offline
Erfahrener Benutzer

Lächeln padişahım çok yaşa

Re re re ra ra ra
Galatasaray galatasaray
Cimbombom!!
Re re re ra ra ra
Galtasaray galatasaray cimbom bom!!!
Alt 21.08.2009, 13:10
fos

Reden Gümbede güm ..

Ferruh, Temmuz basinda, bizzat Istanbulun tüm Ramazan davulcularini biraraya toplamis
ve onlarla bir ayligina istek parca erbabinda pesin parayla anlasmistir.
Davulcular: mert,
sert ve trassiz erkek olarak , Ferruhta pek bir güvenilir imaj birakmislardir.
Ferruh
akabinde:
Internette. www.RamazanDavulcumuzBuSabahSuParcayiCalsin.com.tr adresinde,
her semt icin cesitli parcalari, siteye girenlerin secimine sunmustur.
Her tik.tan 2.-YTL
kazanmaktadir.Allah bin bereket versin.

----
Güm Gömm.Güüüm Güüüm..-dididii--dii gümgümgüm
Gümmm..dididitti-dii
Güm Gümm Güüüm Güüüm..
Itize faynül kontdawn uhuu uhuhu uyanin..--
(klarnetten diri-riii rong / diri rirri rongg...)

Bagdat Cad. Kunduracisi Hulki ve arkadaslari : Europe-tan It's The Final Countdown"u isteyerek,
cift anlamli..sahura uyanma isteklerinin secilmesi icin, en az 450 kez bu parcayi tiklamislardir.)

-Yürü Sehmus, simdi de Feneryolunda calacayique..hangi parca var..?
-Mehdi abey..vollah siradaki parca Eminemdenmis..kim bu emine yaw..eheh
-Haydi cal.. Güm' de Gümbededed Güm'n Hop'N Gümbede güm, Rap rap Güm."
..hoop!
...Durun bakalim..
- Büyür polis abi..?
- Polis. ne la bu caldiginiz, sikayet var.Ayip dällmi ?

- Vollah memur abey, aha bu bizim patronun Numarasi..biz ancak calayique

- Polis: Ver bakim..arayayim su deyyusu..

Bu kisa görüsmeden sonra, Ferruh , aziz Ramazan ayinin huzuruna tehlike teskil ettigi icin,
uluslararasi Tokyo
davulcular fuarina gönderilmistir...
Güm Güm Gümbede Güm

Geändert von fos (31.08.2009 um 16:56 Uhr).
Alt 27.08.2009, 10:34
fos

Standard Da Da Da Daaa

28/08/2009- Istanbul icin Iftar Vakti 19:53

Halk, yaz sicagindan ötürü ve oructan hafif bir yorgunlukla ve husuyla iftar topunun patlamasini beklemektedir:19:52:56/57/58/59/ve nihayet 19:53:00

Milyonlarca catal : yaginda parlayan zeytin ve serbetinde yüzen hurmaya dogru süzülür. Cakmaklar, yedek olarak kibritler - ve sigaralar gözönünde tutulur. Sükür dolu bakislar ve havada tarifi güc bir sevap yatmaktadir. Onbir ayin Sultani mübarek Ramazan ayinin selametidir bu. Ve Toplar patlar !!

güm.güm.güm..güüüm)))....güm.güm.güm....güüüm ))) güm-güm-gü-gümm-müm-mümm ))) ...

Bunu duyan Istanbullu, orucunu acar, biraz da sasirir. Iclerinden en meraklisi ve sasirani da, Baskomser Verem Savas,
hemen yanina iki memur alarak, dogruca, solugu Ferruhun kapisinin önünde bulur.

Komser-'Zrrr''..Ac kapiyi Ferruh iceridesin biliyorum!
Ferruh: Evde yokum..
Komser: Acin nan su kapiyi.. (ve iceri dalarlar)
Ferruh masayi donatmis, iftarini acmistir bile..
Ferruh: Ooo Komserim..nereden bilding benim yaptigimi...*sirit*Gel buyur iftar acak
Komser: Nan evladim senden baska kim bu naneyi yer!eheheh..sempatiksin ,hossun da bu gadderi fazla evladim. Hani seni Tokyoya sürdülerdi bir ayligina..Mmm sucuklar _Aytacoglu_ mu?
Ferruh: Komserim, Kansai havaalanindan hemen dönüs bilet alip geri uctum.Caaanim Istanbulun disinda baska bir yerde Ramazandan mahrum etmeeng beni..bak aglarim ha komserim..
Komser: Tamam nan evladim, ama! Ev hapsindesin !Her aksam gelip gontrol edecem!Iki kisilik hazirla sofrayi emi!

Böylece Istanbul tarihinde, ilk ve son Beethovenin 5.ci senfonisi melodisi seklinde atilan Iftar toplariyla baslayan aksam, bu hikayeler gibi de sona erer.
Alt 27.08.2009, 20:02
fos

Standard

Wir sind ein böser Traum!Und mit etwas Glück, sind wir Dein böser Traum!
Halte dich also am besten von uns fern! Erkundige dich erst über uns.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche