Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 12.05.2015, 10:43
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Böyle seyler neden hep ulu orta dökülür ortaya, anlamis degilim.
Kötü laf sahibine yakisir, her kimse lafi eden.

Okadar güzel konunun geldigi yere bak.. ben Gül Annemin anneler gününü kucaklayip koklayip kutladim, burada degil. Umarim Annesi hayatda olan herkes böyle kutlayabilmistir - Anneleri melek olup gidenler de var.. Allah onlara böyle günlerde güc versin.
Alt 13.05.2015, 00:47
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter Biyikli Naciye -yine roman yazmi$sin ARSIZ

SIDIKLI FATO -DÖKÜLÜYORSUN INANDIRICI OLMAK ICIN ..LAF EBELIGI YAPACAGINA ÖZ VE NET YAZMAYI ÖREN ,TIKSINTI VERIYORSUN,IGRENCSIN,KUSMUK
CIRKINSIN,KÖTÜSÜN,YALANCISIN ,IFTIRACISIN ,INAKRCISIN,YÜZSÜZ,GURUSUZ BIR PACARVASIN..SENIN GIBI BIR AHLAKSIZIN TEK SECENEYI KONUYU SAPTIRMAK

[quote=1978salih;2113706]TErbiyesiz ahlaksiz ve bilhassa müslümanliktan pay aldigini sanan zavalli insan.
senin her iki kelimenden birtanesi, küfür olarak yazilarina yansiyor ise, icindeki pisligi , disariya böyle vurduguna isarettir bu.

LAFLARA BAKIN O.COCUGUNDA ,PARDON ! BU O.COCUGUNDA ALTI..
BEN SANA BO$UNA BIYIKLI ZEKIYE DEMIYORUM:ANNANDAN MI ÖGRENDIN BU MAHALLE AGZI LAFLARI ARSIZ..BU LAFLARI NERDEN UYDURDUN? DAR YERINDEN MI? KEPAZE
AILEDEN EGITIMLI,TECRÜBELI BU ZILLI..

KENDI HAYATINI ANLATIYOR AHLAK FUKARASI $EREFSIZ ,KENDI PISLIGI ÜZERINDE YIYIP ,YA$ADIGINDAN SÜREKLI BOK ATMA CABASI ICINDE KEPAZE
..BURAD SAYFA SAYFA DINI SAVUNUYORDUN NE OLDU..??? ,BEN SENIN O OLMAYAN BEYNINE,SENIN DIN ANAY$INA TÜKÜRMEZMEZMIYIM..????

IKIDE BIR KÜFÜR KÜFÜR DIYORSUN! ASIL SENI INSAN YERINE KOYUP KÜFÜRSÜZ YAZMAK GÜNAH.

1978salih
ipini kirmis buzagi gibi, agzindan sadece küfür salyalari sacan, benligini ve egosunu, haksiz oldugunu anlayinca , ancak küfür salyalariyla , ortaliga sacan, ve hatta küfrü bire bir bile kullanmasini beceremeyip, ortalikta , pisikopatlik yapan, ne oldugunu unutmus , kisiliksiz insan bozuntusu
yolunu kaybetmis bir köstebek misali, sadece böyle ortamlarda, küfürlerin hücrelerine islemis halisin sen !
sana yakistirilan ve söylenen bütün ithamlarin , nekadar dogru oldugunu görüyorum !

$IMDI SEN SÖYLE BANA .SEN VE SENIN GIBI O COCUKLARINI KÜFÜRSÜZ NASIL ANLATABILIRIM?????KI SANA O.COCUGU KELIMESI BILE ILTIFAT SAYILIR SEN ONUN DA ALTISIN...

1978saliH;
seni aslin ne ise burda aleni bir sekilde ortaya koyman, senin ne kadar rezil bir durumda oldugunun göstergesidir diyorum.

sadece kuru yaygara ile sap ile samani birbiriyle harmanlayan, bildigini an ve an unutup, cehaletin kapisinda dolanan, insanligin manasini yitirmis halisin sen !

daha bel alti vurmadan konusmasini dahi beceremeyen, kadin cinsinin , kaypaklasmis durusunu ortaya koyan , ve seref kelimesini suretinde rezil eden yaratik seklindesin!

SEN YÜZSÜZ ,ARSIZSAN ,UTANMAZ BIR YÜZE SAHIPSEN ..BEN NE YAPAYIM??????
BURADA BANA BIRI BU TARZ KÜFÜRLÜ SUCLAMADA BULUNSA BEN GIDER $IKAYAETCI OLURUM.....VE OLDUM DA! SENDE ZERE KADAR ONUR OLSA BU SAYDIKLARIMA YARAB $ÜKÜR DEMEZSIN.SENDE ZERE KADAR GURUR ,$EREF OLSA YAZDIKLARINI INKAR EDIP BURDA ANNENE SÖVDÜRMEZSIN..
YÜZÜNE TÜKÜRÜYORUM YARAB $ÜKÜR DIYORSUN...
BILGI SAHIBI OLMADAN FIKRI EDINEN DE SENSIN..SEN ADAM OLSAN BURDA YAZDIGIN YAZIYI DEFALARCA KOPIE ETMEM RAHMEN INKAR ETMEZDIN...KACIK KÖPEK GIBI BIR YERINDEN BIR 4EYLER UYDURUP DEDIKODU YAPMAZDIN...PÜÜÜHHH SENIN O MEYMENETSIZ SIFATINA ..UTANMAZ ADAM,KENDI BILMEZ ,KEPAZE ARSIZLIGINDE BIR SINIRLI OLUR,EDEPSIZ.

1978salih
daha söylenecek o kadar söz varki , agirligini tasiyabilecegin , okadar asagilik yapiya sahipsin sen !!

SÖYLEYECEKLERINI DEYIL....BIRAZDA SANA SÖYLENENLERI OKU SEREFSIZ

1978salih
cüretin bedenini asmis, senden bes paralik kadin bile olmaz!

SEN MERAK ETME....SEN ADAM OLAMADIN ,AMA BEN SENIN AKSINE SAPINA KADAR KADINIM
LAFLARA BAKIN LE$ DA..3 ÖMÜR DAHA YA$ASAN BENIM SÜMÜKLÜ MENDILIMI EDINEBILRIMISIN KEPAZE

1978salih
degil senin namusunu , cismini bile kabul edecek mide yok bende !

SENI BEN KÖPEK DIYE BAHCEYE BAGLAMAM
Alt 13.05.2015, 01:32
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Bence, ilk yazar iyi niyetle toplamı özel güne hatırlatmak istedi ve önde örnek olarak düşüncesini harflere tuttu.

Hep kötü konulardan yazmaktan aslında bir güzel birşey.

O yazarın kararına saygılar bu yandan.

Zitat:
Zitat von lafebesi Beitrag anzeigen
...
Okadar güzel konunun geldigi yere bak.. ben Gül Annemin anneler gününü kucaklayip koklayip kutladim, burada degil. Umarim Annesi hayatda olan herkes böyle kutlayabilmistir - Anneleri melek olup gidenler de var.. Allah onlara böyle günlerde güc versin.
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr
Alt 13.05.2015, 03:40
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

evet cok özür dilerim ...
evelsi gün Tel acamadim ...

sevgili annem ...
30 yil cali$ ve 3 cocuk yeti$tir ...

sen harika bi insan/kadin sin ...

senin gibi bi hatun bulsam hemen evlencem diye sözüm var sana ..

aber der Markt ist mehr als "dürftig" ))
Alt 13.05.2015, 05:00
Benutzerbild von disfrirrcasi
disfrirrcasi disfrirrcasi ist offline
Neuer Benutzer

Standard Söz gümüşse, sükut altındır.

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
TErbiyesiz ahlaksiz ve bilhassa müslümanliktan pay aldigini sanan zavalli insan.
senin her iki kelimenden birtanesi, küfür olarak yazilarina yansiyor ise, icindeki pisligi , disariya böyle vurduguna isarettir bu.

ipini kirmis buzagi gibi, agzindan sadece küfür salyalari sacan, benligini ve egosunu, haksiz oldugunu anlayinca , ancak küfür salyalariyla , ortaliga sacan, ve hatta küfrü bire bir bile kullanmasini beceremeyip, ortalikta , pisikopatlik yapan, ne oldugunu unutmus , kisiliksiz insan bozuntusu.

senin yazilarina inat, benden hala küfür beklediginden eminim.
ama senin seviyesizligine canak tutacak kadar alcalmak , degil benim hamurumda, tuvalete biraktigim disgida dahi bulunmaz !

senin ve benzerlerinin bu gafil ve küffar amaclarinin yegane sebebi, sizin karaktersizliginizde mevcut.

aslinda hak ettigin onca kelime ve sifatlar varki duyman gereken ve hatta duymanda fayda olacak, lakin ben susarak, senin bilhassa kendine, baskalarinin düsündügü ama kendine bizlerin gözünde yakistirabilecegin kelimeleri secmeni tercih ediyorum.

yolunu kaybetmis bir köstebek misali, sadece böyle ortamlarda, küfürlerin hücrelerine islemis halisin sen !

sana yakistirilan ve söylenen bütün ithamlarin , nekadar dogru oldugunu görüyorum !

seni aslin ne ise burda aleni bir sekilde ortaya koyman, senin ne kadar rezil bir durumda oldugunun göstergesidir diyorum.

bu manada sereften bahseden , OROSPU kelimesini ILAHI isim ile bir arada kullanan mahlukatin en son noktasinin , zebanisi olmaya aday olan , beyni zikkimlanmis, günü kararmis, sabahi olmayan ve günü dogmayan zavalli !!

senin burdaki tavrini ben kendi bildigim yere illaki sikayet ederim !
senin hakk anlayisin, bel altindan yokari cikmadigi zaten ortada !

sadece kuru yaygara ile sap ile samani birbiriyle harmanlayan, bildigini an ve an unutup, cehaletin kapisinda dolanan, insanligin manasini yitirmis halisin sen !

daha bel alti vurmadan konusmasini dahi beceremeyen, kadin cinsinin , kaypaklasmis durusunu ortaya koyan , ve seref kelimesini suretinde rezil eden yaratik seklindesin!

senin seklini aynalarin bile kabul edip yansitamadigi, akli dengesini yitirmis soyundan birhaber , disgi seklini almis , bir mahluksun sen !!

daha söylenecek o kadar söz varki , agirligini tasiyabilecegin , okadar asagilik yapiya sahipsin sen !!

Namus düsmani demisin ya bana !

komik dimdimi !!! ancak tintin dimdim tuntun yakisir seni anlatmaya !

bos bina gibi, harabe olmaya tutsak olan, görüntüsün sen !!

Kendi batakliginda batiyorsun daha derinlere inme , cikamazsin !
bilmedigin tanimadigin insanlara küfür etmeyi birak.

ya salih kardes kendini bilmez iki tane sanal yosma icin hic ama hic kendini yorma

bu ikisinin ne mal oldugu ortada
Alt 13.05.2015, 05:04
Benutzerbild von disfrirrcasi
disfrirrcasi disfrirrcasi ist offline
Neuer Benutzer

Reden Açık ağız aç kalmaz

[quote=Lara_;2113722]SIDIKLI FATO -DÖKÜLÜYORSUN INANDIRICI OLMAK ICIN ..LAF EBELIGI YAPACAGINA ÖZ VE NET YAZMAYI ÖREN ,TIKSINTI VERIYORSUN,IGRENCSIN,KUSMUK
CIRKINSIN,KÖTÜSÜN,YALANCISIN ,IFTIRACISIN ,INAKRCISIN,YÜZSÜZ,GURUSUZ BIR PACARVASIN..SENIN GIBI BIR AHLAKSIZIN TEK SECENEYI KONUYU SAPTIRMAK

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
TErbiyesiz ahlaksiz ve bilhassa müslümanliktan pay aldigini sanan zavalli insan.

LAFLARA BAKIN O.COCUGUNDA ,PARDON ! BU O.COCUGUNDA ALTI..
BEN SANA BO$UNA BIYIKLI ZEKIYE DEMIYORUM:ANNANDAN MI ÖGRENDIN BU MAHALLE AGZI LAFLARI ARSIZ..BU LAFLARI NERDEN UYDURDUN? DAR YERINDEN MI? KEPAZE
AILEDEN EGITIMLI,TECRÜBELI BU ZILLI..

KENDI HAYATINI ANLATIYOR AHLAK FUKARASI $EREFSIZ ,KENDI PISLIGI ÜZERINDE YIYIP ,YA$ADIGINDAN SÜREKLI BOK ATMA CABASI ICINDE KEPAZE
..BURAD SAYFA SAYFA DINI SAVUNUYORDUN NE OLDU..??? ,BEN SENIN O OLMAYAN BEYNINE,SENIN DIN ANAY$INA TÜKÜRMEZMEZMIYIM..????

IKIDE BIR KÜFÜR KÜFÜR DIYORSUN! ASIL SENI INSAN YERINE KOYUP KÜFÜRSÜZ YAZMAK GÜNAH.

1978salih
ipini kirmis buzagi gibi, agzindan sadece küfür salyalari sacan, benligini ve egosunu, haksiz oldugunu anlayinca , ancak küfür salyalariyla , ortaliga sacan, ve hatta küfrü bire bir bile kullanmasini beceremeyip, ortalikta , pisikopatlik yapan, ne oldugunu unutmus , kisiliksiz insan bozuntusu

$IMDI SEN SÖYLE BANA .SEN VE SENIN GIBI O COCUKLARINI KÜFÜRSÜZ NASIL ANLATABILIRIM?????KI SANA O.COCUGU KELIMESI BILE ILTIFAT SAYILIR SEN ONUN DA ALTISIN...

1978saliH;

SEN YÜZSÜZ ,ARSIZSAN ,UTANMAZ BIR YÜZE SAHIPSEN ..BEN NE YAPAYIM??????
BURADA BANA BIRI BU TARZ KÜFÜRLÜ SUCLAMADA BULUNSA BEN GIDER $IKAYAETCI OLURUM.....VE OLDUM DA! SENDE ZERE KADAR ONUR OLSA BU SAYDIKLARIMA YARAB $ÜKÜR DEMEZSIN.SENDE ZERE KADAR GURUR ,$EREF OLSA YAZDIKLARINI INKAR EDIP BURDA ANNENE SÖVDÜRMEZSIN..
YÜZÜNE TÜKÜRÜYORUM YARAB $ÜKÜR DIYORSUN...
BILGI SAHIBI OLMADAN FIKRI EDINEN DE SENSIN..SEN ADAM OLSAN BURDA YAZDIGIN YAZIYI DEFALARCA KOPIE ETMEM RAHMEN INKAR ETMEZDIN...KACIK KÖPEK GIBI BIR YERINDEN BIR 4EYLER UYDURUP DEDIKODU YAPMAZDIN...PÜÜÜHHH SENIN O MEYMENETSIZ SIFATINA ..UTANMAZ ADAM,KENDI BILMEZ ,KEPAZE ARSIZLIGINDE BIR SINIRLI OLUR,EDEPSIZ.

1978salih

SÖYLEYECEKLERINI DEYIL....BIRAZDA SANA SÖYLENENLERI OKU SEREFSIZ

1978salih

SEN MERAK ETME....SEN ADAM OLAMADIN ,AMA BEN SENIN AKSINE SAPINA KADAR KADINIM
LAFLARA BAKIN LE$ DA..3 ÖMÜR DAHA YA$ASAN BENIM SÜMÜKLÜ MENDILIMI EDINEBILRIMISIN KEPAZE

1978salih

Tebdil-i mekanda ferahlık vardır.

https://www.youtube.com/watch?v=qUJ_UegQoKg
Alt 13.05.2015, 05:07
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von disfrirrcasi Beitrag anzeigen
ya salih kardes kendini bilmez iki tane sanal yosma icin hic ama hic kendini yorma

bence de aq
Salih temiz ve saf bi arkada$imiz dir
Alt 13.05.2015, 13:12
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Imogdi Beitrag anzeigen
bence de aq
Salih temiz ve saf bi arkada$imiz dir
sagol imo !
Alt 13.05.2015, 13:17
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von disfrirrcasi Beitrag anzeigen

bir hata ettim , cevap verdim, ama belliki acilari var bunlarin.

artik takmiyorum.
Alt 13.05.2015, 13:32
Benutzerbild von kadingibi
kadingibi kadingibi ist offline
Neuer Benutzer

Standard senin kadinligin batsin !!!

gercekten senin ne tür bir kadin oldugunu anlamak mümkün degil.

gecen chatte erkeklerle nasil yazdigini hatirliyorum, bir sokak karisindan farkli degilsin.

bu arada konuyu bastan sona kadar okudum, sadece kim suclu kim sucsuz diye.

Salih sana ve arkadasina hic bir sey dememis ilk yazdiginda.

benekalice nin mesajina yorum atmis.

senin arkadasin , salih e , neden sizi savunmadigini sormus.

salihte konunun gidisatina uygun, sizin sex hayatiniza karismam demis !!

buna karsilik sen adama demedigini birakmamisin.

sen gercekten cok cirkef bir insanmisin.

adam bütün küfürlerine ragmen, yinede sana kizarken dahi ince bir dil kullanmis.

ama sen o kadar kasarmisin ki bunu bile kötüye kullanmisin.

senin gibi evde kalmislarin burda bu sekilde kendilerini dile getirmelerini reddediyorum.

cok terbiyesizsin !

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen

SENI DE ZATEN BU ZAMANA KADAR KIMSE KADIN DIYE TUTMAMIS !!

REZIL

Geändert von kadingibi (13.05.2015 um 13:40 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche