Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 24.06.2009, 14:26
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

the brute sana daha çok yakışır gibi durdu albirt . .
Alt 24.06.2009, 14:49
holgerfach

Standard

Zitat:
Zitat von kalpsiizz Beitrag anzeigen
Senin o gelişmemiş beynine format atmakda işlemez restart atmakda . . Tanımadıgınız insan lari hakkında atıp tutuyorsunuz ,yargısız infaz yapiyorsunuz . .

Senin okuma bilgin bu kadar işde illa okul birincisimi olmak gerek bilgisayar kullanmak için?komplex diyorsun hergün vaybede saçma sapan konu lar açan kişi olarak komplex e giren kişi sensin kafayı yemişsin, vaybede küfür içerikli konular açarak rahatlamaya çalişiyorsun *Psikolağa* görünmen şart yoksa hiç iyi durumun yok ,format atmak işe yaramıyor sonunda kasayı değiştirmek zorunda kalabilirsin . .Belki ozaman *CD *roomu okuyabilir o gelişmemeiş beyin hücrelerin . .

Bizim için bir flash bellek kartı kadar kapasite yok sende . . .
eger bir insan türk usulu meslek yapmaya calisiyorsa batmaya mahkumdur...yarim hoca imandan yarim doktor candan... her türk her ischi yapabilir diye bir sart yok...türkiyede okullarda dayatilan bir zirvadir bu...trde eleman calistirdigim icin bu konuya egilebilirim...trden buraya gelip komplekslere kapilan elemanlara küfür ediyorum ve bu benim hakkim...eger bir adam is yapamiyorsa kapi önüne atarsin gider o zaman baska is yapar...bu adam bugun bilgisayara tamiriyle ugrasacak, bakacak is gelmiyo, sonra pazarda don-külot satacak...o da olmuyo hollandaya gidip bi kamyon dolusu domates toplayip bakkal bakkal gezip satacak...o da olmuyo elini acip dilenci gibi alman devletinden bir yardim bekleyecek...türk budur...onun icinde türkün gelecegi yoktur...sadece kuru laftan iler gitmez kafasindaki konu..

burda aklima gelen herscheyi yaziyorum cünkü öyle bir lüksüm var...disarda nasil konusuyorsam aynisi burdada gecerli...tek sorun senin asil konu ne oldugunu anlamaman...ama türkiye altyapin oldugu icin anlaman biraz zor...sana cok ciddi bir tavsiyem tez zamanda biraz dünyayi gezip diger insanlarin nelerle ugraschtigini görmek...herkez aya cikarken senin abonesi oldugun memleket orta cagda yashiyor...ac bi gazeteyi ne yaziyor..evet okuyalim..*aziz yildirim galatasaray formasi giyecek*...aha gündem bu...senin gündemin bu..senin mesubu oldugun memleketin gündemi...o memlekette yasayan insanlarin bu günlük konusu bu...

isini yapamayip milletin parasini calan bir türkiye kackininin neresini savunuyorsun bilmiyorum ama belki seninde calisma mentaliten böyle..onun icin senin beyin fonksyonlarinla ugrasmak istemiyorum...
Alt 24.06.2009, 19:52
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

İşde siz busunuz ? Benim hayatımı bilmeden beni yargılıyorsun ? ben kimim ne işle meşgulum hangi gazeteleri okuyorum aktivitelerm neler ? bunların neler oldugunu bilmeden suçluyorsun karşındaki kişileri,Ne biliyorsun benim işim olmadıgımı , ne biliyorsun benim gazete okumadıgımı ne biliyorsun benim aktivitelerim olmadıgımı , ne biliyorsun benim dünyayı gezmediğim ? bu dünyada tek senmi yaşiyorsun ,Bu hayatta sadece tek senmisin iş veren ? ben sana az dedim kafadan kontaksın diye heryerin kontak senin başdan sona kadar arızasin ? Şimdi senin gibi karaktersiz birine ben burda reel hayatta ne yaptıklarımı anlatmam tipin ve kişilğin müsait değil ..
Allaha şükür çok gezdik çok yer gördük ,çokda insan lar tanıdık, senin gibi numunesinide ilk defa karşılaşdık , işde hayatın kötü cilvelerinden malesef . . .Lütfen 16.17 ingiliz anahtarı bul o kafanın neresi sakatsa orayı tamir et ..Vaybee ' ide pis küfürlerinle iğrençleştirme . . .
Alt 25.06.2009, 07:56
holgerfach

Standard

tartischma konusu sen degilsin...senin ne isch yaptigin degil...senin ne okudugun veya nelerle ilgilendigin degil...
eminimki sen patron degilsin..cünkü isci calistirdigin zaman anlarsin emek calarak gecinmeye calisan elemanin ne denli kötü bisey oldugunu...patron olsaydin bilirdin hicbirzaman yarim bilgiyle is yapilmayacagini...
herneyse...bence sen vaybeenin temiz kalmasi icin cabala ve beni rahat birak...kapasitenin kaldiracagi konulari isle...

edit: unutmadan yazayim..bugunun konusu *nihat kahveci besiktasta*...ortalama gelirin bir afrika düzeyi olan memlekette bir futbolcuya verilen yillik maas 3,5 milyon...vatana ve millete hayirli olsun..

Geändert von holgerfach (25.06.2009 um 13:56 Uhr).
Alt 26.06.2009, 20:21
holgerfach

Standard

su anki durumda universiteden cikan ve askerlik sorunu olmayan adama 700den fazla maas vermene gerek yok..üstüne yol/yemek ayari yaparsan elini bile öper..
ingilizce + almanca farki 350dir...onuda iyi derece bilecek yani..öyle *WATTAYM IZIT MiSTIRRRR* veya *ih möhte niht* falan yok..öyle R leri dolandira dolandira sakiz etmeyek agzinda ve sch/ch *hee* diye okunmicak heladan isch görür gibi

trde gelirin 80%ini 20% kazaniyor
20% ini geri kalan 80%
yani ya cok iyi düzeyde
yada asalarda
eger saglam bir dayin amcan yoksa en alt kademede baslarsin...

yurt dishina yapilan bilgi ishlem ihracaati vergiden muaftir..trdeki 105650660inci kalkinma planini bir payi...

herneyse..sana herhangi birschey ispat etmeme gerek yok...trde yasayan insanlarin 80%i asgari ücret ve altina eshdegerdir...oda kiyaslarsan düz bir afrika ülkesiyle aynidir...sadece trde biraz fashistoid gaz vardir..milletin karni actir ama mutludur..cünkü niye?
onu bugune kadar kimse cözemedi sanirim...belki sen bu cözülmez soruyu yanitlarsin..

shimdi *türkiyede herschey var* geyigine bashlamassin insallah..

senin sorunua gelince...3,5milyon euroya imzayi basti sevgili nihat
Demirören’in suitinde gerçekleşen 2 saatlik zirvede, Nihat kendisine sunulan yıllık 3,5 milyon Euro’ya “evet” diyerek transfere yeşil ışık yaktı. Deneyimli golcü ile Beşiktaş arasında 3 yıllık anlaşma sağlandığı....
http://www.haberalemi.net/105949_Ist...cagi-Takim.htm

buda trnin kisi basina avrupanin 25%ini gelir gösterdiginin kaynagidir...yani kagit üstü ortalama bir avrupa ülkesinin sadece 1/4i ortalama gelir...bunun ana kaynagini belki gayriresmi ticarete baglayabilirsin ama bu yinede türkiyenin bir afrika ülkesinden farkli oldugunu ispat etmez

http://europa.eu/legislation_summari.../e01113_de.htm

Geändert von holgerfach (26.06.2009 um 20:32 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche