Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Liebe, Flirt & Partnerschaft

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 22.07.2014, 22:38
feyzade

Standard

WCmiau, fängst du jetzt wieder mit deiner Gossensprache an?
Würde zu deiner Hochzeit im Schweinestall passen
Alt 23.07.2014, 09:27
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Calikusu81 Beitrag anzeigen
Manbee

Tesekkürler ama bunlar kendi kendilerini mobben ediyorlar yazdikca. Cahil olduklari konuyu direk kisisellestirmelerinden belli oluyor (bknz laf ebesi´nin mesajima verdigi ilk cevaba) "Kültürsüz" lafina pek alinmis sanirim, oysa ben ortaya demistim. Konuyu kendisi acmadigi halde direk saldiriya gecmesi ilginc. Neyse belkide Timeraiser ile kiliside evlenecektir ve pozitif yorumlar beklemistir Forum halkindan.

Diger kültürsüzlere:

Türklük nedir bi ögrenin. Ise önce Türkce´den baslayin, sonra kültürel konulara gecis yapabilirsiniz. Gerci ikisi de ic ice ögreniliyor. Biri olmadan digerini ögrenmek imkansiz. Timeraiser bey´in türkce yazis sekli (daha dogrusu türkce yazma cabasi), sevgili laf ebesinin de kelimeleri anlamayisi (anlamadigi gibi dogru kelimelerin yanlis diyerek altini cizmesi) onlarin cehaletini cok güzel ortaya koyuyor. Yazik... sizin gibiler yüzünden Türkiyedekiler herkesi "tipik salak alamanci saniyor"... Neyseki benle tanisinca istisnalarin da var oldugunu görüyorlar.

He canim he..."Türkiye de bir sürü müslüman olmayan türk var ve bu konu onlar icin acilmis". Kusura bakmayin ama bunu basta belirtecektiniz o halde. Müslüman mahallesinde salyangoz satmaya ugrasmayacaktiniz. Ayrica ne alaka? "Hiristiyan olmasaniz bile kiliside evlenir miydiniz?" Mantiga bak cay demle hakkaten gerzekce ve düsünülmeden acilmis salak sacma bir konu. Bir deli bi kuyuya tas atiyor diger delilerde o tasi cikarmaya calisiyor. Neyse amaan bana ne? Naparsaniz yapin, nerde evlenirseniz evlenin. Kilise´de, Sinagog´ta... Hatta bence Hindistana gidin orda ulu putlar, kutsal inekler kiysin nikahinizi Tutarsiz ve sacmasapan yorumlarinizla bayagi eglendirdiniz beni cok güldüm aksam aksam. Lakin cahille sohbet bir yere kadar, bana müsade. Size kiliside ya da kutsal ineklerle bol eglenceler :* (Öküz müydü yoksa o kutsal olan? Hahah..)

ben onlarin bir konu hakkinda yazmalarini veya benim gibi düsünmedikleri icin kizmiyorum. sadece sokak köpekleri gibi baska düsünenlere saldirmalarina kiziyorum.

biz onlarin düsüncelerine saygi gösterirken onlar bizim düsüncelerimize saygi göstermemekte israr ediyorlar.

bu tür saldirilari ilk defa yapmiyorlar. hep ayni tür ve ayni sekilde seviyesizce saldirip üyeleri yazmaktan yildirmak istiyorlar.

sen bunlarin seviyesine inmeden cevap ver, bir gün bizleri örnek alarak belki insan olmayi ögrenirler.
Alt 23.07.2014, 09:47
Benutzerbild von WpumaC
WpumaC WpumaC ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
ben onlarin bir konu hakkinda yazmalarini veya benim gibi düsünmedikleri icin kizmiyorum. sadece sokak köpekleri gibi baska düsünenlere saldirmalarina kiziyorum.

biz onlarin düsüncelerine saygi gösterirken onlar bizim düsüncelerimize saygi göstermemekte israr ediyorlar.

bu tür saldirilari ilk defa yapmiyorlar. hep ayni tür ve ayni sekilde seviyesizce saldirip üyeleri yazmaktan yildirmak istiyorlar.

sen bunlarin seviyesine inmeden cevap ver, bir gün bizleri örnek alarak belki insan olmayi ögrenirler.
ayyyy, hic gülesim yoktu be manbeeecigimmmm :-)))) Seid wann biste mit dieser Tussi befreundet? Häää?

sen bu önerilerini ilk önce su sapik feyzosa ilet. baskalarin yanlislarini saymadan evel, su yanindaki yilanin kafasini kes! bu bir emir!!!
Alt 23.07.2014, 11:28
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Ist Calikusu nicht Aurum? Und hat manbee nicht Mooonate lang Aurum hier im Forum gejagt?

Man man man.. was sich hier alles verbrüdert..
Alt 23.07.2014, 12:15
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von WpumaC Beitrag anzeigen
ayyyy, hic gülesim yoktu be manbeeecigimmmm :-)))) Seid wann biste mit dieser Tussi befreundet? Häää?

sen bu önerilerini ilk önce su sapik feyzosa ilet. baskalarin yanlislarini saymadan evel, su yanindaki yilanin kafasini kes! bu bir emir!!!
ben kimseden emir almadigimi bilmen gerekirdi.

hakkedenin kafasin keserim ama hakkedenide korurum.

ben kimseye sahsi olarak yargilamam veya sahsiyetinden dolayi korumam.

ich kenne calikusu nicht aber bin mir sicher dass sie keine tussi ist.

sie hat zurecht ein kommentar hier abgegeben worauf ihr euch auf sie stürzt.

findet ihr dieses verhalten ok??? muss man mit jemandem per pn kommunizieren und sich wie eine horde über personen zu stürzen??? glaubt man wirklich die personen mit denen man sich unterhält sind in real genauso???

bak simdi uzun hikaye anlatacagim. ich kenne wahrscheinlich mit abstand die meisten menschen hier persönlich. gercekte kendisini iyi gösterenler burada icindeki nefreti kusuyorlar. gercekte alevi olanlar burada sünniyim demeyi utanmiyor. gercekte motor olanlar buraya gelip namuslu oluyorlar. gercekte fakir olan burada zengin, gercekte tahsilsiz olan burada bilgili ve gercekte mutsuz olan burada herkese satasiyor.

ben bunlari uzun vaybee tecrübeme dayanarak yaziyorum. tabiki benimde yanilma payim var. ama feyzade ve calikusunun iyi insan oldugunu düsünüyorum. seninde iyi insan oldugunu düsünüyorum ama son haftalar cok degistin.

ben herkesin üzerine gittigi insanlarin üzerine gitmem.
herkes tas atiyor diye yanlarina gecip tas atmam.
köpek gibi grup olusturduklarindan korkup bir kenarada cekilmem.

bak acikca söylüyorum burada erkegim diye dolasan erkekciklerin bir gram yüregi yok. defalarca adresimi burada paylastiklari halde, defalarca beni tehdit ettikleri halde aralarindan bir yüreklisi cikmadi.

kadinlara gelince burada trolluk yapanin en basta gideni ile benim hikayemi anlatmiyacagim ama cogunun bir kuyruk acisi var.

sen sen ol ve kararini ver. ya haklinin yaninda dur yada cogunlugun yaninda.

ben coktan kararimi verdim. internettede olsa gercek hayattada olsa ben cogunluktan korkmam daima hakli olanin yanindayim ve dogruyu söylemeye hic bir zaman cekinmem.

ister inancli olun ister inancsiz, insan olmak o kadar zor degil.

sonucta hepimizin son duragi toprak. eee öleceksemde ben adam gibi ölmeyi tercih ettim.
Alt 23.07.2014, 13:12
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Zitat:
Zitat von lafebesi Beitrag anzeigen
Ist Calikusu nicht Aurum? Und hat manbee nicht Mooonate lang Aurum hier im Forum gejagt?

Findest du raus, indem du fragst, ob Ramadan größere Folgen für Veganer oder Vegetarier haben
Alt 23.07.2014, 17:43
Benutzerbild von WpumaC
Erfahrener Benutzer

Lächeln

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
ben kimseden emir almadigimi bilmen gerekirdi.

hakkedenin kafasin keserim ama hakkedenide korurum.

ben kimseye sahsi olarak yargilamam veya sahsiyetinden dolayi korumam.

ich kenne calikusu nicht aber bin mir sicher dass sie keine tussi ist.

sie hat zurecht ein kommentar hier abgegeben worauf ihr euch auf sie stürzt.

findet ihr dieses verhalten ok??? muss man mit jemandem per pn kommunizieren und sich wie eine horde über personen zu stürzen??? glaubt man wirklich die personen mit denen man sich unterhält sind in real genauso???

bak simdi uzun hikaye anlatacagim. ich kenne wahrscheinlich mit abstand die meisten menschen hier persönlich. gercekte kendisini iyi gösterenler burada icindeki nefreti kusuyorlar. gercekte alevi olanlar burada sünniyim demeyi utanmiyor. gercekte motor olanlar buraya gelip namuslu oluyorlar. gercekte fakir olan burada zengin, gercekte tahsilsiz olan burada bilgili ve gercekte mutsuz olan burada herkese satasiyor.

ben bunlari uzun vaybee tecrübeme dayanarak yaziyorum. tabiki benimde yanilma payim var. ama feyzade ve calikusunun iyi insan oldugunu düsünüyorum. seninde iyi insan oldugunu düsünüyorum ama son haftalar cok degistin.

ben herkesin üzerine gittigi insanlarin üzerine gitmem.
herkes tas atiyor diye yanlarina gecip tas atmam.
köpek gibi grup olusturduklarindan korkup bir kenarada cekilmem.

bak acikca söylüyorum burada erkegim diye dolasan erkekciklerin bir gram yüregi yok. defalarca adresimi burada paylastiklari halde, defalarca beni tehdit ettikleri halde aralarindan bir yüreklisi cikmadi.

kadinlara gelince burada trolluk yapanin en basta gideni ile benim hikayemi anlatmiyacagim ama cogunun bir kuyruk acisi var.

sen sen ol ve kararini ver. ya haklinin yaninda dur yada cogunlugun yaninda.

ben coktan kararimi verdim. internettede olsa gercek hayattada olsa ben cogunluktan korkmam daima hakli olanin yanindayim ve dogruyu söylemeye hic bir zaman cekinmem.

sonucta hepimizin son duragi toprak. eee öleceksemde ben adam gibi ölmeyi tercih ettim.

ben degismedim sevgili manbeecigim. herzaman ki gibi dogru olanlarin yanindayim!

emir almasini sevmezsin, ama emir verir gibi müdahale etmesini seversin.

aynen, bende insanlarin sergiledikleri oyunlarina göre elestiririm. zirt pirt kasinan feyzosuna biraz insan olmayi ögretirsen cok memnun olurum.

sayhsiyetine göre yargilamazsin diyorsun, ayni zamanda hak edenin kafasini koparirim diyorsun. bu aciklaman biraz celiskili olmus...

burayi gecelim.

Du kennst sehr wohl die calikusu, du hattest sie vor Monaten so richtig mies angemacht, du sagtest, ungefähr diese Worte zu ihr „triffst du dich immer noch mit fremden Männer aus dem internet“ ? und noch vieles vieeeeles mehr. Warum beschäftigst du dich mit dem Privatleben anderer? Lass mich raten, weil sie und andere sich genauso in dein Privatleben einmischten!?

Und damals wo die calikusu mit ask-sehidi ein Herz und eine Seele waren da wo sie uns beide fertig machen wollten, kannst du dich noch an die schönen tage erinnern manbeecigim?

Ach ja? damals wo sie genauso giftige Kommentare von sich gab, damals hättest du sie lebendig ins Feuer geschmissen. Was ist nun passiert?

AYNEN
internettede olsa gercek hayattada olsa ben cogunluktan korkmam daima hakli olanin yanindayim ve dogruyu söylemeye hic bir zaman cekinmem.

sonucta hepimizin son duragi toprak cümleni, iki gün evel ben sana PN olarak yazmistim. tekrar hatirlatigin icin cok tesekkürler ederim.

ölmeden evel su bi takim insanciklari INSAN edelim.
Alt 23.07.2014, 17:45
Benutzerbild von WpumaC
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von lafebesi Beitrag anzeigen

Nein Liebes, calikusu ist nicht Aurum.
Alt 23.07.2014, 18:40
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
ben degismedim sevgili manbeecigim. herzaman ki gibi dogru olanlarin yanindayim!

emir almasini sevmezsin, ama emir verir gibi müdahale etmesini seversin.

aynen, bende insanlarin sergiledikleri oyunlarina göre elestiririm. zirt pirt kasinan feyzosuna biraz insan olmayi ögretirsen cok memnun olurum.

sayhsiyetine göre yargilamazsin diyorsun, ayni zamanda hak edenin kafasini koparirim diyorsun. bu aciklaman biraz celiskili olmus...

burayi gecelim.

Du kennst sehr wohl die calikusu, du hattest sie vor Monaten so richtig mies angemacht, du sagtest, ungefähr diese Worte zu ihr „triffst du dich immer noch mit fremden Männer aus dem internet“ ? und noch vieles vieeeeles mehr. Warum beschäftigst du dich mit dem Privatleben anderer? Lass mich raten, weil sie und andere sich genauso in dein Privatleben einmischten!?

Und damals wo die calikusu mit ask-sehidi ein Herz und eine Seele waren da wo sie uns beide fertig machen wollten, kannst du dich noch an die schönen tage erinnern manbeecigim?

Ach ja? damals wo sie genauso giftige Kommentare von sich gab, damals hättest du sie lebendig ins Feuer geschmissen. Was ist nun passiert?

AYNEN
internettede olsa gercek hayattada olsa ben cogunluktan korkmam daima hakli olanin yanindayim ve dogruyu söylemeye hic bir zaman cekinmem.

sonucta hepimizin son duragi toprak cümleni, iki gün evel ben sana PN olarak yazmistim. tekrar hatirlatigin icin cok tesekkürler ederim.

ölmeden evel su bi takim insanciklari INSAN edelim.
bak simdi tarafsiz bakmaya calisarak sana calikusu / feyzade sorununu göz önüne koyayim.

gecmiste tartismis olabilirsin ama aradan zaman gecti ve foruma geri döndügünde yine ayni kisilere hakaret etmen / satasman / kavga etmen dogru degil.

senin dedigin gibi gecmiste calikusuna "machst du immer noch blinddates" demistim. bildigim bir sey varki bunu ona dedim. ama gecmistekini gecmiste birakmak gerekiyor. ve bu konu ikimizin arasinda gecen bir konu. burada kaynatip kaynatip öne sürülecek bir konuda degil.

calikusu asksehidiyle yüz göz oldugunun yanlis oldugunu anladi. ve su an mesafesini koruyor. simdi onun gecmiste yaptigi hata icin aylarca/yillarca düsman olmak mi gerekiyor?

hakli oldugu yerde haklisin ve haksiz oldugu yerde haksizsin demeyi bileceksin.

bu konuda calikusu hakli ve onun icin sürü halinde ona saldirmaniz dogru degil.

belki sence hakli olmayabilir ama hakli olmasa bile hakaret etmeyi gerektirmez.

benim bu forumda gözlemledigim bir kac sorun var. en büyügü herkes digerlerine sürekli baska nick üzerine saldirmasi.

ben buna asksehidi sendromu diyorum. sürekli baska nickleri öne sürerek sen sununla kavga etmistin veya bununla sevismistin diyor. birakin artik eskileri, olanlara bakin ve gelecege bakin.

burada gecmiste kavga ettiklerine saldirmak yerine simdiki tutumlarina ve yorumlarina bakarak nötr cevap vermeye calis. yoksa seninde timeraiser, lafebesi, benekalice ve tatlibela ile farkin kalmiyacak bir zaman sonra.

hep ayni nakarat, hep ayni kavgalar.

bu ara asksehidi demisken yigidi öldür ama hakkini yeme. bir cok erkekcik arasinda o yine az cok erkekligin ne oldugunu biliyor. bu nedenden dolayi onunla tartismayi seviyorum. bak bi etrafina. timeraiser, imogdi, deniz1008 ve diger erkek kiligindaki nickleri. bunlar gibi arkadasim olacagina asksehidi gibi düsmanim olsun. adam aglamiyor sizlamiyor, sürekli yenilse bile :-) kalkip güreselim diyor. ich mach ne anzeige diye aglamiyor ve kadinlara sürü halinde saldirmiyor. anlatabildimmi???

arkadaslarini ve düsmanlarini iyi sec.

so verschieden bist du und calikusu und feyzade nicht.

und ob du es glaubst oder nicht so verschieden bin ich und asksehidi auch nicht.

herkes kendi görüsünce vatanini milletini seviyor ve bunun icin caba gösteriyor.

diger nicklere baktiginda bu tür iyi niyet göremiyorsun, kör cehaletin getirdigi sorunlarla bogusuyorlar.
Alt 23.07.2014, 19:27
feyzade

Standard

Zitat:

zirt pirt kasinan feyzosuna biraz insan olmayi ögretirsen cok memnun olurum.
manbee'nin benim üzerimde zerre kadar hükmü yok.
senin ve digerlerin üzerinde hükmü olabilir. ama benim üzerimde yok.
Antwort