Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Sie sind hier: Startseite > Vaybee! Forum > Gesellschaft & Soziales

Hilfe Kalender Heutige Beiträge

Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Alt 23.07.2013, 19:42
the_last_time

Standard

Hiyanet İşlerine göre Oruç, İmsak, Kefaret ve Marjinal Adamlar
Alt 24.07.2013, 20:38
Benutzerbild von benekalice
benekalice benekalice ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden Edip Yüksel (T) Evde Kalmış Erkek ve Kadınlara Rastgele Öğütler 1/2

http://www.youtube.com/watch?v=ooOctSPHvrE

lustiger Geselle, und das was er sagt, sollte man sich anhören. Er könnte aber noch fließender Türkisch sprechen.

Alt 24.07.2013, 22:35
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
http://www.youtube.com/watch?v=ooOctSPHvrE

lustiger Geselle, und das was er sagt, sollte man sich anhören. Er könnte aber noch fließender Türkisch sprechen.
Bevor das Internet unser Alltagsleben nicht erobert hatte, war er unter Amerikanern.. Und Umgang färbt sich

Geändert von the_last_time (25.07.2013 um 00:47 Uhr).
Alt 24.07.2013, 22:38
the_last_time

Standard

Osmanlılaştıramadıklarımızdan mısınız yoksa? Hazret-i Edip Yüksel Radiyallahu Anh, (yani Huzurunuzdaki Edip Yüksel, Allah ondan Razı olsun) 31 dakika 27 saniyede 600 yıllık tarihi yalanı ifşa ediyor. Eğer uyduruk tarih kitapları ile devşirilenlerdenseniz, eğer şu ana kadar kendinizi bir reaya ve kapıkulu hissedenlerdenseniz bu 31 dakika sizi şoke edebilir. Bazı izleyicilerimin durumunu göze alarak onları teskin etmesi için sohbette yanıma sevimli bir yaratığı aldım. Onu seyrederek dinleseler beyinlerinin kıvrımlarında hissedecekleri acılar biraz daha azalabilir.

Edip Yüksel (T) Osmanlı bir İslam Devleti miydi?

Geändert von the_last_time (24.07.2013 um 22:49 Uhr).
Alt 25.07.2013, 19:18
the_last_time

Standard

Vazgeçmiştim. Ama bugün vazgeçmekten vazgeçtim
19 Temmuz ‘dan 25 Temmuz’a kadar videoyu kamuya kapadım ve bunun sebebini 19.org sitesine astığım bir makale ile açıkladım. Adama karşı hakketmediği sert bir uslubu kullandığımı sanıp videoyu izlenimden kaldırdım... Ancak bugün bu adamın hamile kadınlarla ilgili haksız ve terbiyesiz sataşması ve bunu din adına yapması beni tekrar değerlendirmeye yöneltti. Adam hakkında çok az bir araştırma yapmıştım. Başka hiçbir videosunu seyretmemiştim. Youtube’deki birkaç videosuna bakınca bu adamın Allah adına bir sürü şirk ve felaketli görüşü savunan bir din adamı olduğuna kanaat getirdim ve bu günden itibaren videonun izlenmesi için tekrar kamuya açıyorum. Videonun linkini bu sayfanın altında bulacaksınız.

Edip Yüksel (T) Kıl Uzmanı bir Kılperest Ömer Tuğrul İnançer
Alt 25.07.2013, 19:21
the_last_time

Standard

Hz Edip Yuksel

Türkiye'nin en önemli projesi? (a) Her köye bir AVM (b) İstanbul kanalı (c) Yerli jet uçağı sanayi (d) Ortadoğuya liderlik (e) Hiçbirisi

Edip Yüksel (T) Türkiyenin en önemli projesi
Alt 26.07.2013, 19:32
Erfahrener Benutzer

Standard Harika!

Insanlarin kendi beynini kullanarak özgürlüge ulasmasi: Insanlarin kendi beynine sahip olmasi. Allah'tan baska kimseye, ne müritlere, ne partilere, inanmamasi.

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Hz Edip Yuksel

Türkiye'nin en önemli projesi? (a) Her köye bir AVM (b) İstanbul kanalı (c) Yerli jet uçağı sanayi (d) Ortadoğuya liderlik (e) Hiçbirisi

Edip Yüksel (T) Türkiyenin en önemli projesi
Alt 26.07.2013, 19:44
Erfahrener Benutzer

Standard Scharlatanerie, wohin das Auge reicht

Solche Menschen braucht eigentlich die Türkei, die die Menschen zum Weiterdenken bringen. Stattdessen werden diese ins Exil geschickt oder eingekärkert, damit sie weiterhin das Volk vom Denken ablenken und sie mit Scharlatanerie überall hin kommandieren können.

Zitat:
Bevor das Internet unser Alltagsleben nicht erobert hatte, war er unter Amerikanern.. Und Umgang färbt sich
Alt 26.07.2013, 22:53
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von benekalice Beitrag anzeigen
Insanlarin kendi beynini kullanarak özgürlüge ulasmasi: Insanlarin kendi beynine sahip olmasi. Allah'tan baska kimseye, ne müritlere, ne partilere, inanmamasi.
Edip Yüksel, Abdülaziz Bayindir, Yasar Nuri Öztürk, Caner Taslaman, Emre Dorman, bunlar dinimizin güzel tarafi..

Edip abi ile muhabetimizi bi nevi peklestiriyoruz. Edip abi sirf bilge bir ilahiyatci yazar degil, ayni zamanda dünyevi bilim adami da.. Zaten onunla görüsürken ya da onu bir konferansta filan dinlersen, ya da videosunu dinlerken, bi onun gözünün icine bak, bir de digerlerinin o zaman Allah vergisi o zekanin ne demek oldugunu biraz daha iyi anlamis oluruz..

Geändert von the_last_time (26.07.2013 um 23:04 Uhr).
Alt 27.07.2013, 09:58
Erfahrener Benutzer

Standard tarikat sefleri

Ama tam bu adamlar icin ischine gelmeyenler neler söylüyor, onu da biliyoruz. Asil bu gözümüzü acmak isteyenleri kötüleyen, ismini kirletmeye calisanlar, tarikat ve mafya schefleri ve müritleri(üyleri), Amerika'nin ve Israil'in satili maschalari.

Zitat:
Edip Yüksel, Abdülaziz Bayindir, Yasar Nuri Öztürk, Caner Taslaman, Emre Dorman, bunlar dinimizin güzel tarafi..

Edip abi ile muhabetimizi bi nevi peklestiriyoruz. Edip abi sirf bilge bir ilahiyatci yazar degil, ayni zamanda dünyevi bilim adami da.. Zaten onunla görüsürken ya da onu bir konferansta filan dinlersen, ya da videosunu dinlerken, bi onun gözünün icine bak, bir de digerlerinin o zaman Allah vergisi o zekanin ne demek oldugunu biraz daha iyi anlamis oluruz..
Antwort