Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 11.08.2010, 17:59
Benutzerbild von DieWahrheit
DieWahrheit DieWahrheit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Telefon skandalı

Best FM'de yayınlanan Konuşan Türkiye Programı'nın sunucusu Hadi Özışık, CHP'li bir milletvekilini programına konuk etmek için aradı. Konuşmadan sonra telefonu kapatmayı unutan milletvekilinin sözleri, telefonun diğer ucundaki Hadi Özışık'ı adeta şok etti.

"Tamam Hadi bey.. Görüşmek üzere" sözlerinden hemen sonra telefonu masaya bırakan milletvekili yanındaki kişilere, "Kim oynuyor, sıra kimde" diyerek bir kumar masasında olduklarının ilk sinyalini vermiş oldu..

Bundan sonraki diyaloglar ise şöyle gelişti:

- Kim oynuyor beyler sıra kimde..

- Bir dakika bu telefona cevap vermem gerekiyor..

- Sen telefona bakarken ben kağıtları sayayım..

- Hayır, güvenmiyorum size.. Ben sayarım..

- Allah senin cezanı versin.. Ver de zaman kaybetmeyelim..

Telefon konuşmasından sonra...

-Benim el tamam. Alayım....

-Bakayım.. İyi bakın ben buna güvenmiyorum..

-Allah cezanı versin senin..

-Koyun 500'ü ortaya, el tamam..

Kahkahalar.."

ÖZIŞIK YAŞADIKLARINI ŞÖYLE ANLATTI

Hadi Özışık bu durumu Best FM'de hazırlayıp sunduğu 'Konuşan Türkiye' programında dile getirdi.

Sabah gazetesi Ankara temsilcisi Okan Müderrisoğlu ile Ankara gündemine değerlendiren Özışık sohbet sırasında yaşadığı olayı şöyle anlattı:

"Sayın Baykal genel başkan iyi niyetli bir şeyler yapıyor derken haklı görünüyor. Ben de ilginç bir olay yaşadım. Tıpkı Önder Sav vakası gibi. CHP'li bir milletvekili ile konuştum. Konuşma bittikten sonra telefonu kapatacağım ama arkadan sesler gelmeye başladı. Milletvekili telefonu kapatmadan kenara koymuş kendi aralarında konuşuyorlardı. CHP'li bir milletvekili yanında bir bayan ve başka isimlerinde bulunduğu bir masada kumar oynuyordu. Para sözleri geçiyordu. Üstelik kendi aralarında da genel başkan gezerken biz burada kumar oynuyoruz" diye konuşuyorlardı."

Özışık'ın istemeden tanık olduğu bu olay Müderrisoğlu'nun da ilgisini çekti. Müderissioğlu "Araştırılmaya değer bir konu" yorumunda bulundu.
Alt 12.08.2010, 14:28
AydanIlayda79

Standard

vallahi pes yani al birini vur öteskisine hepsi ayni bu politikacilarin
Alt 12.08.2010, 18:41
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von AydanIlayda79 Beitrag anzeigen
vallahi pes yani al birini vur öteskisine hepsi ayni bu politikacilarin
gercekten pes

CHP bir Ask gemisi haline dönüstü. Her hafta yeni bir magazin olayi. Yeni video paylasimlari. Yeni ihanetler.

Yabanci dizileri aratmayacak kalitede.

Vatani bunlara emanet etmek isteyenler düsünsün!!!!
Yarin kadin pesinde mi yoksa kumar masasinda mi satarlar VATANi?????
Alt 13.08.2010, 07:08
AydanIlayda79

Standard

Zitat:
Zitat von DieWahrheit Beitrag anzeigen
gercekten pes

CHP bir Ask gemisi haline dönüstü. Her hafta yeni bir magazin olayi. Yeni video paylasimlari. Yeni ihanetler.

Yabanci dizileri aratmayacak kalitede.

Vatani bunlara emanet etmek isteyenler düsünsün!!!!
Yarin kadin pesinde mi yoksa kumar masasinda mi satarlar VATANi?????

Bende seninle ayni düsünceleri paylasiyorum. Vermisler ellerine her imkani onlarda zevk sürüyorlar
Alt 23.08.2010, 18:39
Benutzerbild von cinayet83
cinayet83 cinayet83 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Sadece Sabah Gazetesi´mi?
Yahu tarafsiz yayin diye bisi kalmadi mi bu memlekette?
Hürriyet AKP ´ye sarar SABAH ve ZAMAN´da CHP´ye. Olm tarafsiniz madem, kalkip kendi gazetelerinizden alinti yapmayin. Hani bi de ben dinliyim link verin, böyle seyler internet ortaminda hemen paylasilinir cünkü. : )))
Alt 23.08.2010, 18:58
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von cinayet83 Beitrag anzeigen
Sadece Sabah Gazetesi´mi?
Yahu tarafsiz yayin diye bisi kalmadi mi bu memlekette?
Hürriyet AKP ´ye sarar SABAH ve ZAMAN´da CHP´ye. Olm tarafsiniz madem, kalkip kendi gazetelerinizden alinti yapmayin. Hani bi de ben dinliyim link verin, böyle seyler internet ortaminda hemen paylasilinir cünkü. : )))
Düzgün okumamissin!!!! Gazete degil!!!!!

Best FM
Alt 23.08.2010, 23:40
Benutzerbild von cinayet83
cinayet83 cinayet83 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von DieWahrheit Beitrag anzeigen
...

Sabah gazetesi Ankara temsilcisi Okan Müderrisoğlu ile Ankara gündemine değerlendiren Özışık sohbet sırasında yaşadığı olayı şöyle anlattı:

"Sayın Baykal genel başkan iyi niyetli bir şeyler yapıyor derken haklı görünüyor. Ben de ilginç bir olay yaşadım. Tıpkı Önder Sav vakası gibi. CHP'li bir milletvekili ile konuştum. Konuşma bittikten sonra telefonu kapatacağım ama arkadan sesler gelmeye başladı. Milletvekili telefonu kapatmadan kenara koymuş kendi aralarında konuşuyorlardı. CHP'li bir milletvekili yanında bir bayan ve başka isimlerinde bulunduğu bir masada kumar oynuyordu. Para sözleri geçiyordu. Üstelik kendi aralarında da genel başkan gezerken biz burada kumar oynuyoruz" diye konuşuyorlardı."

Özışık'ın istemeden tanık olduğu bu olay Müderrisoğlu'nun da ilgisini çekti. Müderissioğlu "Araştırılmaya değer bir konu" yorumunda bulundu.
Olay Best FM´de ama haber nereden?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche