Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 01.06.2008, 15:20
Benutzerbild von kalpsiizz
kalpsiizz kalpsiizz ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen hoch 'Özlenen şampiyonluğa ulaşacağız'

Selçuk, yaptığı açıklamada, Trabzonspor'un transferde kendisini en çok isteyen kulüp olduğunu belirterek, ''Ben de bunun için en çok Trabzonspor'u istedim. Trabzonspor, çok fedakarlık yaptı. Büyük bir takıma geldiğimin farkındayım, çünkü Trabzonspor her sene lige şampiyonluk hedefiyle başlıyor. Yürekten özlenen şampiyonluğun geleceğine inanıyorum'' dedi.

Teknik direktör Ersun Yanal ile çalıştığı dönemde hep ön libero oynadığını ifade eden Selçuk İnan, ''Ama ihtiyaç duyulduğu anda hocalarım isterse, sol tarafta ve forvet arkasında da oynayabiliyorum, ama bana sorarsalar, ben ön libero olarak oynamak isterim. Ersun hocanın yeri apayrı. İki transfer yaptım şu ana kadar, ikisinde de onun payı çok fazla. Ersun hoca hem kişilik olarak çok iyi bir insan hem de çok iyi bir hoca. Onunla başarılı olmak istiyorum'' diye konuştu.

Trabzonspor'da forma giyen her oyuncunun değerli olduğunu ve hepsini beğendiğini kaydeden Selçuk İnan, ''Ama Yattara, göze hoş gelen futbol oynadığı için herkeste olduğu gibi bende de ayrı sempati uyandırıyor'' diye konuştu.

Milli takım formasına tekrar kavuşmak istediğini kaydeden Selçuk İnan, ''Burada başarılı olduktan sonra milli takım kapısı herkese açıktır. Trabzonspor forması altında, milli takımın değişmez oyuncusu olmak istiyorum'' diye konuştu.

EGEMEN'İN AÇIKLAMASI

Egemen Korkmaz ise Trabzonspor ile anlaşmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti.

Başarılı defans oyuncusu, ''Transferimin gelişmesi biraz ani oldu. Sezon sonu doğal olarak Bursa'da uzun süredir oynadığım için başka takımlarla görüşmem hoş olmayacaktı. Kulüple oturdum, konuştum ve oldukça medeni bir şekilde görüştük. Onların da kendi belirledikleri koşullar vardı, sonuç olarak anlaşamadık. Ben de gelen teklifleri değerlendireceğimi başkanıma ilettim. İlk teklif Trabzonspor'dan geldi ve çok ani bir görüşme ile iş bitti ve buraya geldim. Çok mutlu ve huzurluyum. Trabzonspor'un başarısı için mücadele edeceğim'' diye konuştu.

Trabzonspor'u layık olduğu yere getirmek için elinden geleni yapacağını ifade eden Egemen Korkmaz, ''Kamp dönemi bence çok önemli. Mutlaka hocamız da onunla ilgili şeyleri bizlere söyleyecektir. Beklentilerini söyleyecektir. Bence iyi bir kamp dönemi geçirdikten sonra hiçbir sorun yaşanacağını sanmıyorum'' dedi.
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg 31059.jpg (32,4 KB, 0x aufgerufen)
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche