Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 20.01.2014, 16:39
xgicikoglanx

Standard Sevmekmi bu yoksa ney?

Merhabalar.. yillarca burdayim sizin yazilarinizi ve yorumlarinizi okuyup kendimde biraz katkida bulunuyorum.. simdi ben bu aralik ayinda yeni biriyle tanistim. bizim burdan ayni sehirdeniz cevrelerimiz aile dostlarimizda birbirini taniyor babalarda öyle.. sorun bu kizin daha bosanma davasini yeni acmasi. Yani bir Yil mutlaka sürecek bu. biz yilbasinda ilk kez beraber ciktik disari ve birbirimize asik olduk.. ve bu iliski hala devam etmekte. Tabiikide cok mutluyum. kendi hislerimden eminim. kendiside bunu her defasinda söylüyor ilk kez böyle birseyle karsilastim diye. nereyedeyse o gün bugun her gun bulusuyoruz. Hatta Annesiyle telefonda görüstüm ve tanistim. her gecen gun daha cok baglanmaktayim. Simdi size sorum su olacak. ben galiba pembe gözlügü takmis oldum gercekleri belki görmuyorum ama siz ucuncu sahislar olarak böyle bir durumda ne yapardiniz? Kizin amaci gercekten ileriye yönelik olabilirmi? Gercekten Seviyormu? yok yok icimde ne kusku nede suphe var ama belki atlattigim ufak bir ayrinti var.. asktan ve mutluluktan görmedigim bazi seyler?
Alt 20.01.2014, 17:36
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Belkide fazla düsünüyorsun.. Su anki yasadiklarinin, duygularinin tadini cikarmak yerine kendini acabalar ile dolduruyorsun belkide?

Tam olarak senin kafani kurcalayan ne? Yazdiklarina bakilirsa güzel bir beraberliginiz var ve birbirinizden eminsiniz - peki seni böyle düsündüren ne? Kizin hala kagit üzerinde evli olmasi mi? Baskalarinin ne söyleyebilecegi mi?
Alt 21.01.2014, 05:16
xgicikoglanx

Standard

evet son yazdiklarin!!
Alt 21.01.2014, 12:43
Benutzerbild von lafebesi
lafebesi lafebesi ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von xgicikoglanx Beitrag anzeigen
evet son yazdiklarin!!
Baskalarinin ne düsündügü senin saadetini etkilememeli.. Maalesef bizim kültürümüzda var bu.. elalem ne der?

Elaleme ne? :-)

Eger sen mutluysan ve bu insandan vazgecmeyecegine eminsen bu gibi düsünceleri kafandan atmalisin. Bu gibi seyleri kafanla degil, daha cok yüreginle görmeye ve karar kilmaya calis bence. Eger Sevgilin bu gibi seyleri düsündügünü sezerse eminim kirilir ve senin en son istedigin bu, degilmi?
Alt 21.01.2014, 16:30
xgicikoglanx

Standard

evet haklisin lafebesi.. ben bu iliskiye baslamadan önce hic bir kuskm vardi ama simdi icimde ne kusku ne suphe hic birsey kalmadi. yalansiz dolansiz devam ediyor. bugün kendisinede dedim zaten ileride kim ne derse desin beni karsinda bulur diye
Alt 21.01.2014, 16:32
xgicikoglanx

Standard

baskalarin lafi degil benim asil düsüncem suydu ben giderim evlenmis ayrilmis biriyle evlenirim ama evlenmeden önce herkesle yatip kalkan biriyle degil. bu dusunceyle yola ciktik. ve bundan sonrasi insallah guzel bir sekilde devam eder...
Alt 21.01.2014, 21:31
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Ku$ku

Ku$kularin varsa hemen bitir

bir ili$ki kar$ilikli güven üzerine kurulur ,ama'lar'la ya su söyleyse,bu böyleyselerin üzerine deyil!
Alt 01.08.2016, 17:07
xgicikoglanx

Standard yine ayrilik yine ayrilik

bu saatten sonra evlenmekde zor
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche