Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 03.02.2017, 01:45
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Her pisligi aldigin agzina nami alamazsin
Posta kutum acik Ya adres ver yada adres iste burda nekadar alcak rezil oldugunu, sergilemene gerek yok....hakaretlerini bin misli iade ettigim halde halen hakarete devam etmen senin alcagin serefsizin o.. teki oldugunu gösterdi...Dedim gibi tüm tokmakcilarinla davetlisin...senin gibi sanal fareleri cok ayaklarimi yaladilar..varsa zere serefin p kutuma yazip adres ister gelir hakaretlerini yüzüme yapmayi denersin varmi yürek anlarsin.!!! burda hakaret etmekle ancak rezilligini alcakligini o hakaretlerin binmisliyle sana ait oldunu gösteriyorsun.

[quote=Lara__;2120376][quote=1insanol;2120374]lan sapik gihodi, defol git..Pislik sapik..git kime taparsan tap, benim konuma uzak duracaksin..aksi halde böyle iki metre havaya sicramakla kalmaz, gelir seni ininden cikaririm...Yakinda o putlari selanigin cöplügüne atacagiz..sizde pesinden gidersiniz rum bozuntularindan baska kimse sevmiyor zaten tanaganizi..Sanal sapik hakaret etmeyi seviyorsan git köprü altina soguturler seni ben o islere bakmiyorum..ettigin edecegin hakaretleri bin misliyla o alcak suratina tükürüyorum...THE HOST

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
[/QUOT

Gelmezsen o cocugusun ! Gel seni ciktigin deligi nasil sokuyorum gör bak! Senin agzini burnu dagitmayan senin gibi sümbül olsun sürtük...Rumlar Annana iyi gecirmi$ belli Pic kurusu Annan sana yanli$ baba sectiyse bunlun sorumlusu biu Kemalisler deyiliz...Annana köprü altinda gecirmisler beli ..git reklamini baska yerde yap g.öt killi

Geändert von 1insanol (03.02.2017 um 02:18 Uhr).
Alt 03.02.2017, 16:17
Aybike_

Reden

Allahim ne hale düsüyor bazi keller

ömrüm boyunca (tehdit amacli) bir bayandan adres istenildigini bu kanal sayesinde gördüm ya, artik beni hic birsey sasirtamaz

@1hayvanol
insan kiligina bürünmüs hayvan dan anca bu kadar zeka beklenir, bir bayani tehdit ederek daha ne kadar alcalacaksin merak ediyorum

Geändert von Aybike_ (03.02.2017 um 16:26 Uhr).
Alt 06.02.2017, 00:01
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=1insanol;2120378]Her pisligi aldigin agzina nami alamazsin
Posta kutum acik Ya adres ver yada adres iste burda nekadar alcak rezil oldugunu, sergilemene gerek yok....hakaretlerini bin misli iade ettigim halde halen hakarete devam etmen senin alcagin serefsizin o.. teki oldugunu gösterdi...Dedim gibi tüm tokmakcilarinla davetlisin...senin gibi sanal fareleri cok ayaklarimi yaladilar..varsa zere serefin p kutuma yazip adres ister gelir hakaretlerini yüzüme yapmayi denersin varmi yürek anlarsin.!!! burda hakaret etmekle ancak rezilligini alcakligini o hakaretlerin binmisliyle sana ait oldunu gösteriyorsun.

[quote=Lara__;2120376]
Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen
lan sapik gihodi, defol git..Pislik sapik..git kime taparsan tap, benim konuma uzak duracaksin..aksi halde böyle iki metre havaya sicramakla kalmaz, gelir seni ininden cikaririm...Yakinda o putlari selanigin cöplügüne atacagiz..sizde pesinden gidersiniz rum bozuntularindan baska kimse sevmiyor zaten tanaganizi..Sanal sapik hakaret etmeyi seviyorsan git köprü altina soguturler seni ben o islere bakmiyorum..ettigin edecegin hakaretleri bin misliyla o alcak suratina tükürüyorum...THE HOST

Nasil bir Malsin lan SEN???? Benim Agzimi merak etme emin ol Annandan emdigin sütden daha temizdir...Benim agzimin bekciligini yapicagina ANNANIN agzina sahip cik ,agzina ne aldida senin gibi yobaz vatan haini bir hobbit cikti ... SEnin gibi Bizans artigi o coucgu baska nasil anlatilir?SANA bir soru sordum..Bel alti yazan sensin,sadece anladigin dilden cevap veriyorum...kafa diye tasidigin o saksiyi bosuna kendine yük etme Mal...

buda bana özelden yazdgigi mail...Bu Mal beni dueloya davet ediyor...)))))))) $aka misin lan ??Bu rospik kimse erkek nickiyle forumda yaziyor...bana özelden yazdigi mail....Kiz sen lez deyilsin kesin Transe'sin...tokmakci da annasini becerenler olmali...

Sie sind hier: Startseite > Nachrichten > Posteingang > Nachricht anzeigen
Nachricht anzeigen

Absender:
1insanol [ Blocken ]
Betreff:
SIKIYORSA hakaretlerini gel burda yap
Datum:
vorgestern, 02:03

Tum tokmakcilarini topla gel, korkmana gerek yok size insanlik dersi verecegim...Hakertlerinin birini yapabilirsan...gelecegi zamani yaz..saygi saygi deger insanogullarina..forumda tek kelime istemiyorum duydunmu kal
Hermann Rein str 3
37075 Göttingen
Antworten Löschen Als Spam melden

P:S
Annasina Mü$teri aryor yobaz ilgisi olan bu adresse yazabilir

Geändert von Lara__ (06.02.2017 um 01:07 Uhr).
Alt 13.02.2017, 16:10
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Anaxagoras Beitrag anzeigen
Anadolunun Ak-çomarlari şiir yazmaya baslamis.

LOL
1insanol siir yaziyor, sizin gibi, muhtar bile olamaz, o ancak göbegini kasir dedikleri adamin yaptigi hizmetlerden faydalanmak icin ilk kosanlardan olmuyor. hic birsey yapamaz deyipte yaptiktan sonra piskin piskin faydalananlardan degil ya. Türkiyeyi batiracak, ekonomimiz kötü deyipte daha önceden 15 bin Tl olarak arsasi 45 bin Tl'ye cikinca kosup parayi cebine indirip sonra yine ekonomimizi cökertiyor hain demeye ara vermeyenlerden degil ya.
Alt 13.02.2017, 20:18
Aybike_

Standard Imza "Satire" 1hayvanol

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
1insanol siir yaziyor, sizin gibi, muhtar bile olamaz, o ancak göbegini kasir dedikleri adamin yaptigi hizmetlerden faydalanmak icin ilk kosanlardan olmuyor. hic birsey yapamaz deyipte yaptiktan sonra piskin piskin faydalananlardan degil ya. Türkiyeyi batiracak, ekonomimiz kötü deyipte daha önceden 15 bin Tl olarak arsasi 45 bin Tl'ye cikinca kosup parayi cebine indirip sonra yine ekonomimizi cökertiyor hain demeye ara vermeyenlerden degil ya.
pek de güzel tehdit ve küfür icerikli siirler yazar 1hayvanol bayanlara, Allah sana bagislasin

Zitat:
Her pisligi aldigin agzina nami alamazsin
Posta kutum acik
Ya adres ver yada adres iste burda nekadar alcak rezil oldugunu, sergilemene gerek yok....hakaretlerini bin misli iade ettigim halde halen hakarete devam etmen senin alcagin serefsizin o.. teki oldugunu gösterdi...Dedim gibi tüm tokmakcilarinla davetlisin...senin gibi sanal fareleri cok ayaklarimi yaladilar..varsa zere serefin p kutuma yazip adres ister gelir hakaretlerini yüzüme yapmayi denersin varmi yürek anlarsin.!!! burda hakaret etmekle ancak rezilligini alcakligini o hakaretlerin binmisliyle sana ait oldunu gösteriyorsun.
Zitat:
lan sapik gihodi, defol git..Pislik sapik..git kime taparsan tap, benim konuma uzak duracaksin..aksi halde böyle iki metre havaya sicramakla kalmaz, gelir seni ininden cikaririm...Yakinda o putlari selanigin cöplügüne atacagiz..sizde pesinden gidersiniz rum bozuntularindan baska kimse sevmiyor zaten tanaganizi..Sanal sapik hakaret etmeyi seviyorsan git köprü altina soguturler seni ben o islere bakmiyorum..ettigin edecegin hakaretleri bin misliyla o alcak suratina tükürüyorum...THE HOST
Imza
"Satire" 1hayvanol

Geändert von Aybike_ (13.02.2017 um 20:20 Uhr).
Alt 13.02.2017, 21:30
Erfahrener Benutzer

Standard Hayvan olmak isteyenler ormana

gitsin..............Tsk ederim Cakabey kardesim...körler sagirlar birbirlerini agirlamaya devam ediyor...it ürür kervan yürür demis atalarimiz...
Alt 15.02.2017, 16:12
Aybike_

Standard Bu mesaj bana assadaki sahistan geldi

1insanol [ Blocken ]

Betreff:be cakal

Datum: heute, 00:14
"lara denilen sapigin bana yaptigi küfürleri görmezden gelip ben ona zerre serefin varsa gelip küfürlerini yüzüme yaparsin demem seni neden gerdi...yoklsa o lara denilen densizmisin..kaypak kari.....Siz degil bir hayvan hayvanin pisligi bile olamazsiniz..tekrar ediyorum zereb serefiniz varsa gelip hakaretlerinizi yüzüme yapin , ...yoksa birgün ininizden cikarir yüzünüze tükürürürüm..alcak provakatorler, "

@for all
Bosuna bunun ve bunlar gibilerin karilarini ellerinden almiyorlar,
helal olsun bunun karisini elinden alana, adam gibi ADAMmis!

Geändert von Aybike_ (15.02.2017 um 16:21 Uhr).
Alt 16.02.2017, 00:11
Erfahrener Benutzer

Standard

.Yasadiklarini baskalarina atf ederek rahatlamaya calisiyor ahmak .Ne edelim yani seni birileri esinden alip kullaniyorsa...Kasiniyorsun fakat benim lagim fareleriyle isim olmaz.....burasi reklam panosu degil baska kapiya...........

Ha buarada ben simdilik bekarim etrafinda bana es olabilecek temiz el degmemis sizin gibi yalama olmamis biri varsa nikahlayabilirim...ondan sonra tum namus yoksunu dostlarinla gelip almayi deneyebilirsin... les karglari
Zitat:
Zitat von Aybike_ Beitrag anzeigen
1insanol [ Blocken ]

Betreff:be cakal

Datum: heute, 00:14
"lara denilen sapigin bana yaptigi küfürleri görmezden gelip ben ona zerre serefin varsa gelip küfürlerini yüzüme yaparsin demem seni neden gerdi...yoklsa o lara denilen densizmisin..kaypak kari.....Siz degil bir hayvan hayvanin pisligi bile olamazsiniz..tekrar ediyorum zereb serefiniz varsa gelip hakaretlerinizi yüzüme yapin , ...yoksa birgün ininizden cikarir yüzünüze tükürürürüm..alcak provakatorler, "

@for all
Bosuna bunun ve bunlar gibilerin karilarini ellerinden almiyorlar,
helal olsun bunun karisini elinden alana, adam gibi ADAMmis!

Geändert von 1insanol (16.02.2017 um 00:26 Uhr).
Alt 16.02.2017, 21:46
Aybike_

Standard he sirma sacli he sen is adami ve bekarsin

ithal damat olarak geldin, insaatlarda amelelik yapiyorsun da
bu durumda bekar nasil oluyorsun merak ettim, cok namuslu oldugun icin mi karina baskalari kocalik yapiyor?

özrün kabahatindende büyük kel
birde utanmadan yaziyorsun, bari kaca pazarliyorsun karini onuda yaz

Zitat:
.Yasadiklarini baskalarina atf ederek rahatlamaya calisiyor ahmak .Ne edelim yani seni birileri esinden alip kullaniyorsa...Kasiniyorsun fakat benim lagim fareleriyle isim olmaz.....burasi reklam panosu degil baska kapiya...........

Ha buarada ben simdilik bekarim etrafinda bana es olabilecek temiz el degmemis sizin gibi yalama olmamis biri varsa nikahlayabilirim...ondan sonra tum namus yoksunu dostlarinla gelip almayi deneyebilirsin... les karglari
Alt 16.02.2017, 22:27
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Aybike_ Beitrag anzeigen
ithal damat olarak geldin, insaatlarda amelelik yapiyorsun da
bu durumda bekar nasil oluyorsun merak ettim, cok namuslu oldugun icin mi karina baskalari kocalik yapiyor?

özrün kabahatindende büyük kel
birde utanmadan yaziyorsun, bari kaca pazarliyorsun karini onuda yaz

Arkada$im iti hava aldirmaya cikartmi$sin..)))) bu it susmaz afkurdukca afkurur ..

iyiki benim arkada$imsin iyiki varsin..

Bazi dostluklar var kimsenin eskitemedigi ben gibi sen gibi bizim gibi seni cok seviyorum eski gunlerimizi ozledim yenilerini yasayalim..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche