Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 15.05.2013, 19:32
feierabend

Standard

Zitat:
Zitat von the_last_time Beitrag anzeigen
Burda bi kacan var o da sensin! Ankara'nin delikanlilarin bir sözü var. Söz vermek göt vermeye benzemez derler... O hesaba göre sen coktan ipnelerin önde gideni olurdun..

ne zaman geleceksen gel de seni bi görüyüm bari Aurum hatte zwar keinen Spass bei deinem Anblick, so wie ich das hier gelesen habe, doch den werde ich garantiert haben..

Panoraya'a gel orda seni bekliyorum. Benim ofisimde Panora'nin karsisinda..
korkma lastosch adres ver.

dedigim gibi kilina dokunmam ama terbiyesizlik yaparsan biraz kulagini cekerim
Alt 15.05.2013, 19:38
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von feierabend Beitrag anzeigen
korkma lastosch adres ver.

dedigim gibi kilina dokunmam ama terbiyesizlik yaparsan biraz kulagini cekerim
Turan Güneş Bulvarı, No: 182, Panora Avm, Pk: 06450 Oran, Çankaya, , Türkiye - Ankara

Ey ne zaman geliyorsun? Ben isi gücü olan insanim, bir gün önceden söylede sana vakit ayiriyim..
Ben sana dediklerimi bana söylemekle eline bir sey gecmez.. Senin kilina dokunmayacagimi sana ben söylemistim...
Ne zaman geliyorsun? Ama bak beni bosuna bekletme.
Alt 15.05.2013, 19:44
feierabend

Standard

Zitat:
Turan Güneş Bulvarı, No: 182, Panora Avm, Pk: 06450 Oran, Çankaya, , Türkiye - Ankara

Ey ne zaman geliyorsun? Ben isi gücü olan insanim, bir gün önceden söylede sana vakit ayiriyim..
Ben sana dediklerimi bana söylemekle eline bir sey gecmez.. Senin kilina dokunmayacagimi sana ben söylemistim...
Ne zaman geliyorsun? Ama bak beni bosuna bekletme.
önümüzdeki haftalarda gelecegim. tel verde geldigimde ariyabileyim.

bak yanlis adres veren orospucocugu olsun.
Alt 15.05.2013, 19:45
the_last_time

Standard

Zitat:
önümüzdeki haftalarda gelecegim. tel verde geldigimde ariyabileyim.

bak yanlis adres veren orospucocugu olsun.
Anlis adres verende de gelmeyende orospu cocugu olsun, tamam mi?
Alt 15.05.2013, 19:47
feierabend

Standard

Zitat:
Anlis adres verende de gelmeyende orospu cocugu olsun, tamam mi?
tamam geldigimde o adrese gelip insaat sirketi bakacagim.

ama orada bulamazsam seni burada orospucocugu ilan edecegim.
Alt 15.05.2013, 19:58
the_last_time

Standard

Zitat:
tamam geldigimde o adrese gelip insaat sirketi bakacagim.

ama orada bulamazsam seni burada orospucocugu ilan edecegim.
Ankara'ya ve oraya gelmeden önce de bana haber vereceksin. Bende seni kapida karsilayacagim.. Ama kendin gel, dokunulmazlik sözüm sana. Eger kücük cobut boylu, kel kafali kurba gözlü birisini görmezsem, ona o sözü vermem. Senin yalanina uydu diye ona etek giydirip basina tasma baglarim ve köpek gibi ortalitakta sürüklerim haaa...
Duydun mu lan Mülltoni beni.. Kendi haysiyetin yoksa anani orospu yapa yapa hacanalara cevirme emi?

Geändert von the_last_time (15.05.2013 um 20:23 Uhr).
Alt 18.05.2013, 18:22
Today

Standard

Zitat:
Ankara'ya ve oraya gelmeden önce de bana haber vereceksin. Bende seni kapida karsilayacagim.. Ama kendin gel, dokunulmazlik sözüm sana. Eger kücük cobut boylu, kel kafali kurba gözlü birisini görmezsem, ona o sözü vermem. Senin yalanina uydu diye ona etek giydirip basina tasma baglarim ve köpek gibi ortalitakta sürüklerim haaa...
Duydun mu lan Mülltoni beni.. Kendi haysiyetin yoksa anani orospu yapa yapa hacanalara cevirme emi?
sen anan icin reklam yapip birde baskalarina orospucocugu deme cüretini nereden buluyorsun?
Alt 18.05.2013, 18:32
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Today Beitrag anzeigen
sen anan icin reklam yapip birde baskalarina orospucocugu deme cüretini nereden buluyorsun?
Anlasilan sen yanima gelmeyecegin yoksa böyle küfürlü konusmazdin.
Ben sana orospu cocugu bile demiyorum. Onun bile bir haysiyeti var. Sen orospu cocugu bile olamazsin, sen daha adi bir seysin.. Demek böyle, amina kodugumun pici, senin IP adresini ben burdan bulurum. burda beni seven bir cok insan var. Bulduktan sonra da senin de süaleini de minareinin üstüne otutururum tamami mi? Dua et daha Türkiye'deyim Almanya'ya geldigimden sana etek giydirip diledigin yerde seni orospu kari gibi oturtacagim, kelini siktigimin Inzestzuchtu.. Süleymaniye'nin 6 minaresini mi ne varmis oraya da ortuturum ya seni, ama Istanbul'a yolum düsmüyor. Düsseldorf'ta seni minarenin üstüne ortuta ortuta, careyi kiliseye kacip dinini degistirmede bulacaksin...
Alt 18.05.2013, 18:35
Today

Standard

Zitat:
Anlasilan sen yanima gelmeyecegin yoksa böyle küfürlü konusmazdin.
Ben sana orospu cocugu bile demiyorum. Onun bile bir haysiyeti var. Sen orospu cocugu bile olamazsin, sen daha adi bir seysin.. Demek böyle, amina kodugumun pici, senin IP adresini ben burdan bulurum. burda beni seven bir cok insan var. Bulduktan sonra da senin de süaleini de minareinin üstüne otutururum tamami mi? Dua et daha Türkiye'deyim Almanya'ya geldigimden sana etek giydirip diledigin yerde seni orospu kari gibi oturtacagim, kelini siktigimin Inzestzuchtu.. Süleymaniye'nin 6 minaresini mi ne varmis oraya da ortuturum ya seni, ama Istanbul'a yolum düsmüyor. Düsseldorf'ta seni minarenin üstüne ortuta ortuta, careyi kiliseye kacip dinini degistirmede bulacaksin...
kendini cok güzel tarif ediyorsun.

ama ben annene talipte degilim, babanada ilgi duymuyorum.

sen aileni anlatmayi birakta kendi beceriksizliklerini anlat. biraz gülelim
Alt 18.05.2013, 18:36
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Today Beitrag anzeigen
kendini cok güzel tarif ediyorsun.

ama ben annene talipte degilim, babanada ilgi duymuyorum.

sen aileni anlatmayi birakta kendi beceriksizliklerini anlat. biraz gülelim
Senin karini sikmeyecegim, zaten beni görse hemen sulanir.. cünkü hamile kalirsa güzel cocugun olur. Bu iyiligi sana yapmam. Ama seni Düsseldorf'taki ipnelere siktirecegim.. Sonra da anani da babani da seni de minarenin üstüne oturtacagim. Cünkü senin gibi bir pici karnindan cikardi diye..

Geändert von the_last_time (18.05.2013 um 18:40 Uhr).
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche