Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 18.04.2018, 00:41
Benutzerbild von DieWahrheit
DieWahrheit DieWahrheit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von tuelay_ Beitrag anzeigen
DU bist der lügner, und sorgst nicht dafür, dass der google beitrag herausgenommen wird, statt hier armen forumnutzern auf den sack zu gehen, solltest du dich darum bemühen, dein schlappschwanz image hier im forum aufzuheben, der schizotoni weiss nicht mehr, wo er anfangen soll

ausserdem werden hier telefonnummern untereinander ausgetauscht, so dass man nach jahren von anderen typen angerufen wird, die sich am telefon für den ausgeben, mit dem man vor jahren mal ein date hatte, das ist betrug und verschleierung der tatsachen unter dem deckmantel der indentitätsimitierung, ganz schwerer tatvorwurf von mir, das wird ganz böse enden
tülay langsam mache ich mir sorgen.

ich sehe paranoid züge an deinem verhalten. würde ich dich nicht kennen würde ich denken du bist irre.
Alt 18.04.2018, 22:46
__BIRESKIYA

Standard

'Ben yağmur yüklü bir bulutum,kime çarpsam ağlarım...'' Bakıyorum bazen beni ziyaret eden profillere,genelde pek beğendiğim klipler olmaz.Fakat arada bazılarına bakıyorum,sanki aynı ben.Sanki benim bir kopyam,dünyanın bir başka yerinde,benim gibi sitemli çarpan bir kalple yaşıyor.Belki her paylaştığım şeyde,sızım sızım sızlayan yaraları geliyor akıllrına,tıpkı benim geldiği gibi....Buradan herkese sesleniyorum AŞIKLARIN kiymetini bilin,hikayelerimizi kahramanları onlar,tıpkı MECNUN,KEREM,FERHAT ve diğer kahramanlar gibidirler...Kısaca Üzmeyin SEVENİ....
Alt 19.04.2018, 11:44
__BIRESKIYA

Standard

Sayın aşkların kahramanları.Evet size sesleniyorum;MECNUN,KEREM ve FERHAT.Mecnun sen niye aşkından çöllere düştün,yokmuydu oralrda sahil boyu,koruluk falan?Hele sen Kerem neden yandın,çevrende su falan yokmuydu?Ferhat dağları delmek ne lan,başka işin gücün yokmuydu?Sizlerin yüzünden doğru dürüst aşık sayılmıyoruz,kadınların beklentisi çok yüksek oluyor.Hadi Mecnun ve Keremi anladık diyelim,ulan Ferhat dağ delmek ne la.....
Alt 22.04.2018, 22:05
Benutzerbild von tuelay_
tuelay_ tuelay_ ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von DieWahrheit Beitrag anzeigen
niye yalan söylüyorsun? utanmiyormusun? edep, haya, onur kalmadimi?

kendinize erkek diyorsaniz ikinizde gelirsiniz karsima. ben tek basina ikinizi dövmezsem gelir burada istedigini söylersin. sizi bekliyorum.
gelicezde, nerde oldugunu söylemiyorsunki
Alt 23.04.2018, 11:05
__BIRESKIYA

Standard

Vaybee de Cumhuriyet Çocuğu yok mu? Bugün 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk bayramı biliyormusunuz?Bu kadar duyarsızlaştınız mı?
Alt 23.04.2018, 17:12
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von tuelay_ Beitrag anzeigen
gelicezde, nerde oldugunu söylemiyorsunki
gelecegiz derken dilek, lara, banu ve sen haric baska kim gelecek?

senin o hödük arkadaslarin 5 yildir gelecek, burada defalarca yemin ettiler ama gelemediler.

gelmezsem vaybee'nin en büyük orospusu olayim dedigi halde gelemedi.

iste böyle tükürdüklerini yalatirim ben kaltaklara...
Alt 23.04.2018, 21:57
__BIRESKIYA

Standard

Pano ve Forum da bazı zatlar benim paylaştığım şeylerin görünmemesi için trol gibi çalışıp,zırt pırt birşeyler paylaşıyorlar.Paylaşım yapmalarına bir itirazım yok,ama sidik yarışı yapmaya doğru gidiyor,benim itirazım buna.
Alt 24.04.2018, 11:18
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Die Wahrheit, ben burasini pek tanimiyorum. hangi pkkliya dostum diyormusum? hangisi pkkli söyle ki bilelim, ona göre selam da vermeyelim....

yine de sözümden vazgecmiyorum, sen adam olmak istemiyorsun, yazdiklarin bunun kanitidir. isteseydin bir düzelme görürdük, degil mi?

Devletin lehine olan paylasimlarina, bilgine sözüm yok. o paylasimlarin dogru ama privat konularla ilgili sözlerin icin rezalet denilebilir.
Alt 25.04.2018, 13:17
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
Die Wahrheit, ben burasini pek tanimiyorum. hangi pkkliya dostum diyormusum? hangisi pkkli söyle ki bilelim, ona göre selam da vermeyelim....

yine de sözümden vazgecmiyorum, sen adam olmak istemiyorsun, yazdiklarin bunun kanitidir. isteseydin bir düzelme görürdük, degil mi?

Devletin lehine olan paylasimlarina, bilgine sözüm yok. o paylasimlarin dogru ama privat konularla ilgili sözlerin icin rezalet denilebilir.
ben burada özel konularda paylastigim ve bir kac insani desifre etmemim sebebi egomu tatmin etmek degil. bu yalanci, iftiraci ve sinsi pisliklerin baska masum insanlari kandiramamalari icindir.

ben burada bülent/seyran, nejat/time, fazilet/banu, gülden/lara ve tülay/ttlayy gerceklerini paylasirim. her kisinin yaptigi sinsilik ve yanlislari karsisinda cezasini kestim.

bu hödükleri ben burada hem istedigim gibi oynattim hemde rezil ettim. 5 yildir beni bulup öldüreceklerdi. fazilet ve gülden yosmalari yemin ediyordu yakalayip öldüreceklerini. sonucta 5 yillarini beni düsünerek, kafa yorarak gecirdiler.

bunlarin agladigina bakma. benim ismimi burada yaziyor diye aglayan bu dangalaklar baska masum kadinlarin adresini ve özel bilgisini aralarinda paylasiyor.

Alt 25.04.2018, 16:09
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Idee

Zitat:
Zitat von DieWahrheit Beitrag anzeigen
ben burada özel konularda paylastigim ve bir kac insani desifre etmemim sebebi egomu tatmin etmek degil. bu yalanci, iftiraci ve sinsi pisliklerin baska masum insanlari kandiramamalari icindir.

ben burada bülent/seyran, nejat/time, fazilet/banu, gülden/lara ve tülay/ttlayy gerceklerini paylasirim. her kisinin yaptigi sinsilik ve yanlislari karsisinda cezasini kestim.

bu hödükleri ben burada hem istedigim gibi oynattim hemde rezil ettim. 5 yildir beni bulup öldüreceklerdi. fazilet ve gülden yosmalari yemin ediyordu yakalayip öldüreceklerini. sonucta 5 yillarini beni düsünerek, kafa yorarak gecirdiler.

bunlarin agladigina bakma. benim ismimi burada yaziyor diye aglayan bu dangalaklar baska masum kadinlarin adresini ve özel bilgisini aralarinda paylasiyor.

Mal geldin mal gidicen Kancik herif , güldene benden selam söyle ,ben sana bosuna kancik demiyorum modasi gecmis zibidi....allahin gazi, tozumu fazla kacirdin kangal???

burada kadinlarin bilmem nesinin bekciligini yapacagina , önce g.ötüne sahip cik hayvan herif...
sen herkesi ailende kadinlar gibi saniyorsun , o yüzden burada bu sekilde iftiralar atmaninizi artik kimse yadirgamiyor...

Sana aksam 17.00 müsade ! bu attigin iftiralari aksam saat 17. 00 kadar ya sildin , ya sildin .

aksam 18.00 ende oldugumda ilk isim ..sevim kilickaya'yi sonrada ilhan kilickayayi oramak olucak...sonrada abini..yazikyasli adam en son konustugumda zaten utancindan yerin dibine girdi..sen karar ver...

yeterin gari serefsizler
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche