Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 21.05.2014, 22:59
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Yavuz hirsiz ev sahibini bastirir!

Bu Türk oglu Türk isimli rasit kelle avcisi zihniyet,aga babalari ne diyorsa,kuzu gibi ona inaniyor?Bak soma da millete zorla,tehtidle oy verdirmisler,duydun mu?
Sen kadana beygiri olabilir,efendilerinin her attigi kemik parcasina alkis tutabilirsin....
ERDOGAN KALKIP FAHISELIGI ÖVSE,BEN ZATEN O.COCUGUYUM DIYECEK COK YALAKA,YANDAS,YAVSAK VAR BU ÜLKEDE!
Alt 21.05.2014, 23:18
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Magara kackini terörist bozuntusu.Ulan sen yine kemik kokusumu aldin !! Senden Büyük serefsiz yavsak degil Türkiyede Dünyada bile pek az bulunur

Dünyanin en alcak serefsiziyim diye habire havlayan capulcu !!
Sana demedimmi agzindan salya akan sanal köpeklerle yazismam diye!
Tekrar yaziyorum DÜNYANIN EN ALCAK SEREFSIZI DEGILSAN BURDA BANA ATFEN TEK KEKLIME YAZMAZSIN...Adres ister veya adres verirsin.Hakaretlerini gelip yüzüme yaparsin!
Yoksa yaptigin yapacagin hakaretleri bin misliyle o alcak terörist cehrene iade ediyorum !!

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Bu Türk oglu Türk isimli rasit kelle avcisi zihniyet,aga babalari ne diyorsa,kuzu gibi ona inaniyor?Bak soma da millete zorla,tehtidle oy verdirmisler,duydun mu?
Sen kadana beygiri olabilir,efendilerinin her attigi kemik parcasina alkis tutabilirsin....
ERDOGAN KALKIP FAHISELIGI ÖVSE,BEN ZATEN O.COCUGUYUM DIYECEK COK YALAKA,YANDAS,YAVSAK VAR BU ÜLKEDE!
Alt 21.05.2014, 23:28
Erfahrener Benutzer

Standard Adam olmak sana göre degil kelle avcisi fasist!

Seni adam yerine koysaydim eger?Bu sekilde yazmazdim,sen köpek oldugun icin;köpeklere nasil davraniyorsam sanada öyle davraniyorum....
Senin ve senin gibi seytanlarin yalanlari,alcakliklari hergün görülüyor;iyisimi siz bir arap ülkesi bulup oraya kacin,tabi araplar sizi kabul ederse?
Baksana;tüm dünya SOMA faciasi icin mesaj yollamis yardim talebinde bulunmus,daha o senin müslüman kardeslerinden haber yok!
Host köpek! seni insan yerine koyan insan degildir!Basit yaratik!
Yok islam söyle bir dinmiste,yok cok insaniymiste!
Burdan dislerin görünüyor zaten,ne menem bir insan oldugun bugüne kadar sergiledigin tavirdan belli!
Karsisindakini ikna edemezseniz,yaba gösterin......
Namert serefsizler guruhu!Kan emici müslüman vampirler!
Alt 21.05.2014, 23:30
Erfahrener Benutzer

Standard ......

http://www.vaybee.de/filestore/pictu...285065_big.jpg
Alt 21.05.2014, 23:53
penalti

Standard

Zitat:
Zitat von turkogluturkiye Beitrag anzeigen
Herkesi kendiniz gibi yalancimi saniyorsunuz.

Biz birsey dedikmi delillerle konusuruz.
Al sana delil
Gecen yilki Sakatlik magisi..Buyil 800 tl olmasi gerekir

...................................
Evde Bakım Ücreti Ne Kadardır?

Engelli Evde Bakım Ücreti tarihleri arasında 6, 01.07.2013-31.12.2013 tarihleri arasında 730,28 TL olarak belirlenmiştir.
http://samsun.aile.gov.tr/tr/html/74...imlere-Verilir
-------------------------------------
Ya sizin kemalistler 80 yildir yediler ictiler, Türkiyeyi bes cente muhtac ettiler.
Öncedende dedigim gibi bir WC kagitinin bile bulusuna imza atamadilar.Bunlar Türkiyeyi yeniden imar ettiler.Kiskacliktan kivraniyor kemalist zangolar.Artik o koltugu daha göremiyeceklerini bildikleri icin bizans oyunlarinla, terör ve sokak olaylariyla acaba düsürebilirmiyiz diye yirtinip duruyorlar..Gecti o günler
Utanmadan SIKILMAdan gelmis burda neyi savunuyorsunuz.Aslinda ben akp ye kiziyorum birakacaktiler kemalist sistem yikilacakti.Kakasini altina yapan , Clintonun önünde elpence duran bir basbakan, bu kemalist zangolara mustahakti...

Sizin olmasada efendilerinizin dumen suyuna geldiklerinizin zoru akp flan degil, Türkiye zayif kalsin
büyük israil ve büyük emenistan emellerine hizmet ettirilsin.
Bu gercekleri milletim anladi buyüzden avuclarinizi yalarsiniz.
AKP gitsede ..Daha iyisi daha dindarlari gelir.
O topraklar Müslümanlarin Tapulu malidir.
Begenmiyenler icin Dünya genis
Şimdi 'vaybee' diyesim geldi bu verdiğin örneği görünce. Neden mi? Bahsettiğin bakım hizmetini yerine getiren kişi Türkiye çapında 400 bin civarında. Yani 75 milyonluk Türkiye genel nüfusunun %0,5'ine denk düşüyor. Ama öyle bir dillendiriyorsunuz ki, her şeyde olduğu gibi, sanki toplumun geneli bu durumdan nemalanıyor?

Diğer yazımda Ecevit adını zikredince hemen Kemalist oluverdim ya, senin mantığına göre, bravo demek geldi içimden!

Türkiye'yi yetmiş sente muhtaç duruma getirenler sizin partinin önceki versiyonları! Sizinki nasıl bir müslümanlıksa, önceki Ecevit hükümeti (benim desteklediğim bir hükümet değildi), döneminde hükümet aleyhinde hep Cuma mitingleri yapılırdı; sözde Irak'ta dökülen müslüman kanına tepki amacını taşırdı bu mitingler. İktidar AKP olunca Irak'ta kan dökülmeye devam etti ama Cuma mitingleri birden bıçak gibi kesiliverdi.

Mağdur edebiyatıyla iyi soydunuz ülkeyi, o kadar ki, ayakkabı kutularına saklamak zorunda kaldınız ele geçirdiğiniz paraları! Sevsinler sizin müslümanlığınızı!

NATO ve onun başındaki ABD, Kore halkına kan kusturur, bizim müslümancı partiler askerlerimizi oraya gönderir, Somali'ye öyle, Afganistan'a öyle, Libya'ya, Irak'taki katliam için de, Suriye için de, ... hep lojistik destek merkezi olarak kullandırırlar ülkemizi 'haçlı' dedikleri güçlere. Filistin'de katliamlara karşı 'van minüt, van minüt!' diye şov amaçlı çıkışlar yapılır ama katliamlar devam eder! 'Yahudi Cesaret' madalyasını neden aldı başbakanınız? Bunu herkese vermezler öyle!
Alt 22.05.2014, 12:29
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

penalti cok yaziyorsun ama bos yaziyorsun.

fanatikligini cok belli ediyorsun. bilgin olmadigi konularda bilgi edinmeden yazma.

sosyal yardim yok o issizlik maasi demissin. bu tür yalana göz yumup görmemezlikten gelemem.

2002'de sosyal yardima harcanan miktar 2 milyon lira 2010'da harcanan miktar 20 milyon.

yani sira okul yardimi, üniversite burslari ve genclere yapilan harcamalari eklersek simdiki hükümetin neler basardigini görürsün.
Alt 22.05.2014, 12:38
Erfahrener Benutzer

Standard Yav bu millet gercekten kör....

Sosyal yardim,yanlizca tayip ve yalakalari tarafindan sadece yandaslarina peskes cekiliyor onuda biliyormusun?
Alt 22.05.2014, 13:12
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Sosyal yardim,yanlizca tayip ve yalakalari tarafindan sadece yandaslarina peskes cekiliyor onuda biliyormusun?
sosyal yardim alanlarin alninda AK Partili oldugu yazmadigina göre sacmaladigin ortada

sahsen bircok chpli ve bdpli sosyal yardim alan aileler taniyorum.
Alt 22.05.2014, 21:47
penalti

Standard

Zitat:
Zitat von manbee Beitrag anzeigen
penalti cok yaziyorsun ama bos yaziyorsun.

fanatikligini cok belli ediyorsun. bilgin olmadigi konularda bilgi edinmeden yazma.

sosyal yardim yok o issizlik maasi demissin. bu tür yalana göz yumup görmemezlikten gelemem.

2002'de sosyal yardima harcanan miktar 2 milyon lira 2010'da harcanan miktar 20 milyon.

yani sira okul yardimi, üniversite burslari ve genclere yapilan harcamalari eklersek simdiki hükümetin neler basardigini görürsün.
manbee, kendini çok zeki sanıyorsun, çarpıtmayı da iyi beceriyorsun! Ama sen bunları ancak başkasına yutturabilirsin. Sosyal devletten kastın makarna, kömür dağıtımı, ramazan aylarında iftar yemeği ise diyecek bir birşeyim yok. AKP'den önce de vardı bunlar. Örneğin; hiç unutmuyorum Özal hükümeti köylerde oy alabilmek için tencere dağıtırdı, tencere kapaklarını ise oyların sonucuna göre verirdi. AKP'de örneğin Dersim'de elektriği olmayan köylere buzdolabı falan dağıtmıştı. TV'lerde yayınlanmıştı.

Benim köyümün bozulmuş yollarını seçimden önce daha da delik deşik ettiler, araç geçemiyordu ve seçimlere kadar bilerek beklettiler ve köylüden "oy vermezseniz, yolunuzu onarmayız!" tehditiyle oy almıştı sizin müslümancı AKP'niz. Kimbilir başka yerlerde başka ne tür Ak-kepazelikler sergiliyorlar!

Üniversite okuyan her öğrenci bugün kredi alabiliyor, bu doğru. Ama faiziyle birlikte sonradan ödemek kaydıyla! Eskiden yalnızca torpillilere ve bir kısmı da ihtiyaç sahiplerine verilirdi, faiz hemen hemen yok gibiydi. Faiziyle parayı sattıktan sonra bana, bunu adı başarı mı oluyor? Hmm, İslam'da faizi haram diye bilirdik! Bu nasıl müslümanlık?

Soma'nın AKP'li belediye başkanı madenci cinayetinden sonra kaçmış, haberin var mı neredeymiş? Belki Somalılara polis sopasıyla kabul ettirirler kendisini.

Eskiden emekli olanlar son yılda aldıkları maaşın %67'sini emekli maaşı olarak alırlardı. AKP bu oranı %50'ye indirdi, bunu biliyor musun? 2008'den sonra işe girecek gençler ileride emekli olabilirlerse, aldıkları para kendilerini idare etmeye yetmeyecek! Ayrıca emeklilik yaşı da yükseltildi. Türkiye'de ortalama insan ömrü Avrupa'dan 10-15 yıl daha geride olduğuna göre, emeklilik çoğu insan için hayal oldu.

Türkiye'deki gelire bak bir de benzin fiyatlarına bak! Almanya'daki sıradan bir işçi 1500 € net alırken, TR'de 1200 TL civarında bu. Ama benzin fiyatları ise tam tersine, dünyanın en pahalı benzinini kullanıyor yurdum insanı. AKP, bunu düzeltmek için hiçbir şey yapmıyor!

Milleti keriz yerine koyuyorlar, herkesi o kadar çok borçlandırdılar ki, kredi borçlarından intihar edenlerin haddi hesabı yok ama artık doğru dürüst haber bile yapılmıyor bunlar yalaka medya tarafından. Somalı madencilerin dediği gibi, 'oy vermeyeni işten atarız!' tehditiyle insanları kendilerine iyi köle yaptılar.

Unutma!
KESER DÖNER, SAP DÖNER, GÜNÜ GELİR HESAP DÖNER!
Atasözlerimiz ne kadar güzel değil mi?
Alt 23.05.2014, 09:56
Benutzerbild von manbee
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von penalti Beitrag anzeigen
manbee, kendini çok zeki sanıyorsun, çarpıtmayı da iyi beceriyorsun! Ama sen bunları ancak başkasına yutturabilirsin. Sosyal devletten kastın makarna, kömür dağıtımı, ramazan aylarında iftar yemeği ise diyecek bir birşeyim yok. AKP'den önce de vardı bunlar. Örneğin; hiç unutmuyorum Özal hükümeti köylerde oy alabilmek için tencere dağıtırdı, tencere kapaklarını ise oyların sonucuna göre verirdi. AKP'de örneğin Dersim'de elektriği olmayan köylere buzdolabı falan dağıtmıştı. TV'lerde yayınlanmıştı.
AK Partiden önce her parti secimlerden önce birseyler dagitiyordu. CHP altin dagitirdi, ANAP tencere dagitirdi, DYP radyo dagitirdi. ama secimlerden sonra birsey göremezdin bu partilerden.

AK Parti secimlerden bagimsiz fakirlere erzak ve kömür dagitiminina basladi.
Senin övdügün partileri gördük. 2002 öncesi her yil soguktan donup ölen insanlarin sayisini unutmuyoruz. cok sükür ülkemizde soguktan kömür alamadigindan donup kalan insan kalmadi.

bu sadece erzak ve kömür yardimlariydi.

AK Parti gelir getirici tasinir ve tasinmaz mali olmayan ve baska türlü geliri olmayan her vatandasa fakirlik ayligi bagladi. eskiden bu vatandaslarimiz sokak köselerinde dilenirlerdi.

sosyal güvenligi olmayan vatandas hastanelere alinmazdi, yanlislikla alindiysada bunlari rehin olarak hastanelerde tutarlardi. yüzlerce hastane rehinleri oralarda ölüyordu. AK Parti her vatandasa sosyal güvenligi sagladi. parasi olanda olmayanda tedavi olabiliyor.

eskiden paran yoksa aylarca eczanelere ilac gelecek diye beklerdin. yine binlerce insanimiz ilaci temin edemedigi icin öldü bu ülkede. AK Parti eczanelerde ilaclari eksik etmiyor artik.

Zitat:
Benim köyümün bozulmuş yollarını seçimden önce daha da delik deşik ettiler, araç geçemiyordu ve seçimlere kadar bilerek beklettiler ve köylüden "oy vermezseniz, yolunuzu onarmayız!" tehditiyle oy almıştı sizin müslümancı AKP'niz. Kimbilir başka yerlerde başka ne tür Ak-kepazelikler sergiliyorlar!

senin köyünü bilmem ama anlattigina göre daha önce baska parti (ya chp yada bdp) belediyecilik yapmis. niye gidip o partine hesap sormadin? simdiye kadar AK Partiye oy vermemis bir sürü köy, ilce ve il sayabilirim ki onlarin yollari yapildi. ayrimcilik yapmis olsalar ilk basta izmir'e otoyol projesi yapmazlardi. sahil bölgelerinin yollari tümüyle yenilendi.

sen kücücük köyümün yolu niye gec yapildi diye aglayacagina biraz aklini calistir. önce nüfusu cok olan yerlerin yolu yapilmasi daha mantikli oldugunu anlarsin. nüfusu az olan yerlerin yolu sona kalir. bunlar normaldir.

Zitat:
Üniversite okuyan her öğrenci bugün kredi alabiliyor, bu doğru. Ama faiziyle birlikte sonradan ödemek kaydıyla! Eskiden yalnızca torpillilere ve bir kısmı da ihtiyaç sahiplerine verilirdi, faiz hemen hemen yok gibiydi. Faiziyle parayı sattıktan sonra bana, bunu adı başarı mı oluyor? Hmm, İslam'da faizi haram diye bilirdik! Bu nasıl müslümanlık?
burslara 567% artis sagladi AK Parti.
lisansli ögrencilerin burs miktari 45tl'den 300tl'ye cikardi.

üniversite ögrencileri AK Parti yokkende rahatlikla kredi alabiliyordu ve kredinin maliyetinin bir kismini devlet veriyordu. 2002'de kredi maliyetine devlet katkisi 230 milyon TL'di 2012'de 3.1 milyar TL'ye yükselerek 15 kat artmistir.

ögrencilere 2002'de 10 TL olan yemek yardimini 219TL'ye cikaran AK Parti 22 kat artirmistir bu miktari.

yurtlar kurumunun 2002 yilinda 494 milyon TL olan bütcesini 87 kat artirarak 6 milyar TLye yükseltti AK Parti. Yurtkur yatirim ödenekleri 2002'de 86 milyon iken 2014'de 670 milyon TL'ye ulastirarak 670% yükseltti AK Parti.

ögrencilerimizin yurtlari artik kaliteli ve otel konforunda. yurtlardaki internet bile ücretsiz oldu. 2002 yilinda yurtlar kogus sistemindeydi. bir odada 10, 12, 20 kisi bile kaliyordu. simdi odalarda 1-3 ögrenci kaliyor. bircok yurdumuz iso 9001 kalite belgesini aldi ve 2023 hedefi tüm yurtlarin iso 9001 kalite belgesini almasidir.

yüksek lisans ve doktora icin binlerce ögrenciyi yurtdisina gönderiyor AK Parti.

2 milyar ders kitabini ücretsiz dagitan AK Parti.

99 yeni üniversite kuruldu son 10 yilda.

ögrencilerimiz ve genclerimiz icin spor salonu ve kapali yüzme havuzu olmayan il kalmayacak. 12 yilda 28 olimpik standartlarda yüzme havuzu yapildi. son 10 yilda 152 spor tesisini sifirdan insaa etti, 114 yarim kalmis spor tesisini tamamladi, amatör spora milyonlarca tl destek verdi AK Parti. su an 25 yeni stadyum yapiliyor TRde.

daha sayilacak cok var.

Zitat:
Soma'nın AKP'li belediye başkanı madenci cinayetinden sonra kaçmış, haberin var mı neredeymiş? Belki Somalılara polis sopasıyla kabul ettirirler kendisini.
yalan söyleyerek karalamak kolay, buyur elinde belge bilgi varsa bizimle paylas.
soma madenini isleten vehbi koc'un manevi oglu alp gürkanin nereye kactigini sorsan daha uygun olurdu. Madendeki cihazlar 'ACIL' demis ama CHPli Alp Gürkan 'KÖMÜR' demis.

gercek sorumlu olan isletmeciyi korudugun icin seni kiniyorum. bile bile 301 kisinin sorumlusu olan CHPli olunca görmemezlikten gelmenizi nasil yorumluyorsun?

Zitat:
Eskiden emekli olanlar son yılda aldıkları maaşın %67'sini emekli maaşı olarak alırlardı. AKP bu oranı %50'ye indirdi, bunu biliyor musun? 2008'den sonra işe girecek gençler ileride emekli olabilirlerse, aldıkları para kendilerini idare etmeye yetmeyecek! Ayrıca emeklilik yaşı da yükseltildi. Türkiye'de ortalama insan ömrü Avrupa'dan 10-15 yıl daha geride olduğuna göre, emeklilik çoğu insan için hayal oldu.
2002 yilinda emekli maasi 216TL iken 2014 emekli maasi 769TL.

ortalama ömür 2002 öncesi 70 yasin cok altindayken simdi 75e ulastik. 2023e kadar 80i gececegiz. bu kadar sagliga önem vermenin üzümlerini topluyoruz.

avrupada ortalama insan ömrü 80,3. bu demek oluyorki aradaki fark 5 yil. ama almanya gibi ülkeler emeklilik yasini 67'ye cikardi. ileride bu 70 olacak.

penalti anlasilan matematiginde zayif. avrupadan 10-15 yil daha geride derken 80-75 = 5 hesaplayamamissin.

Zitat:
Türkiye'deki gelire bak bir de benzin fiyatlarına bak! Almanya'daki sıradan bir işçi 1500 € net alırken, TR'de 1200 TL civarında bu. Ama benzin fiyatları ise tam tersine, dünyanın en pahalı benzinini kullanıyor yurdum insanı. AKP, bunu düzeltmek için hiçbir şey yapmıyor!
bakalim türkiyedeki benzin fiyatlarina.

2002 yilinda 1,66TL iken 2014de 4,98 olmus.
bu fiyatlari euro olarak bakarsak 1,30'dan 1,75 olmus. 34% artis!!!

almanyada 2002de benzin 1,05 eurodan su an 1,37ye cikmis. 30% artis!!!

dünya genelinde petrol fiyatlari artti. bu artisi petrol üretmeyen her ülkede göreceksin.

Zitat:
Milleti keriz yerine koyuyorlar, herkesi o kadar çok borçlandırdılar ki, kredi borçlarından intihar edenlerin haddi hesabı yok ama artık doğru dürüst haber bile yapılmıyor bunlar yalaka medya tarafından. Somalı madencilerin dediği gibi, 'oy vermeyeni işten atarız!' tehditiyle insanları kendilerine iyi köle yaptılar.

Unutma!
KESER DÖNER, SAP DÖNER, GÜNÜ GELİR HESAP DÖNER!
Atasözlerimiz ne kadar güzel değil mi?
AK Parti kimseye borc al demiyor. Bankalarda ödeme kabiliyeti olmayan insanlara kredi vermiyor.

2002 öncesi 1000 kisiye 68 adet araba düsüyordu.
2014de her 1000 kisiye yaklasik 170 arac düsüyor.

istanbulda bircok hanede 1den fazla araba var.

flat tv, iphone ,ipad ve benzeri lüks esyalar eksik olmuyor.

almanyada durchschnittliche verschuldung überschuldeter personen -> 33.749 euro

bak penalti bir sürü yalanini yakaladim. bundan böyle senin yalanlarinla ugrasmayacagim. sen baskalarini kandiramazsin sadece kendini kandirirsin.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche