Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 03.05.2009, 23:33
hh1975e

Standard bakirköy (strassenfest)

Evi mok götürüyodu nerdeyse. Dedim, bu böyle olmayacak olum, yap biseyler. 1 Mayis tatil nasil olsa, rahat rahat yaparim temizligimi. Yok yok ben en iyisi persembe günü izin alayim. Persembe temizlik yapar, 1 Mayista baslarim icmeye düsüncelesiyle izin aldim persembe günü. Sabah hava biraz bulanikti, canim yataktan cikmak istemedi. Neyseki saat dokuz gibi günes bütün fahiseligiyle yatak odamin penceresinden gözlerime kadar süzüldü. Bi kalkarsin yataktan, baslarsin temizlige... O kadar da fena degilmis aslinda. Biriken bir kac bulasik, kirli bardaklar filan derken en son saat 13`te banyoyu da bitirdim. Ohhh, gel keyfim gel. Artik rahat rahat plan yapabilirim. Yoo yo, en iyisi plan yapmamak.

Ev temiz ya, simdi rahat rahat piley stesini acabilirim. Koydum yeni aldigim oyun kill zone2yi, kapattim telefonlarin hepsini, taktim kulakligimi. Oha lan oha yani... Cuma sabah saat bes olmus ben hâlâ oyun oynuyorum. Hic mi acikmazsin be adam dedim kendi kendime. Kalktim güzel bi kahvaltilik hazirladim. Sucuklu yumurtami yedikten sonra bi dus aldim ve cayira gitmek icin hazirligimi yaptim. Serdim battaniyemi yesilliklerin üzerine. Günes bu sefer o kadar fahisece parlamiyordu, belki de ben yorgundum bilemiycem.

Etraftan gelen gürültüler uykumu böldü. Bir anne cocugunu azarliyor "babayin agzina sicarim" diye salliyor küfürü. Babasi da hödük hödük bakiyor. Hah tam yerine düstüm iste. Cantamdan bir bira cikarip actim, susamisim. Bi dikiste yariladim ve güzelce bi gegirdim, ohhh be dünya varmis. Saate bakmak icin telefonumu actim.. Üf saat 12 olmus. Bu arada telefonu acmamla biplemeye basladi. Arayan arayana. Kimisi merak bile etmis, basima bir hal mi geldi diye.
BU telefon operatörleri de iyice cilkini cikarttilar isin. Aradiginiz kisi su an tekrar erisilebilir gibi filan mesaj yolluyolar ya, sinir oluyorum. Telefonumu actigimi ögrenenlerden ilki aradi hemen; ne yapiyon lo? yatiyom? bu saatte? BU saatte, ne var? Yok ya ben de diyecektim bugün biseyler yapalim. Yapalim ama cayirda yapalim. Ne cayiri la? Cayir olum bildigin cayir iste, otlaniyom ben burada, gel hadi. Otlaniyon mu? ot mu iciyon? Yok daha degil birazdan sararim. Kalk gel hadi, gelirken de bira mira getir, soguk olsun.

Geldi bizimki neyse. Gelirken kullan at hazir mangallardan getirmis bi tane. Gelmisken mangal yapalim demis. Ulan illa bogazini düsünüyon de mi. Yav ben yaparim, acikiriz sonra. Neyse hadi sar bi cigaralikta kafam dagilsin, cekilmiyor bu türklerin gürültüsü. Bebe belik bagrisip duruyolar. Bagirmadan anlasamayan bir topluma ait olmak ne fena bisey be. Kirdim kafayi en sonunda uzandim tekrar günesin altina. Biraz fahiselik mi geldi günese ne? belki de bana... Etrafima bakinmaya basladim, güzel götlü kari filan var mi hesabina.. Ne arar...
Cogu türk, cogu da "kocaman kalca" sahibi hatunlar. Ulan az yiyin biraz be, bakacak bisey kalmamis ardinizda, ben nasil sevaba gircem...

Arkadas da ot`tan nasibini almis belli. Hazir mangal`i paketinden cikartti yere koydu. Sonra, cimenleri yakariz olmaz dedi, gitti yarim saat tas aradi. Taslari koyup mangali yerlestirdi. Sonra etlerin oldugu cantaya gidip, sucuk mu istersin köfte mi diye sordu. Önce mangali yak isterim dedim, sonra düsünürüm biseyler. Kirmis kafayi garibim, mangali yakmadan et koyacak üzerine. Ben mangali yak önce, deyince bir de gülme krizine girdi.

Off off neden rahat birakmiyolar beni. Sakin bir gün gecireyim, kendi kendime olayim, dedim ama nafile. Yine basladi macera. Bu macera ancak pazar`a biter.

Bugün pazar, macera bitti ama nasil bittgini bi ara yazarim. Yorgunum simdi, uyuycam.
Alt 04.05.2009, 00:30
samara1

Standard

Deliye hergün bayram.
Alt 04.05.2009, 21:23
hh1975e

Standard

Cok enteresan bir tespitte bulunmussun,
kimin aklina gelir yani; "deliye her gün bayram" diye düsünmek.
Neyse bosverelim bayrami simdilik.
Karnim acikti ve birseyler atistirmam gerek.
Keske su an mutfakta yaprak sarmalari benibekleselerdi de ben de onlari löp löp yutsaydim. Bakayim bi, ne varmis mutfakta...
Alt 05.05.2009, 21:09
hh1975e

Standard

Oh beee, benden iyisi yok valla.
Bugün spor günümdü, gittim iki saat dangalak gibi yordum kendimi. Spora bisikletle gitmek farzdandir diye atladim bisiklete. Yedi kilometre sonra spor salonundaydim (fitneciosentez degil yani). iki saat spor yaparsin ve nasil olsa bisikletle gidecegim icin dus filan almadan sirtladim cantami yallah. Ana! Disari ciktigimda yagmur dellenmis, dökülüyor yollara. At`in ölümü arpadan olsun dedim, vurdum kendimi yollara (sanki at`a bindim de yemene gidiyom mk)

Nasil islandim nasil. Sanki yagmur adam oldum da ancak eve gelebildim.
Hemen soyundum dusa girmek icin ama müzik acmadan da olmazdi ki.
Koydum Teoman`nin empi ücünü atladim küvete. Su sicaciktan biraz ötede, nerdeyse kaynama derecesinde. Ama o kadar üsümüsüm ki, bana gayet ilik geliyordu. (bana ilik geliyordu da, suyun kaynama derecesinde oldugunu nerden anladim ben?) bu parantez icindeki sorunun cevabini bilmiyorum. Valla bak!

Oh beee, dünya varmis. Iyice isindiktan sonra tazecik ve körpecik vücudum, actim soguk suyu (kan dolasimini hizlandiriyormus soguk su) ama keske acmasaydim mk, soguk adam oldum. Baslarim lan kan dolasimindan diye söyleniyordum koltuk altima haci sakir deodarantini sikarken. Yemisim be hygro fugal`inin. Haci Sakir amcanin ürünleri dururken, yabanci sermaye`e gitmesin paramiz. (olum Haci Sakir yabanci sermaye degil mi) Olur mu lan, Haci Sakir`in erotikligi yeter. Hasssiktri... Kadinlari bastan cikartan deo; haci sakir aloha. Oha yani!

Neyse ne diyecektim ben ya... hah tamam

Banyodan ciktim, sarkiyi tekrar actim. "acitiyor güzelligin farkinda misin"...
Longdrink bardagim (amma da entellestim amina koim, long drink bardakmis! yok ebenin.. Uzun bi bardak iste, icine Bacardi Oro, iki dilim limette, ve cola, 3 küp de buz.
Buz adam oldum.. (kötü bi espri di mi)
Bir de cigaralik sarinca is tamamdir. Da, bok tamamdir. kagit kalmamis evde. Simdi kim gidip papers alcak bana? Ben. Gider miyim gercekten? Hastirsin, ot icmek icin bu havada, yani bu yorgunlukla beraber cikamam bi yere. Surda simdi dinlenmek icin yaziyorum ne güzel, kim gitcek kagit almaya.. Hic gerek yok aslanim, otur oturdugun yerde. Kime diyon la? Sana! ha tamam ama aslan yattigi yerden belli olurmus. Aslan kim la? Ben. Sen kimsin aslanim? (bu böyle uzayip gidecek, kendimi frenlesem iyi olacak)

Hmmm, bi o yana bi bu yana gidip geliyordu düsüncelerim... Ve bir an da gözüme o carpti, kum saati. Iste bu senin sonun oldu kum saati kardesim.
Sicmisim lan kafasina, seni bana hediye eden kahpenin. Sende yani...
Demeye kalmadim, iki ucundaki kapaklari cikarip icindeki kum`u lavaboya bosalttiktan sonra bi tarafina ot koydum, bong oldum. Bong yaptim. Bok yaptin. Valla bak, öyle de bi güzel olduki, acayip orjinal. Hem ne demis ünlü düsünür (hastayim ben bu düsünürlere) mü yoksa saiir mi ne biri demis ki; dur hatirliycam düsünür degil, sair di galiba. Hatta türk bi sair.. Neydi la adi?
Olum google amcaya sor da yazsana adini saiir`in. Olur mu öyle sey, entel miyim ben? Degilsin minakoyim, bilmiyom saair`in adini de, gitsin. Diyemem, bisey bilmedigimi kimseye belli edemem. Süperzeka biri olarak takilmakta fayda var. Kizlarla buluscam daha, kayiklara bincez filan. Anlamiyorum seni...

Hakkaten ya ne diycektim ben?
Su hafta sonu macerasi hakkinda biseyler karalayacaktim di mi...
Hic canim istemiyor bu aksam. Bacardi hâlâ soguk. Buzlar kücülmüsler, üsümüsler, biraz elimde tutayim bardagi, bu yudumu aldiktan sonra.
Isinsinlar biraz avcumda.

Ne demis ünlü sair?
Ya caresizsiniz ya da care sizsiniz.
Ya, kum saatim! Üzüldüm ama bonglukta yakisti sana.

Geändert von hh1975e (05.05.2009 um 21:12 Uhr).
Alt 12.05.2009, 21:59
hh1975e

Standard Yok Daha Neler

Bir pazar daha yokoldu hayatimdan. Bilmiyorum, bu kacinci pazar günü, seni saramadigim? Ve seni saramadigim her pazar günü`nü yasanmamis sayiyorum.
Ulan acican simdi Coskun Sabah`in "bir pazar günü" sarkisini, delircen;
"yok daha neler" diye düsünmeden dinleyeceksin, mal mal.

Yok daha neler

Senden sonra kac kari girdi bu yataga hatirlamiyorum ama hic biriyle pazar günü iskismedim. Öyle de saygiliyim askimiza! Hangi askimiz mi? Cadde senliginde kafam iyi oldu. Yani, ben "iyi" diyorsam sen anla iste, ne kadar iyi.
Müzikler cok süper idi yavrucum. Müzigin aheng`ine kaptirdim kendimi, baska bi aleme kaydim aninda. (hep alem mi bana kayacak minakoim) Parka gittik bi ara ve bi agacin altinda öpüsmeye basladik. Sen de öptügüm bütün kadinlar gibi dudaklarima asik oldun. Sen mi kimsin? Bilmiyorum. Ben, sen mi dedim sana? Öylemi oldu ya, afedersin. Ben, O sarisin hatundan bahsediyordum, sen nerden ciktin anlamadim. Her neyse. Bazen anlamamak daha makbûldür. Diyosun? Dedim ve diyorum.

Yüzünü agaca dogru cevirip pantolonunu siyirdim. iskcem yani caresi yok.
Cüzdandan kondom cikarirken saatime takildi gözüm. Saat sifir sifir 17 iyi mi?
Yani 17 dakikadan beri pazar imis ve ben bunu, hatunu agacin altinda domaltmis iken ögreniyorum...
Niye? Pazar diye.
Hassiktir piskopat herif sende.
Soksana iste sopan`i hayatin dibine kadar !
Eee hadi gercekten kalkmadi diyelim, ne bok yemeye hatunu orada domalmis bir sekilde birakip gidiyorsun? Öküz.

Hic mi pazartesi olmayacak?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche