Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 06.03.2015, 09:40
seyrangah

Standard Cami de icki ictiler deli sacmasi

Tarihte bugün.."Camide içki içtiler, Kabataş'da başörtülünün üzerine işediler,görüntüler bu cumaya" denmesinin üzerinden geçen 88.cuma.
Alt 06.03.2015, 09:50
seyrangah

Standard

Sayin basbakandan Kabatas faillerinin resimleri..

KABATAS FAİLLERİNİ BULDUM LANNNN

Geändert von seyrangah (06.03.2015 um 09:53 Uhr).
Alt 06.03.2015, 10:10
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Tarihte bugün.."Camide içki içtiler, Kabataş'da başörtülünün üzerine işediler,görüntüler bu cumaya" denmesinin üzerinden geçen 88.cuma.
Unutmayacagiz unutturmayaciz!!
Alt 06.03.2015, 12:57
seyrangah

Standard

Sayin AKP'liler bu hadiseleri hatirliyorsunuz, ve hatta bir bir imam camide icki icilmedi, ben o insanlari vicdamin sesine uyarak camiye soktum dedigi icin, isten cikarildi ve ailesi perisan edildi.

Aciklama yapmiyormusunuz? Bu biz yalan konustuk anlamina geliyor, yalan yanlis ulu orta bir seyler mi attiniz ortaya? Cevap yoksa cevabi zaten verilmistir!

Zitat:
Unutmayacagiz unutturmayaciz!!
Alt 06.03.2015, 13:39
Nitzsche58

Standard

Artik bu yalancilari sahtekarlari hirsizlari yobazlari avrupalilar bile anladi ne olduklarini!

Ama iste saf koyun hala cok ülkede, demekki onlarda bunlar gibiler!
Alt 06.03.2015, 13:44
Benutzerbild von T9
T9 T9 ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Sayin AKP'liler bu hadiseleri hatirliyorsunuz, ve hatta bir bir imam camide icki icilmedi, ben o insanlari vicdamin sesine uyarak camiye soktum dedigi icin, isten cikarildi ve ailesi perisan edildi.

Aciklama yapmiyormusunuz? Bu biz yalan konustuk anlamina geliyor, yalan yanlis ulu orta bir seyler mi attiniz ortaya? Cevap yoksa cevabi zaten verilmistir!
bülent s. yalan söyleyerek propaganda yapman sanirim zihniyet geregi.

1. caminin imami degil müezzini.

2. müezzin isten cikarilmadi

3. bira icerlerken gözümle görmedim ama bira siselerine benzer siseler ve bira kutulari gördüm dedi.

4. gezi eylemciler camiye ayakkabiyla girdi ve kapilari odunlarla kapatip diger gezi eylemcileri iceri birakmadi dedi.

5. polisler camiye gaz atmadi, disaridaki gaz cok yogun oldugu icin haliyle bir kismi caminin icinede geliyordu dedi.

6. gezicilerle konustum ve polislere tas atmadan buradan uzaklasmalarina ikna ettim dedi.

7. eylemciler caminin kapilarini tekmeleyip, kapi ve kilitleri kirdilar dedi.

8. Müezzin su an Karaköy'deki camide görev yapiyor.

arkadaslar dolmabahceden-karaköy cok yakindir ve karaköy camisi cok güzeldir.

bu bülent gibi fanatik chpliler kendi partilerine bu tür yalanlarla en büyük zarari veriyor. böyle fanatikleri oldukca chp iktidar olamaz.

TEK BASKAN

HEDEF 2023

DURMAK YOK YOLA DEVAM
Alt 06.03.2015, 15:28
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard seyranmisin ne garin agrisisin !

Insan haddini bildigi kadar insan oldugunu bilmeli!!

burasi umuma acik bir platform, aile bireylerinin resimlerini ulu orta paylasmanin yanlis oldugunu söylecektim lakin,senin yaptigin aymazligin ailene mal etmenin yanlis olacagini düsündüm
vaz gectim.
Fakat sunu rahatlikla söyleyebilirim ki;asagida resimlerini astigin medeniyetten uzak kalmis insanlar senin gibi Medeniyetin icinde yasadigi halde zerre nasiplenmemis insansilardan bin kat medenidirler !

Saygi, saygi degerlere

Zitat:
Sayin basbakandan Kabatas faillerinin resimleri..

KABATAS FAİLLERİNİ =55969139[/IMG]

Geändert von 1insanol (06.03.2015 um 16:58 Uhr).
Alt 07.03.2015, 11:35
seyrangah

Standard

Kenan burda haricten gazel okuma cik karsima, sana elimi öptürmeyi birak ayaklarimi yallatiracagim.
Yigitce, mertce, erkekce cik karsima. Sanal kahramanlikla bana karsi gelinemz. senin gibileri beni gördügü yerde ceketini iliklerler, el pence divan dururular
Erksen koy resmini ver adres geliyorum.
Sana bes kardesinin izini kel afanda birakacagim... Erkeklik neymis gösterriim sana, kim oldugumu da. Koy resmini cik karsimi, yalan ve iftiralarin etegini giyip karsimda kivranma!

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen

3. bira icerlerken gözümle görmedim ama bira siselerine benzer siseler ve bira kutulari gördüm dedi.

4. gezi eylemciler camiye ayakkabiyla girdi ve kapilari odunlarla kapatip diger gezi eylemcileri iceri birakmadi dedi.

5. polisler camiye gaz atmadi, disaridaki gaz cok yogun oldugu icin haliyle bir kismi caminin icinede geliyordu dedi.

6. gezicilerle konustum ve polislere tas atmadan buradan uzaklasmalarina ikna ettim dedi.

bu bülent gibi fanatik chpliler kendi partilerine bu tür yalanlarla en büyük zarari veriyor. böyle fanatikleri oldukca chp iktidar olamaz.

Geändert von seyrangah (07.03.2015 um 11:43 Uhr).
Alt 07.03.2015, 11:37
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von 1insanol Beitrag anzeigen
Insan haddini bildigi kadar insan oldugunu bilmeli!!

burasi umuma acik bir platform, aile bireylerinin resimlerini ulu orta paylasmanin yanlis oldugunu söylecektim lakin,senin yaptigin aymazligin ailene mal etmenin yanlis olacagini düsündüm
vaz gectim.
Fakat sunu rahatlikla söyleyebilirim ki;asagida resimlerini astigin medeniyetten uzak kalmis insanlar senin gibi Medeniyetin icinde yasadigi halde zerre nasiplenmemis insansilardan bin kat medenidirler !

Saygi, saygi degerlere
Haddimi bilmezsen ne olur insan olmayan?

Burda Gezi olaylarindan demokratik haklarina mahsumca kullanmak isteyen gencler öldürürüldü.
Senin basbakanina laf söyledi diye. Kel oglan Bilal oglan nerden bulmus bu paralari bakalim?

Bu kabatasta o genclere iftira atan sapik kadinin yalanlari desifre olduyu diye kudurmaya gerek yok.
Ben iftira kime atilirsa atilsin, iftara atanin yüzüne samarimi indirim! Basbakanin da olsa
Alt 07.03.2015, 11:39
Benutzerbild von Imogdi
Imogdi Imogdi ist offline
Erfahrener Benutzer

Blinzeln

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen

hey du Ober-Kasperl ...
wie wäre es wenn du dich mal informieren würdest ...
TRT ,ATV ,Star ,Akit ,Aksam ,Sabah ...di$inda ..

senin "ba$kan" sidik torbasini zor ta$iyor ..
2015 in sonunu görmücek bile ....
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche