Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 22.07.2015, 09:28
Benutzerbild von 1978salih
1978salih 1978salih ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard artik SUNU iyice kafasina SOKSUN !!

Burda ılerı Gerı Yazan Türkıyeyı Kalemle Böldügünü Sanan ınsancıklar !!!

Sıkıyorsa Gıdın Bölün , Dagda Ne Arıyorsunuz ının De ; Adam Görün!!

Kadın Kılıgında Etek Gıydınız Dıngıller !!

Bu Mu Böldügünüz Tr !!

Aklınızdan Sunu Cıkarmayın ,

eger Mevzu Vatan ıse (türk Kanı Tasıyan ıcın Gecerlı ) Gerısı , ölüm De Olsa Sorun Olmaz !!!

Arapların Zulmünden Kactınız Köpek Gıbı Geldınız, Türkıye Dedınız Aldık !

ıran ırak Sızı Dagıttı, Acıkda Kaldınız , Aldık Yurt Verdık !

Nankör Lük Sızın Kanınızda Var !

Ama Bu Vatanı Ne Sız Nede Beyaztürkler Kurdu !!

Bu Vatanı Kuran Ruhda Kanda Gencıde Yaslısıda Hep Aynı Yerınde , Köpeklerın Hırlamasına Bakmadan; Sakınce Beklemede !!

Sıkıyorsa Gelın !!

Sıze Toprak Kesın Verılır !! Eger Altına Gırmek ıstıyorsanız !!

Geändert von 1978salih (22.07.2015 um 09:30 Uhr).
Alt 22.07.2015, 12:54
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Dun Sanliurfa'da 2 sehit verildi.

Korfez Savasi'ndan kacarlar Turkiye'ye siginirlar.

Irak Savasi'ndan kacarlar Turkiye'ye siginirlar.

Suriya Ic Savasi'ndan kacarlar Kobane'den Turkiye'ye siginirlar.

Ama bunlarin nankorlugu, barbarligi ve ilkelligi 200 yildir bitmedi ve bitmeyecek. Tarih hep tekerrur etti.

Onlari gectim, Turkleri avrupa'da rezil ediyorlar. Her bkun altindan, her abazaligin altindan, her pis isten bunlar cikiyor suc yine Turklere kaliyor
Alt 22.07.2015, 13:08
Erfahrener Benutzer

Standard

benim en cok sinirimi kaldiran olay, her nereye bakarsan bak, kara propaganda, türkler söyle türkler böyle, !!

arkadas az önce türklerin penisini bile konu yapmislar, ardindan da , yok türkler cok kötü falan....

bu nedir ya??

ulan daha 2000 lerde köpek gibi sadece türkiye sinirlari disinda havlarken, sizlere insan gibi muamele edilincede kendinizi aslan mi sanmaya basladiniz !!

bune ya, yazik !!

Zitat:
Zitat von Bosphorus_ Beitrag anzeigen
Dun Sanliurfa'da 2 sehit verildi.

Korfez Savasi'ndan kacarlar Turkiye'ye siginirlar.

Irak Savasi'ndan kacarlar Turkiye'ye siginirlar.

Suriya Ic Savasi'ndan kacarlar Kobane'den Turkiye'ye siginirlar.

Ama bunlarin nankorlugu, barbarligi ve ilkelligi 200 yildir bitmedi ve bitmeyecek. Tarih hep tekerrur etti.

Onlari gectim, Turkleri avrupa'da rezil ediyorlar. Her bkun altindan, her abazaligin altindan, her pis isten bunlar cikiyor suc yine Turklere kaliyor
Alt 22.07.2015, 17:13
Erfahrener Benutzer

Standard

Eee kaan senide anlamamak mümkün degil !

Tam bir solcu gibi düsünüyorsun, senden baska zaten diger insanlar birsey bilmezler saniyorsun, belkide en iyisini sen biliyorsun !

Ama sunu senin ve senin idiolojindeki insanlarinda anlamasinda ve hatta unutmamasinda fayda görüyorum !!

Dogrudan dogruluktan ve özgürlükten yana olan , SURATINI KAPATIP , CADDE DE TERÖR ESTIRMEZ !

ETEK GIYIP KADIN KILIGINA GIRMEZ !!

neyse seninle bircok gercek noktalarda zaten hemfikiriz !
Türkiyenin chp ile baslayan karanlik hayatinda sadece senin yazdigin gibi irak iran vs. ile kisitli hatalar la kalan bir kirli mazisi yok ! daha cok pislik var !

senin ve benim kizdigimiz inan cok nokta vardir !

ama simdi AKLIN icin , sana soruyorum, TÜRKIYE YI KIM YÖNETSIN ???

kime emanet edelim ?

chp ye mi !!

en gec 2-3 senede IMF nin usagi oluruz !

mhp ye mi ?

Terör denilen dagda gezinenler icin , KAC GENC HAYAT KAYBOLSUN ??

hdp ye mi ?

AKLIN ASKINA, daha dün söyledigini yalanlayan insanlardan ne beklersin ?

BAGIMSIZ TÜRKIYE OLMASAYDI ; BU ÜLKE SIMDI ZATEN COKTAN SURIYEYE GIRDIRILMIS OLURDUK !!

BAZI GERIZEKALILARIN CIGLIKLARLA BAGIRDIKLARI GIBI ; DIKTATÖR BIR HÜKEMET SAYET ISLEMIS OLSAYDI, ADAMLAR BASKANLIK SISTEMINI, DAHA CUMHURBASKANI SECIMI ÖNCESINDE GETIRIR DI !!

SUNU SÖYLEYEBILIYORMUSUN ?? MERAK EDIYORUM !

BEN BU TOPRAKLARIN DEGIL BIR KARISINI TEK BIR CAKILINI BILE , BU VATANDAN OLMAYAN ; HIC BIR GÜCE VERMEM !!

HE BUNU DIYEBLIYORSAN VE TÜRKIYEDE BARIS ISTIYORSAN, BENIM SENIN LE HIC BIR SORUNUM OLAMAZ !!

SELAMLAR

Zitat:
Zitat von __KAAN__ Beitrag anzeigen
Ne yazık değil mi,hatta ayıp veya rezalet.Türkler o kadar yardım ediyor,yinede türkler suçlu? Körfez talan savaşında,üç beş kuruş borcu silinsin diye amerikaya yaltaklık yapan türkler değil zaten,incirlikten uçaklar kalkıp orta doğuyu hiç kana bulamadı.Türkiye birleşmiş milletler mülteci politikasını hiç kabul etmedi ve bu doğrultuda hiçbirşey yapmadı.Neyse bunu geçelim sizin aklınız almaz 1951 anlaşmasını..Irak a yapılan yeni Amerikan emperyalist saldırısında,mecliste red edildiği halde,ikinci oturumda daha kabul edilmeden,incirlikten uçaklar kan kusmaya çıkmadı.Kahraman amerikan askerleri evine sağ salim dönsün sözünü,İranlılar söyledi zaten.Suriye nin iç politikasına,El nusra ve İşid adlı terör örgütlerini,Amerika,İsrail,Suudi arabistan ve Katar la beraber Türkler örgütlemedi zaten....Kelimenin tam anlamıyla şu oluştu burda.Türk kültür ve geleneklerinden uzak,devşirme arap ve amerikan politikasıyla hareket eden bir gruh.Başka anlatımı yok bunun...Şu anda Afrikadan Asyaya kadar uzanan coğrafyada,ne kadar islami terör örgütü varsa,arkasında Amerika ve Türkiye var.
Alt 22.07.2015, 20:36
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Ne yazık değil mi,hatta ayıp veya rezalet.Türkler o kadar yardım ediyor,yinede türkler suçlu? Körfez talan savaşında,üç beş kuruş borcu silinsin diye amerikaya yaltaklık yapan türkler değil zaten,incirlikten uçaklar kalkıp orta doğuyu hiç kana bulamadı.Türkiye birleşmiş milletler mülteci politikasını hiç kabul etmedi ve bu doğrultuda hiçbirşey yapmadı.Neyse bunu geçelim sizin aklınız almaz 1951 anlaşmasını..Irak a yapılan yeni Amerikan emperyalist saldırısında,mecliste red edildiği halde,ikinci oturumda daha kabul edilmeden,incirlikten uçaklar kan kusmaya çıkmadı.Kahraman amerikan askerleri evine sağ salim dönsün sözünü,İranlılar söyledi zaten.Suriye nin iç politikasına,El nusra ve İşid adlı terör örgütlerini,Amerika,İsrail,Suudi arabistan ve Katar la beraber Türkler örgütlemedi zaten....Kelimenin tam anlamıyla şu oluştu burda.Türk kültür ve geleneklerinden uzak,devşirme arap ve amerikan politikasıyla hareket eden bir gruh.Başka anlatımı yok bunun...Şu anda Afrikadan Asyaya kadar uzanan coğrafyada,ne kadar islami terör örgütü varsa,arkasında Amerika ve Türkiye var.
Korfez Savasi ve 2003 Irak Savasi Turkiye'den veto yedi. Turkiye bunun bedelini odedi, buna ragmen amerikan askerlerine kuzeyden gecis izni vermedi, guneyden yani tek cepheden giren abd daha fazla kayip verdi, daha fazla zaiyat verdi.

Turkiye diger ulkelere nazaran EN FAZLA kurdu ulkesine alip besleyen ulkedir. Her savasta Turkiye kurtlere kapilari acmistir, ama karsiliginda nankorluk gormustur.

Turkiye'nin isid'i orgutledigine dair 1 kanit yok. Isid'e, PKK'yi ezmesi icin operasyon yapmamasi isid'i kurdugu ya da destekledigi anlamina da gelmez. Turkiye icin tehdit PKK ve turevleridir, isid degildir. isid, suriye'deki kurtler icin tehdittir. Suriye'deki kurtler de, kobane de bizi ilgilendirmez, Turkiye'yi ilgilendirmez.
Alt 24.07.2015, 20:34
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard beni mazur gör sorularim olacak

Zitat:
Bu dünyanın hiçbir yerinde,hiç kimse Devrimcilerin Vatanseverliğini sorgulayabilecek ve ona atıfta bulunabilecek kadar vatansever değildir.
hic kimse?

devrimcileri farkli kilan ne?
Alt 27.07.2015, 08:43
Erfahrener Benutzer

Standard

Benim hatirladigima göre, Atatürk ileriye dönük onlarca devrim yapmistir.
bunu sen benden daha iyi bilirsin.
ha bu yeterlimi yetersizmi konusulabilinir.
Atatürk ten sonrada politik siyasi demokratik ve hukuksal bosluklardan yararlanan kimileri vatana ihanet icinde olmuslardir.

her vatandasin görüsüne saygi duymak gerekir.
her sey hak ve hukuk üzerine insaa edilsin bu yeter.

bunun türkiyede tam olarak islemediginide biliyoruz.
nedeni her bireyin vatan derken önce kendini düsünmesinden kaynaklanmakta yatiyor.

sagcisida solcusuda bu gaf icerisinde bulunmustur.

kimi kuyruk acisindan kimi de maddi acidan !

sol örgütlenmenin ben vatanseverliginede birsey demiyorum, türk ne olursa olsun vatanini milletini sever.
her türk vicdan li davranmasa bile , o vicdani bazi günler islemeye kesin baslar.

onun icin bazi seylerin ister istemez zamana birakilmasinin ardinda yatan gercek budur.
bunuda her babayigit korkusundan beceremez, yani zamana birakmayi.

zaman asimi olmadan eger dogru zamanda harekete gecilirse , amaca ulasmak daha kolay olur.

her birey zaten her seyi cok iyi bilir. bunu burda aleni görmek mümkün.
kimse kimsenin düsüncesine asla saygi göstermez.

ama gösterildigi zaman da benim yasadiklarim gibi, bir zümre tarafindan iftiralara ve keza sözlü saldirilara ugrar.

bunu yapanlar genelde her dönemde ve her yerde ayni zümrelerdir, yani fitne fesat ortaklari.

neyse kaan , senin milli düsüncene saygim var !

ben ülkemde vatanimda senin gibi arkadaslari görmekten rahatsiz olmam.

ama , egerki olurda , bu kim ve kimler olmasi beni pek ilgilendirmez, vatana ihanet icerisinde olurlar, ha iste ozaman söz biter !!!!!

bunu da bu vatan evlatlari gayet acik ve net tatbik etmistir.

soru su ????

KIM BU GÜNLER DE PKK VE DIGER ÖRGÜTLERIN YAPTIKLARINI VEYA YAPTIRIMLARINI DOGRU BULMAKTADIR ?????

BEN = kendim dogru bulmuyorum, bilhassa lanetliyorum kiniyorum, ve diyorum ki , bu vatan evladina askerine polisine ve bekasina yapilan saldirilara artik alkis tutmayalim. DOGRU ya DOGRU yANLISA YANLIS DIYEBILEN BIR TUTUM HAKIKATTIR !!

selamlar
salih

Zitat:
Her devrimci,devrimci yaşamına bir devrimci örgütle başlar.Her devrimci örgütün programı ve tüzüğünde,Demokratik devrim(Milli Devrim) vardır.Her devrimci önce vatan(Yerel çelişki)sonra dünya(Evrensel çelişki) der...Gerçi bunları anlatsamda sen ve senin gibi insanlar için bir şey değişmeyecek...Nasıl olsa ağzınıza dolamışsınızdır bu solcular vatan hainidir savsatalarını....
Alt 27.07.2015, 22:46
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Her devrimci,devrimci yaşamına bir devrimci örgütle başlar.Her devrimci örgütün programı ve tüzüğünde,Demokratik devrim(Milli Devrim) vardır.Her devrimci önce vatan(Yerel çelişki)sonra dünya(Evrensel çelişki) der...Gerçi bunları anlatsamda sen ve senin gibi insanlar için bir şey değişmeyecek...Nasıl olsa ağzınıza dolamışsınızdır bu solcular vatan hainidir savsatalarını....
Bundan sonra diyen azalir.
Devlet her gelen gecenin hainligine ugrayacak kadar gücsüz degil artik..ve, eskiden hainlik yapanlarin, hainlik yapacak pek caplari kalmadi..
bazi hainlik yapmak isteyenlerin capi ne?

biz niye gelene gecene hain diyelim?
Alt 28.07.2015, 09:14
Erfahrener Benutzer

Standard

Benim hatirladigima göre, Atatürk ileriye dönük onlarca devrim yapmistir.
bunu sen benden daha iyi bilirsin.
ha bu yeterlimi yetersizmi konusulabilinir.
Atatürk ten sonrada politik siyasi demokratik ve hukuksal bosluklardan yararlanan kimileri vatana ihanet icinde olmuslardir.

her vatandasin görüsüne saygi duymak gerekir.
her sey hak ve hukuk üzerine insaa edilsin bu yeter.

bunun türkiyede tam olarak islemediginide biliyoruz.
nedeni her bireyin vatan derken önce kendini düsünmesinden kaynaklanmakta yatiyor.

sagcisida solcusuda bu gaf icerisinde bulunmustur.

kimi kuyruk acisindan kimi de maddi acidan !

sol örgütlenmenin ben vatanseverliginede birsey demiyorum, türk ne olursa olsun vatanini milletini sever.
her türk vicdan li davranmasa bile , o vicdani bazi günler islemeye kesin baslar.

onun icin bazi seylerin ister istemez zamana birakilmasinin ardinda yatan gercek budur.
bunuda her babayigit korkusundan beceremez, yani zamana birakmayi.

zaman asimi olmadan eger dogru zamanda harekete gecilirse , amaca ulasmak daha kolay olur.

her birey zaten her seyi cok iyi bilir. bunu burda aleni görmek mümkün.
kimse kimsenin düsüncesine asla saygi göstermez.

ama gösterildigi zaman da benim yasadiklarim gibi, bir zümre tarafindan iftiralara ve keza sözlü saldirilara ugrar.

bunu yapanlar genelde her dönemde ve her yerde ayni zümrelerdir, yani fitne fesat ortaklari.

neyse kaan , senin milli düsüncene saygim var !

ben ülkemde vatanimda senin gibi arkadaslari görmekten rahatsiz olmam.

ama , egerki olurda , bu kim ve kimler olmasi beni pek ilgilendirmez, vatana ihanet icerisinde olurlar, ha iste ozaman söz biter !!!!!

bunu da bu vatan evlatlari gayet acik ve net tatbik etmistir.

soru su ????

KIM BU GÜNLER DE PKK VE DIGER ÖRGÜTLERIN YAPTIKLARINI VEYA YAPTIRIMLARINI DOGRU BULMAKTADIR ?????

BEN = kendim dogru bulmuyorum, bilhassa lanetliyorum kiniyorum, ve diyorum ki , bu vatan evladina askerine polisine ve bekasina yapilan saldirilara artik alkis tutmayalim. DOGRU ya DOGRU yANLISA YANLIS DIYEBILEN BIR TUTUM HAKIKATTIR !!

selamlar
salih
Alt 29.07.2015, 18:27
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Kaçak saraylarda oturan vatan hainleri,yıkıldıktan sonra azalır bunlar !
sen mi yikacaksin?
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche