Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 14.04.2015, 19:23
seyrangah

Standard Mevlana

Kimle gezdiginize, kimle arkadaslik ettiginize dikkat edin.
Cünkü; Bülbül güle, karga cöplüge götürür!
Alt 23.04.2015, 09:36
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
bunu cok mu aradin..))

müslümanlar da hiristiyanlara küfür ediyorlar ,küfür etmekle de kalmiyorlar dini kendi pis emelleri icin kullanmaktan cekinmiyor ...ibadetin di$inda bir hiristiyan müslüman ya$amasi gibi ya$iyor,haramdan cekinir,hakkini yemez ve yedirmez,iftira atmaz,yalan konu$maz,körü körüne yardim etmez,ettigi yardimi gider görür,insan haklarini korur.türkiyede kadin cinayeti ortalama günde 2 cikti..müslüman ülkeyiz .nerde türk oarad kazik...bu dünyanin her yerinde öyle,avrupa,america ,paris ,fark etmiyor. sen istemyiorsan bir ateistin cenaze namazini kilmayabilirsin bu snein tercihin ,gerekirse ben seve seve kilarim...

daha önce belirttigim gibi bir insanin inancini sorgulamak ne sana ,ne bana yada bir ba$kasina dü$er,bu tanriyla kedisi arasinda .
Musluman soyle yapmali musluman boyle yapmali klisesini gecelim. Hristiyan, ateist kisiler pisligin gunahin dibine vurunca bir sey olmuyor da muslumanlarin gunahsiz ve mukemmel olmasini bekliyorsan bu ikiyuzluluk degil midir? Elbette musluman da gunah isler, yanlis yapar.

Kadin cinayetleri 'namus' cinayetleri guneydogulular arasinda yaygin, yani kürtler arasinda, Turkler arasinda degil. Yalan mi? Bunu herkes biliyor.

Ateistler mumkunse vasiyetlerinde cenaze namazlarinin kilinmamasini istesinler dua okunmamasini istesinler yiyorsa tabi. Olumun gt korkusu yaklasinca nasil da o kufur ettikleri dine imana yapisirlar iyi biliyoruz. Allah onlarin son dakika tovbelerini kabul etmesin.
Alt 03.05.2015, 21:22
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

"Aklını başına al da dileğini Allah'tan dile, baskasından değil. Suyu denizde ara, kuru derede değil. Eğer başkasından bir şey dilersen, verecek olan yine Allah'tır.

Senin eline cömertlik meylini veren de O'dur. Allah emrine uymayanları bile altına boğar, Karun yaparsa, düşün ki, emrine uyup O'na yalvarana neler yapmaz?"

Mevlânâ Celâleddîn
Alt 06.05.2015, 22:21
Benutzerbild von Salixalba
Salixalba Salixalba ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Edebim el vermez edebsizlik edene,
susmak en güzel cevab, edebi elden gidene!

Edebi olan susar,
Edebsizde ben susdurdum zaneder!
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche