Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 19.07.2010, 10:10
AydanIlayda79

Standard

Zitat:
Zitat von ot Beitrag anzeigen
@AYDANILAYDA

KIZIM! du billiges mannsloses fake- face!
ben coooooookdan evliyim!und das wissen die user hier auch!
BILMEDEN KONUSMA! VE ASIL KOCAYI SEN BUL!zaten synergi ye,,verebilmek icin, bas ,bas, bagiriyorsun burda! bizide alet ediyorsun,synergiy le muhabettiniz derinlesin diye,
synergie ye verebilmek icin! daran merkt man wie nötig du es hast!
isde bukadar basit bir kadinsin isde!also halt deine klappe! du mannsloses billiges internet-luder!
ot bak nasilda gercek yüzün ortaya cikiyor. Saldirmana gerek yok. Bir evli oldugunu bilemezdim. Iki evli ve cocukluysan isin nedir burda kadin. Herkeze takiliyorsun ondan sonra konusup duruyorsun. Hem wenigstens bin ich echt. Ben burda görüntüm icin hic bir zaman ön plana cikmadim ama en azindan yürek var birzde profilimizin arkasinda saklanmiyoruz gizlimiz saklimiz yok. Sen hem evlisin kendine burda ismi olmayin bir profil acmissin evliliginde yasiyamadigin özgürlügü veya heycani burda ariyorsun cok yazik. Bence bir insana saldirmadan o insani bir tani. Hem biz sadece saka yapiyorduk merak etme baska insanlar erkek bulucak kadar asallanmadik.

Bas bas bagiriyormuyum neye bagiriyorum du wirst ja immer witziger. Synergie duydunmu seni anmachen ediyormusum? Bu kadin ne diyor allah askina )))))) Galiba burdaki sicaklar senin basina vurmus. Mädel das war nur spaßhalber gesagt. Nimm nicht alles so ernst.

Geändert von AydanIlayda79 (19.07.2010 um 13:14 Uhr).
Alt 19.07.2010, 13:05
AydanIlayda79

Standard

Zitat:
Zitat von DieWahrheit Beitrag anzeigen
Vaybeeeeeee ne kadar terbiyeli birisin sen.

Burada Mod veya Ad.min yokmu?????

Cocuklusun anladim, ama merak ettigim bu cocuga nasil bir terbiye ögretmen?
bosver saldirmaya devam etsin. Madem mutsuz burda mutluluk ariyor takilsin kafasina göre
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche