Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 15.03.2015, 19:02
Benutzerbild von deniz1008
deniz1008 deniz1008 ist offline
Benutzer

Reden genau, 't9' hat sich selbst dechiffriert

scrömshöt
15.03.1015, 16:16 - 16:29

Zitat:
Zitat von T9 Beitrag anzeigen
...biz kimseyi ve sahislari desteklemeyiz biz sadece hakka hizmet ederiz.
--
...ekibimiz sadece dizide degil. biz her alandayiz.
--
...biz kefenimizi giyip bu hizmet ugruna calismak icin egitildik.
Alt 18.03.2015, 00:24
Benutzerbild von Caka_Bey
Caka_Bey Caka_Bey ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah Beitrag anzeigen
Aynen dostum eski tadi yok! Önceden Türkiye kankalarla bulusurduk isten sonra da izlerdik. Simdi bende tv'yi yok denenek kadar az izliyorum ve zaten az olan vaktimi kitaplarima ayiriyorum.
cok güzel!

firsatin oldukca her gün veya iki güne bir okur musun?
Alt 18.03.2015, 00:46
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
caka niye yanlis anlamak icin israr ediyorsun???

biz vatanimiz icin, halkimiz icin, milletimiz icin ABD, Avrupa ve Israilden hesap soracagiz.

bunu birinin sahsina indirgeme. ABD ve Israile hesap sordugumuzda arada fetullah hocada cezalanacak ama o cakma hocada yaptiklarindan sorumlu.
Afedersin, yanlis anlamisim. simdi daha iyi anladim T9..

Sen bazi konularda fanatiklesiyorsun. ben hic birsey kesinlesmeden kimseye öyle sözler söylemem...
sevmeyebilirsiniz ama bazi sözler söyleyerek kendinizden sogutuyorsunuz...
Size Yunus Emre, Hz Mevlana gibi olun diyen yok, ama ortayi bulmak lazim.
Alt 18.03.2015, 07:04
Benutzerbild von deniz1008
deniz1008 deniz1008 ist offline
Benutzer

Reden caka & t9 = epic fail

12.11.2014, 14:40
Zitat:
Zitat von CakaBeyy Beitrag anzeigen
Zitat:
Zitat von timeraiser Beitrag anzeigen
Immer wenn Assitoni, Manbee, ManGay, ManBay, ... Urlaub in der Ferne bzw. Türkei machen, kommen seltsame Nicks her, die ganz gut Leute beschimpfen können

Aber klar, es ist alles nur Zufall!
söylediklerine katiliyorum timeraiser..

sadece sadesohbet degil az önce huhusanane ve sorry nickine dikkat ettim, insan kendisine küfür eden birine böyle tepki vermez? son zamanlarda foruma katilan kisilerin cogu süpheli, inandirici olmaya calisiyorlar.

inandirici olmaya calisanlar bunu diger nicklerde ki yorumlarina benzemesin diye yapiyor...

yazik...

30 yasini gecmis kisiler bunu yapiyorsa bu toplumun hali fena o zaman....
17.03.2015, 23:46
Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
Zitat:
caka niye yanlis anlamak icin israr ediyorsun???

biz vatanimiz icin, halkimiz icin, milletimiz icin ABD, Avrupa ve Israilden hesap soracagiz.

bunu birinin sahsina indirgeme. ABD ve Israile hesap sordugumuzda arada fetullah hocada cezalanacak ama o cakma hocada yaptiklarindan sorumlu.
Afedersin, yanlis anlamisim. simdi daha iyi anladim T9..

Sen bazi konularda fanatiklesiyorsun. ben hic birsey kesinlesmeden kimseye öyle sözler söylemem...
sevmeyebilirsiniz ama bazi sözler söyleyerek kendinizden sogutuyorsunuz...
Size Yunus Emre, Hz Mevlana gibi olun diyen yok, ama ortayi bulmak lazim.
Alt 18.03.2015, 15:46
seyrangah

Standard

Zitat:
cok güzel!

firsatin oldukca her gün veya iki güne bir okur musun?
Her gün okurum aslinda. En azindan bir saat ve ortalama iki saat. Kitabina göre de bir baslayista bitirdigim de oluyor. Böyle aksam saat 7'de elime kitap aliyorum sonra sabah saat 5'te bitirdigim kitaplarda oluyor. Ama bu nadir oluyor ve olsa da hafta sonlari oluyor.
Senin kitap okuma aliskanligin nasil? Simdi bende merak ettim dogrusu!
Alt 19.03.2015, 23:02
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Her gün okurum aslinda. En azindan bir saat ve ortalama iki saat. Kitabina göre de bir baslayista bitirdigim de oluyor. Böyle aksam saat 7'de elime kitap aliyorum sonra sabah saat 5'te bitirdigim kitaplarda oluyor. Ama bu nadir oluyor ve olsa da hafta sonlari oluyor.
Senin kitap okuma aliskanligin nasil? Simdi bende merak ettim dogrusu!
bende söyle; her gün okurum ama bazen konstantre olamadigim, sIkIntI'da oldugum zamanlar sadece yarim saat okuyabilirim...genel olarak her gün 2-3 saat. bazen kücük ara vermelerle 6 saat okudugumda oluyor...

sen ne düsünüyorsun bilmem fakat, bana az geliyor. kendimi az okuyor hissediyorum..
bu histen bir kurtulamadim...
Alt 20.03.2015, 10:12
seyrangah

Standard

Zitat:
bende söyle; her gün okurum ama bazen konstantre olamadigim, sIkIntI'da oldugum zamanlar sadece yarim saat okuyabilirim...genel olarak her gün 2-3 saat. bazen kücük ara vermelerle 6 saat okudugumda oluyor...

sen ne düsünüyorsun bilmem fakat, bana az geliyor. kendimi az okuyor hissediyorum..
bu histen bir kurtulamadim...
Güzel düsünüyorsun Caka_bey'cigim! Bir insanin kitap okumasiyla beyninde sinaps baglantilari olusuyor. Yani bir nevi beyninde otoyollar olusmasini sagliyor.
Bir insan ne kadar erken ve cok okumaya baslarsa o kadar ona okumak zor gelmez. Akinse daha kolay ve daha zevkli gelir.
Günde 2-3 saat okumak güzel bir basari. Seni tebrik ediyorum. Daha cok agirlik olarak ne okuyorsun. Roman türü mü yoksal isin, meslegin, okulun geregi Fachliteratur dedikleri seyler mi?

Geändert von seyrangah (20.03.2015 um 11:28 Uhr).
Alt 20.03.2015, 11:33
seyrangah

Standard

Caka_Bey simdi biz burda kitaplardan, katiplerden, okumakten yazip yazisiyoruz ama Kurtlar Vadisi Cahit'in hayatinda kac kitap okudugunu merak ediyorum. Ya da Necati Sasmaz'in kac kitap okudugunu merak ediyorum.
O diziyi bir kere seyrettim ve bin kere pisman oldum! Zeka seviyesi oda sicakliginin da altinda. Hemde yazin
Zaten Türkiye'de ki bütün diziler böyle! Allah nasip ederse yine memleketimde calismaya ve yasamaya gidersem ya da gitme karari alacak olursam. Eve tv taktirmayacagim. Aptal yerine konmanin diger adi da ondan!
Alt 21.03.2015, 11:44
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Güzel düsünüyorsun Caka_bey'cigim! Bir insanin kitap okumasiyla beyninde sinaps baglantilari olusuyor. Yani bir nevi beyninde otoyollar olusmasini sagliyor.
Bir insan ne kadar erken ve cok okumaya baslarsa o kadar ona okumak zor gelmez. Akinse daha kolay ve daha zevkli gelir.
Günde 2-3 saat okumak güzel bir basari. Seni tebrik ediyorum. Daha cok agirlik olarak ne okuyorsun. Roman türü mü yoksal isin, meslegin, okulun geregi Fachliteratur dedikleri seyler mi?
Evet seyrangah dogru dedin. ne kadar cok okursam kolaylasiyor. okuyamadigimda ise zorlasiyor..

agirlik olarak Roman türü. gelisim, psikoloji, sosyal hayat ve toplum'u ilgilendiren kitaplari severim...

sen ne tür kitaplar okursun?
Alt 21.03.2015, 13:32
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Caka_Bey simdi biz burda kitaplardan, katiplerden, okumakten yazip yazisiyoruz ama Kurtlar Vadisi Cahit'in hayatinda kac kitap okudugunu merak ediyorum. Ya da Necati Sasmaz'in kac kitap okudugunu merak ediyorum.
O diziyi bir kere seyrettim ve bin kere pisman oldum! Zeka seviyesi oda sicakliginin da altinda. Hemde yazin
Zaten Türkiye'de ki bütün diziler böyle! Allah nasip ederse yine memleketimde calismaya ve yasamaya gidersem ya da gitme karari alacak olursam. Eve tv taktirmayacagim. Aptal yerine konmanin diger adi da ondan!
acikcasi bende merak ediyorum. Zira Kurtlar Vadisi'nde bazen kitaplar gösteriyorlar. kendileride okuyorlar midir diye düsünmedim degil...

Evlenmeyi düsünmüyorsan iyi fikir, Türk kadinlari genellikle Tv izlemeyi sever... Tv aslinda cok izleyenlerin bile sikayet ettigi birsey ama nedense bi care bulamadilar uzak durmaya..
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche