Vaybee!
  |   Mitglied werden   |   Hilfe   |   Login

Alt 27.12.2014, 01:50
Gazman

Reden kürt olmanın verdiği dayanılmaz eziklik

Zitat:
Zitat von uno Beitrag anzeigen
Lara sen ve Banu hastasiniz, senin chate girisin ve girisindeki sarf ettigin sözler, saldirilarin. Insanlarin ailelerine cirkince küfür etmeniz kabuledebilinir tutum degil.

Seni anliyorum Lara, siteden baska bir üye seni "evlenicem" diye kandirip hayallarinle oynamasi elbette kabul görülür durum degil ama bu olay senin bu saldirganligini mesru kilmaz. Dolayisiyla chatte kendi nicklerinizle veya yeni actiginiz nicklerle ettiginiz küfürler haddini asti.

Simdi adim adim, einloggen yapisini ve hic dinlemeden insanlara satastigini görelim:

Bu resimleri arsivledim, daha ettiginiz onalrca küfür var. Bu sekil, benim ölen anneme, digerlerinin bosandigi eslerine veya dul kadinlarin cocuklarina cirkince küfürler etmeye devam ederseniz, sizleri hic cekinmeden mahkemeye veririm ve bunun karsiliginda yasayacaginizin utancin da hesabini yapin. Ben sahsen, böyle bir sitede sizin gibi sürüngenlerle muhattap oldugum icin utanc duyarim. Igrenc insanlar, sizin gibilere alfabenin o iki güzel harfinden olusup, türk kültürünün en masum his ifadesi olan "MK" bile cok.

kürt olmanın verdiği dayanılmaz eziklik
Alt 27.12.2014, 11:08
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

board a birisi gerek. sayisiz türk düsmani paylasimlarindan normal paylasim yapilmiyor. arka arkaya sadece onun paylasimi.
Zitat:
Zitat von fatsali31 Beitrag anzeigen
@ Cenk Ya almanyada büyüdn türkcen zayif, yada anlamakta zorluk cekiyorsun.
Her ihtimalede acigiz ))
Benim bilmemle konunun ne alakasi var ???
sana diyorumki, kuralari oku,
bildigini düsünerek okumana gerek olmadigini yaziyorsun.
o Zaman sana kisa örnek geceyim kuraliki, bellimi olur bekkide icindeki insanliga yenik düser ve anlamaya calisirsin en azindan.
Odada devamli, yani 3-4 sefer pes pese Icon kullanmak kuralara aykiri, yani gereksiz yazi oluyor = flooden deniyor buna chatte.
bu senin yaptigini birkac kisi daha yapmis olsa, chatteki yazilanlar okunamadan cok Cabuk gececegi icin, sitenin kurucusu bu kurali koymus.
ve bu kurallarda hepimiz icin gecerlidi.
Yoksa sen senin bir özelligini, ayricaliginin oldugunumu düsündün ???
Devamli büyük yazmakta kurallara aykiri. sebebini belkide bilmiyorsundur.
yazayim okuda bu yüzdende mutelenmeye maruz kalma.

Bir toplumda konusuldugunda hep beni dinlesinler diye bagirarak konusmak saygisizliktir.
Chattede herkez benim yazimi görsün okusun diye devamli büyük yazmak saygisizlik olarak alimlaniyor !!!!
Bilmem anlatabildimmi ???
anlayamadinsa zaten denilecek baska laf kalmiyor )))
hadi selametle.
Alt 27.12.2014, 11:49
Pleasuree

Reden

Sabah sabah hic gülesim yokdu valla yaaaaaa hahahaha

Chatte söylenilen hakaretler üzere polis sizin sikayetinizi dinleycikde kafasini yorucekde baska isi yokdeeee lannn kafayimi siyirmis bunlar???!!!!
Alt 27.12.2014, 11:57
NurBanu

Daumen hoch

30 erkege bedel Laram :-)

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
FATSALI!!!???MAL ne demek?

Bir ADMIN olarak Senin burdaki görevin Huzur ve Düzen saglamak.Insanlara hakaret etmek deyil.Senin görevin Chat odasinda bir insanin üzerine bir cok insan birden yükleniyorsa onlara dur demek,onlarla beraber olup diyerlerinide o ki$inin üzerine ki$kirtmak deyil.

Chat odasinda Yalaka,seni poh poh'layan arkada$larina Nurbanudan fazla Sempati besleyebilirsin, buna ragmen bir" ADMIN" olarak, i$ine gelenleri mutlayip ,i$ine gelmeyenleri odaya girer girmez ATMAZSIN .Chat odasinda kendine arkada$ grubu kurma gibi bir Lüksünde olamaz!Tarafsiz olmak zorundasin..buraya bu $ekilde cikip bir bayana bu $ekilde itham edemezsin...güc gösterisi yapmak istiyorsan kar$indakinin senin Konumunda biri olsun.Nur ADMIN olmadigina göre,kendini göstermek icin Esmart 'i secebilirsin.

Ama ben "ADMINIM "burasinida BABAM'in ciftlig gibi kullanirim ,istedigim hakarete bulunurum diyorsan'ki diyorsun. Bende Sana ADMIN deyilsin ADAM hic deyilsin SAMANSIN
deme hakkini kendimde bulurum.

Saygilar

keyfi yere beni chatden atiyor durduk yere, sonra utanmadan dedikodumu yapiyor

yasindan basindan, erkekliginden utanmadan birde chatdekileri üzerime kiskirtiyor bu admin müstesvesi, buna kimse bir dur demiyecekmi??????l

Geändert von NurBanu (27.12.2014 um 12:03 Uhr).
Alt 27.12.2014, 12:33
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Reden Tam bir Kepazesin,Arsiz ,$imdide Mazlumu oynuyor

Zitat:
Lara sen ve Banu hastasiniz, senin chate girisin ve girisindeki sarf ettigin sözler, saldirilarin. Insanlarin ailelerine cirkince küfür etmeniz kabuledebilinir tutum degil.

Seni anliyorum Lara, siteden baska bir üye seni "evlenicem" diye kandirip hayallarinle oynamasi elbette kabul görülür durum degil ama bu olay senin bu saldirganligini mesru kilmaz. Dolayisiyla chatte kendi nicklerinizle veya yeni actiginiz nicklerle ettiginiz küfürler haddini asti.

Simdi adim adim, einloggen yapisini ve hic dinlemeden insanlara satastigini görelim:

Bu resimleri arsivledim, daha ettiginiz onalrca küfür var. Bu sekil, benim ölen anneme, digerlerinin bosandigi eslerine veya dul kadinlarin cocuklarina cirkince küfürler etmeye devam ederseniz, sizleri hic cekinmeden mahkemeye veririm ve bunun karsiliginda yasayacaginizin utancin da hesabini yapin. Ben sahsen, böyle bir sitede sizin gibi sürüngenlerle muhattap oldugum icin utanc duyarim. Igrenc insanlar, sizin gibilere alfabenin o iki güzel harfinden olusup, türk kültürünün en masum his ifadesi olan "MK" bile cok.
Bak ben Zirlamyorm
O yetersiz zekanla ,ki$kirtici türkcenle,inandirici olmak icin varini yogunu dökmüssün ortaya,dökünüyorsun inandirici olmak icin.
Bense gevrek gevrek gülüyorum.

Ar$ivlemene gerek yok'ki UNO$,yükledikerin neki? Chat odasinda senin sadece ailene deyil 7 sülalene küfürler ediyorlar,sende cam acip onlara renkli Calvin K. ic $ama$irlarini gösteriyorsun,kalem ka$li UnO$.Tek SAPIKLigin buda deyil budalanin teki olmana ragmen kendini kurnaz saniyorsun,insanlari bir birine dü$ürüyorsun,Dul karilarin özelini,isimlerini ,adress'lerini aciklayanda SEnsin.
Utanmayi aklina bile getirmiyorsun,tam tersine hala iki yüzlü,pi$kin bir $ekilde kendinin kurnaz oldugundan eminsin.Hic bir yorumu carpitmadan duramayan,yalan konu$madan,iftira atmadan Kekemelerin KEKEMESI üc cümle üst üste kuramiyorsun,ALCAKCA insanlari bir birine ki$kirtan ,yalan konu$an,iftira atan,PIS bir VAtan hainisin.Kelime uydurmaya kalkiyorsun beceremiyorsun,küfür etmeye kalkiyorsun,kendi üst ba$ina siviyorsun
Kepaze,gördügün gibi duvara hoplarsin,$apa oturusun,Küle osurursun,bunu aklina sok.

Hic bir Insan evladinin tenezzül edemeyecgi kadar igrencsin

$imdi soruyorum sana (Senin) gibi bir O.C..Küfürsüz nasil anlatilir..

hadi $imdi bunu Ar$ivine yükle git beni polise ver gör annanin'kini

Senin bu hatta kaldiramayacgin hic bir $ey yok
Senin en kücük duyarliligin olsa intihar etmeyi dü$ünürsün SÜMÜK

Geändert von Lara_ (27.12.2014 um 12:49 Uhr).
Alt 27.12.2014, 13:28
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
board a birisi gerek. sayisiz türk düsmani paylasimlarindan normal paylasim yapilmiyor. arka arkaya sadece onun paylasimi.

Boarda ve Forumda birisi var Sevtap,

Sürekli drüstlükten ve Hak'tan bahseden,Yalancilara;iftiracilara;dedikoduculara,K i$kirticilara
canak tutan onlari me$ru sayan,onlari destekleyen ,canak tutan bir Admin var

50 kiloluk "ADAM" 500 Kilo yükü kaldirmamiyor diye suclanamaz !!!!

Geändert von Lara_ (27.12.2014 um 13:31 Uhr).
Alt 27.12.2014, 14:02
___CENK___

Standard Kızkurusu

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Pano da senin gibi insanlik düsmanlari geldigi zaman karisiyor pano....
Mesela;panoda ayri bölümler oldugu halde zorla irkci propaganda yapmak icin;kalkip panoya sacma sapan seyler yapan sensin!Önce biraz ögern panoyu,orda herseyin yeri ayridir,konular basliklarina gör e ayrilmistir.Sen irkic fasist kelle avcisi seyler yayinla panoda sonra buraya ceki düzen versinler de,aslinda senin beynine ceki düzen vermeleri gerekir!
Devsirme;zorla türklestirilme politikasinin ürünü olarak sen gelmissin dünyaya....
Sen birey olarak bu vaybee de zihin kirliliginden baska birsey degilsin KIZKURUSU......
Alt 27.12.2014, 14:12
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
banu bazen sen ve lara cok igrenc küfürler ediyorsunuz.

piskin piskin halen yazarsin ya, atilman bence az senin nickinin blackliste alinip siteye girisinin engellenmesi lazim.
Oraya bir de 'kabul edilemez' yazmis, sonradan screen shot yapacagini bile bile sakin sakin yazmis sen tam bir doneksin, neden chat'te ve forumlarda kendi kufurlerini (+Lara'ya attigin buyuk iftirayi da) screen shot yapmadin?

Senin gibi forumdaki vatan hainleri Ataturk ve din dusmanlari bu siteden atilmalidir.
Alt 27.12.2014, 14:20
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter

Zitat:
Zitat von fatsali31 Beitrag anzeigen
Ya almanyada büyüdn türkcen zayif, yada anlamakta zorluk cekiyorsun.
Her ihtimalede acigiz ))
Benim bilmemle konunun ne alakasi var ???
sana diyorumki, kuralari oku,
bildigini düsünerek okumana gerek olmadigini yaziyorsun.
o Zaman sana kisa örnek geceyim kuraliki, bellimi olur bekkide icindeki insanliga yenik düser ve anlamaya calisirsin en azindan.
Odada devamli, yani 3-4 sefer pes pese Icon kullanmak kuralara aykiri, yani gereksiz yazi oluyor = flooden deniyor buna chatte.
bu senin yaptigini birkac kisi daha yapmis olsa, chatteki yazilanlar okunamadan cok Cabuk gececegi icin, sitenin kurucusu bu kurali koymus.
ve bu kurallarda hepimiz icin gecerlidi.
Yoksa sen senin bir özelligini, ayricaliginin oldugunumu düsündün ???
Devamli büyük yazmakta kurallara aykiri. sebebini belkide bilmiyorsundur.
yazayim okuda bu yüzdende mutelenmeye maruz kalma.

Bir toplumda konusuldugunda hep beni dinlesinler diye bagirarak konusmak saygisizliktir.
Chattede herkez benim yazimi görsün okusun diye devamli büyük yazmak saygisizlik olarak alimlaniyor !!!!
Bilmem anlatabildimmi ???
anlayamadinsa zaten denilecek baska laf kalmiyor )))
hadi selametle.
FATSALI!!???

SEN CENKIN deyil ba$ta bütün Forum okuyucularin Zekasina hakaret ediyor,a$aliyorsun.
bir ADMIN olarak senin böyle bir Lüksün olamaz.

Anlamadiysa ! denilicek cok $ey var! Bir ADMIN olarak SENIN görevin bunu ona Medeni bir tavirla anlatmak.Küfür eder gibi a$alamak deyil..Insanlar her$eyi hemen alayacak diye bir kural yok daha.
Bazilari gec anliyor.
SENI canli örnek olarak gösterebilirim,adeta görüyoruz diyebilirim

Senin bu yazina okurlar karar versin

Geändert von Lara_ (27.12.2014 um 14:23 Uhr).
Alt 27.12.2014, 14:21
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___CENK___ Beitrag anzeigen
Pano da senin gibi insanlik düsmanlari geldigi zaman karisiyor pano....
Mesela;panoda ayri bölümler oldugu halde zorla irkci propaganda yapmak icin;kalkip panoya sacma sapan seyler yapan sensin!Önce biraz ögern panoyu,orda herseyin yeri ayridir,konular basliklarina gör e ayrilmistir.Sen irkic fasist kelle avcisi seyler yayinla panoda sonra buraya ceki düzen versinler de,aslinda senin beynine ceki düzen vermeleri gerekir!
Devsirme;zorla türklestirilme politikasinin ürünü olarak sen gelmissin dünyaya....
Sen birey olarak bu vaybee de zihin kirliliginden baska birsey degilsin KIZKURUSU......
Irkci, kelle avcisi, devsirme, kiz kurusu... Su hakaretlere bak sen. SevtapTuran 'forumda Turk dusmanligi yapilmasin' demis bundan rahatsiz olmus bu eleman. Neden bu kadar zoruna gitti? Bu siteyi Turkler kurmadi mi elbette Turk dusmani kisileri ( sen ve uno ) forumdan atmalari gerek. Hem Ataturk'e hakaret edin kufur edin, hem teroristbasi Abdullah Ocalan'i ovun hem de bunu Turklerin kurdugu sitede yapin sonra da cocuk gibi zirla.
Antwort

Themen-Optionen Thema durchsuchen
Thema durchsuchen:

Erweiterte Suche